![]() |
Ehh z Wami to jak z ... tu z grzecznosci nie dokoncze.
Tez jestem troche zaskoczony skladem, ale w sumie co tu miec pretensje? Joavnic jakos mega sie nie zaprezentowal w swoich 4 meczach, chociaz np z Karabachem wiele do powiedzenia nie mial skoro mu pakowali siatki z 5 metrow. Ale np na lawce dzis: Boguski- raz zagra poprawnie raz jak cienias. Ogolnie jak to sie mowi panienka. Walczak to z niego nie jest, chyba nikt tu pretensji nie ma ze on nie gra w pierwszej 11? Łobo- wiadomo umiejetnosci nieproporcjonalne do zarobkow :P Jirsak w ostatnim meczu zupelnie niewidoczny. Powraca koszma z tamtego sezonu. Jak sie nie zobaczy na papierze ze Jirsak gra w 1 skladzie to ciezko w meczu sie polapac ze jest na boisku. Zurawski- nic specjalnego. CHyba nadal musi szukac formy. W meczach pucharowych niezachwycal. Karny z Karabachem masakra Wilk- zastepca Sobola. Jak ga Sobol to iejsca dla Wilka nie ma w 1 jedenastce Rios- jeszcze nie zagral ani minuty w Wisle w oficjalnym meczu. Wielka niewiadoma, do tego po podrozy wiec moze zmeczony? CO wyscie ****a chcieli zeby dzisiaj na bramce zagral Casillas a w ataku Messi z Ronaldo? Jednak moze mamy chujowszy sklad niz sie wydawalo? W 1 jedenastce gra tak samo slaby jak ZUraw i Bogus Brozio. W ataku jeszcze Maly ktory moze cos namieszac. W pomocy rownie niepozyteczny jak Lobo Kirm (wiec czego tu zalowac?). Do tego Piotrek Brozek czyli moim zdaniem wreszcie znowu na odpowiedniej pozycji wystawiony. Sobol wiadomo no i mlody Rado. Czemu juz po nim jedziecie? Moze akurat takie ustawienie wypali? Co wtedy powiecie? Obrona to wiadomo, zbyt wiele manewrow to na niej nie bylo mozliwych. Czyli wychodzi na to ze w tym skladzie jedynie moze zaskoczyc Rado na ktorego nikt nie stawial ale generalnie to nie dziwi bo w formie nie sa Boguski, Lobo, Zuraw a Rios to wielka niewiadoma. Ale oczywiscie tutaj jak zawsze w dniu meczu musi panowac kompletny chaos i pokemoniarska strona forum :) Niech gra Rado, Kirm itd ostatnio gral Jirsak i Paljic i jakos chujowo zapamietalem ten mecz ze czwartku... A MOJE ZYCZENIE NA DZIS TO MNIEJ GLUPICH POSTOW w tym temacie podczas meczu, np takich ktore juz sie pojaiwly przed meczem hehe. Lepiej sie skupic na meczu. Przezywac w 4 scianach wszystko niz plodzic posty typu "Kirm do dupy" i dopiero po meczu jak sie ochlonie napisac swoje merytoryczne podsumowanie a nie "jest 1:0!!! gool", "kur.. gramy jak cioty". Trzymajcie poziom |
Cytat:
|
Cytat:
Z tym świetnym Jovanićem to byłbym ostrożny, gość ma straszny lęk żeby wyjść z bramki. Przykładem mecz z Karabachem przy dośrodkowaniach po których padały bramki. Stał na linii i się nie ruszył. W końcu ma być w zespole rywalizacja? |
Czekałem na taki ruch od dawno aby wrzucić młodego na głęboką wodę. Miejmy nadzieje że trener Kulawik wie co robi.
|
JEST! Optymistyczna wiadomość: Gramy w końcu w normalnych strojach :) Czyli czerwono-białych...:D
Cóż...małe rzeczy a cieszą...będzie szczęście |
Cytat:
|
Jovanic to chyba nie był główny winowajca błyskotliwych występów Wisły w pucharach. Ale z Arką, to powinniśmy wygrać, nawet grając bez bramkarza... Rado - skoro sprowadza się Wilka, po to żeby grał debiutant z ME to żadnej logiki w tym postępowaniu nie ma.
|
Zadziałało kolesiostwo. Już nie chodzi mi o Rado bo chłopak młody, a po pięknym występie naszych gwiazd można go wprowadzić do pierwszego składu, ale wpuszczanie Pawełka to już jawna kpina.
Tyle meczów nam zawalił, ale przecież lepiej wpuścić znajomego Polaka niż nowego bramkarza. Wydaje mi się, że Jovanic był jednym z tych zawodników, którzy pokazali jakikolwiek poziom w meczach pucharowych. |
gdyby w Krakowie nie wycinal w ostatnich minutach to bysmy tam bez zadnej nadziei jechali:)
|
Ogryzek -- na Kuchenki sie zapatrujesz?? Co mnie oni obchodza.. Jovanic nie zawalil nam meczu, a tutaj odsuwa sie go od gry. Akurat na pozycji bramkarza stabilizacja to podstawa. Rotacja moze byc napadzie etc.
|
A, ustawienie zmieniliśmy. Trener Kulawik jest hardkorem i bez żadnych sparingów wprowadza całkiem nowe ustawienie, w którym Wisła nie grała nigdy.
To dlatego ten Rado, pewnie jedyny, który wie o co chodzi i będzie podpowiadał reszcie :)) Nie płaczę, to tak dla humoru. |
moze lepiej mecz oddać walkowerem????
co to za pomysł ze skladem???? |
to jest to super ofensywne ustawienie, z Rado jako takim diamentem;)
po 20 minutach bedziemy wygrywać 3:0 jak na ostatnim wyjezdzie;) |
Cytat:
|
Niektórzy z Was są naprawdę debilami. Oceniajcie skład Kulawika po meczu, a nie przed nim.
|
Cytat:
W drugim meczu nie wychodził żeby wypiąstkować dośrodkowania tylko stał na linii... Nie zawalił dwumeczu ale nie był tak mocnym punktem jakbym chciał. PS Ja wstawiłbym Jovanića w tym meczu, jeśli o mnie chodzi, ale nie dziwie się Kulawikowi że stawia na Pawełka. |
Cytat:
głupio chyba, ze brak obrońców na rezerwie? |
Przecież nawet w sparingach Pawełek bronił do bani , mijał się z piłką - poprostu to jest nasz Pawełek od baboli więc nie rozumiem dlaczego go Kula wstawił do 1 jedenastki, chyba tylko po znajomości- i tak było za Skorży że cały czas on i on-aż do znudzenia...
|
Ogólnie nie mam zastrzeżeń jednak skandalem jest wstawianie Pawełka.
|
Ogryzek -- dla mie nie bylo podstawy by mieszac na tej pozycji. Nawet w wielkich klubach rzadko miesza sie na bramce, bo to taka pozycja. Dlatega ta decyzja Kulawika zupelnie mi sie nie podoba, szczegolnie, ze wiekszosc z nas wie na co stac Pawelka..
|
Cytat:
To samo dotyczyło rywalizacji Foster - Kuszczak, kiedy VDS był kontuzjowany. |
Moim zdaniem posadzenie Jovanicia to błąd. Ale patrząc bardzo obiektywnie to zawalił bramke w pierwszym meczu a w drugim powinien wychodzic do dosrodkowan po których padly bramki, a nie byc przyspawanym do lini.
|
Gdzie obejrze mecz Wisly w internecie?? W pracy jestem i nie mam innej możliwości..
Żeby nie było off-topu to dajmy im szanse zobaczymy jak ja wykorzystaja... |
Cytat:
Polecam: www.atdhe.net |
Pawełek? Przecież on jest kompletnie bez formy po kontuzji co pokazywał grając w swoich sparingach tak jakby go wcale w bramce nie było. Zwłaszcza z Kolejarzem Stróże gdzie puścił 3 gole.
|
z wystawieniem Pawełka może być prościej niż myślimy: może ma w kontrakcie , że dostanie swoje nie zmniejszone grosiwo, jeśli wystąpi na boisku nie mniej niż powiedzmy 600 minut, z czego pełnych występów 8.
Żeby chłopa nie skrzywdzić, to wystawią go w meczach w potencjalnie słabszymi rywalami , gdzie ryzyko będzie mniejsze. A my za to mamy podwyższoną dawkę emocji i słusznie, co to za mecze, których się nie przeżywa :) |
Wygrać nie obchodzi mnie ile i kto gra mają wygrać i tyle i nie ważne jaki styl.
|
Kulawik teraz w wywiadzie zaprzeczył, że TERAZ zostanie na stałe.
|
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!
|
Cytat:
|
dobra chlopaki, bedzie dobrze
|
Cytat:
|
Ja się zastanawiam tylko czemu na ławce przynajmniej brak Czekaja. Wiem że za HK się nie łapał mimo że brakował środkowych obrońców, ale Kulawik mógł go wziąć - myślę że reprezentuje podobny poziom do środowych z 1-go składu
|
Przyznam, że zaskoczył mnie z wystawieniem Kamila Rado, ale decyzji należy tylko przyklasnąć. Poprzednicy mieli graczy z ME w głębokim poważaniu, a nie wierze w to, że wszyscy to szrot który nie nadaje się do gry w Wiśle.
|
receptę mam niezawodną na wygranie tego meczu - w dwóch słowach się zawiera.
http://www.youtube.com/watch?v=igu9W...eature=related jeśli się naszym gwiazdkom zechce, powinni rozjechać Arkę, nawet w tym nowym ustawieniu. |
Patrząc na skład to nasz obecny trener jest albo idiotą, albo geniuszem. ;)
|
jazda z *urwami ! Wisełko jazda z *urwami !
bardzo podoba mi się roszada w składzie Wisełki, nie rozumiem, czemu Pawełek w 1 skladzie, ale podoba mi się że sięgnięto w końcu po kogoś nowego / innego z MES-y. no i w końcu Kirm na skrzydle. |
Cytat:
Skład zaskakujący, ale może rzeczywiście Kulawik da niektórym do myślenia? Obyśmy zobaczyli lepsze spotkanie niż te z Karabachem... |
pawelek w bramce :D
|
Haha, Kulawik i wszystko jasne. My tu walczymy o remis czy o zwyciestwo? Myslalem, ze o to drugie. Nie dosc, ze Kowalski i Bunoza na srodku, to i Pawelek na bramce. Arka raczej na 90% cos strzeli :D.
"Super" pilkarz Paljic poza kadra... ;). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl