Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7270)

WISŁAZWE 11.05.2010 17:24

Nasz skład:

WISŁA: Juszczyk - Jop, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Issa Ba, Małecki - Boguski, Paweł Brożek

OPTIMUS_(konto_usunięte) 11.05.2010 17:25

Umiesz liczyć licz na siebie. wygrywamy 2 mecze ze słabeuszami i jesteśmy Mistrzem. Bez przesady ludzie jesteśmy Mistrzem polski a nie jakąś pipidówą że mamy się bać Odry czy Cracovii nawet jeśli grają o życie powinniśmy wygrać w dwóch meczach przewagą 2 bramek...

Marcinnno 11.05.2010 17:26

Burliga jest zdrowy ?

SpoXsteR 11.05.2010 17:26

Jop jego mac..
trudno wierzyc w to ze powtorzy swoj wyczyn z meczu z Lokomotiv

coraz to ciezsza przerwawa nas czeka..


a i co najazniejsze, Marcelo jest zagrozony kartkami? bodaj tak.. jak Alvarez nie wyzdrowieje na Odre (a do tego meczu nie bedzie znany Mistrz) a Marcel co prawdopodobne dostanie zoltko to gramy bez obrony

sayek89 11.05.2010 17:28

Nie narzekajcie, to nasi rywale mają większe problemy ze składem. U nas niemal optymalny skład, no panic ;)

jeszcze Jop bramkę strzeli... i będziecie mówić... Jop Go Kochom xD

fanfan 11.05.2010 17:34

Ja mam obawy co do Jopa :/ a chodzi mi głównie o jego szybkość , na środku można jeszcze to zaakceptować ale na boku obrony sam nie wiem. Nie rozumiem dlaczego nie gra Singlar, to może się źle skończyć obym się mylił

daniello1987 11.05.2010 17:34

Troche martwi Jop na prawej obronie ale wazne ze z przodu jest ok! 3-0 3-1 minimum to wygrywamy:)

SpoXsteR 11.05.2010 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 896407)
Burliga jest zdrowy ?


na ławce go nie ma

rezerwa,
Cytat:

Kurto
Singlar
Hristov
Jirsak
Kirm
Cleber
Mączyński

Griszka30KR 11.05.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 896414)
Ja mam obawy co do Jopa :/ a chodzi mi głównie o jego szybkość , na środku można jeszcze to zaakceptować ale na boku obrony sam nie wiem. Nie rozumiem dlaczego nie gra Singlar, to może się źle skończyć obym się mylił

Mieliście te same obawy przed meczem z Lechem ,a zagrał na poziomie,także bez trzęsienia dupką :)

daniello1987 11.05.2010 17:39

Nie wiem jak Wy ale jak ja widze w składzie Łobo to mi sie słabiej robi.jakos nie mam do niego przekonania chcociaz ostatnio pokazywał sie troche z lepszej strony. Miejmy nadzieje ze chociaz wrzuci z prawej strony na głowe Brozka jak to było kiedys w meczu derbowym przy Reymonta wygranym przez Wisłe 2-1.

Areo 11.05.2010 17:41

Zluzujcie, przed Lechem też był popłoch a Jopek nakrył czapką Lewego. Cracovia to dopiero ma skład przetrzebiony. Moskała jako obrońca będzie brylował. :lol:
Jeśli będzie zaangażowanie i koncentracja z naszej strony to można być spokojnym o zwycięstwo.

daniello1987 11.05.2010 17:52

Musimy na Cracovie siąść od 1 minuty zeby nawet przez sukunde nie pomyslała ze moze cos ugrac.jedziemy z nimi!!!!!!!!!!

gigant 11.05.2010 17:52

Proszę tylko o 1-0, więcej nie potrzebuję.

daniello1987 11.05.2010 17:59

Jedziemyz nimi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jazda jazda jazda!

wolfy 11.05.2010 18:00

Ja ma dwie uwagi dla prowadzących relację live na TWSD.
Pierwsza:
Cytat:

"Zwycięstwo podtrzymuje szanse Białej Gwiazdy na obronę mistrzostwa Polski "
Nie żadne "podtrzymuje szanse", tylko przybliża nas do mistrzostwa. Albo je wręcz zapewnia.
Nie bawcie się w onet, TO MY LIDERUJEMY TABELI!

Druga:
Cytat:

Dopingu dla Cracovii jeszcze nie ma. Bluzgi na Wisłę już tak.
O ile się orientuję, TO jest ich doping.

I na koniec jedno wyjaśnienie:
Cytat:

Otrzymujemy sprzeczne doniesienia: będzie komplet widzów, ale wszystkich biletów nie sprzedano...
Komplet jest, tzn. przyszło max tego, co przyjść mogło. Cracovia to jest taki klub, że u nich komplet to jak u niektórych wyjazd. I dlatego właśnie wszystkich biletów nie sprzedano:-)

jurukuru 11.05.2010 18:01

No to jedziemy z parchami :)

KamiK 11.05.2010 18:08

Tylko mnie w****i* jakaś głupia ci*a która ciągle piszczy i słychać jej wrzaski w tle komentatorów?

Tylko_Wisła! 11.05.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamiK (Post 896443)
Tylko mnie w****i* jakaś głupia ci*a która ciągle piszczy i słychać jej wrzaski w tle komentatorów?


Nie tylko Ciebie ... :-/

Tom'ash 11.05.2010 18:10

Cytat:

Canal+ powinien sprawdzić gdzie ustawił mikrofony. Do jednego drze się jakaś niedorozwinięta małolata...
redakcję TWSD też :P

vaazon 11.05.2010 18:12

haha Małecki haha jak zawsze balon w trybuny. Serio, czemu w kazdym meczu on musi wykonywać wolne?:/

dynek.pl 11.05.2010 18:15

Boguski sie ciagle wywraca ...

wolfy 11.05.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 896447)
haha Małecki haha jak zawsze balon w trybuny. Serio, czemu w kazdym meczu on musi wykonywać wolne?:/

Możliwe wytłumaczenie brzmi: bo on to robi najlepiej w drużynie.

Miejmy nadzieję, że istnieje jakieś inne.

daniello1987 11.05.2010 18:15

Ba narazie tragedia. oby szybko zaskoczył

jurukuru 11.05.2010 18:18

Gromadka naszych jest momentami bardziej głośniejsza niż starozakonni.
Ps. Boguski do zmiany!! :-P

Suszanin 11.05.2010 18:19

Już któryś raz 300 naszych kibiców , jest głośniejszych niż pare tysięcy koleżanek :) !

Miejmy nadzieje że grajki się rozkręcą !

PS - Oprawa roku !!!

SpoXsteR 11.05.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 896455)
PS - Oprawa roku !!!

z oklepanym haslem..

na razie czarno to widze, Cracovia muruje bramke.. a Pawel niestety znow nie ma czucia w nodze

a Ruch niezle sobie radzi z Lokomotivem, musza to wygrac w razie naszej wpadki z ickami


rozjebal mnie ten faul Maleckiego :lol: koles wskakuje na niego, upada.. i faul :)


a Polonia prowadzi z Legia 1-0 :) wiec i w naszych derbach wszystko sie moze zdarzyc

brylant17 11.05.2010 18:24

parchy nie potrafią grać to symulują dobrze im to wychodzi :P

vaazon 11.05.2010 18:24

Moskała wbiegł na Małeckiego i odgwizdany faul dla Cracovii? Coś sędziemu się myli. Ogólnie powinen dostać żółtko za wczesniejszy faul na Patryku, który ładnie wychodził na skrzydle.

Kandzior 11.05.2010 18:25

Słabo Łobo, słabiutko...

Suszanin 11.05.2010 18:27

Wszystko dobrze !
Tylko za dużo podań (mało dokładnych) ! Za mało strzałów !

For_FuN_ 11.05.2010 18:31

A czemu gramy na 3 stoperow? MArcelo, Jop, Glowacki?

wolfy 11.05.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 896465)
A czemu gramy na 3 stoperow? MArcelo, Jop, Glowacki?

Alvarez - kontuzja, Singlar jeszcze nie wrócił po kontuzji, Burliga to nie obrońca.

Kandzior 11.05.2010 18:34

Nie wiem...
Za dużo z tymi podaniami kombinują.
Boguski to prawie nie ma szans w pojedynkach 1 na 1...

SpoXsteR 11.05.2010 18:39

Pawel Brozek podbiegl pod lawke rezerwowych .. ma jakis uraz lydki
zmiana na 100%
i caly plan strzelil ch.. zeby chociaz Ruch wygral
czemu u nas jest zawsze takie fatum.. w tak waznym momencie!

Tom'ash 11.05.2010 18:39

Broziu kontuzja?:/

brylant17 11.05.2010 18:39

Shit Brozio kontuzja ;/

Suszanin 11.05.2010 18:40

Brożek zmiana prawdopodobnie z Kirmem ...

For_FuN_ 11.05.2010 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 896466)
Alvarez - kontuzja, Singlar jeszcze nie wrócił po kontuzji, Burliga to nie obrońca.

Hmm, to jesli to nie jest obronca(mowa o Burlidze), to czemu Kasperczak(a wczesniej Skorza) wystawial go na tej pozycji? Przedziwna sytuacja. A Singlar jesli siedzi na lawie, to musi byc gotowy do gry(tak jest w normalnych klubach). Nieprzygotowany na 90 minut pilkarz(chyba, ze jest to zawodnik klasy Rooneya) nie ma prawa znalezc sie w rezerwie. Amatorki ciag dalszy w naszym klubie.

brylant17 11.05.2010 18:42

no ja pier...... sędzie hu...

Tylko_Wisła! 11.05.2010 18:43

Co ten sędzia tam widział ? :shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl