![]() |
Cytat:
|
A wy tak piszecie ze wisla odpadla ze slabym karabachem, a ten slaby wg was karabach stac spokojnie na przejscie borussi, ktora ostatnio wybitnej formy nie ma.
|
Cytat:
Jezeli chodzi o trenerio to tylko z zagranicy |
Tak szczególnie że...
http://www.borussia.com.pl/n-3152-bo...r-city-31.html Będzie jak zawsze, jakaś tania opcja... |
Cytat:
|
Cytat:
no ale przeciez nie są w wybitnej formie, czlowiku co ty piszesz :lol: A i Wisła duża literą :/ |
Tu trzeba rzeźnika, który spowoduje że będą żygać na treningach, Ci co nie wytrzymają odejdą i tak się pozbędzimy najsłabszych ogniw...że naszym brakuje umiejętności to powinni być przygotowani pod wzgledem, mętalnym, fizycznym i taktycznym. Osobiście postawiłbym na młodego trenera ale z jakimś bagażem...Petrescu to jest marzenie, niestety nierealne
|
Cytat:
btwmasz jakiegos faworyta? |
Nie ważne jaki trener przyjdzie i tak będzie miał problem, przyjdzie ktoś z zagranicy będzie musiał się uczyć nowej dyscypliny sportu jakim jest polska piłka kopano-biegana a także będzie musiał skończyć kurs psychologii sportowej :)
|
jose murinio
|
Pewnie przyjdzie jakiś Polak... nie ma co liczyć na zagranicznego.
|
Cytat:
|
w naszym zasięgu finansowym jest napewno Duszan Radolsky, już chyba ze dwa razy był w gronie kandydatów.Trenerzy klasy Zoli czy nawet Simeone to jest wydatek co najmnmiej 500 tyś € za sezon plus jego sztab szkoleniowy (200 tyś €) a to duuuużo nawet jak na Bogusia.
Mam nadzieje że Kulawik zostanie na dłuzej. |
Cytat:
Po co się wypowiadać nie wiedząc o czym piszesz.Simeone w wieku 40 lat 2 razy był już Mistrzem Argentyny. W przypadku Larssona zgadzam się i mam nadzieję że to nie on zostanie nowym trenerem. |
A co takiego osiągnął Winfried Schafer? Właśnie przeglądam o nim artykuł na Wikipedii i jakoś za dużo tych sukcesów nie widzę. No chyba, że "Przez dwanaście lat był trenerem Karlsruher SC; w tym czasie ani razu nie spadł z tym klubem z Bundesligi" to traktuje się jako sukces. ;) Wprowadził Kamerun na MŚ, okej, fajnie, ale potem pracował w zespole Al-Ahli Dubaj, gdzie "został zwolniony po pięciu porażkach z rzędu", następnie prowadził znaną wszystkim kibicom drużynę Al Ain FC, a obecnie pracuje w FK Baku. Człowiek ceniony przede wszystkim w Afryce za sukcesy z reprezentacją Kamerunu, coś jak niemiecki Henryk Kasperczak.
A, przeoczyłem # Trener roku 1992 w Niemczech. Fajnie, tylko to było 20 lat temu. |
Milovan Rajevac jesli jest wolny, ghana grala super na mś. Ciekawym kandydatem tez bylby bielsa prowadzacy chile na mś.
|
Larsson za malo doswiadczenia, Simeone za drogi jak na polskie warunki. Ja tylko podalem swoje typy a Wy dwaj uczepiliscie sie jak rzep do psiego ogona. Jak jestescie tacy wyszczekani to napiszcie, kto by był najlepszym trenerem dla nas. Zreszta przed przejsciem Kasperczaka pisalo wiele zrodel, ze Schafer jest kandydatem na nowego trenera Wisly wiec chyba nie tylko ja bym go widział u nas. Na tych lepszych nas nie stac a tych gorszych lepiej nie sprowadzac.
|
Ale tych młodych faktycznie jest mało :D
Laudrup, Guardiola, Loew, Klinsmann mało ? to tacy co na pierwszy że tak powiem ruch głową przychodzą i naprawdę w ekipach których są robią dobrą robotę... Z tego co wiem to Bielsa chyba przedłużył kontrakt... |
jeszcze przyszedl mi do glowy aguirre (meksyk)
|
Cytat:
|
Selekcjoner a trener to jednak dwie różne profesje.
|
Bujajcie w obłokach dalej .Ide o zakład , że jeśli to będzie terner z zagranicy to będzie to jakiś Czech albo Słowak , coś w stylu Liczki .....niestety .
A odnosząc się do waszych kandydatur to ....byle nie Renhagel !!!!Na anty futbol w wykonaniu Grecji nie mogłem patrzeć tak samo jak na wczorajszy występ Wisełki . |
Cytat:
|
Wiktor Goncharenko trener BATE Borysow
|
Taa, gość który z powodzeniem prowadzi reprezentację na MŚ przyjdzie do polskiego bagna w którym zapewne nikt nie będzie chciał dać mu wolnej ręki i czas do zbudowania drużyny, o ściągnięciu własnego sztabu nie wspomnę.
Optymiści :P |
Cytat:
Gdy odchodził Skorża liczyłem na zatrudnienie doświadczonego zagranicznego trenera. Niekoniecznie znanego. Dostaliśmy Heńka. Zaraz po ogłoszeniu tej decyzji mówiło się, że Kasper ma słaby kontrakt, który można łatwo rozwiązać. Pomyślałem, że to dobry kandydat na tymczasowego szkoleniowca, który miałby dokończyć sezon i dać klubowi więcej czasu na znalezienie ciekawszego trenera. Okazało się, że mimo przegrania mistrza Heniek został. Teraz nie zdziwię się jeśli wybierzemy Lenczyka lub innego Janasa albo jakiegoś młodego zagranicznego gościa na dorobku. Nie spodziewam się za to ruchu logicznego - zatrudnienia doświadczonego, zagranicznego trenera, który z niejednego pieca chleb jadł. Gdyby to zależało ode mnie, to szukalibyśmy trenera spośród europejczyków, którzy prowadzili egzotyczne zespoły (np. jakąś afrykańską reprezentację). Takiego drugiego Leo, którego nie odstraszyłyby polskie warunki pracy. |
Cytat:
|
nie wiem czy ktoś pisał już że na orange sport info Basałaj mówił że szukają trenera z zagranicy raczej z tych 5 najsilniejszych lig
|
Michał Probierz
- młody - nie płacze po gazetach i mediach mimo ze wielokrotnie miał okazję (-10 pkt, sprzedaz Bruno itp.) - charakter walczaka - z sezonu który zapowiadał sie na katastrofe 9-10 pkt zrobil jeden z najlepszych sezonów w historii Jagi - bardzo pozytywny wyspep Jagi w LE - mimo szybkich strat zespół się nie załamał, a w rewanzu brakło mu najmiej z polskich zespołów Jedyny warunek przed prezentacja, konferencja itp. do szatni musiałby zostac wprowadzony przez Cupiała który powiedziałby zawodnikom ze Probierz ma jego pełne zaufanie w przeciwnieństwie do nich, po czym opusciłby szatnie Z polskich widze jeszcze tylko Kulawika bo on ma wiślackie serce Zagranicznych jakos nie widze w tym momencie bo co przyjdzie i powie hard work i gówno z tego wyjdzie, albo powie że ze szrotem pracować nie chce i zeby mu kupili z 5 nowych ? - wole kogos kto zna realia i mozliwości naszych "gwiazd " |
Cytat:
Jeśli to ma być ktoś taki to po cholerę wywalano Kasperczaka? Zresztą ja uważam że podniecanie się trenerem nie ma żadnego sensu - kto by nie przyszedł to i tak nic nie zrobi. Tu musi się w pierwszej kolejności spotkać Basałaj z Cupiałem i ustalić w jakim to wszystko kierunku ma iść. Wiadomo że z tej mąki(Jirsak,Sobol,Brożki,Kirm,Łobo,Małecki,Boguski ) - mąki nie będzie i zrobi tego nawet Mourinho więc najważniejszy jest plan co zrobić z nimi i skąd wziąć gości co potrafią prosto piłkę kopnąć bo do tej drużyny tak jak pisałem ,to najwyżej jakiś koleś z 2 ligi szkockiej by się nadawał - każdy inny połamie sobie na nich zęby. Generalnie im droższy trener tym kasa bardziej wywalona w błoto Dlatego na dziś jestem za Kulawikiem.Jak będzie jakiś pomysł co z grajkami zrobić to można i o trenera się postarać. |
Cytat:
a co do trenera raczej Larsonow itd bym nie bral potrzeba doswiadczonego ktory wzial sie za ich dupy znaczy nie dosllownie zeby nie bylo :D bo inaczej nic z tego nie bedzie :P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja jestem jak najbardziej za Probierzem !!!:) |
ludzie skoro mowil Basalaj ze rozmawiaja z ternerem z zagranicy od tyg czy iles tam to nie wiem czemu sluza takie wymyslone przez Was nazwiska pogadac mozemy ale oni i tak wybiora zapewne kogos kogo albo nie znamy albo kogo nie chcielibysmy (sory jezeli sie myle :) i tak na wiekszosc z wymienionych nas nie stac..
|
Cytat:
|
albo to będzie ten Niemiec którego pokonał wtedy Kasperczak... Schafer bodajże tak mu było ? a wspominają też o Nevio Scali
|
Schafer jak sie nie mylę, pracuje w FC Baku
|
kolejny wolny trener -> http://www.eurofutbol.pl/news/48471-...olnil-trenera/ :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl