![]() |
Levatywa w sosnowcu była chyba tylko na Polsacie Sport. Rewanżu chyba w ogóle nie pokazali.
|
Cytat:
Rewanżu nie było, choć do ostatnich godzin nic nie było wiadomo z rewanżem. |
Cytat:
|
Mam nadzieję, że mecze polskich drużyn będą w otwartym polsacie a patrząc na ubiegłe rozgrywki LE i transmisje to Finał LE można było obejrzeć na Ipli więc w najgorszym razie mecze Wisły też tam się znajdą.
|
Cytat:
|
Bedzie na otwartym Polsacie lub TV4, na pewno chca sobie zrobic reklame na otwartych stacjach zeby potem ludzie kupowali dekodery na faze grupowa.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na szczęscie mam TV4 i nawet jakby nie było na otwartym Polsacie to na TV4 pewnie będzie bo z Levadią było.
|
Cytat:
|
Mecz będzie w TV4 oraz Polsat Sport/Futbol.
|
Cytat:
|
wtyki :-)
niegdyś prowadziłem stronę o sportowych stacjach telewizyjnych. |
Szawle przegralo swoj mecz!!!!! Latwiejszego rywala nie moglismy sobie wyobrazic
|
z 4 druzyna ligi.. jedyna bramka padla w 40 minucie
|
Wzmacniamy się,więc Siauliai i drużynę w III rundzie powinniśmy przejść spokojnie.
PS.Ma ktoś informację odnośnie tych transmisji? Będą w otwartym czy w Polsacie Sport? |
Raczej będzie tak samo jak rok temu - Polsat Sport oraz TV4.
|
Cytat:
|
Racja był na TV4 ale później chyba nie było transmisji przez jakies zaklucenia
|
Cytat:
dokladnie- pierwsza polowa byla prawie cala- druga juz wcale-burza czy cos wtedy byla.Natomiast rewanzu nie bylo wcale-tylko wersja txt na stronkach wislackich,pozdrawiam |
|
Wcale tak jakoś źle w tym meczu nie grali. Mieli przewagę, a o ile się nie mylę grali z 4 drużyną ligi.Można zwrócić uwagę na całkiem niezłe dośrodkowania tych piłkarzy.
Co nie zmienia faktu, że powinniśmy ich ograć bez problemu. |
Cytat:
|
Zgłoszenia na mecz Wisły z FC Siauliai (Wyjazd)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_fc_siauliai/ PS: cena biletu na mecz to 10 euro |
Jeszcze jeden skrot z meczu Szawle - Tauras , nieco dluzszy
http://www.youtube.com/watch?v=N5ThT_WLvwg |
Na dzień dzisiejszy, mecze Wisły,Ruchu,Lecha i Jagi będą tylko w Polsat Futbol !
|
Czy Wiecie może orientacyjnie ile moze kosztować bilet na mecz Wisła Kraków-FK Szawale?? OCzywiście w Krakowie??
|
Jeszcze nie wiadomo gdzie będzie rozgrywany, nie oczekuj zbyt wiele :x
|
Nie wiadomo. Mogę jedynie zgadywać, że jeśli mecz będzie na Hutniku to w granicach 20-25 złotych.
|
Mecz z Szawle na Hutniku
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/ Podziekowania dla Majchrowskiego |
Cytat:
A nie w pierwszej kolejności dla Obtułowicza za spóźnienia, ZIKItu za brak nadzoru i naszego klubu, który dopiero miesiąc temu zatrudnił osobę, z którą miasto może na jakikolwiek temat rozmawiać? Nie przesadzaj z tym Majchrowskim. |
Jak w trzeciej rundzie będziemy gospodarzem pierwszego meczu, to zapewne też skończy się na Hutniku.
|
|
http://wisla-online.pl/news/mecze-wi...-polsacie-1164
Ciekawe :). Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale jeśli tak to świetnie :) |
Cytat:
|
Żyd będzie sędziować mecz na Litwie
Cytat:
|
zły omen...
|
Cytat:
|
Do kiedy trzeba zgłaszać piłkarzy do rozgrywek LE? chodzi mi o drugą rundę :P
matti220 Dzięki ci dobry człowieku :) |
do piątku ,ale do ktorej godziny to nie wiem
/edit: Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl