![]() |
Mecz dla koneserów taktyki...
wkoñcu rzadko sié zdarza drużyna ktora gra całkowicie bez taktyki Jedynymi piłkarzami których bym nie wymienił po tej połowie to Pawełek , Sobolewski , może Paweł Brożek ... obrona całkowicie do wymiany , zresztą bardzo prawdopodobne że w przyszłym meczu wyjdziemy Branco , Bunoza , Kowalski , Brożek Cikos tragedia , Chavez bezmyślność , Cleber na emeryturze , Paljić jeszcze jako tako , ale nic a nic nie blokuje po swojej stronie . Gra drugiej ligi to poza bieganiem i podaniami do tyłu wielkie nic Żurawski był przy piłce dwa razy , Boukhari 5 , Rios byl 7 razy z czego 5 razy był faulowany , Paweł Brożek czeka na podania które jak na razie idą tylko górą . W ataku gramy mizerie totalną . Obiektywaie mówiąc powinien byc po pierwszej połowie podyktowany rzut karny dla GKSu , a Chavez powinien wyleciec za czerwoną ... |
Cytat:
Również tak uważam. Szykuje się zmiana, wchodzi Serge Branco. Oby się coś w drugiej połowie ruszyło !! !! |
Cytat:
|
Chavez ewidentnie miał złe zamiary, nie ma sensu bronić rzeźnika, mam nadzieję więcej nie oglądać go na boisku.
|
hahah, widzieliście Małego? przechodził za kamerą i jak o usłyszał, że się o nim mówi to się obrócił
eh, Rios... |
Cikosa mógł zostawić....
edit Rios kontuzja :/ |
Branco i Małecki. Ciekawie
|
Usprawiedliwienia Chaveza sa kuriozalne...chyba, ze facet ma szybkosc i koordynacje 80-letniej babci(nie obrazajac). Facet powinien odpoczac minimum 3 mecze. Tego tez sie balem, tzn. ze facet grajacy cale zycie w amatorskiej lidze hondurasu, nie poradzi sobie w naszej - ogorkowej Ekstraklasie.
P.S - Gramy dluga pilka, bo pilkarzy mamy slabiutkich. Brakuje 2 skrzydlowych i rozgrywajacego. Granie 3 napastnikami niewiele da, skoro nie ma kto podawac. |
aj, Boukhari znowu bardzo dobra sytuacja zepsuta
|
Hahaha... Chavez gra zaledwie 45 minut i oprócz brutalnego nadepnięcia całkiem dobrze sobie radzi, a internetowi znawcy oczywiście wydali już wyrok. Wywalić! Jest słaby! Jasneee w końcu mamy tylu świetnych środkowych obrońców, po co nam kolejny?
|
Wow jesteśmy skuteczni jak ślepy snajper.
|
Cos sie dzieje. Skutecznosc najwazniejsza, bo nie wiadomo ile jeszcze bedzie sytuacji .
|
Jak to mogŁo wpasc ?!
|
Dziękuje dobranoc kto Chavez!!!
|
Odpalcie sobie ten mecz z tym angielskim komentarzem - trybuny maksymalnie wyciszone, Anglik sam przysypia, dodać niskie ciśnienie i popołudniowa drzemka murowana :)
O. Jest bramka. |
no i wrocil Paulo w wielkim stylu
|
Pawełek...
|
Ile Cleber musi popełnić błędów, żeby ktoś to w końcu zauważył? Szanuje go, ale w tym momencie nawet Bunoza jest lepszy od niego... Dziękujemy za wszystko, ale dobrze, że już kończy karierę...
|
Belchatów to druga Odra Wodzislaw dla nas sie robi:-/
|
Że Chavez jest toporny to po treningach wiedziałem.
Pawełek kiedy ty nas uratujesz chłopie w ciężkiej sytuacji? |
Tak się konczy gra z Pawełkiem na bramce
|
Skad sie ten Pawełek wziął, człowiek dramat !
|
Nie chce widzieć Małeckiego przy jakichkolwiek stałych fragmentach.
Ja lepiej bym je bił O.o |
GKS gra lepiej i z pewnością ten gol bardziej im się należał, niż nam.
|
chyba trzeba sie przeprosic ze srodkiem tabeli w tej rundzie/sezonie (niepotrzebne skreslic)
|
w A klasie widuję pewniejszych bramkarzy niż pawełek. poważnie.
|
Juz nie ma slow ktore moga okreslic gre wielkiej Wisly...
I na tym meczu koncze sie podniecac Boukharim ktory w ogole dzisiaj nie biega bo nie ma sily... Jestesmy kur... tak slabi ze szok... |
Taką padaką to na pewno zapełnią stadion:foch:.
|
Tak jak przypuszczałem...Maskant to słaby trener...gadać że Bełchatówm słabszy niż Korona, wystawiać Pawełka na bramkę...no to robi się ciekawie bo niepamiętam kiedy byliśmy tak nisko...dziękuje Basałaj za oddanie ligi....wiem, wiem nie ma obrony ale na papierze mamy najlepszy skaład w lidze....kolejny sezon bez pucharów, Basałaj kim chcesz zapełnić stadion z taką grą???????????
|
Coś tam zaczęli grać w drugiej połowie a tu taka bramka. Nie wiem jak to mogło wpaść, Chavez taki błąd przy kryciu i Pawełek też oczywiście nas nie uratował. Może chociaż wyrównają i będzie punkcik bo poza Łodzią to wyjazdy mamy tragiczne.
|
Ten Chavez gra taką padake,że szkoda gadać..Już pierwszy lepszy przeciętny polski obrońca z ekstraklasy byłby lepszy..
|
Jest za...bisty plus naszej gry przynajmniej nie bedzie problemów z biletami
|
Cytat:
|
Czy tylko ja mam wrażenie że mecz jest bardzo ostry i że sędzia pozwala na taką grę?
|
przysnalem a tu 0:1
|
Trzeba czekać na zimowe okienko i transfery :/
|
Basałaj kogo teraz sprzedaż?
|
Najgorsze jest to że przegrywają to nic ale ja nie widzę żeby ta taktyka była dobra dla nas lepiej wrócić do 4-4-2 z przejściem na 4-5-1 jeśli gramy na ciężkim terenie !!!
Do tego razi brak zrozumienia skutkiem zbyt dużej ilośći nowych graczy!!! Podziękować Basałajowi na takim budowaniu drużyny nie przemyślanym ... |
Oj nie wiem czy Cleber dogra do końca meczu
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl