Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

szczepanwislak 03.10.2010 19:57

Za chwilkę losowanie , ciekawe kogo nam los przydzieli, ja chce dawny Stomil :) a jak nie wyjdzie to może też być Kszo lub np Craksa

szczepanwislak 03.10.2010 20:16

na kanałach nSport i TVN Turbo można śledzić. Niestety nie mam możliwości zobaczenia tego na żywo także fajnie by było jakby tutaj ktoś kto obserwuje losowanie napisał jak ono przebiega lub przebiegło

PoloniaDumaStolicy 03.10.2010 20:17

na TVN Turbo leci jakiś program motoryzacyjny

jcts 03.10.2010 20:18

właśnie reklama leciała, że dzisiaj o 21:40 na TVN Turbo będzie

zidanemarcin 03.10.2010 20:19

od 21:40 na TVN Turbo na 100% !

szczepanwislak 03.10.2010 20:25

Także panowie jak możecie to dajcie tu znać w miarę możliwości jak najszybciej , bo podejrzewam iż na oficjalnej tak szybko nie podadzą informacji

zidanemarcin 03.10.2010 20:27

Spoko, bede ogladal wiec zaraz wrzuce info

szczepanwislak 03.10.2010 20:34

dzięki kolego :)

Kamil86 03.10.2010 20:42

Na SopCast jest transmisja
Channel - 11028

zidanemarcin 03.10.2010 20:43

Cracovia - Lech ;]

Wisła
- Widzew ! na R22

Korona - Jaga

Podbeskidzie - Bełchatów

ŁKS - Lechia

Śląsk - Legia

KSZO - Polonia W

Olsztyn - Ruch

rafil 03.10.2010 20:43

Cracovia - Lech
Wisła - Widzew Łódź! jesteśmy gospodarzami

brylant17 03.10.2010 20:43

Gramy z Widzew Łódź :D no bad

szczepanwislak 03.10.2010 20:51

Dobrze , że u siebie , ale przeciwnik może nam sporo problemów narobić , nie ukrywam , że liczyłem na łatwiejszego rywala , ale lepszy Widzew niż któryś z wyżej notowanych drużyn ekstraklasy

h3po4 03.10.2010 20:54

Eh ;/ Kibicowsko bardzo bardzo marnie ;/ liczyłem na więcej....

Flinston 03.10.2010 20:59

Kibicowsko marnie chyba tylko z jednego powodu, że mamy zamknięty sektor gości;).

Filippo123321 03.10.2010 21:00

No to chociaz wielkiego wstydu nie bedzie, bo Widzew to porządna firma.

fanfan 03.10.2010 21:01

Tylko że po Widzewie mamy na rozkładzie Amicę...

Eustachy 03.10.2010 21:04

Moim zdaniem zdobycie PP to jedyna szansa na europejskie puchary w przyszlym sezonie, dlatego mecz z Widzewem to najwazniejszy mecz rundy jesiennej. W teorii zima mozna sie solidnie wzmocnic, ale poki co trzeba odprawic Widzew tym co jest za wszelka cene.

F-A-> 03.10.2010 21:07

Mecze 26 lub 27 października. Widzew ma Jagiellonię 24-ego, więc teoretycznie wypada środa. Tylko, że Lech też gra kolejkę w niedzielę, a jakoś nie mogę sobie wyobrazić dwóch meczów w Krakowie w jednym dniu.

brylant17 03.10.2010 21:16

Mam nadzieję,że Śląsk wie co ma zrobić :))) :D chciałem OKS Olsztyn, ale jest ok

walkeroo 03.10.2010 21:17

[ a jakoś nie mogę sobie wyobrazić dwóch meczów w Krakowie w jednym dniu.[/QUOTE]
ja tez:)

Dubi 03.10.2010 21:30

w obecnej formie naszych piłkarzy przejście Widzewa może byc mało efektowne...
przed nami kilkanascie dni do tego spotkania, liczę że nasza forma wzrośnie, a defensywa bez problemu poradzi sobie z niezywkle niebezpiecznym duetem Sernas-Robak

Titto 03.10.2010 21:47

Pod górkę na praktycznie sam początek. Naszym największym atutem gra na własnym boisku.

Trochę ....*wo, że dwa mecze w Krakowie w jeden dzień.

"Będzie się działo".

Semper Fidelis 1985 03.10.2010 22:10

Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

wolfy 03.10.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 990922)
Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

Biorąc pod uwagę co grają te drużyny - najciekawiej może być poza stadionami.

kozuba92 03.10.2010 22:28

Jednego się obawiam, że może na nasz mecz przyjść mniej kibiców niż na craxe. Pikniki już pewnie zauważyli, że Wisła ma dobry stadion, Cracovia na euroPEJSKIM poziomie, więc tu dla nich bez różnicy, ale dla przeciętnego piknika oglądnięcie Lecha który gra w pucharach może być ciekawsze, niż oglądanie Widzewa. Zresztą Wisła w dwóch meczach u siebie dwa remisy, a żydki na jeden mecz jedno zwycięstwo, a to też ma jakiś wpływ.

Flinston 03.10.2010 22:38

Jest już gdzieś info że w te same dni są te mecze:)? Czy poprostu gdybacie

Oldpara 03.10.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kozuba92 (Post 990933)
Jednego się obawiam, że może na nasz mecz przyjść mniej kibiców niż na craxe. Pikniki już pewnie zauważyli, że Wisła ma dobry stadion, Cracovia na euroPEJSKIM poziomie, więc tu dla nich bez różnicy, ale dla przeciętnego piknika oglądnięcie Lecha który gra w pucharach może być ciekawsze, niż oglądanie Widzewa. Zresztą Wisła w dwóch meczach u siebie dwa remisy, a żydki na jeden mecz jedno zwycięstwo, a to też ma jakiś wpływ.

Heh... poza tym Pasy mają bilety po 10 PLN, a my pięć razy droższe.

PS. Może znowu będzie tak jak przed wojną, że pikniki, i "loża szyderców" będą chodzic na oba stadiony.

F-A-> 03.10.2010 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 990935)
Jest już gdzieś info że w te same dni są te mecze:)? Czy poprostu gdybacie

Informacji nie ma. Gdybamy na podstawie rozpiski kolejki poprzedzającej mecze PP - Widzew i Lech grają w niedzielę. Co oczywiście oznacza, że będą roszady w terminarzu, bo nikt odpowiedzialny nie dopuści do rozgrywania takich meczów w tym samym dniu.

Martinho 03.10.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 990922)
Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

Widzewa nie bedzie, mamy przeciez zamkniety sektor gosci w tej rundzie...

MCX 03.10.2010 23:41

Puchar Polski może się okazać w tym sezonie naszą najpoważniejszą szansą na grę w europejskich pucharach, dlatego mam nadzieję, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy.

Semper Fidelis 1985 04.10.2010 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 990945)
Widzewa nie bedzie, mamy przeciez zamkniety sektor gosci w tej rundzie...


A no racja racja, szkoda bo by było ciekawiej :rotfl:

szczebrzeszcz 04.10.2010 08:43

w dwa różne dni będą, 26 i 27

h3po4 04.10.2010 13:11

jak by był otwarty sektor to by było troszkę ciekawej ale tylko troszkę. No miejmy nadzieje że na PP bilety będą tańsze ;)

Feniks1983 04.10.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 990947)
Puchar Polski może się okazać w tym sezonie naszą najpoważniejszą szansą na grę w europejskich pucharach, dlatego mam nadzieję, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy.


Dokladnie na to samo licze, w lidze raczej bedzie ciezko wiec mozna wszystkie sily rzucic na puchar. Przy Naszej przebudowie mialoby to sens.

Pozdrawiam

donecki 06.10.2010 21:41

Kiedy gramy
 
Wg 90 minut gramy we wtorek 26 o 2030 a dzień pożniej o 18 jest mecz KSC-KKS

Żmijka 06.10.2010 21:48

O 20.30? Świeeetnie! :|

wolfy 07.10.2010 01:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 991088)
Dokladnie na to samo licze, w lidze raczej bedzie ciezko wiec mozna wszystkie sily rzucic na puchar. Przy Naszej przebudowie mialoby to sens.

Pozdrawiam

Też tak uważam. Prędzej zdobędziemy PP niż zajmiemy miejsce na podium. Większość drużyn ( w tym my ) dotąd lekceważyła te rozgrywki wystawiając słabsze składy, więc tym bardziej jest szansa.
A poza tym to też trofeum, dawno go nie zdobyliśmy.

Proud 07.10.2010 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 991745)
Wg 90 minut gramy we wtorek 26 o 2030 a dzień pożniej o 18 jest mecz KSC-KKS

Z jednej strony spoko, bo już każdy skończy pracę, zajęcia itp. Z drugiej jednak trochę zimno będzie o tej godzinie.

KOMINEK 07.10.2010 08:39

Spoko w grudniu będzie cieplej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl