Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

prober 24.04.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kazek K (Post 887925)
Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. )
Scenariusz:
Jan Purzycki
Wykonawcy:
Piotr Machalica, Anna Milewska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Rożniatowska, Jerzy Turek, Piotr Szwedes, Małgorzata Zajączkowska

O, nowe twarze w zespole.

fifi1906 24.04.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)
Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze.



1906% prawdy! Oskar Ci się należy:)

thechris 24.04.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)
Według mnie liga jest ciekawsza od kiedy jest Kuchenkorz i jej komiczni fani.
Już nie tylko pasiaki zapewniają kabaret ale również ich psiapsióły z Poznania.

Masz na myśli ostatnie porażki z Lechem i Cracovią po 0:1? Faktycznie... ubaw po pachy. Żal mi Ciebie.

prober 24.04.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 887938)
1906% prawdy! Oskar Ci się należy:)

Yhy.
Oskar - doroczna nagroda przyznawana w dziedzinie filmu.
Pisz nam więcej takich mądrości.

szprotson 24.04.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)

Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze.

bodajze w studiu LM było, gdy panowie super znawcy m.im Boniek przekomarzali sie kto zostanie MP.

i jak to mowili :lepiej zeby mistrzem byla druzyna ktora mistrzem powinan zostac (czyli Lech) anizeli ta ktora moze zostać(czyli My)

No tak, w koncu Lech gra mega bosko, po 100 strzałow i okazji.
ciekawe ile dzisiaj super Peszko zrobi swoich wrzutkostrzałów.

I jak co roku, oglądamy plecy plecy i plecy

MaG* 24.04.2010 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 887939)
Masz na myśli ostatnie porażki z Lechem i Cracovią po 0:1? Faktycznie... ubaw po pachy. Żal mi Ciebie.

Nie nie to mam na myśli.

Myślisz ,że mnie to nie bolało ? To mi Ciebie żal skoro masz taką krótka pamięć i nie pamiętasz co było przed tymi wtopami.
Pamiętaj ,że sezon jeszcze się nie skończył i możemy nieźle się Cracovii odgryźć za tą wpadkę.
Tego ,że od kiedy są w 1 lidze to dostają regularny oklep też nie pamiętasz ?

WislaOnly 24.04.2010 13:33

I to jest właśnie drodzy Panowie MARKETING. Ciągłe pompowanie balona, nakręcanie ludzi, po to żeby przyszli na stadion. U nas ktoś o tym zapomniał, lub się przyzwyczailiśmy, że jesteśmy najlepsi. Oni srają się, że może w końcu idą na majstra a nam trzeba sukcesów w Europejskich Pucharach. Boże jak ja bym chciał żebyśmy awansowali do LM. Odjechali byśmy w końcu reszcie tej miernoty...

tofik 24.04.2010 13:35

Hm, szkoda, że nie zagra Issa Ba. Może i miał parę nieodpowiedzialnych zagrań, ale w momencie, gdy partnerzy więcej się ruszają i wychodza do podań on mógłby na prawde pokazać swój potencjał zamiast kiwać 2 rywali. Co najwazniejsze on chce zrobić akcję i pchnąć ją do przodu, a nie oddawać do najbliższego kolegi. Wg mnie jeśli nie on, to powinien zagrać Mączyński. Lepszy w odbiorze od Jirsaka, a w ataku może dać tyle samo, albo więcej.

SpoXsteR 24.04.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 887944)
bodajze w studiu LM było, gdy panowie super znawcy m.im Boniek przekomarzali sie kto zostanie MP.

i jak to mowili :lepiej zeby mistrzem byla druzyna ktora mistrzem powinan zostac (czyli Lech) anizeli ta ktora moze zostać(czyli My)

najlepiej po pierwszym meczu w sezonie przyznac im Mistrza i zakonczyc sezon, i tak rok w rok :rotfl:

jesli powinna to zostanie.. jesli zasluzyli to zostana.. dziwne tylko ze to co by nie pisac inteligentni ludzie mowia..

DeadOrAlive 24.04.2010 13:49

Niekoniecznie oni są inteligentni, może uczą się po prostu tego, co mają mówić... ;)

jabadabaryba 24.04.2010 14:10

A więc na środku obrony Wisły zagra Mariusz Jop, a w bramce Lecha zagra Krzysztof Kotorowski.
z oficjalnej.

kpn 24.04.2010 14:16

Po cichu liczyłem, ze na srodku obrony zagra Diaz. Jop? Lewandowski go wkreci w murawe niestety...

63.5 Kg 24.04.2010 14:20

Juz lepiej zagrac w 10...:-/

brylant17 24.04.2010 14:22

Jop ;/ strach się bać no to pozamiatane........

wislakrakow124 24.04.2010 14:23

Diaz bedzie chociaz walczyl bo Jirsak w obronie slaby!! Prosze chlopaki 3 pkt niech zostana w Krakowie

gromaders 24.04.2010 14:25

Jop twoja mać, no to może być masakra w środku obrony

Grisza1 24.04.2010 14:30

Już myślałęm, że się Heniu wyleczył z Diaza w środku, a tu masz Ci los:/

konrad1991tsw 24.04.2010 14:34

Nie wiem czemu ale dzisiaj jestem przekonany że Łobo się pokaże z dobrej strony... Musimy dzisiaj wygrać, za długo już trwa ta seria meczów bez wygranej z ważnymi rywalami. Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo !!!

kolarz90 24.04.2010 14:36

Diaz może się przydać do rozbijania ataków Lecha, natomiast nie mamy w środku nikogo do kreowania gry.
Wszyscy liczyli na Clebera a tu Jop :( Marcelo będzie miał robotę za dwóch

bravelukas 24.04.2010 14:36

jop...........i wszystko jasne.......lewandowski urwie mu sie nie raz i stanie oko w oko z pawełkiem

Marcinnno 24.04.2010 14:39

Może Cleber nieprzygotowany na 100% ?

Żuczek 24.04.2010 14:45

Kurda, Ba też nie zagra. Szkoda, bo on mógłby nam się dziś bardzo przydać.

thechris 24.04.2010 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887948)
To mi Ciebie żal skoro masz taką krótka pamięć i nie pamiętasz co było przed tymi wtopami.

Pamiętam. Z Lechem remis 1:1 i konkretna wtopa 1:4. Gratis była porażka w PP. Dlatego Twój komentarz, że ta drużyna "zapewnia kabaret" jest dla mnie deczko niezrozumiały.

tofik 24.04.2010 15:05

Tragedia. Remis w najlepszym przypadku będzie z taką drewutnią.

anthony09 24.04.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 887979)
jop...........i wszystko jasne.......lewandowski urwie mu sie nie raz i stanie oko w oko z pawełkiem

Liczymy na Jopa a nie sramy w gacie!! To jest zawodnik ograny w lidze rosyjskiej! Marcelo będzie się zajmował Lewym a Jop będzie wtedy wolny więc nie srajcie w gacie!

daniello1987 24.04.2010 15:09

WIELKIE NIE dla Diaza w srodku pola! co Ci trenerzy w nim widzą:/

SpoXsteR 24.04.2010 15:10

Jopa beda wkrecac jak kreta w ziemie.. a potem to tylko Pawelek.. czarny scenariusz.. przyjezdni w najsilniejszym skladzie, poza tym dobrze im wychodza mecze gdy przyjezdzaja obserwatorzy europejskich klubow.. z remisu beda bardzo szczesliwy, ale to raczej S-F.. bedzie najmniejszy wymiar kary jesli sie nie dadza stlamsic juz na poczatku..

najwiekszy mankament u nas to nieskutecznosc i nonszalancja..

bebeto 24.04.2010 15:12

Wisełko wygraj mecz....... Jedziemy z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( nie beczeć...)

daniello1987 24.04.2010 15:14

Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!

WislaOnly 24.04.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 887991)
Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!

hahahahhahahahahahahah!!!

eryk_cartman 24.04.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 887991)
Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!


Oj ja rownież!!!!:D Jak to mowi moja mama zrobie z siebie Małpe:D DO BOJU WISEŁKA!!!!!!!!!!

prober 24.04.2010 15:28

Komentatorzy mogą mówić o milionie ciekawych rzeczy a zamiast tego pi****ą farmazony. Właśnie na C+ usłyszeliśmy, że skład Wisły opiera się od dawna na Głowackim, Sobolewskim i Brożku, reszta to uzupełnienie składu.

brylant17 24.04.2010 15:30

Co ten Kotorowski taki przylizany? :lol:


Boguś z tym fryzem jak Messi :D

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:34

Bardzo mi się podoba, że to my częściej gościmy w polu karnym przeciwnika :) Oglądam w TV i kuchenki tylko raz było słychać xD

prober 24.04.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 887997)
Co ten Kotorowski taki przylizany? :lol:
Boguś z tym fryzem jak Messi :D

Jesteś kobietą?

WislaOnly 24.04.2010 15:37

Perła EXPORT!!!! Co wy pijecie??? :)

brylant17 24.04.2010 15:39

prober Nie :D



mamy lekką przewagę nad pyrkami

prober 24.04.2010 15:42

Lech ma dużo strat, póki co nie prezentuje nic specjalnego. Za to indywidualne sprinty skrzydłowych są bardzo groźne. Do tego Kotorowski nie prezentuje się nadzwyczaj solidnie, to jest potencjalny słabszy punkt.

daniello1987 24.04.2010 15:44

Próbuje sięgnąć pamięcią wstecz ale nie moge sobie przypomniec kiedy Wisła ostatnio tak walczyła. gryzie trawe i walczy o kazdy metr boiska!!! jak Jop z Pawełkiem nie wiwina numeru to jestem spokojny o wynik!!1

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:45

Wszystko przeciwko Wiśle. Komentatorzy w C+ i publicznej, sędzia, "eksperci". Muszą dać z siebie wszystko, nie ma chuja...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl