Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

Karherop 26.09.2010 17:05

Mecz dla koneserów taktyki...


wkoñcu rzadko sié zdarza drużyna ktora gra całkowicie bez taktyki

Jedynymi piłkarzami których bym nie wymienił po tej połowie to Pawełek , Sobolewski , może Paweł Brożek ...

obrona całkowicie do wymiany , zresztą bardzo prawdopodobne że w przyszłym meczu wyjdziemy Branco , Bunoza , Kowalski , Brożek

Cikos tragedia , Chavez bezmyślność , Cleber na emeryturze , Paljić jeszcze jako tako , ale nic a nic nie blokuje po swojej stronie .

Gra drugiej ligi to poza bieganiem i podaniami do tyłu wielkie nic

Żurawski był przy piłce dwa razy , Boukhari 5 , Rios byl 7 razy z czego 5 razy był faulowany , Paweł Brożek czeka na podania które jak na razie idą tylko górą . W ataku gramy mizerie totalną .

Obiektywaie mówiąc powinien byc po pierwszej połowie podyktowany rzut karny dla GKSu , a Chavez powinien wyleciec za czerwoną ...

Nitrox 26.09.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 986724)
Chaveza ukarać?

Po mojemu to było przypadkowe zagranie. Zawodnik Bełchatowa wykonał ruch kolanem, Chavez miał za mało czasu na reakcje i nastąpił mu na nogę.

Szkoda, że komentatorzy Canal+ nie byli tacy chętni do wysyłania Legionisty do Komisji Ligi po meczu z Ruchem.
Tamta sytuacja była dla mnie bardziej jasna niż dzisiejsza z Chavezem.


Również tak uważam.

Szykuje się zmiana, wchodzi Serge Branco. Oby się coś w drugiej połowie ruszyło !! !!

gigant 26.09.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986749)
Chu... zrobil ten Chavez a Wy przezywacie to jak okres...
Nadepnal mu na noge ?? no i co z tego?? boli Was to??

On ma byc rozliczany za gre a deptac to sobie moze ile chce...

Jakby tak podeptał Cabajównę, wszyscy pialiby z zachwytu.

cieniek 26.09.2010 17:06

Chavez ewidentnie miał złe zamiary, nie ma sensu bronić rzeźnika, mam nadzieję więcej nie oglądać go na boisku.

JrQ- 26.09.2010 17:06

hahah, widzieliście Małego? przechodził za kamerą i jak o usłyszał, że się o nim mówi to się obrócił

eh, Rios...

brylant17 26.09.2010 17:06

Cikosa mógł zostawić....


edit

Rios kontuzja :/

kpn 26.09.2010 17:06

Branco i Małecki. Ciekawie

For_FuN_ 26.09.2010 17:07

Usprawiedliwienia Chaveza sa kuriozalne...chyba, ze facet ma szybkosc i koordynacje 80-letniej babci(nie obrazajac). Facet powinien odpoczac minimum 3 mecze. Tego tez sie balem, tzn. ze facet grajacy cale zycie w amatorskiej lidze hondurasu, nie poradzi sobie w naszej - ogorkowej Ekstraklasie.

P.S - Gramy dluga pilka, bo pilkarzy mamy slabiutkich. Brakuje 2 skrzydlowych i rozgrywajacego. Granie 3 napastnikami niewiele da, skoro nie ma kto podawac.

xanti1906 26.09.2010 17:13

aj, Boukhari znowu bardzo dobra sytuacja zepsuta

Mamba 26.09.2010 17:13

Hahaha... Chavez gra zaledwie 45 minut i oprócz brutalnego nadepnięcia całkiem dobrze sobie radzi, a internetowi znawcy oczywiście wydali już wyrok. Wywalić! Jest słaby! Jasneee w końcu mamy tylu świetnych środkowych obrońców, po co nam kolejny?

krowczax 26.09.2010 17:14

Wow jesteśmy skuteczni jak ślepy snajper.

kpn 26.09.2010 17:14

Cos sie dzieje. Skutecznosc najwazniejsza, bo nie wiadomo ile jeszcze bedzie sytuacji .

krowczax 26.09.2010 17:21

Jak to mogŁo wpasc ?!

brylant17 26.09.2010 17:21

Dziękuje dobranoc kto Chavez!!!

wisl@k_TS 26.09.2010 17:21

Odpalcie sobie ten mecz z tym angielskim komentarzem - trybuny maksymalnie wyciszone, Anglik sam przysypia, dodać niskie ciśnienie i popołudniowa drzemka murowana :)

O. Jest bramka.

vabanq 26.09.2010 17:21

no i wrocil Paulo w wielkim stylu

Jazon 26.09.2010 17:22

Pawełek...

TRNKRN 26.09.2010 17:23

Ile Cleber musi popełnić błędów, żeby ktoś to w końcu zauważył? Szanuje go, ale w tym momencie nawet Bunoza jest lepszy od niego... Dziękujemy za wszystko, ale dobrze, że już kończy karierę...

AS82 26.09.2010 17:23

Belchatów to druga Odra Wodzislaw dla nas sie robi:-/

iiYama 26.09.2010 17:23

Że Chavez jest toporny to po treningach wiedziałem.

Pawełek kiedy ty nas uratujesz chłopie w ciężkiej sytuacji?

IncognitoTSW 26.09.2010 17:23

Tak się konczy gra z Pawełkiem na bramce

PotiWisla 26.09.2010 17:23

Skad sie ten Pawełek wziął, człowiek dramat !

krowczax 26.09.2010 17:23

Nie chce widzieć Małeckiego przy jakichkolwiek stałych fragmentach.
Ja lepiej bym je bił O.o

Żuczek 26.09.2010 17:24

GKS gra lepiej i z pewnością ten gol bardziej im się należał, niż nam.

tommiyacht 26.09.2010 17:24

chyba trzeba sie przeprosic ze srodkiem tabeli w tej rundzie/sezonie (niepotrzebne skreslic)

leszekm_ 26.09.2010 17:26

w A klasie widuję pewniejszych bramkarzy niż pawełek. poważnie.

63.5 Kg 26.09.2010 17:26

Juz nie ma slow ktore moga okreslic gre wielkiej Wisly...

I na tym meczu koncze sie podniecac Boukharim ktory w ogole dzisiaj nie biega bo nie ma sily...

Jestesmy kur... tak slabi ze szok...

bebeto 26.09.2010 17:26

Taką padaką to na pewno zapełnią stadion:foch:.

Mar85 26.09.2010 17:27

Tak jak przypuszczałem...Maskant to słaby trener...gadać że Bełchatówm słabszy niż Korona, wystawiać Pawełka na bramkę...no to robi się ciekawie bo niepamiętam kiedy byliśmy tak nisko...dziękuje Basałaj za oddanie ligi....wiem, wiem nie ma obrony ale na papierze mamy najlepszy skaład w lidze....kolejny sezon bez pucharów, Basałaj kim chcesz zapełnić stadion z taką grą???????????

Zwitter 26.09.2010 17:27

Coś tam zaczęli grać w drugiej połowie a tu taka bramka. Nie wiem jak to mogło wpaść, Chavez taki błąd przy kryciu i Pawełek też oczywiście nas nie uratował. Może chociaż wyrównają i będzie punkcik bo poza Łodzią to wyjazdy mamy tragiczne.

BiałaGwiazda 26.09.2010 17:28

Ten Chavez gra taką padake,że szkoda gadać..Już pierwszy lepszy przeciętny polski obrońca z ekstraklasy byłby lepszy..

zenders 26.09.2010 17:28

Jest za...bisty plus naszej gry przynajmniej nie bedzie problemów z biletami

brylant17 26.09.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 986793)
Tak jak przypuszczałem...Maskant to słaby trener...gadać że Bełchatówm słabszy niż Korona, wystawiać Pawełka na bramkę...no to robi się ciekawie bo niepamiętam kiedy byliśmy tak nisko...dziękuje Basałaj za oddanie ligi....wiem, wiem nie ma obrony ale na papierze mamy najlepszy skaład w lidze

to niech Maciuś prowadzi :lol:

iiYama 26.09.2010 17:29

Czy tylko ja mam wrażenie że mecz jest bardzo ostry i że sędzia pozwala na taką grę?

AgresywnyChomik 26.09.2010 17:29

przysnalem a tu 0:1

vaazon 26.09.2010 17:30

Trzeba czekać na zimowe okienko i transfery :/

wiśnia 26.09.2010 17:30

Basałaj kogo teraz sprzedaż?

lexm 26.09.2010 17:30

Najgorsze jest to że przegrywają to nic ale ja nie widzę żeby ta taktyka była dobra dla nas lepiej wrócić do 4-4-2 z przejściem na 4-5-1 jeśli gramy na ciężkim terenie !!!
Do tego razi brak zrozumienia skutkiem zbyt dużej ilośći nowych graczy!!!
Podziękować Basałajowi na takim budowaniu drużyny nie przemyślanym ...

JAR0 26.09.2010 17:31

Oj nie wiem czy Cleber dogra do końca meczu

IncognitoTSW 26.09.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 986793)
Tak jak przypuszczałem...Maskant to słaby trener...gadać że Bełchatówm słabszy niż Korona, wystawiać Pawełka na bramkę...no to robi się ciekawie bo niepamiętam kiedy byliśmy tak nisko...dziękuje Basałaj za oddanie ligi....wiem, wiem nie ma obrony ale na papierze mamy najlepszy skaład w lidze....kolejny sezon bez pucharów, Basałaj kim chcesz zapełnić stadion z taką grą???????????

Ja pierdo...e jaki malkontent. Od razu Maaskant słaby trener bo co? Bo źle przygotował drużyne do seoznu może?:rotfl: transfery złe zrobił ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl