![]() |
Wygrywając z Legią przy równoczesnym zwyciestwie Korony nad Jagą badż remisie na dobre wrocimy do gry.łatwo niestety nie bedzie.Legia jest na fali.My niestety ciagle gramy fatalnie.Nas remis nie urzadza.A zeby wygrac trzeba zagrac na 120%.Mysle ze nalezy zagrac w miare ofensywnie jesli chcemy wygrac.
moja propozycja wyjsciowej 11 ---------------Pawełek--------------- Cikos ---Chavez ----Bunoza ----Paljic ----------Sobolewski Wilk------------ Malecki --------------------------Kirm ---------------Brozek---------------- ----------------Rios---------------- Wg mnie Pa.Brozek zajebiscie sprawdzilby sie jak podwieszony napastnik.umie sie zastawic,potrafi szybko rozegrac i odegrac pilke.natomiast Rios mógłby byc odpowiedzialny za pojedynki głowkowe i szybkie zgrania piłek do Brozka badz skrzydlowych.Mozna by bylo tez ich ustawic odwrotnie.Rios podwieszony Brozek wysuniety.Wiem ze brakuje w skladzie Guły ale wydaje mi sie ze nie jest jeszcze w takiej formie jakbysmy chcieli.a nam potrzeby zawodników zdolnych na 100% na juz. Takie moje małe spostrzezenia co do meczu i składu.pzdr |
Nie wystawiał bym Paljica na lewej obronie, bo go Manu wkręci w ziemie. Według mnie już lepszy Pietja, choć też daleki od optymalnej formy. Ale przynajmniej ma doświadczenie i ogranie na lewej obronie.
|
---------------Pawełek---------------
Cikos ---Chavez ----Bunoza ----Brożek ----------Sobolewski Wilk------------ Kirm--------------------------Palić ----------------Bukhari---------------- ---------------Brozek---------------- Malecki wpuścić w 65 minucie nad podmeczonych obrońców Bukhari 45 minut drugie tyle Garguła Palić zamienić z riosem w zelznosci od wyniku |
Cytat:
Ale spoko, krótko, treściwie, prawidłowo :) |
Jedyne czego w tej chwili sie obawiam to konfrontacji Kirm - prawdopodobnie Jedza. Roznie moze byc ;) Z drugiej strony Manu vs Paljic tez nie wyglada kolorowo, o Radovic vs Cikos nie bede w ogole pisac bo mamy tez Brozek vs Koksownik :D, dobrze ze Astiz bedzie obok.
Tak na spokojnie bez patrzenia tylko i wylacznie przez pryzmat ostatnich meczow ktore rozegraly te druzyny w zakonczonej wczoraj kolejce to roznie moze byc. Moze to byc dla Wisly mecz na przelamanie jak u Nas z Widzewem. Madrzejsi bedziemy po ogloszeniu skladow i po zakonczeniu meczu :D Wygra lepszy albo ten ktoremu sedzia pomoze :D |
Tak na prawdę każdy wynik może paść. Wg mnie żadna z drużyn (obiektywnie) nie jest "w gazie", jedna wygrała, druga też, Legia lepiej się zaprezentowała ostatnio, ale Jaga grała inaczej niż Pasy itd. Jak będzie zobaczymy.
Trochę rozleciała im się obrona. Jeszcze słyszałem w L+, że jakiś zawodnik Legii w ostatniej minucie w polu karnym kogoś uderzył i możliwe, że komisja ligii się tym zajmie. Coś wiecie na ten temat? Choć jakoś ciężko mi uwierzyć że go ukarają jeszcze przed meczem z nami.. Bilety na G się skończyły. Podobno kolejki są. Mam nadzieję, że znowu zapełnimy stadion bo drużyna potrzebuje naszego wsparcia! |
..Komorowski kogoś kopnął bez piłki w polu karnymi. Powinna być czerwona kartka i karny, ale żaden z sędziów nic nie zauważył. A komisja też nie zauważy.
|
Cytat:
|
Mnie tylko zastawia ilość bramek jaką wpakuje Legii Brozio. Muchy już nie ma, wiec jest nadzieja na kolejny hattrick.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W obronie ok zgadzam się, tutaj wskazanie na Legie. Pomoc? W czym Małecki jest gorszy od Szałachowskiego? A para Sobolewski Wilk ma być gorsza od Borysiuka i Vrdoljaka? A wiem ta różnica pewnie wynika z tego, że super-strzelec Manu bije na głowę Kirma? W formie Radović kontra coraz lepiej grający Garguła, to tutaj na plus dla Legii, ale dlaczego napisałeś zdecydowanie, to nie wiem? Atak- Brożek w coraz lepszej formie, a naprzeciw Kucharczyk, ja tu widzę kolejny plus dla Wisły, szczególnie, że Brożek jest królem R22, a jak wszyscy wiemy Legii bramki strzelać uwielbia. Podsumowanie: Wisła wygra 1:0, no chyba, że wpadnie 2 bramka może być wyżej. Legia jedyną szansę na wywiezienie punktów ma jeśli będzie egzekwowała stałe fragmenty tak jak do tej pory. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Śmieszą mnie podawane tu przez niektórych propozycje składu Wisły. 4-4-2 z Brożkiem i Riosem albo Małeckim, niektórzy nawet życzyliby sobie 4-3-3, wedle myślenia "więcej napastników - więcej bramek". Silną formacją Legii jest pomoc, gdzie grają pięcioma solidnymi zawodnikami, a Wisła nie może pozwolić sobie na zdominowanie środka pola przez Legię. Maaskant musi wystawić pięciu pomocników, bezapelacyjnie Wilka bo właśnie takich walecznych piłkarzy potrzebujemy w tym meczu w środku. Wystawcie trzech napastników i piłka nawet do nich nie dojdzie, chyba że górą, za wykopywanie piłki i liczenie na błąd przeciwnika to ja dziękuję.
Jeśli chodzi o skład Wisły to ja go widzę dokładnie tak jak ktoś tu wklejał: http://this11.com/boards/1289133399242874.jpg Boukhari to może być wzmocnienie, ale na wiosnę jak przepracuję całe przygotowania, bo na razie fizycznie wygląda fatalnie, chłop nadaje się tylko na końcówki. Ale niestety nie zdziwię się jak zacznie w głównym, bo Maaskant coś w nim widzi. Co? Nie mam pojęcia, ale na ten mecz lepszym wyborem jest Garguła, który ciągle próbuje szukać Brożka jakimś niekonwencjonalnym zagraniem. Na prawej pomocy słabiutko idzie ostatnio Małeckiemu i myślę że takie wejście dopiero w drugiej połowie dobrze by mu zrobiło, zawsze z tą sportową złością idzie mu lepiej. Co do Riosa to ja bym go widział na skrzydle, bo chłop ma drybling, a na skrzydle jest na to więcej miejsca niż w napadzie. Na lewej obronie trzeba by się zastanowić kto sobie lepiej poradzi z Manu, jak dla mnie mamy dwóch podobnych, szybkich graczy, jednak Brożek jest bardziej doświadczony na tej pozycji i raczej ma lepszy odbiór. Ale Maaskant pewnie jak zawsze postawi na Paljicia... |
Cytat:
W Poznaniu to tak sobie radził, że po 45 minutach powinien wylecieć (sędziemu powinien flaszkę postawić za łagodność)... Ratował się faulami, tak go wkręcali. |
a Cacovia co grala? tez nic, a mordowalismy sie z nia przez 94min. Takie mecze jak derby, Legia, Lech nie ma znaczenia ktora pozycje zajmuje przeciwnik. mecze sa wyrowanae i kazdy moze wygrac!
|
Bede na meczu jak zwykle chciałbym by zagrali tak jak z Lechią dużo bramek fajna atmosfera na stadionie o to przecież chodzi wynik jaki będzie zobaczymy w 90 min bo WISŁA to my !!!!!!!!!!! nie możemy zaprezętować sie tak jak ze Śląskiem ma być miazga na maxa
|
to jak " witamy " Skorże w piątek ?? żeby nie było spin na trybunie że jedni klaszczą, drudzy gwiżdża a jeszcze inni nic nie robią...
|
Cytat:
Rios jest zbyt wolny i ślamazarny na gre na skrzydle, tam trzeba zasuwać, a nie kiwać wszystkich, łącznie z sędzią i słupkiem bramki. |
Po meczu z Cracovią trudno mi znaleźć optymizm.
Wprawdzie wygraliśmy, ale ... Nie chodzi mi o to, że minimalna wygrana. Nie chodzi mi o to, że grali do bani. Chodzi mi o to, że grając z zespołem, który na tyle nic nie gra, że uskrobał 4 punkty (o 4 więcej niż pewna redakcja nie wstając z kanap), nie byli wstanie strzleić bramki w pierwszym kwadransie, żeby potem spokojnie mecz kontrolować. Nie byli wstanie strzelić w pierwszej połowie, żeby chociaż spokojniej drugą oglądać. Nie byli wstanie strzelić ani zaraz po przerwie ani przez pozostałe 48 minut. Optymizm znika bo to, że strzelili w ostatniej (a nawet w pierwszej po ostatniej) minucie doliczonego czasu gry gry świadczy o farcie nie lada. Gdyby to był drugi czy trzeci gol - spoko. Ale jedyny !!!!!!! Legia ostatnio gra lepiej -> wygrywa, a to znaczy że strzela bramki i strzela ich więcej niż traci. Boję się o wynik i na nic mi tu analizy porównawcze składów - my nie strzelamy bramek, a tracimy je dość "chętnie". |
Cytat:
niestety C+ i sędziowie za Wami :-P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak bym ustawił pomoc :Kirm-Rios-Sobolewski-Małecki .Atak hmmm ja bym postawił na Braci Brożków Paweł-Pietia bo zbyt wielkiego pola manewru nie mamy w tej materii |
według mnie na skrzydłach powinni być Paljić z Kirmem, za Brożkiem dał bym Riosa którego styl i charakter gry są wręcz idealne do gry na pozycji cofniętego napastnika/ofensywnego pomocnika, ale mimo to nie doczekał się on jeszcze szansy zagrania na tej pozycji choćby 50 minut i według mnie powien w tym meczu właśnie tam zagrać od pierwszego gwizdka.
|
Cytat:
|
Rios jak najbardziej się nadaje do tego ustawienia ale grając wąsko nie przy linii. W nowoczesnej piłce boczni pomocnicy/napastnicy rzadko operują przy linii a od dośrodkowań są boczni obrońcy. Najważniejszy jest drybling i gra kombinacyjna.
|
Chłopaki, a jak sędzia mógł zauważyć faul Komorowskiego? Biegł za akcją Legii, a żeby to zobaczyć to musiałby mieć oczy w tyłku/
|
Cytat:
Jak Smuda poszedł do Legii, to co śpiewaliśmy, przypomnieć koledze? "Smuda p...ł Wisłę sprzedał!" Czym się różni Maciuś od Smudy? Jednym tytułem MP? W piątek na stadionie ma być piekło, niech czują, gdzie przyjechali. A nie włażenie w d....ę. Ma być taka atmosfera, żeby byli posrani po pachy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem! Co do skrzydłowych, to dla mnie ani Mały, ani Rios. Rios za Brożkiem może grać. Na skrzydłach Paljic i Kirm. Paljic nie dlatego, że z niego taki świetny skrzydłowy, tylko dlatego, że Manu by mu zrobił jesień średniowiecza. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...siaca_biletow/
spieszyć się kto nie ma bileciku Moim zdaniem jednak powinniśmy zachować się z klasą i przywitać brawami pana Skrożę. |
Może by chociasz go nie wygwizdywać (choćby za to co zrobił dla Wisełki )
Takie moje zdanie . |
1. O gustach się nie rozmawia.
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
i mu wychodzi?
z taką skutecznością to nie widzę zeby mu cokolwiek wychodziło |
Skład jaki prawdopodobnie wybiegnie na mecz z Legią:
Pawełek Cikos Bunoza Chavez Paljic Kirm Sobolewski Boukhari Wilk Małecki lub Rios Brożek Paweł Z bliskich do pewnych źródeł Maaskant kolejny raz wystawi Palijca na obrobie a Boukhari w 1 składzie |
leszekpw podałesi 12 graczy
|
Sorry miało byc Małecki lub Rios w ataku....tutaj nie do konca jest pewne ktory wystapi obok Brozka
|
obyśmy Skorżę nie wygwizdali, dużo przez niego straciliśmy ale jeszcze więcej zyskaliśmy. Mały i Rios powinni grać z przodu od pierwszych minut.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl