![]() |
w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Browar dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goooooooooool!!!!!!! :D
|
Marcelo !!
|
Do czego to doszlo, ze cieszymy sie jak dzieci z bramki w meczu z Lechia :/
Brawo Marcelo |
Łobo zrobił różnicę ;) wywalczył wolnego.
|
Tylko Uwazac
|
A nie mówiłem że murzyn trafi ;d ?
|
a teraz za ciosem
|
Marcelooo! 7 bramka w lidze! Marcelo idzie na korone króla:D może się uda;p
|
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\
|
Cytat:
|
Sobol oddycha już rękawami.
|
Jak na te parę minut Łobo bardzo dobra zmianę dał
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ten jeden komentator .......i tak jakby był najebany conajmniej ;d
Co to sie dzieje zeby Lobodzinski wchodzil z lawy i wygrywal mecz, to sie nadaje do nie do wiary |
Cytat:
|
Łobo jako jedyny nie boi się pojedynku jeden na jeden, ale oczywiście ma kondycję na 15 minut...
|
Brawo Marcelo :)
|
ej, ruszyło coś.
Małecki o tempo spóźnione podanie. |
jak to się utrzyma (lub polepszy) to oprócz Lechii dziękujmy Śląskowi za wygląd tabeli :D
|
widzę, że Tofik w formie :)
|
A jutro jaga spompuje troche balon Amici :P
|
no to dziś sobola chyba pochowamy na boisku, Heniek wyznaje filozofie lepszy martwy Sobol na boisku niż zniszczyć mit żelaznych płuc
|
Ostatnia zmiana Maczynski za Sobola xd
|
Głowa iii na pałę :D do bramkarza Lechii
|
Glowacki tyle lat w lidze i dalej nie potrafi wprowadzic pilki do gry...
|
Rozumiem że Małeckiemu raz na dziesięć prób się uda dobrze dośrodkować z wolnego ale czy naprawdę nie ma nikogo kto by mu zabrał piłkę przy dziewięciu pozostałych...
|
dobre, Łobo ma 1 zwód i zrobił go już dzisiaj 4 razy skutecznie...
|
Jirsak chciał, ale Mały ma mocniejszą gadkę.
|
Sobolewski to juz cien samego siebie niestety
|
Co się stało? Łobo nie jest zaj... :lol: nawet mu dryblingi wychodzą o.O
|
Cytat:
|
JIRSAK!ASSDDSasdsadsa
|
goooooooooooooooooooooooooo o ****a
|
ej, który to narzekał na Jirsaka i Łobo?
bramka z akcji! :D |
Jiiiiiirsaaaak!
|
Żirsak !! :D
|
ale brama !!!
|
Jirsak niesamowity
BRAVO sedzia asystent |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl