![]() |
Do takiego stylu kibicowania "namawia" gazeta wyborcza i tvn.
|
Faktycznie doping pierwsza klasa )))) Ale w Barcelonie chyba jeszce gorzej - tam się odzywają raz na 45 min. Oby u nas tak nigdy nie było. A sam mecze trochę zawiódł ale z drugiej strony Barca zrobiła co chciała, Real czasami gonił jak barany po zagrodzie.
|
Cytat:
hmm czy Ronaldo słaby.. jak dla mnie to lepszy mecz rozegrał niż Messi ale efekty po stronie Barcelony.. i tak na przekur wszystkim.. HALA MADRID!!! |
Wesoły moment tego nieciekawego dnia :) .
Brawo Barca! Wykorzystała to co miała (no za wyjątkiem kapitalnej okazji Messiego na 3-0 :/) i wygrała. Ogólnie miały to być super-mega-GD, a były... słabe. Miał być pojedynek, jak w Rzymie, Messi & Ronaldo, a wyszedł pojedynek... Valdes & Casillas, który na szczęście wygrał Vicotr :D przerabiając: Puta real Puta real! :P wychowankowie (po raz kolejny) > $$$$ :) |
Real i Barca są jak dwie piękne kobiety. Tyle, że tylko jedna potrafi sama coś ugotować. W dodatku ta druga, jak się przyjrzeć to wcale taka piekna nie jest.
A tak serio to nie mam pojęcia jak to robią w Realu, że ten klub wciąż ma tylu kibiców na całym świecie. Tego się nie da oglądać. I jeszcze ten Ronaldo Kristiano kiwający się z własnym cieniem, robiący jakieś głupie sztuczki techniczki, nie dające niczego drużynie i płaczący do sędziego po każdym dotknięciu rywala. NIgdy nie byłem jakims zwolennikiem żadnej z tych drużyn, ale Barcelone zawsze się dobrze ogląda, a Real jest jak wtórne s-f ze słabymi efektami ;) Dobrze że wygrała Barca, a nie 300 mln euro, czy tam ile.. |
Był wielki apetyt, jest wielkie rozczarowanie. A, że Barca wygra to wiedziałem już wcześniej ;)
Najpiękniejszym momentem meczu była minuta ciszy... |
A ktos spodziewal sie innego wyniku?? Wszystko bylo jasne przed rozpoczeciem spotkania.
|
Gdzie jest Banasik? Gdzieeeee jest Baaaanaaaasik?! Dziwnie było oglądąc GD w tym smutnym dniu. Nawet ten wielki mecz miał swoją otoczkę. Świat jednak musi iść na przód.Barcelona znowu zaorała Bernabeu. Dostosowali sie do poziomu Realu. Banasik powie,że Barca grała słabo i nie zasłużyła na zwycięstwo.A ja nadal sądzę,że Real gdyby grał lepiej- to i Barce by to zmobilizowało do lepszej gry. Tym razem starczyło 2-0. Nie było spinki na wynik z przed roku.Jestem wielkim kibicem Barcy. Bywałem na Camp Nou i jest to niesamowite przeżycie,ale potrafiłem być obiektywny jak wielki Ronaldo Luiz Nazario strzelał Na CN.Teraz nie przekonają mnie biegające bez ambicji miliony euro w białych koszulkach. Widze za to walczącego Pique,widze ikone Puyola,widze Inieste i Xaviego którzy są i bedą w tym klubie na zawsze,widze Messiego którego swtorzyła Barca,rodzącego sie Pedro,pewnego Valdesa. Nie chcę żadnych nowych gwiazd w Barcelonie,chcę wychowanków ze szkólki i widzieć jak oni ogrywają wielkiego rywala z satysfkacją i dumą nosząc na piersi herb FCB i wiedzieć że to dla nich najważniejsze wydrarzenie w zyciu. Bo przecież co może być lepszego po tryumfach w Barcelonie? Wszystko inne po odejściu z tego lubu to sportowa degradacja...
|
cieszę się że Barca utarła nosa tym gwiazdeczkom z Madrytu i pokazała,że liczy się kolektyw a nie miliony wpompowane w gwiazdy.mecz zgadzam się ,że był nudny wręcz usypiający bez komentarza,ale takie były okoliczności cóż zrobić.
edit.zapomniałem dodać,wolę żeby Wisła była nieznanym klubem na Świecie,ale żeby miała takich kibiców i doping jaki mamy,niż pikników którzy objadają się słonecznikiem i gwizdają na piłkarzy. Visca El Barca ! |
Oj wiało nudą i na murawie i na trybunach.Zero dopingu i zero gry Realu ale i Barcelona nie błyszczała.A co do mistrzostwa to jeszcze piłka jest w grze.
|
Cytat:
Cytat:
|
Najpiekniejsze momenty w tym meczu byly dwa. Minuta ciszy - do tej pory mi skora cierpnie gdy sobie przypomne ten moment. A takze ta dziennikarka ktora przeprowadzala wywiad z Messim po meczu. Hiszpanki jednak sa piekne:)).
|
Barca miała Messiego i Xavi,którzy załatwili sprawę.prawdopodobnie znów FCB mistrzem bo wątpię żeby Real nadrobił te 4pkt.chłopcy wydali 250baniek,a najlepszym rozgrywającym jest stary Guti.po co Realowi przewlekle kontuzjowany Kaka i cienki Benzema?100 baniek za tych dwóch poszło w powietrze.Xabi też nie szaleje jak na swoją cenę.nie ma drużyny-wypada wydać w lecie kolejną stówę na nowych.
|
Najlepszy piłkarz zdecydowanie Xavi !!
To co gosciu gra to jest cos niesamowitego |
Widzę ,że nie zrozumiałeś BANASIK aluzji :) Oczywiście można Ci wybaczyć ,bo w końcu- MŁOCIE, Twoje cisnienie wczoraj zapewne rozrywało Ci głowe:) Życzę dalszych sukcesów w Twoich obiektywnych relacjach z meczów. Na piłce to Ty się chlopie znasz jak kura na jajach. Jesli nie zrozumiesz aluzji po raz kolejny,napisze wprost- nie znasz się w ogóle. Pozdrawiam Cię ciepło kolego, chała madrit:)
|
Cytat:
O Gutim to w klubie mówia, ze potrafi lewą nogą zawiązać sznurówki. Barca gra aktualnie najlepsza piłke na ziemi,i pokazała to. |
Cytat:
Mistrzostwo na 90% dla Barcelony, pozostaje wierzyć... HALA MADRID! |
Jak na razie najbardziej frajerską drużyną w Hiszpanii jest Real - jeżeli chodzi i zakupy za setki milionów Euro i zero wyników od 6 sezonów w Lidze Mistrzów choćby :)
|
Banasik i WKS - nie wyzywac sie
|
dobra dajcie sobie wszyscy siana. Dwie wielkie druzyny a wczoraj były gran derbi slabsze od "derbow Polski". A ze były słabsze to sie zygac chciało na ten mecz bo tam przyciaga tylko poziom sportowy, a zygac sie chcialo bo mecz padaka a na trybunach jeszcze gorzej. Tyle napinki a nie ma sie czym podniecac i tymi sloganami hala Madrit czy Visca el Barca rzucac!!
|
A ja mam pytanko , jak się nazywa ta melodia co szła po meczu jak były skróty najważniejszych sytuacji itp?
|
Szkoda,że nie było komentarza,bo zakłucił by tą bryndzę na trubunach. A tak człowiek w tej ciszy sam z myslami został. Zero na trybunach,dość lepiej na boisku a to tylko za sprawą Barcelony,bo Real cienki jak nigdy.
|
po takim meczu to powinna byc kolejna minuta ciszy padaka jakich mało
|
A mi się w sumie dobrze bez komentarza oglądało(2 połowę tylko widziałem).To jest wprost niebywałe że 80 tyś ludzi może zrobić taką atmosferę;)
Cieszy mnie ta gra Barcy, która jest na dobrej drodze by znów zgarnąć wszystko, bo jest to zawsze jakaś cegiełka do mojej teorii , że doświadczenie w trenerce(jeśli mamy do czynienia z byłym dobrym zawodnikiem) wcale nie jest konieczne do osiągania sukcesów. Pamiętam komentarze jak dostał posadę - za młody, bez doświadczenia i bez szans na sukces, szczególnie że wtedy Barca była w dużym dołku. Ja pamiętam nawet teksty tu na forum,przed potyczką z Katalończykami że mamy szanse z Barcą właśnie dlatego że mają trenera 'pierwszaka'. Minęły 2 lata niecałe i oto być może patrzymy na najlepszy klubowy zespół w historii piłki nożnej, gdzie zasługa trenera jest w tym ogromna |
Po takiej tragedii trudno sie skupic ale rzucilem okiem na chwile na druga połowe meczu i bez komentarza ogladalo sie go inaczej ,bardziej stonowano to wszystko ,bez krecenia emocji i sztucznych podniet komentatorow.
Barca lepsza ,Xavi mózg ,Messii nowy Maradona tyle. |
Cytat:
|
Cytat:
Pele, Maradona- nie wiem czy by sobie teraz poradzili, bo kiedyś cała gra była wolniejsza. Dziś się to zupełnie zmieniło. Za to taki Messi- on by się prędzej wpasował. Noi pozostaje porównanie osiągnięć co również bardzo fajnie przedstawiło weszło. Życzę Leo by osiągnął coś z reprezentacją, choć kciuki w pierwszym rzędzie będę trzymała za inne reprezentacje. ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl