![]() |
chcecie tego dziada:p http://www.nac.nl/voetbal/spelerdeta...peler_id=33280
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niepokój mogą jednak wywołać jego dokonania w ubiegłorocznych pucharach.Odpadnięcie z Villareal wstydem nie jest ale w takich rozmiarach już niewątpliwie tak...
|
wszystkim media naobiecywały Jimenezów, Mourinhow, Reijkardów, Guardilole, a dostali jakiegoś trenera bez sukcesów w Europie, w Wiśle Kraków w 67 lidze świata.
Szczerze mowiac, to powinni wziasc 5 trenerow od młodziezy, zrobić im szkółke, scouting seniorską piłke zawiesic na 5 lat, i dopiero w 2017 zacząć zbierać plony. Co by sie wtedy na forum działo :O Sam po przeczytanieu informacji poczułem sie jak okłamane dziecko, któremu obiecują prezenty a nie dają ich. Ale przypomnijcie sobie, że bożyszcze forum, Dan Petrescu był trenerskim zerem jak przychodził do Wisły. A ten Maskodont cały przynajmniej coś trenował, dla mnie liczy się to że ktoś tam powiedział, ze facet potrafi motorycznie przygotować. To mi wystarcza. Jeśli beda mieli siły biegać 90 minut, o gre sie nie boje. Póki co biegaja 15 minut. Dobrze ze jeste nowy zagraniczny trener, moze w koncu podziały z szatni znikną, a miernoty zaczną się języków uczyć. |
Cytat:
|
przynajmniej koles nie bedzie w takim stresie pracowal jak trener z nazwiskiem...
bedzie mial raczej spokoj... |
Cytat:
|
Mówicie również, że z Bredą nic specjalnego nie osiągnął, tylko jakieś tam 8 czy 10 miejsce w lidze. proponuje zobaczyć jakie 'gwiazdy' miał w zespole i porównać z Heerenveen, Twente czy nawet Utrechtem
|
Co do komentarza Bożydara Iwanowa to on naprawdę jest specem od holenderskiej piłki, więc pojęcie ma. Skoro tak twierdzi o nowym treneiro, to wypada mieć nadzieje i nie należy gościa skreślać od razu. Czas pokaże. Ja już osobiście rzygam "polską myślą szkoleniową" i bardzo się cieszę, że na ławce trenerskiej nie siedzą tacy "filozofowie" jak Lenczyk, Engel, Smuda czy Kasperczak.
|
Zatrudniliśmy trenera który obecnie z sukcesami prowadzi zespół w ekstraklasie holenderskiej. Moim zdaniem to duży sukces. Gość ani nie jest bardzo młody ani stary, a tacy to się zazwyczaj dobrze sprawdzają, bo czynnie uczestniczą w treningach.
|
lukam po forach Poznaniakow, Slaska czy Legii i posty "bardzo dobry ruch Wisly" itd,, dotyczy to duetu Maaskant & Valckx, a tutaj narzekania, fani Wisly to jednak najwieksze marudy :D od razu co normalne niczego nie sklei, dac mu czas, bo nie oszukujmy sie, gdyby udalo mu sie cos zdobyc (MP) w tym sezonie to bylby cudotworca, nasz sklad w ogole nie jest sklejony, rozwalka calkowita, i dlugo moze potrwac podnoszenie sie z plecow
|
Za chwile uaktywni się zbymak albo macioos i powie ze tak własnie myślał :P A pierdoły o Himenezach,Petreskach, Kumananach czy Simełonach to dzieciom do snu hehehe. Jaki klub taki trener.Zycze facetowi samych sukcesów!!!! Jestem ogólnie dobrej myśłi.Bo złej nie mogę być jako wieczny optymistach.
|
Niektórzy to by się tylko Mourinho i Jimenezem zadowolili :lol: Zejdźcie na ziemię, pozyskaliśmy młodego trenera z kraju o fenomenalnej reputacji szkoleniowej, moim zdaniem bardzo trafny wybór. Obojętnie jakie byłyby w najbliższej przyszłości wyniki - pozostawić i dać duży kredyt zaufania. Lepiej wymieniać gwiazdorków aniżeli wreszcie porządnego trenera. I myślę, że Basałaj z Cupiałem z taką myślą go zatrudnili :) Cudów z początku nie ma co oczekiwać - najwcześniejsze oceny to dopiero wiosna 2011.
Jeżeli ktoś myśli (a bo i takie wypowiedzi w tym temacie się pojawiały...), że dzięki duetowi z Holandii nagle w składzie zacznie grać regularnie 1-2 wychowanków corocznie to proszę was... Przy dwuletnich kontraktach nic się nie da zrobić przy młodzieży - efekty szkoleniowe widoczne są po najwcześniej kilku(nastu) latach ciągłej pracy. Dzisiejsi 18-19 latkowie mogą oczywiście czegoś się nauczyć, doszkolić nowego rzemiosła piłkarskiego - ale nawet cały sztab szkoleniowy z zagranicy nie nadrobi braków z lat wcześniejszych. To perspektywa kolejnych lat. Ale cholernie cieszy, że wreszcie jest na to nadzieja - oby Cupiał wytrzymał :) |
W tej chwili najważniejsze jest, by nowy trener wypowiedzial się o swoim podejściu do dyscypliny w zespole. Jeśli wykaże jakiekolwiek oznaki łagodności to znaczy że jest do niczego i już można szukać nowego trenera. Jeśli zamierza dużo przeklinać, krzyczeć, straszyć, wyrzucać z treningu, katować w siłowni, robić poranne apele, traktować piłkarzy jak śmieci - to w porządku. Podstawówka i gimnazjum na forum będzie wniebowzięta, w końcu w futbolu kluczem do wszelkich sukcesów jest wojskowy rygor, k****a, nie?
|
Dzsiaj już ma prowadzić naszych, czy jak?
|
Cytat:
|
Piszecie że prowadził Bredę z sukcesami.Ale czy aby na pewno?
Obejmował zespół który był na 3 miejscu w tabeli, nie zakwalifikował się do LM blamaż w pucharach a następny sezon już tylko 8 miejsce.Czy to są te wielkie sukcesy? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
czy tak palisz na slepo i o jakiej LM Ty piszesz? jednak na slepo rzucasz a nic nie wiesz |
Cytat:
|
Historia z trenerem pokazuje, że nie należy ufać różnym forumowym prorokom i innym stronom tworzonym przez licealistów. Jedyna pewna informacja jest w momencie podpisania kontraktu.
|
Dać mu 2 sezony świętego spokoju, w tym czasie powinien poukładać zespół i wywalić niepotrzebnych leni. Obawiam się, że połowa składu nadaje się do wyrzucenia :D
|
W kwestii nie bawienia się w dyplomacje nasz nowy trener chyba przypomina Dana :)
http://www.eredivisie.pl/index.php?d...artykul=170138 |
Cytat:
|
Maaskant to nie jest słaby trener. potrafił z NAC zająć 8 miejsce w lidze a to dość duże osiągnięcie, a to że NAC sezon wcześniej zajęło 3. miejsce to tylko i wyłącznie zasługa trenera Erniego Brandtsa. dajmy mu spokojnie popracować i poczekajmy na efekty
|
Cytat:
Owszem nie walczył bo się nie zakwalifikował do baraży chociaż w chwili objęcia stanowiska były na to szanse. |
Super infoWisla ma trenera nie skrzonego polska liga!
Przyznam szczerze ze jest on dla mnie anonimowy, nic nie wiem o jego karierze trenerskie ale ciesze sie bardzo ze na stanowsiku trenerskim w Wisle bedzie ktos taki ja On. Trzeba dac mu szanse, zawodnicy maja czysta karte, gosc ich w ogole nie zna, bedzie grac ten kto jest najlepszy. |
Cytat:
No i właśnie dokładnie o tym piszę.W stosunku do osiągnięć Brandtsa był znaczący regres więc trudno mówić że owe 8 miejsce jest sukcesem. |
Cytat:
|
tylko narzekać, ten kto myślał że Jimenez zostanie trenerem Wisły to chyba w ogóle nie ma pojęcia i piłce nożnej, trudno żeby taki trener do takiej buraczanej ligi trafił to nie tylko kasa sie liczy.
Naprawde mam wrażenie że średnia wieku forumowiczów tutaj nie przekracza 14 lat. |
Cytat:
Może być też, że w szybkiej łapance był najtańszy. Ale jak pisze mój przedmówca trzeba mu dać czas i spokój bo ogarnąć tą "bandę" nieudaczników kompletnie nie przygotowanych do sezonu nie będzie łatwo. |
Ja czulem ze to bedzie ktos o kim media nie pisneły nawet słowka..
z drugiej strony Masskant jest u nas dzieki nowemy dyr sportowemu ,wiec gosc widze dziala szybko pytanie czy kolesiostwo czy ten Maaskant jest rzeczywiscie taki dobry wyniki w Bredzie mial przyzwoite i caly czas tam pracowal a wiec nie jest to jakis sortowany odrzut zobaczymy jakie ma podejscie do zawodnikow ,jaki to typ charaktertu czy miekki jak Macius Skorza czy nie dajacy w kasze dmuchac jak Petrescu wszytsko sie dopiero okaze........ |
Na forum Bredy nie dowierzanie z tego co widzę.
|
Naprawdę mam nadzieję, że p. Cupiał tym razem nie wyrzuci trenera po kilku porażkach z rzędu, jeno da mu czas na odbudowę składu - efekty takiego działania widać w Polonii, gdzie Bakero po bardzo słabym sezonie został na kolejny, a w tej chwili komplet punktów.
|
przy najmnie pracował do dzisiaj a Jimenez od marca bez klubu to samo Orsi Simeone Labbadia
|
Czy można oglądać orange sport info przez Internet? Ma ktoś może jakiegoś linka?
|
Cytat:
W pierwszym sezonie swojej pracy zajął ósme miejsce i walczył z drużyną w play-off o miejsce w Lidze Europejskiej. W nich pewnie pokonał Feyenoord (3:2 i 4:0), a następnie w decydujących meczach ograli FC Groningen, dzięki czemu zagrali w pucharach. |
i ma być HARD WORK żadnego pobłażania gwiazdkom.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl