![]() |
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??
|
Cytat:
|
W tym, że go Kulawik bardziej lubi i chce pokazać jakich piłkarzy świetnych wychowuje w Młodej Ekstraklasie.
|
Cytat:
A może to on ma przyciągnąć pikników na stadion ;) Niezbadane są wyroki Kulawika, oj niezbadane... |
Cytat:
|
Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.
|
Żeby tylko Pawelek nie zrobił tego co Reina w meczu Liverpool Arsenal.
|
Cytat:
|
Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły
|
wkurzające jest wystawianie Rado do pierwszego składu..niczym chlopak sie nie wyróznia nawet w ME, a Kulawik teraz robi z niego jakiegoś zbawce...nie sztuka wprowadzac mlodych zawodnikow do pierwszej 11 którzy nic sobą nie prezentują....z takim podejsciem do pracy trenerskiej to Kulawik długo nic nie osiagnie..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku. |
Cytat:
|
Pomieszanie z poplataniem...nikt w klubach zagranicznych nie daje miejsca za wiek, ale za umiejetnosci...
|
W ustawieniu z 5 pomocnikami i jednym napastinkiem rolą tego najbardziej wysuniętego jest przytrzymywanie piłki, podchodzenie do rozegrania i rozdzielanie futbolówki na skrzydła.
Rios ma takie cechy, więc powinien to być strzał w dziesiątkę. Uważam, że z Brożka na pewno nie mielibyśmy tyle korzyści. Jego gra ogranicza się do czekania na prostopadłą piłkę i raz po raz obijania bramkarza. Poprzedni sezon pokazał, że Paweł niestety po kontuzji nie pracował wystarczająco ciężko. Być może wydawało mu się, że wszystko będzie przychodziło tak łatwo jak dotychczas. Gdy zdobywał króla strzelców. W każdym razie stagnacja oznacza w piłce regres. I mamy znowu Brożka z czasów Dana Petrescu, gdy praktycznie zwolnił Rumuna swoją nieudolnością, a na forum pojawiały się tematy "Paweł Brożek do rezerw." |
Cytat:
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica? |
Mocna ława dzisiaj...
|
Cytat:
|
A czemu Boguskiego nie ma nawet na ławce?
|
no i widać pierwsze efekty ustawienia z 1 środkowym pomocnikiem w dodatku defensywnym... długie przerzuty ze skrzydła na skrzydło i dzidy z obrony na skrzydłowych, a tam ani napastników, ani środkowego który by wszystko łączył
mam nadzieję, że to tylko początek |
Nie ma wogóle ruchu do piłki. Cały mecz na stojąco. Tak mistrzostwa nie ugrają.
|
po oglądnięciu 6 minut meczu myślałem że gramy derby !
tylu wrzutów na Wisłę to ja nie pamiętam w tamtym sezonie ze strony Ruchu ! hehe...wzięli lekcję dopingu od "pasiastych dam"?:> |
wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.
|
Co oni tak gwiżdżą na Patryka? Rios będzie wzmocnieniem ale musi się rozkręcić i mieć z kim grać :p
|
Cytat:
hmm Mirek chyba stoi tyłem :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
jesli piszesz to na serio to no comment... |
Zuraw , Diaz , Sobol to serce Wisły dziś, pamietajcie ;]
|
Cytat:
|
Żuraw jakoś więcej biega, chyba faktycznie lepiej się czuje fizycznie. Mały i jego dośrodkowania jak zwykle.
Mnie niepokoją słowa Kulawika, że chciałby zostać 1 trenerem i wszystko ma się wyjaśnić w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że takiej opcji pod uwagę nie bierze nasz prezes :/ |
Kowalski biega jakby mu mama rano zrobiła bigosu i jeszcze teraz pod koszulką chował :-P
O KU*WA |
Brawo ku.... Brawo Diaz i Pawełek :lol:
|
no i masz eksperymenty, jeszcze tylko Jopa brakuje
|
brak komunikacji i prosze. Trzeba gonic wynik
|
Cikos jest niemilosiernie ogrywany :], ale czego sie spodziewac po chlopaku, ktory spadl z ligi.
|
Zaczelo sie od bledu CIKOSA
|
nie wincie Pawelka, tylko Kulawika..
tak serio, to brak zrozumienia, szkoda, bo Wisla przewazala.. |
Brawo dla Pana Kulawika! Niech dalej stawia na Pawełka!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl