![]() |
Mógłby ktoś przybliżyć sprawę rzekomych testów Pawłowskiego w Reading ? Czemu tam nie został ? Kasa czy umiejętności ? Swoją drogą, jeżeli gość coś sobą reprezentuje, to mogliby ciekawy atak w ME z Szewczykiem stworzyć, a kto wie, może już niedługo byliby wprowadzaniu do pierwszego zespołu. Nie chce zapeszać ale całkiem przyjemnie to wyglądać zaczyna :) :) :)
|
Biuro Prasowe tu nieraz zagląda więc pytanko
Będzie skrót video z meczu?? |
Jacek Pawłowski jest wychowankiem klubu, w którym grałem - UKS Łady. Fajnie by było widzieć swojego znajomego w koszulce Wisły:-)
|
Cytat:
|
nie byli przygotowani na taki grad goli i bateria sie wyczerpala ;)
oni to zawsze maja awarie kiedy nie trzeba, na przyszlosc zamieszczajcie takie info na oficjalnej, a nie gdzies w komentarzach na fejsbuku.. |
Trzeba było pojechać do Żywca:) Wisła, góry i piwo (serwowane na stadionie) czego więcej trzeba? A na poważnie jeśli powód braku skrótu jest prawdziwy to niestety świadczy o lekkim braku profesjonalizmu Biura Prasowego.
|
Cytat:
A zobaczyć na własne oczy 9 strzelonych przez Wisłę w jednym meczu bramek .... bezcenne :-) A i jeszcze zobaczyć jak piłkarze i sędziowie muszą przejść z szatni na boisko przez jezdnię po pasach - gdzie to jeszcze zobaczyć można? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl