Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7209)

jasnyGwint 27.04.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 889535)
Żartujesz sobie. NAPRAWDĘ nie widzisz żadnej różnicy?

Przecież Wisła Skorży z 20 kolejek sezonu 09/10 i Wisła Kasperczaka 2010 to dwie różne drużyny, gołym okiem widać.

Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)

Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...

podszywacz 27.04.2010 19:21

Nie narzekać! Jest progres, wolę oglądać taką chujnię ale z bramkami niż bez nich jak to bywało w tej rundzie. Chodzi o wypunktowanie rywala a nie piękny styl. Styl i zaangażowanie pokazaliśmy w meczu z Barceloną Wschodu. Nie da się grać pięknie i na pełnych obrotach co 3 dni.

Griszka30KR 27.04.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 889553)
OK, Jirsak dostał ż. kartkę - będzie mógł zagrać z Legią :) Jeszcze Marcelo w kolejce.

Kasperczak powinien wpuścic Ba ,żeby nie miał drugiej....

skeba 27.04.2010 19:22

Cytat:

Skeba, weź jeszcze po nich pojedź bo ja chce kolejnych goli ;)
Małecki dziś niewidoczny, bardzo mało akcji z jego strony.
Kirm, nic nie dała jego zmiana. Na razie bez polotu
Odnośnie sędziów - dwie bramki ze spalonego, trochę wypaczł wynik, ale ja się tym zupełnie nie przejmuje :P
Jak nie raz nas robili w balona, to nikt nic nie mówił
:) :D

felipe 27.04.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 889554)
Przejmujesz sie ludzkim gadaniem? Takie jest zycie, jak strzela jeszcze jedna, dwie bramki to nikt o tym nie bedzie pamietal. Tylko "najzagorzalsi" "fani" Legii i Lecha.

Nie ciśnij tak po kibicach Legii/Lecha, bo teorie spiskowe to akurat domena 3/4 formumowiczów z TWSD...

Dlatego cieszę się z tych spalonych, może niektórym zamknie to mordy na przyszłość :) Widać bowiem, że nam też czasem "pomagają" ...

Coach 27.04.2010 19:24

Z tym spalonym Brożka przy 2:1 bym nie przesadzał. Ciekawe co Szostek będzie mówił w szybkiej piłce, ostatnio twierdził żeby puszczać takie sytuacje, to nie był nawet 0,5 metrowy spalony

Eleusis 27.04.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 889555)
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.
A widziałeś jakąś różnice w meczu z Polonią?
(Z Lechem o wiele lepszy był pierwszy mecz za kadencji Skorży.)

Widze, że jak po dwóch ekstra tygodniach pracy z Heniem drużyna gra taką samą chujnie jak grała, to zaczyna się zaklinanie rzeczywistości...

Spodziewałeś się jakiejś nieprawdopodobnej przemiany? Bo ja nie. Widać, że Kasperczak próbuje im wpajać taktykę gry skrzydłami, jak to było za jego poprzedniej kadencji, ale niestety chęci( i umiejętności także) są najważniejsze. Pokazuje to choćby dyspozycja pewnego Słoweńca, skrzydłowego, reprezentanta kraju badź co bądź...

podszywacz 27.04.2010 19:25

Cytat z relacji live: "Po drugim golu dla Wisły lecą bluzgi na sędziego. Uzasadnione...". Przecież to stykówka, preferencja przez sędziego ofensywnego stylu gry. Goool 1:3

lorddavy 27.04.2010 19:25

Narzekajcie dalej nie daje sie czytac waszego belkotu tu. Tak Kur.wa zdjac Brożka ja nie wiem co to za debile tu pisza na tym forum. Wstyd. "Kibice" ****a!!

Joshua TS 27.04.2010 19:25

Ekstra!!! Trójeczka!!!Powiem Wam, że to wykończenie Rafała było przekozackie:shock:

Rogullo 27.04.2010 19:26

brawo Brożek , Boguski - zwracam honor :D

AS82 27.04.2010 19:26

3-1 brawo,ale gra nadal bardzo słaba

skeba 27.04.2010 19:26

Cytat:

Skeba, weź jeszcze po nich pojedź bo ja chce kolejnych goli ;)
Cytat:

Małecki dziś niewidoczny, bardzo mało akcji z jego strony.
Kirm, nic nie dała jego zmiana. Na razie bez polotu
Odnośnie sędziów - dwie bramki ze spalonego, trochę wypaczł wynik, ale ja się tym zupełnie nie przejmuje :P
Jak nie raz nas robili w balona, to nikt nic nie mówił
:) :D
Haha, ja to mam jakiś dar :), co pokrytykuje to pare minut po bramka pada.

prober 27.04.2010 19:27

17-latek z Gliwic nie błyszczy, 3:1 i chyba można dopisać trzy punkty Wiśle.

blank_screen 27.04.2010 19:27

a na canal+ zaloba... ha ha ha ciul roslon od razu minute ciszy odprawil po golu, do boju Wiselko!!

luke1906 27.04.2010 19:28

I o to chodzi, skuteczność przede wszystkim. Jedziemy z nimi do końca.

Proximus 27.04.2010 19:28

Nie ogarniam tego. W każdej lidze + powtarzają jak amen w pacierzu żeby promować ofensywny futbol i puszczać takie sytuacje, a teraz Brożek wystawił może 1/3 buta za tą linię i już mówią o katastrofalnym błędzie sędziego.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 27.04.2010 19:29

Brożek się rozkręca i won od niego . Bardzo dobrze że Kasperczak wpuścił Kirma widać że "działa"

blank_screen 27.04.2010 19:31

Kasper ma zmysl do zmiennikow, potrafi odmienic losy meczu robiac zmiany, oby tak czesciej

prober 27.04.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 889570)
3-1 brawo,ale gra nadal bardzo słaba

Bardzo słaba? To chyba dziwnie pojmujesz znaczenie słowa 'słaby'. W skali 0-10 'bardzo słabo' to pewnie jakieś 1-2, Wisła gra lepiej (ja bym dał 5,5).

Sylwek1906 27.04.2010 19:32

A ja odnosze wrażenie, że Piast zacznie polowanie na kości, a teraz spalonego nie było ;p!

blank_screen 27.04.2010 19:33

zapominacie o Boguskim, niewidoczny ale juz chyba 3 bramy wiosna strzelil, chlopak tez lapie forme

Syn Kangura z 1984 27.04.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 889582)
A ja odnosze wrażenie, że Piast zacznie polowanie na kości, a teraz spalonego nie było ;p!

O tym nikt nie będzie pamiętał, nikt nie będzie nawet na to uwagi zwracał, ani nawet o tym nie wspominał :p

Żuczek 27.04.2010 19:34

Zaczynam tęsknić za Pawełkiem...

Proximus 27.04.2010 19:34

Mam wrażenie że Kasper specjalnie im się kazał poopierd*lać żeby przed Koroną się nie zmęczyć.

Eleusis 27.04.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blank_screen (Post 889584)
zapominacie o Boguskim, niewidoczny ale juz chyba 3 bramy wiosna strzelil, chlopak tez lapie forme

Ale to na pewno nie ten sam Boguski co w tamtym sezonie. Teraz zrobił się z niego taki lis pola karnego, ale to zapewne przez kontuzje.

SpoXsteR 27.04.2010 19:35

Nie wiem czy sens jest zmieniac strzelca dwoch bramek Boguskiego.. jak do konca meczu 20 min..
wszystko sie moze jeszcze zdarzyc, zeby ta zmiana nie przyniosla samoboju

inna sprawa, czy Bogus ma sily na 90 min

blank_screen 27.04.2010 19:36

Kirm to ma odejscie.... zeby jeszcze o pilce pamietal ehhh co oni mu zrobili, rok temu taki nie byl..

kolarz90 27.04.2010 19:38

Dobrze by było żeby Marcelo się wykartkował przed meczem z legią...

PiotrG 27.04.2010 19:38

Nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Mecz jest szybki, żywy, widać że chociaż trochę naszym zależy. Widać jaką stratą była przerwa Boguskiego. Rozkręca się chłopak z meczu na mecz, podobnie jak Brożek zaczyna odważniej grać. Dobrze robi im ta gra co 3 dni, łapią wreszcie kondycję. Widać doskonale, że piłkarze byli tragicznie przygotowani do rundy, w takiej miernej formie jaką teraz mają połknęliby Arkę, GKS i nie myślelibyśmy teraz o Lechu za plecami.
Juszczyk to ie jest bramkarz dla Wisły, Kirm do sprzedania, nie wiem czemu Kasperczak go wpuścił.

iiYama 27.04.2010 19:39

Kijowa ta relacja w TV. Każde mięso z trybun słychać.

tomasz_19 27.04.2010 19:39

widać gołym okiem, że kuleje przyjęcie piłki u Kirma, piłka notorycznie mu odskakuje... na dzień dzisiejszy nie dziwię się, że grzeje lawę...

Żuczek 27.04.2010 19:40

Znowu Piast zaczyna nas przyciskać... kiepsko ten meczy wygląda, mimo iż wygrywamy...

skeba 27.04.2010 19:41

Dobrze byłoby gdyby Hristov wszedł na 15 minut i pokazał coś.

tomasz_19 27.04.2010 19:42

no! dobre to było hehe, ale urwał

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 889599)
Dobrze byłoby gdyby Hristov wszedł na 15 minut i pokazał coś.

coś czuję, że Kasper odstawił Bułgara na dobre, a szkoda, bo tak na prawdę kolo szansy nie dostał...

Robek 27.04.2010 19:44

gra pytowa ale 3 punkty są :P:D

Eleusis 27.04.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 889599)
Dobrze byłoby gdyby Hristov wszedł na 15 minut i pokazał coś.

Ciekawe co ??:idea:

AS82 27.04.2010 19:46

Mnie zastanawia czemu oni maja taka fatalna technike,chodzi o przyjecie pilki i dokladne podania nawet na krotka odleglosc,co sie z nimi stalo pod tym wzgledem

vaazon 27.04.2010 19:46

Kiro poziom klasy A, niestety :(

goly78 27.04.2010 19:47

za duzo nerwowej gry , powinni brac przykład z Ba .. Spokojny i precyzyjny .Widac ze gra na luźe


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl