Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

crazykaro 08.07.2010 10:33

Co za problem zrobić zakaz wnoszenia na stadion ?? Można to potraktować jako niebezpieczny przedmiot który może ogłuszyć człowieka i zrobić zakaz. W Polsce nie ma tradycji używania tego rodzaju dmuchawek

kitu91 08.07.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 930260)
Masakra. Patrzcie na to. Era Vuvuzeli w Polsce nadchodzi.

http://www.allegro.pl/item1109470802..._czerwona.html

k*rwa tylko nie to !!!!

R33 08.07.2010 11:11

Ta... Jagiellonia. Niemcy, a nie Jagiellonia.

zordon 08.07.2010 11:35

nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale skoro Adidas jest naszym sponsorem(partnerem) technicznym to znaczy, że poza ekstraklasą będziemy grać i trenować Jabulani :) ? Serio pytam, czy może Adaś zespołom klubowym na ten sezon przygotował jeszcze ciekawszy wynalazek ?

enzo 08.07.2010 11:38

A to nie jest przypadkiem tak, że Ekstraklasa dostarcza klubom piłki treningowe?

jabadabaryba 08.07.2010 11:41

treningowe może i tak, ale jestem pewien że w meczu z Levadia graliśmy piłką umbro, więc teraz czas na Jabulani ;d

kangurekm 08.07.2010 11:42

Dokładnie tak ;) Treningi i mecze Ekstraklasy- Pumami , mecze LE- Adasiami ;)

Bartosz 08.07.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SeQ (Post 930329)
A to nie jest przypadkiem tak, że Ekstraklasa dostarcza klubom piłki treningowe?

Tak, ekstraklasa dostarcza piłki treningowe dla I drużyny i dla ME.

El'kabat 08.07.2010 11:52

Co do piłek jeszcze to w sezonie 10/11 Puma szykuje nowy model dla Ekstraklasy,zespoły dostaną w lipcu a prezentacja koło sierpnia...

Chlopek123 08.07.2010 12:10

Akurat na temat

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ger/pilka2.jpg

Dość średnio jak dla mnie te piłki wyglądają, no ale cóż, to Puma

wonski_eNHa 08.07.2010 12:13

Dziwne te piłki PUMA robi, takie grube łatki mają. Mi najbardziej się podobały te nike z czerwoną otoczką :] Piękny były i jak pięknie się słuchały.

DarkLG_ 08.07.2010 12:18

http://www.arkowcy.pl/gal,520,l,arkaork05.jpgZnalezione w sieci...
Niby prezentacja piłek sie jeszcze nie odbyła ale pierwszy raz widze takie piłki z logiem ekstraklasy

nt5 08.07.2010 12:23

Ważne, że ekstraklasa potrafi jakieś kontrakty załatwiać i że nie musi kupować w hurtowniach piłek. Nawet jeżeli to byłyby "ładne" nike.

spidey 08.07.2010 12:24

Paskudne te piłki bleee...

jurukuru 08.07.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 930367)
Dziwne te piłki PUMA robi, takie grube łatki mają. Mi najbardziej się podobały te nike z czerwoną otoczką :] Piękny były i jak pięknie się słuchały.

Chodzi Ci o nike total90? Bo jeśli tak to potwierdzam, świetne te piłeczki były, bodajże sezon 2005 już nimi graliśmy jak nie wcześniej.

wonski_eNHa 08.07.2010 12:30

Tak nike total90 te pierwsza seria. Dobrze że potrafią załatwić sponsora technicznego dla ekstraklasy ale kolejny rok nie mogą znaleźć sponsora głównego. Taka kolej rzeczy nie ułatwia choćby Wiśle znaleźć sponsora bo nie wiadomo czy np. z branży telekom. czy elektronicznej nie zostanie sponsorem 'ekstraklasy' a wtedy Wisła musiała by ze swoim źródełkiem pieniędzy zerwać umowę jeżeli sponsor zastrzegłby sobie wyłączność.

Ale lepsze nic niż biedronka na piłkach :]

Kosa93 08.07.2010 12:30

Poprzedni model piłek również był z logiem Ekstraklasy ;]

Vinci 08.07.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 930374)
Paskudne te piłki bleee...

Jaka liga, takie piłki. Po co im lepsze? :lol:

Filippo123321 08.07.2010 12:45

Przesadzacie, mnie sie nawet podoba - jest taka...inna :D

brylant17 08.07.2010 12:51

A nie lepiej Jabulani? :P jest nie obliczalna może nasi grajkowie by więcej bramek strzelali :D No i może mario miałby spokój :lol:

spidey 08.07.2010 12:57

Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball

Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;)

w0lno. 08.07.2010 13:02

Nowe piłki specjalnie dla Ekstraklasy
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...gi_nowymi.html

murray 08.07.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 930395)
Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball

Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;)

No i musi mieć odpowiednią wagę, wszak 15 na 20 piłek na treningu nie spełnia wymagań :lol:

sq 08.07.2010 13:19

O.
Tzn że my znowu byliśmy uprzywilejowani bo treningi z tymi piłeczkami Lechici mieli wcześniej ;)
http://www.lechpoznan.pl/art,14569,n...ie_szybsze.htm

Tenzen 08.07.2010 13:41

łaty ma ta piłka fatalne. W dodatku w prawie połowie czarna z zielonymi akcentami, widoczności piłki na boisku to raczej nie poprawi.

jurukuru 08.07.2010 13:42

Wszyscy będą grać tą piłką nie tylko Wisła. Piłka prezentuje się fatalnie, ale może tylko wizualnie. Zobaczymy, ale myślę, że nie ma co już pisać na temat piłki.

kreseq 08.07.2010 13:45

Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)

Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D

Marszałek 08.07.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 930438)
Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)

Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D

Pytanie czy wypowiqadał się o nich przed czy po ważeniu.

ktulu 08.07.2010 14:52

Trochę o ekstraklasie, trochę ogólnie o bolączkach polskiej piłki, w każdym razie ciekawy wywiad z Bońkiem:
http://www.naszeligi.pl/aktualnosci-...lka-umiera.htm

KoPer 08.07.2010 15:50

Dobrze, że Mario się już zapoznał ;)

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/mar3.jpg

flamengista 08.07.2010 19:02

Legii potrzeba pieniędzy kibiców

http://www.dziennik.pl/sport/ekstrak...y_kibicow.html

Cytat:

Najgorsze szacunki dają władzom Legii Warszawa pewność, że na nowym stadionie zarobią w tym sezonie ponad 20 mln.
Ciekawe te szacunki, skoro:

Cytat:

Legia jeszcze nigdy tak nie potrzebowała kibiców. A raczej ich pieniędzy. Musi ich regularnie przychodzić na stadion tylu, by nie tylko pokryli roczny koszt utrzymania obiektu, który wynosi około 9 mln złotych.
i jeszcze

Cytat:

Do tej pory klub sprzedał nieco ponad 3,5 tys. karnetów.
Potem zaczyna się myślenie życzeniowe:

Cytat:

Legii trudno będzie stracić na tej akcji. Może być spokojny, że sprzeda 5 tysięcy karnetów. A te nie należą do najtańszych w lidze. Ich cena waha się od 420 do 1125 zł. Przy założeniu, że średnia jego cena to ok. 600 zł, klub na takiej ich liczbie zarobiłby 3 mln zł. Nawet pięciokrotnie więcej zarobi na pojedynczych wejściówkach w nadchodzącym sezonie 2010/2011. A to oznacza, że przychód z samej sprzedaży biletów będzie ponad dwa razy większy niż koszty utrzymania obiektu. A te szacunki nie uwzględniają VIP-ów, którzy będą kupować loże na stadionie, oraz przychodów z wynajmu powierzchni pod biura, sklepy czy gastronomię.
Zupełnie nie wiem, skąd pewność, że na wejściówkach Legia zarobi (btw: ktoś myli przychód z zyskiem, brawa dla dziennikarza) 15 mln złotych. Przecież nie grają w europejskich pucharach, a kibiców z Żylety nadal nie obłaskawili...

Krissu 08.07.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 930830)
Zupełnie nie wiem, skąd pewność, że na wejściówkach Legia zarobi (btw: ktoś myli przychód z zyskiem, brawa dla dziennikarza) 15 mln złotych. Przecież nie grają w europejskich pucharach, a kibiców z Żylety nadal nie obłaskawili...

Zdaje mi się, że dziennikarz użył słowa "zarobi" tak, jak jest rozumiane w mowie potocznej.

Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

emj10 08.07.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 930845)
Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

Nie :)

Po kolejnej bitwie na oświadczenia w żadne zakończenie konfliktu już nie wierzę. Znowu trzeba będzie oglądać mecze na C+ :/
http://legia.net/wiadomosci,37659-ko..._warszawa.html
http://legia.net/wiadomosci,37679-os...lw_i_ofmc.html

Wizard 08.07.2010 20:41

Villarreal przyjeżdża do Gdańska :) Bardzo miło, dla piłkarzy zawsze dobrze zmierzyć się z takim rywalem, nie wspominając o gratce dla kibiców :)

http://lechia.pl/24905

R33 09.07.2010 10:48

Taka ciekawostka z Zabrza:
Cytat:

Adam Małysz i Lukas Podolski dostali od Górnika karnety VIP na cały sezon Ekstraklasy.
o prezentach poinformował dziennik "Sport". Małysz i Podolski od dawna deklarują swoją sympatię dla Górnika. Gwiazdor niemieckiej kadry kiedy tylko może przyjeżdża na stadion przy ulicy Roosevelta, na bieżąco śledzi wyniki i sam chciałby zagrać w barwach śląskiego klubu.

Małysz Górnikowi kibicuje od mniej więcej piętnastu lat. Fanami zabrzańskiego klubu jest także jego rodzina. Ostatnio z prywatną wizytę odwiedził beniaminka Ekstraklasy.

Górnik przekazał karnety także byłym piłkarzom, m.in. Hubertowi Kostce czy Zygmuntowi Anczokowi.
http://www.sport.wp.pl/kat,32296,tit...wiadomosc.html

No ja myślałem, że Małysz kibicuje Wiśle :P .

flamengista 09.07.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 930845)
Zdaje mi się, że dziennikarz użył słowa "zarobi" tak, jak jest rozumiane w mowie potocznej.

Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

Redakcja weszło twierdzi, że nie:

http://www.weszlo.com/news/5207

Cytat:

Truskawki kiepsko się sprzedają

AYALA 09.07.2010 15:04

coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html

crazykaro 09.07.2010 18:46

Coś o tym jak zaciąg Legii cudzoziemskiej sobie radzi

http://sport.wp.pl/kat,32284,title,S...wiadomosc.html

Marszałek 09.07.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 931579)
coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html

kupili by sobie porządnych piłkarzy to by zaczęli grac. W tym sezonie będą się bronić przed spadkiem.

0 22 09.07.2010 19:49

Ale jaki PR. Solorz ich kupil, wielkie transfery, inwestycje, stadiony, puchary, gwiazdy juz za dwa lata (a za rok: juz za dwa lata itd).... :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl