Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

serek.c2 23.10.2010 16:50

a nie marudźcie, spokojnie 3-0 wygramy a Boukhari strzeli jedną z bramek

;)

Pietia przegrywa rywalizację na lewej obronie z rezerwowym pomocnikiem drugoligowego Kaiserslautern....

tofik 23.10.2010 16:52

Palić biednie wyglądał na lewym skrzydle. Na obronie całkiem całkiem. A Boukhari jest ok, troche ogrania, zahartowania meczowego i bedzie razem z Gargułą prowadził gre.

przemek1902 23.10.2010 16:54

Jak nie dziś to kiedy?
Do boju Wisła!
http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY

Kryniu 23.10.2010 16:58

A co tam. Trzeba być optymistą JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA i marsz w górę tabeli roznosząc wszystkich po kolei. Jak to mówił król Leonidas w 300. Niech przyjdą, zabierzcie im wszystko. Wow ale mnie poniosło

BiałaGwiazda 23.10.2010 17:01

Brakuje mi Wilka i Riosa,no ale coz,zobaczymy jak zagraja..

wiśnia 23.10.2010 17:01

Chavez i Bunoza na środku obrony to tak jakbyśmy mecz oddali walkowerem, oj będzie sie działo.

xanti1906 23.10.2010 17:02

Małecki znowu skrzydło? Mam nadzieję, że zagra lepiej niż w ostatnich meczach.

serek.c2 23.10.2010 17:02

ludzi widzę w .... i trochę...

fanfan 23.10.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 997655)
Boze wezcie juz tego trenera wpiz....
Najslabszy Boukhari oczywiscie gra...

I standardowe ustawienie 4-5-1...

Co Ty chcesz od Boukhariego? Przecież w ostatnim meczu zagrał przyzwoicie , często pokazywał się do gry i zagrał na podobnym poziomie co Guła, nawet komentatorzy go chwalili a to w stosunku do naszych piłkarzy nie zdarza się zbyt często. Fakt pod koniec nieco opadł z sił ale za tamten mecz trzeba wystawić mu dobre noty.Myślę że dzisiaj możemy spokojnie na niego liczyć.

9białagwiazda 23.10.2010 17:13

transmisja http://sportstream24.com/poland_football/watch_online_1

Żuczek 23.10.2010 17:14

To Chavez już może grać? Myślałem, że został zawieszony na 3 mecze.

brylant17 23.10.2010 17:30

Brawo :lol:

Wojtator 23.10.2010 17:30

Srogie baty dzisiaj :D

PotiWisla 23.10.2010 17:30

No to po meczu

skeba 23.10.2010 17:31

No to Maaskancik po dzisiejszym meczu papa...

Vuko 23.10.2010 17:31

znowu 3 pkt w plecy:/

63.5 Kg 23.10.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997686)
No to Maaskancik po dzisiejszym meczu papa...


I bardzo dobrze bo to najslabszy trener od wielu wielu lat...

Ravers 23.10.2010 17:32

Maaskant poleci szybciej niż przyleciał...

vaazon 23.10.2010 17:33

Liverpool nawet nie zwalnia trenera, mimo fatalnych wyników, a przecież mają klasowych zawodników.
U nas sytuacja jest jeszcze gorsza, bo mamy słabych zawodników i szrot z zagranicy drugiego rzędu. Dajcie czas trenerowi do końca rundy.

Robek 23.10.2010 17:34

a Bukhari jst na boisku?

skeba 23.10.2010 17:34

Cytat:

Dajcie czas trenerowi do końca rundy.
Nie chce Wisly w I lidze. Tu nia ma perspektyw w ogóle. Kiche grają niesamowitą.
Beniaminek nas leje i średniacy ligowi.

blank_screen 23.10.2010 17:35

Ciekawe czemu nikt nie bierze pod uwage takiego scenariusza, ze druzyna gra przeciw trenerowi, bo treningi za ciezkie(wraca sytuacja z Petrescu), przeciez robia wszystko, zeby nie strzelic gola od kilku spotkan, a raczej nie robia nic, zeby strzelic. Szkoda, ze go nie zaakceptowali, moze cos by z tego bylo... teraz to juz sezon stracony i mozna spokojnie budowac druzyne na nastepny

Nitrox 23.10.2010 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997686)
No to Maaskancik po dzisiejszym meczu papa...


Mecz się jeszcze nie skończył.....

63.5 Kg 23.10.2010 17:35

Ale na co szanse ??
On nie ma pojecia co ma robic!!
Ciagle twierdzi ze preferuje ustawinie 4-3-3 a to wcale takie nie jest!!
Sam nie wiem co robi i co mow!!
Wisła z meczu na emcz gra coraz gorzej a to juz jest wina trenera ktory szuka i szuka i gowno z tego bo jest to trener pokroju Ulata...

skeba 23.10.2010 17:38

Cytat:

Mecz się jeszcze nie skończył.....
To chyba musiałby być cud, by były 3 pkt, a jeden nas nie ratuje.

2-3 setka z rzędu Lechii, oj będą brameczki w tym meczu

blank_screen 23.10.2010 17:39

to nie nas maja te pkt ratowac... a Maaskanta

TynWisla 23.10.2010 17:39

Wyluzujcie Panowie, co prawda gramy tak, że zęby bolą ale dajcie Maaskantowi przepracować przynajmniej rundę. Cierpliwości!

Evil_ 23.10.2010 17:40

jezu..Bunoza.. ten to ma dynamike, skąd oni go wzięli?

mam taką propozycję, sprzedajcie jeszcze kogoś z obrony.. a nie, już nikogo się nie da wcisnąć :<

blank_screen 23.10.2010 17:41

szczerze mowiac walka o utrzymanie z Lechem tez moze byc emocjonujaca....

RAF 23.10.2010 17:42

jak dla mnie oni graja przeciwko trenerowi, nie moga byc az tak slabi..... ja rozumiem ze sa na slabi na LM, na LE. moge zrozumiec to ze sa za slabi aby bic sie o mistrzostwo ale na Boga sa tez sa slabi na rownorzedna walke w Polskiej lidze????

uwazam to za niemozliwe....

wiśnia 23.10.2010 17:43

czekajcie sokojnie Zdzisiu juz oglada nasze przyszłe wzmocnienia:lol:

mercury 23.10.2010 17:43

az glupio to pisac ale Pawełek to najmocniejszy punkt naszej defensywy..

Robek 23.10.2010 17:43

jedno slowo
MAASKANTRA

For_FuN_ 23.10.2010 17:43

Nie wiem, czy Bunoza znalazlby zatrudnienie w I-szej lidze :D. A Maaskant nie przypadkowo zaliczyl tyle klubow w czasie swojej kariery.

felipe 23.10.2010 17:44

Tu będzie pogrom :shock:

63.5 Kg 23.10.2010 17:44

A lecmy w....u do tej 1 ligi bo wstyd...

Witoldon 23.10.2010 17:45

Dno, k....a dno. 10 manekinów w koszulkach Wisły.

skeba 23.10.2010 17:45

Która to już setka Lechii.

Cytat:

Wyluzujcie Panowie, co prawda gramy tak, że zęby bolą ale dajcie Maaskantowi przepracować przynajmniej rundę. Cierpliwości!
Pracuje już trochę i nie wypracował niczego. Ani stylu, ani niczego. Za Henia to pkt w lidze byly, a tutaj narazie nic.

nicolas 23.10.2010 17:45

PAnowie bardzo Was proszę o linka do TRANSMISJI w NECIE. Sopcast lub inna strona, działająca bez instalowania czegos tam : // jestem zdesperowany nie mogę zobaczyć meczu ; /

Kluvi 23.10.2010 17:46

kwa Panowie nie mamy w ogóle obrony, a wy na trenera. Cholera co mecz to inne zestawienie obronne bo nie ma kim grać. Wielkie brawa dla działaczy!!! Wypier... 3/4 składu to się na 1 ligę nie nadaje...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl