![]() |
Co za problem zrobić zakaz wnoszenia na stadion ?? Można to potraktować jako niebezpieczny przedmiot który może ogłuszyć człowieka i zrobić zakaz. W Polsce nie ma tradycji używania tego rodzaju dmuchawek
|
Cytat:
|
Ta... Jagiellonia. Niemcy, a nie Jagiellonia.
|
nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale skoro Adidas jest naszym sponsorem(partnerem) technicznym to znaczy, że poza ekstraklasą będziemy grać i trenować Jabulani :) ? Serio pytam, czy może Adaś zespołom klubowym na ten sezon przygotował jeszcze ciekawszy wynalazek ?
|
A to nie jest przypadkiem tak, że Ekstraklasa dostarcza klubom piłki treningowe?
|
treningowe może i tak, ale jestem pewien że w meczu z Levadia graliśmy piłką umbro, więc teraz czas na Jabulani ;d
|
Dokładnie tak ;) Treningi i mecze Ekstraklasy- Pumami , mecze LE- Adasiami ;)
|
Cytat:
|
Co do piłek jeszcze to w sezonie 10/11 Puma szykuje nowy model dla Ekstraklasy,zespoły dostaną w lipcu a prezentacja koło sierpnia...
|
Akurat na temat
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ger/pilka2.jpg Dość średnio jak dla mnie te piłki wyglądają, no ale cóż, to Puma |
Dziwne te piłki PUMA robi, takie grube łatki mają. Mi najbardziej się podobały te nike z czerwoną otoczką :] Piękny były i jak pięknie się słuchały.
|
http://www.arkowcy.pl/gal,520,l,arkaork05.jpgZnalezione w sieci...
Niby prezentacja piłek sie jeszcze nie odbyła ale pierwszy raz widze takie piłki z logiem ekstraklasy |
Ważne, że ekstraklasa potrafi jakieś kontrakty załatwiać i że nie musi kupować w hurtowniach piłek. Nawet jeżeli to byłyby "ładne" nike.
|
Paskudne te piłki bleee...
|
Cytat:
|
Tak nike total90 te pierwsza seria. Dobrze że potrafią załatwić sponsora technicznego dla ekstraklasy ale kolejny rok nie mogą znaleźć sponsora głównego. Taka kolej rzeczy nie ułatwia choćby Wiśle znaleźć sponsora bo nie wiadomo czy np. z branży telekom. czy elektronicznej nie zostanie sponsorem 'ekstraklasy' a wtedy Wisła musiała by ze swoim źródełkiem pieniędzy zerwać umowę jeżeli sponsor zastrzegłby sobie wyłączność.
Ale lepsze nic niż biedronka na piłkach :] |
Poprzedni model piłek również był z logiem Ekstraklasy ;]
|
Cytat:
|
Przesadzacie, mnie sie nawet podoba - jest taka...inna :D
|
A nie lepiej Jabulani? :P jest nie obliczalna może nasi grajkowie by więcej bramek strzelali :D No i może mario miałby spokój :lol:
|
Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;) |
Nowe piłki specjalnie dla Ekstraklasy
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...gi_nowymi.html |
Cytat:
|
O.
Tzn że my znowu byliśmy uprzywilejowani bo treningi z tymi piłeczkami Lechici mieli wcześniej ;) http://www.lechpoznan.pl/art,14569,n...ie_szybsze.htm |
łaty ma ta piłka fatalne. W dodatku w prawie połowie czarna z zielonymi akcentami, widoczności piłki na boisku to raczej nie poprawi.
|
Wszyscy będą grać tą piłką nie tylko Wisła. Piłka prezentuje się fatalnie, ale może tylko wizualnie. Zobaczymy, ale myślę, że nie ma co już pisać na temat piłki.
|
Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)
Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D |
Cytat:
|
Trochę o ekstraklasie, trochę ogólnie o bolączkach polskiej piłki, w każdym razie ciekawy wywiad z Bońkiem:
http://www.naszeligi.pl/aktualnosci-...lka-umiera.htm |
|
Legii potrzeba pieniędzy kibiców
http://www.dziennik.pl/sport/ekstrak...y_kibicow.html Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie. Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie. |
Cytat:
Po kolejnej bitwie na oświadczenia w żadne zakończenie konfliktu już nie wierzę. Znowu trzeba będzie oglądać mecze na C+ :/ http://legia.net/wiadomosci,37659-ko..._warszawa.html http://legia.net/wiadomosci,37679-os...lw_i_ofmc.html |
Villarreal przyjeżdża do Gdańska :) Bardzo miło, dla piłkarzy zawsze dobrze zmierzyć się z takim rywalem, nie wspominając o gratce dla kibiców :)
http://lechia.pl/24905 |
Taka ciekawostka z Zabrza:
Cytat:
No ja myślałem, że Małysz kibicuje Wiśle :P . |
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/5207 Cytat:
|
coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html |
Coś o tym jak zaciąg Legii cudzoziemskiej sobie radzi
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,S...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Ale jaki PR. Solorz ich kupil, wielkie transfery, inwestycje, stadiony, puchary, gwiazdy juz za dwa lata (a za rok: juz za dwa lata itd).... :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl