Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

63.5 Kg 15.08.2010 17:45

W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

RAF 15.08.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 961143)
Wisła Kraków

Pawełek
Cikos
Kowalski
Cleber
Diaz
Małecki
Sobolewski
Rado
Rios
Kirm
Żurawski

Rezerwowi:
Jovanić
Bunoza
Piotr Brożek
Łobodziński
Paljić
Wilk

Nie chce narzekac, ale czemu wstawia sie do skladu Kowalskiego a nie Bunoze? W mojej opinii podstawowa para stoperow beda: Chavez - Bunoza. Rozumiem ze Honduranin grac nie moze, ale czemu promuje sie slabego Kowalskiego a nie Bunoze? O ile Bunoze mozna jeszcze rozgrzeszyc brakiem doswiadczenia, ogrania, zmiana otoczenia oraz zmiana systemu gry; o tyle Kowalski grajacy od dziecka w Polsce, grajacy systemem 4-4-2 jest po prostu slaby..... I pytanie nr.2 gdzie Jirskak? Gdzie Gargula? Gdzie Wilk? W czym oni sa slabsi od Rado?

Marcinnno 15.08.2010 17:48

W tym, że go Kulawik bardziej lubi i chce pokazać jakich piłkarzy świetnych wychowuje w Młodej Ekstraklasie.

Reiro 15.08.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 961150)
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

Jest wychowanikiem i ulubieńcem Kulawika...? hehe :D
A może to on ma przyciągnąć pikników na stadion ;)
Niezbadane są wyroki Kulawika, oj niezbadane...

gress 15.08.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 961150)
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

A w czym jest gorszy ? Garguła i Jirsak już mieli dużo szans na pokazanie się i jakoś szału nie było. Miejmy nadzieje, że coś Wilk zagra bo każdy powinien mieć szanse udowodnić swoją wartość.

RAF 15.08.2010 17:56

Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.

Sylwek1906 15.08.2010 17:58

Żeby tylko Pawelek nie zrobił tego co Reina w meczu Liverpool Arsenal.

Charlie 15.08.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gress (Post 961155)
A w czym jest gorszy ? Garguła i Jirsak już mieli dużo szans na pokazanie się i jakoś szału nie było. Miejmy nadzieje, że coś Wilk zagra bo każdy powinien mieć szanse udowodnić swoją wartość.

No Guła miał mnóstwo, aż 2 mecze z Szawle:rotfl:

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:02

Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły

mateusz212 15.08.2010 18:02

wkurzające jest wystawianie Rado do pierwszego składu..niczym chlopak sie nie wyróznia nawet w ME, a Kulawik teraz robi z niego jakiegoś zbawce...nie sztuka wprowadzac mlodych zawodnikow do pierwszej 11 którzy nic sobą nie prezentują....z takim podejsciem do pracy trenerskiej to Kulawik długo nic nie osiagnie..

Wojtator 15.08.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 961161)
No Guła miał mnóstwo, aż 2 mecze z Szawle:rotfl:

Miał jeszcze szansę z Wolbromiem:foch:

RAF 15.08.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 961164)
Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły

Nikt nie robi z Czech zbawcy, ale zgodzisz sie chyba ze kazdy normalny trener zostawilby sobie na lawce czlowieka ktory bedzie jakas opcja w razie jak mecz sie nie bedzie ukladal. Mamy dwoch ofensywnych pomocnikow. Nie mowie ze sa wirtuoazami ale przynajmniej daja jakakolwiek mozliwosc manerwu. A tak, to znow wprowadzi Rafcia?

Rob_Zombie 15.08.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 961157)
Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.

RAF 15.08.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961171)
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.

Wyjasnij mi prosze w czym Boguski jest lepszy od Jirsaka? Dlaczego dla niego jest miejsce na lawce a dla Czecha nie? Nie chce byc zlosliwy i powiedziec ze Jirsak przynajmniej potragi przyjac pilke, i ta pilka mu nie przeszkadza...

For_FuN_ 15.08.2010 18:10

Pomieszanie z poplataniem...nikt w klubach zagranicznych nie daje miejsca za wiek, ale za umiejetnosci...

tofik 15.08.2010 18:12

W ustawieniu z 5 pomocnikami i jednym napastinkiem rolą tego najbardziej wysuniętego jest przytrzymywanie piłki, podchodzenie do rozegrania i rozdzielanie futbolówki na skrzydła.
Rios ma takie cechy, więc powinien to być strzał w dziesiątkę.

Uważam, że z Brożka na pewno nie mielibyśmy tyle korzyści. Jego gra ogranicza się do czekania na prostopadłą piłkę i raz po raz obijania bramkarza. Poprzedni sezon pokazał, że Paweł niestety po kontuzji nie pracował wystarczająco ciężko. Być może wydawało mu się, że wszystko będzie przychodziło tak łatwo jak dotychczas. Gdy zdobywał króla strzelców.
W każdym razie stagnacja oznacza w piłce regres. I mamy znowu Brożka z czasów Dana Petrescu, gdy praktycznie zwolnił Rumuna swoją nieudolnością, a na forum pojawiały się tematy "Paweł Brożek do rezerw."

Rob_Zombie 15.08.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 961175)
Wyjasnij mi prosze w czym Boguski jest lepszy od Jirsaka? Dlaczego dla niego jest miejsce na lawce a dla Czecha nie? Nie chce byc zlosliwy i powiedziec ze Jirsak przynajmniej potragi przyjac pilke, i ta pilka mu nie przeszkadza...

Jak dla mnie to wybór między dżumą a cholerą.
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica?

ślimak 15.08.2010 18:19

Mocna ława dzisiaj...

RAF 15.08.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961179)
Jak dla mnie to wybór między dżumą a cholerą.
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica?

W mojej skromnej opinii Czech jest w lepszej formie niz Boguski ktory z kolei jest wogole bez formy.

Grisza1 15.08.2010 18:22

A czemu Boguskiego nie ma nawet na ławce?

MMTS 15.08.2010 18:24

no i widać pierwsze efekty ustawienia z 1 środkowym pomocnikiem w dodatku defensywnym... długie przerzuty ze skrzydła na skrzydło i dzidy z obrony na skrzydłowych, a tam ani napastników, ani środkowego który by wszystko łączył
mam nadzieję, że to tylko początek

Wojtator 15.08.2010 18:26

Nie ma wogóle ruchu do piłki. Cały mecz na stojąco. Tak mistrzostwa nie ugrają.

T 19 S 06 W 15.08.2010 18:29

po oglądnięciu 6 minut meczu myślałem że gramy derby !
tylu wrzutów na Wisłę to ja nie pamiętam w tamtym sezonie ze strony Ruchu !
hehe...wzięli lekcję dopingu od "pasiastych dam"?:>

Elendil 15.08.2010 18:29

wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.

brylant17 15.08.2010 18:31

Co oni tak gwiżdżą na Patryka? Rios będzie wzmocnieniem ale musi się rozkręcić i mieć z kim grać :p

MMTS 15.08.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 961187)
wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.

jak nie potrafią...przecież Szymkowiak powiedział, że Maciek wraca do formy, bo jego podania są na centymetr.
hmm Mirek chyba stoi tyłem :lol:

Acima 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 961188)
Co oni tak gwiżdżą na Patryka?

W czasie ostatniego meczu z Ruchem wyzywał ich dwóch graczy od śmieci itd.

SpoXsteR 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 961188)
Co oni tak gwiżdżą na Patryka?

Malego wiele ekip nie lubi za jego przywiazanie do Wisly i czeste takie i owakie gesty w strone rywali (w tym pilkarzy)...ale to dobrze, na niego to super dziala

żogaiła 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961171)
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.


jesli piszesz to na serio to no comment...

spontants 15.08.2010 18:34

Zuraw , Diaz , Sobol to serce Wisły dziś, pamietajcie ;]

brylant17 15.08.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 961191)
W czasie ostatniego meczu z Ruchem wyzywał ich dwóch graczy od śmieci itd.

Tak myślałem, że to mu wypominają :P

DrunkenBear 15.08.2010 18:38

Żuraw jakoś więcej biega, chyba faktycznie lepiej się czuje fizycznie. Mały i jego dośrodkowania jak zwykle.

Mnie niepokoją słowa Kulawika, że chciałby zostać 1 trenerem i wszystko ma się wyjaśnić w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że takiej opcji pod uwagę nie bierze nasz prezes :/

Wojtator 15.08.2010 18:38

Kowalski biega jakby mu mama rano zrobiła bigosu i jeszcze teraz pod koszulką chował :-P

O KU*WA

brylant17 15.08.2010 18:39

Brawo ku.... Brawo Diaz i Pawełek :lol:

MMTS 15.08.2010 18:40

no i masz eksperymenty, jeszcze tylko Jopa brakuje

kpn 15.08.2010 18:40

brak komunikacji i prosze. Trzeba gonic wynik

For_FuN_ 15.08.2010 18:40

Cikos jest niemilosiernie ogrywany :], ale czego sie spodziewac po chlopaku, ktory spadl z ligi.

skeba 15.08.2010 18:40

Zaczelo sie od bledu CIKOSA

SpoXsteR 15.08.2010 18:43

nie wincie Pawelka, tylko Kulawika..
tak serio, to brak zrozumienia, szkoda, bo Wisla przewazala..

Syn Kangura z 1984 15.08.2010 18:43

Brawo dla Pana Kulawika! Niech dalej stawia na Pawełka!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl