Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Boleck 20.03.2010 17:28

w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grisza1 20.03.2010 17:28

Browar dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goooooooooool!!!!!!! :D

AS82 20.03.2010 17:28

Marcelo !!

PanPlamka 20.03.2010 17:29

Do czego to doszlo, ze cieszymy sie jak dzieci z bramki w meczu z Lechia :/

Brawo Marcelo

Hives4 20.03.2010 17:29

Łobo zrobił różnicę ;) wywalczył wolnego.

BRTS39 20.03.2010 17:29

Tylko Uwazac

Lechista69 20.03.2010 17:29

A nie mówiłem że murzyn trafi ;d ?

Robek 20.03.2010 17:30

a teraz za ciosem

kondzio7 20.03.2010 17:30

Marcelooo! 7 bramka w lidze! Marcelo idzie na korone króla:D może się uda;p

zenobiusz27 20.03.2010 17:31

Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

Grisza1 20.03.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

To nie czuj....;P

vaazon 20.03.2010 17:33

Sobol oddycha już rękawami.

blackluk 20.03.2010 17:33

Jak na te parę minut Łobo bardzo dobra zmianę dał

Robek 20.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

idź sobie kupe strzel:-p

gigant 20.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

****a, żeby Ci **** na czole wyrósł i jaja pod oczami.

Lechista69 20.03.2010 17:35

ten jeden komentator .......i tak jakby był najebany conajmniej ;d

Co to sie dzieje zeby Lobodzinski wchodzil z lawy i wygrywal mecz, to sie nadaje do nie do wiary

DevilMayCry 20.03.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 873352)
Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...

dobrze że jesteś słabym prorokiem ...

Hives4 20.03.2010 17:36

Łobo jako jedyny nie boi się pojedynku jeden na jeden, ale oczywiście ma kondycję na 15 minut...

HazikKrK 20.03.2010 17:36

Brawo Marcelo :)

Zbyychu 20.03.2010 17:37

ej, ruszyło coś.

Małecki o tempo spóźnione podanie.

harthausen 20.03.2010 17:37

jak to się utrzyma (lub polepszy) to oprócz Lechii dziękujmy Śląskowi za wygląd tabeli :D

MMTS 20.03.2010 17:38

widzę, że Tofik w formie :)

Lechista69 20.03.2010 17:39

A jutro jaga spompuje troche balon Amici :P

pawelwislak 20.03.2010 17:39

no to dziś sobola chyba pochowamy na boisku, Heniek wyznaje filozofie lepszy martwy Sobol na boisku niż zniszczyć mit żelaznych płuc

Lechista69 20.03.2010 17:40

Ostatnia zmiana Maczynski za Sobola xd

vaazon 20.03.2010 17:40

Głowa iii na pałę :D do bramkarza Lechii

For_FuN_ 20.03.2010 17:40

Glowacki tyle lat w lidze i dalej nie potrafi wprowadzic pilki do gry...

Chesteroski 20.03.2010 17:41

Rozumiem że Małeckiemu raz na dziesięć prób się uda dobrze dośrodkować z wolnego ale czy naprawdę nie ma nikogo kto by mu zabrał piłkę przy dziewięciu pozostałych...

MMTS 20.03.2010 17:42

dobre, Łobo ma 1 zwód i zrobił go już dzisiaj 4 razy skutecznie...

vaazon 20.03.2010 17:42

Jirsak chciał, ale Mały ma mocniejszą gadkę.

AS82 20.03.2010 17:42

Sobolewski to juz cien samego siebie niestety

brylant17 20.03.2010 17:42

Co się stało? Łobo nie jest zaj... :lol: nawet mu dryblingi wychodzą o.O

Ivory1906 20.03.2010 17:43

Cytat:

dobrze że jesteś słabym prorokiem ...
Nawet nie wiesz jak sie z tego ciesze :D bramka po stalym fragmencie gry cieszy ale lepiej by bylo jak by zaczeli grac pila...

vaazon 20.03.2010 17:47

JIRSAK!ASSDDSasdsadsa

brylant17 20.03.2010 17:47

goooooooooooooooooooooooooo o ****a

Zbyychu 20.03.2010 17:47

ej, który to narzekał na Jirsaka i Łobo?
bramka z akcji! :D

WiślakMyślenice 20.03.2010 17:47

Jiiiiiirsaaaak!

AS82 20.03.2010 17:47

Żirsak !! :D

MMTS 20.03.2010 17:48

ale brama !!!

Robek 20.03.2010 17:48

Jirsak niesamowity
BRAVO sedzia asystent


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl