![]() |
Opcja "pożyjemy, zobaczymy" chyba najbardziej odpowiednia."
Podpisuje się pod tym.Osobiście uważam że rewolucji w składzie nie będzie,wyniki pewnie będą lepsze niż aktualne aczkolwiek nie oszałamiające.Jeśli już nie bedziemy mieć jakiś głupich wtop ,trzeciego mistrza będziemy mieli . |
ja nie nastawiam sie na srodowy mecz, to jeszcze Kasper nic nie zadziala, ale w sobote z Lechia czy za dwa tygodnie juz powinno byc lepiej
|
szkoda, że tutaj z takim dystansem wypowiada się Grzesiek Mielcarski. Myślałem, że zabrakło go w Lidze+ Extra, bo rzeczywiście, tak, jak plotkowano, siedział w Krakowie i negocjował warunki przyjścia do Wisły, jako dyrektor sportowy.
Jeszcze raz powtórzę - co nam po Kasperczaku, nawet jeśli znów miałby być Kasperczakiem z czasów Parmy, a nie Gruzinów, jeśli sztab zostaje ten sam i jeśli w klubie nie ma nikogo, kto zapewniłby mu w miarę normalne funkcjonowanie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mówią, że dwa razy się do Wisły nie wchodzi... a jednak i Smuda i Kasperczak i pewnie kiedyś Skorża...:)
Do wszystkich pesymistów, M.Skorża pewnie kiedyś do Wisły wróci ale już z większym doświadczeniem... Zobaczymy co Wisła będzie grała, bo jeżeli mnie pamięć nie myli to Kasperczak był ostatnim za którego graliśmy "krakowską kombinacyjną grę"... jego grzechy ....Valerenga oraz słaby dar do transferów czytaj choćby Quadja (przepraszam jeżeli źle napisałem) czy Gorawski w Gorniku...i inni zresztą też.. Piszą że będzie odpowiadał za sprawy sportowe i to jest okej, teraz znajdźmy dyrektora od transferów tylko nie Mielcarskiego (Beretto). Każdy ma prawo do niewypału...(chyba) |
Jeśli Skorża został zwolniony, to Kasperczak jest moim zdaniem najlepszym co nas mogło spotkać. Bo na nikogo z zagranicy DOBREGO nas zwyczajnie nie stać.
Pytanie tylko co dalej z naszym zespołem. Jakieś transfery w lecie? Czy liczymy tylko na "rękę Heńka"? |
Cytat:
No w sumie fakt , tamten jest zdecydowanie "lepszy" :lol: |
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi nieudanymi transferami Kasperczaka. Przecież Brasilia i inni nie należeli do jego piłkarskiego dream teamu. Kasperczak brał tanich, bo innych nie mógł. Przecież to właśnie wtedy zaczęła się polityka oszczędzania i kupowania "za darmo".
|
Ciekawe jakie zmiany do składu meczowego Skorży wprowadzi od początku Kasper.
Myślę, że zdrowy Ba będzie pewniakiem. Kirm pewnie też, obrona bez zmian. Myślę że Kasperczak to olbrzymia szansa i dla Kirma i dla Irsaka, a może mocno postawi na Mączyńskiego. Postawi od początku na Brożka i Christova? Czy na Małeckiego? |
Cytat:
|
aha... trener marzenie dla Jirsaka, Kirma.
Chlopaki musza zaczac grac. |
Cytat:
|
Cytat:
Lobo oddać do niemieckiej regionalligi. Christov z jutuba raczej za słaby będzie więc tylko do konca rundy. Cytat:
|
Szok!
Moim 100% pewniakiem byl Bobo. A Henio... coz. Lepszy on niz Stefan czy wesoly pijak Czesio. |
Co wy w ogóle wypisujecie? "Fajnie że wrócił Heniek , super by było gdyby przyszedł Kosowski , Żurawski..."????!!! WTF?? Ludzie , żyjmy RZECZYWISTOŚCIĄ a nie wspomnieniami!!Nie potrzeba nam starych dziadków zadłużających klub ale młodych i perspektywicznych graczy za których ewentualnie dostaniemy kasę ze sprzedaży!! Może jeszcze weźmiemy Strąka i Ładzie?...
|
Problem Kasperczaka polegał na tym ,że nie potrafił uchronić drużyny przed rutyną. Zawodnicy ,którzy pomiatali w lidze każdym poza Legią Warszawa w pucharach w rywalizacji ze słabszymi zawodzili (Valerenga, Dynamo , Anderlecht Bruksela ,który był teoretycznie do klepnięcia). Kasperczak po rundzie jesiennej 2004 chciał zostać i coś zmieniać ale nie chciał się też zgodzić na osłabianie drużyny. Szymkowiak wtedy stwierdził ,że jakby Kasperczak został on by też został bo takim autorytetem był ten szkoleniowiec dla niego. Pamiętajmy ,że wtedy była też liga na lepszym poziomie. Weźmy chociażby tę znienawidzoną Legię. Legia 2002 roku i ta dzisiaj to niebo a ziemia. Z Wisłą jest podobnie. Do tego dochodził zawsze groźny Groclin.
Ostatnia rozmowa meczowa Kasperczaka - Puchar ze Szczakową... grudzień 2004 http://www.youtube.com/watch?v=t-Uop9Y1JZs |
Jeśli chodzi o taktyke to ja mam nadzieje, ze Kasper nie bedzie probowal robic z Piotra Brożka znowu skrzydlowego. Zmiana pozycji mu sluzy i oby zostal na tej lewej obornie.
|
Cytat:
|
Kasper kojarzy mi sie dwojako.
Ta jedna ,dobra strona to reguralne klepanie Legii , Parma ,czy Lazio to ultraofensywna gra i ta wypowiedz Zurawia "nawet jak nam rywal strzeli pierwszy gola,to nas to wali :D" Ta druga to jednak karne z traktorzystami z Valerengi ,i gruzini z Tbilisi i to samo zenujace uczucie dlugo po tych wydarzeniach...cos jak Levadia. No coz teraz Heniek sam mowi ze chce "dokonczyc prace" .... jak dla mnie to nawet ciekawy eskperymnet ,bo w tym slynnym sezonie sukcesow i wynikow po 4;5 do zera kazdy mowil ze tym skladem z Uche czy Kosą to by nawet jego babcia wygrywala.. okaze sie wiec jakim trenerem jak naprawde Kasperczak majac sklad duzo gorszy niz pare lat temu.. |
Cytat:
|
Na pewno mogło być gorzej, i to o wiele( wszelkiej maści Mejewskie i Stawowe pozostają niezatrudnione). Kasperczak, co by o nim nie mówić, to w naszym światku trenerskim marka przez duże M. Ciekaw jestem jakie jest prawdziwe podejście działaczy do tego ruchu. Czy Kasper ma duży kredyt zaufania, czy też jest strażakiem, którego pożegna się bez względu na efekty jego pracy( wiem, że ma kontrakt na 2 lata- Petrescu też miał, a kopano pod nim dołki zanim jeszcze złożył podpis na umowie).
Henry to dobry trener, jestem przekonany, że pod jego wodzą mistrza obronimy, a może nawet uda się coś dobrego wykrzesać z obecnych piłkarzy. Na szczęście transfery nie będą należały do jego obowiązków- tylko tutaj pozostaje pytanie- kto się tym zajmie? Szczerze powiedziawszy, ja bym ponownie zaufał Bednarzowi, bo jak nie on to w grę wchodzi jeszcze tylko Mielcarski. No i mamy nieobsadzone stanowisko prezesa- może powrót Basałaja? Mam nadzieję, że ktoś w klubie szybko zadecyduje co dalej w pionie zarządzającym, bo póki co jesteśmy zawieszeni w próżni. |
piłkarze przy takiej grze powinni mieć treningi z bokserami kilka szczałów na ryj ocuciło by ich z letargu :)
|
Jesli na prezesa to jedyna opcja to Mielcarski a Dyr. Sportowym Waldoch.
|
|
Mi sie ta zmiana bardzo podoba. To, ze nieporadzil sobie w Gorniku o niczym nie swiadczy. Trudno zrobic cos w pol roku, ze slabiutkim skladem, walczac o utrzymanie pod ogromna presja. A i tak o czym warto pamietac Gornik mial wtedy naprawde mase sytuacji w kazdym meczu - ale przeciez Kasperczak nie wejdzie na boisko i ich nie wykorzysta.
To trener stworzony do ofensywnych zawodnikow. Mysle, ze Kirm, Brozek, Malecki czy Boguski moga przy nim osiagnac bardzo wysoka forme. Wreszcie bedzie jakis pomysl na gre, kombinacje, taktyka, gra z polotem. A nie jeden czy drugi schemat ogladany do tej pory. Nie mozna tez zapominac, ze w przeciwienstwie do Skorzy, Kasperczak ma charyzme. |
Cytat:
Małecki na 60% swoich możliwości gra więc ma sznase na progres. Rozumiem że bardziej pijesz do tego że gra będzie bardziej techniczna gdzie Kirm lepiej się czuje. Tylko z kim będzie grał? Z Ba któremu noga będzie odpadać co 2 mecz:D Zobaczymy jak to będzie, oby Henry to jakoś ułożył. |
Odpowiedni czlowiek i licze, ze juz w srode sklepiemy Lechie ;).
Hmm, tak czytam o tym Gorniku i dochodze do wniosku, ze wedlug niektorych forumowiczow sa trenerzy, ktorzy osiagaja same sukcesy ;), a nie przydarzaja im sie wpadki. Co do transferow za Kasperczaka, to dlaczego mu sie wypomina tylko te nietrafione, skoro tych trafionych bylo zdecydowanie wiecej :)? Np. Radka Sobolewskiego sprowadzal wlasnie Heniek... |
Powiem krótko - do pierwszego meczu, do końca sezonu. Wtedy pogadamy, czy Heniu dobry, czy nie dobry. Złote czasy nie wrócą, przy dużej dozie szczęścia będziemy drużyną lepszą niż przez ostatnie parę lat. Pytanie, i co z tego? Bagno jest i będzie, najlepszym dowodem jest to, że Kasperczaka wywalono w takich a nie innych okolicznościach, a teraz zarówno on jak i Cupiał udają, że w sumie to nic się nie stało.
|
Cytat:
Co do Kirma to 1. Styl gry który bardziej mu podchodzi.. 2. To rozwijanie się zawodnika... tak tak... wiem ze od odejścia Kaspra niewiele tego było (Błaszczykowski... trochę Brożek, Boguski ale to nie u nas tylko w Bełchatowie... Małecki ale ostatnio mu przeszło, to troche mało jak na kilka lat). Jeśli uważasz że jakiś zawodnik nie może zrobić już postępów.. ? rozwinąć się zwłaszcza w takim wieku jak Kirm to mnie zadziwiasz... A to że jest lub nie jest profesjonalistą to może raczej świadczyć o tym czy się angażuje czy przechodzi obok.. treningów.. meczy. |
Cytat:
|
Ja bym chcial zeby mial mozliwosc spokojnej pracy przez te 2-3 lata, tak jak i Skorza. Kiedy przychodzi trener z takim warsztatem, doswiadczeniem, renoma to mozna mu zaufac i pozwolic na spokojna prace nawet jesli po drodze przydarzac sie beda wpadki i kryzysy (tych nigdy sie nie uniknie). Ze Skorza juz bylo inaczej, bo nikt tak do konca nie wie jak by sobie poradzil jako trener w przyszlosci w Wisle. Czy sytuacja z Levadia by sie nie powtorzyla, czy druzyna zrobila by jakis progres jesli zaczynalo byc coraz gorzej, a nie lepiej. To jednak byloby ryzyko. O Kasperczaku wiemy co potrafi, jak potrafi ulozyc druzyne i jesli dostanie odpowiedni material to szanse na sukces sa naprawde duze.
|
nikt nie bedzie czekal 3 lat az on laskawie mistrzostwo zdobedzie... Skorza wjechal i z niczego ulepil lidera..
|
Cytat:
|
A ja się SUPER CIESZĘ z powrotu Kasperczaka. Żałowałem jego odejścia, z łezką w oku nieraz wspominam i oglądam nagrane mecze za jego kadencji. To był FUTBOL TOTALNY zupełnie z innej bajki niż to co graliśmy po jego odejściu.
Życzę sukcesów, tym razem w LIDZE MISTRZÓW! |
podstawa to zdobyc mistrza w tym sezonie a Heniek nie ma czasu na ukladanie zespolu
zdaje sie ze juz probowal w gornku tak w biegu cos ugrac i mu sie nie udalo wiem ze teraz ma inny zespol ale Lech i Legia nie spia kiepsko to widze |
Krótko: Jeden z najlepszych mozliwych wyborów ( który jak wiadomo byl bardzo ograniczony)!!! A argumenty, ze chciał wyludzic kase z WISŁY to zostawiam bez komentarza bo co ma kasa z kontraktu do WISŁY to tak jakbym sie obrazil na WISŁE ze ktos mnie okradl na stadionie...
|
Gdy się dowiedziałem o tej nominacji byłem w totalnym szoku... Ale patrząc obiektywnie moim zdaniem to naprawdę dora decyzja... Trzeba pogodzić się że na trenera z zagranicy dobrej marki nas nie stać... Za Kasperczaka Wisła miała styl, pewność siebiei "byle do przodu"... Co do sytuacja z awanturą o kase... Moim zdaniem było minęło zważywszy że dzisiaj na konferencji przeprosił właściciela i Wisłę za tą sytuację... A co najważniejsze przyznał się do błędu! Dlatego dla mnie trener Kasperczak ma czystą kartkę i możliwość zapisania jej tylko złotymi literami. Mam nadzieję że SKWK nie będzie szykowało żadnych akcji "ant-kasperczykowych" zważywszy na to co zamieszczanie jest na oficjalnej stronie Stowarzyszenia... Chodzi mi o stwierdzenia: szok, brak honoru itd... Każdy zasługuje na drugą szansę dlatego: trenerze Kasperczak czekamy na sukcesy WISŁY!!!
|
Uche to chyba transfer Franka.
Z tych złych to chyba tylko Dawidowski i Kwiek coś kosztowali. Do tych Złych trzeba dodać Brazilie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl