![]() |
Nie wie ktoś czy da się gdzieś w necie oglądać? Jakieś linki do soapcasta? bo na meczyki.pl dali linki nie działajace...
|
|
Starają się bardzo, ale co z tego skoro nic nie mają wypracowane i nie wiedzą co grać :) Czysta improwizacja i indywidualne zrywy.
|
Niesamowita walecznosc w obu zespolach. Ba kilka dobrych podan ale jakos tak zbyt statycznie w miejscu mam wraznie.
|
Wszystko z grą niestety wróciło do normy...
|
Sobol w ofensywie jak zawsze bez komentarza, przyjecia piłki zero.
|
ale Jaga jak ładnie gra... my stoimy zamiast grac
|
37 minuta i brak komunikacji niech to poprawią bo szkoda fajnych akcji,"Issa Ba balans ciałem" a inni nie potrafią? :P
|
Kirm i Pi Brozek do zmiany ;f
|
Gra wrocila do normy bo swietnie sie ustawiaja Bialostocczanie w defensywie:).
Fenomenalny mecz... |
Wislacy uczcie sie jakie to zaangazowanie i ambicja ze strony Jagi!!!
|
Bez żadnej sytuacji nadal Wisla w tej rundzie...
|
Na tą chwilę, Kirm do zmiany i za karę na miesiąc do kopalni. Kopanina z naszej strony.
Wreszcie ktoś wytłumaczył Marcelo by nie podawać do Pawełka. Pawełek, proszę odejdź sam, będzie lepiej wyglądało. |
żałosne to wszystko, aż żal patrzeć jak się nasza Wisełka męczy... Sobol miałby sytuację sam na sam ale mu piłka odskoczyła... kto jak kto, ale tak doświadczony zawodnik jak Sobol powinien wykorzystywać takie sytuacje :/
P.S hehehe też zauważyłem, że Marcelo nie podaje do naszego golkipera :D |
Ja pie... co Issa gra :D po prostu bawi się z zawodnikami Jagi,trzeba było nam takiego grajka trzeba poczekać a z meczem na mecz się rozkręci :P
|
Cytat:
Zabrze? Sosnowiec? Gliwice? Chorzów? za darmoszkie? bo może bymy co ugrali na kontrakcie aboso..? |
wg mnie Issa Ba dobrze, imponuje
mecz fajny, tempo jest - ale nie ma bramek i martwi mnie brak skuteczności w Wiśle od już 3 meczów? |
Mecz w ktorym moze zadecydowac jedna bramka.Rozczarowuje:Kirm,Sobolewski i Paweł Brożek .Oj latwo nei bedzie
|
Cytat:
Fenomenalny mecz i 2 celne strzaly na obie druzyny.... no... :) |
Na plus Diaz i Issa, dobrze Głowa, Kirm nie istnieje, Pawełek narazie tylko raz wypuscil pilke z lap a tak to ok!
|
Nie wiem, co sie dzieje z Kirmem...do zmiany jest w tym momencie. Trzeba wpuscic Boguskiego i Lobodzinskiego, i moze cos wpadnie. Pawelek znowu zaliczyl 2 wpadki ;).
|
Cytat:
|
Pewnie zostanę zjedzony, ale dla mnie pierwszy do zmiany jest Małecki. Partaczy on każdą akcję! Wpuścić Hristova bądź Boguskiego
|
Widać postęp, dowieźli 0-0 do przerwy ...:P
|
Wg mnie pierwszy do wymiany jest apatyczny Pawel Brozek, z ktorego nie ma praktycznie zadnego pozytku i jeszcze zagrywa pod nogi rywala. Tu napastnik musi dolozyc cos od siebie, a nie tylko czekac co zrobi zespol.
|
gramy tą samą pytę co zawsze, bez ładu, składu, bez pomysłu... w zasadzie żadnej groźnej akcji
wygląda to może lepiej dla niektórych bo obie ekipy nie odstawiają nogi ale zeby napisać, że to fenomenalny mecz to trza być dobrze upalonym LOL Kirm zagubiony jak dziecko we mgle jak na razie rządzi Terlecki - "tu orzeł, tu orzeł" wyplułem piwo ROTFL |
Widać w jakiej lidze gral Issa Ba, o klase lepszy od naszych kopaczy
|
Mały ma dziwną umiejetność zjednywania sobie trybun. Jeszcze gdyby miał podobną umiejętnoścć grania w piłkę byłoby super. Na razie powtarza się casus Cantoro, po nowym kontrakcie i podwyżce dostajemy w zamian chujnię i wymachiwanie łapami.
|
Kirm najslabiej sie prezentuje.
Ale mecz jest dobry, biegania masa brakuje tylko wykonczenia. Trzeba po prostu -5 stopni by te #Y$&#@&% biegały. |
Duet superstar Brożek & Małecki, gdy przyjmują piłkę ta odskakuje im na 3m. Możecie psioczyc na Kirma, Alvareza ale oni samym przyjęciem tworzą zagrożenie. Issa Ba rozgrywa świetne zawody. Pawełek jak zawsze, trzyma poziom.
|
Tofik tu nie chodzi o to czyja to zasluga, bo to calego zespolu zasluga! Po prostu dawno nie widzialem tak dobrego meczu w Polskiej lidze.
0 22 tak wiem, ale patrz co juz napisalem w tym poscie. |
Kirm gra jak panienka. Jeśli to ma tak wyglądać niech jedzie do Słowenii i niech się oszczędza i przygotowuje do mundialu tam, a nie we Wiśle.
Małecki totalnie bez czucia piłki, Pa. Brożek nie istnieje... Sobol zawsze był drewniany przy sam na sam. Issa na plus ale nie ma z kim pograć. Nawet z klepy Mały nie potrafi odegrać. Pawełek miał jedną okazję, że spie***ć i prawie mu się udało. Żal. Nasi jakby więcej biegali niż w poprzednich meczach ale i tak Jaga bardziej mi się podoba. Dokładniejsze podania, mniej chaosu. Mimo to remis sprawiedliwy. |
Cytat:
|
Bardzo drażni mnie ta gra zawodników Jagielonii na pograniczu faulu.
Grają bardzo twardo, co naszym zawodnikom nie bardzo pasuje. Issa Ba świetnie gra, widać w jego grze spokój, opanowanie. Wszystko, co potrzebuje dobry playmaker. Razi dramatyczna gra w linii ataku. Paweł Brożek zupełnie bez pomysłu na grę, a jego brat Piotr również dziwne zagrania, w zasadzie nie wytłumaczone. Boję się o wynik meczu, ale bądźmy dobrej myśli |
Ba przy naszych kopaczach gra jak Zizou;)No niby walcza, ale jakos nie przeklada sie to na sytuacje. W drugiej polowie musimy bardziej ofensywnie zagrac. Ogolnie mecz sie moze podobac, bardzo madra i ladna gra Jagi. JJJBG!!
|
hmm Issa technicznie jest ok, dobrze trzyma sie na nogach, ale jest wolny.
Co tu poradzic, kiedy Jaga atakuje nas kilkoma piłkarzami na jedną piłke, walczą jak złoto, a my ? Dzieki temu że mamy lepszych piłkarzy (indywidualnie) powiedzmy ze gramy z nimi, ale mimo wiekszego posiadania piłki, to oni dyktują gre (nawet po roznych widac). |
mecz średni. mocne tempo ale razem z nim sporo strat i niedokładności ze strony Wisły. Irytuje brak dośrodkowań z pierwszej piłki. Nie potrafią to się boją i ja zatrzymują by uderzyć stojącą. W końcu tak łatwiej...
Więc z peanami poczekajmy na koniec meczu. |
Jak Issa jest przy piłce to od razu widać, że on myśli nad kazdym zagraniem i wybiera najbardziej dogodne rozwiązanie, natomiast wszyscy inni gdy mają piłki to w głowie mają tylko "WYJAZD KURRRRRRRRRRRRWA" rodem z ligi trampkarzy młodszych.
Na początku zapierdalaliśmy jak inflacja w Zimbabwe, a potem pełzaliśmy jak wypasione glizdy po chodnikach wczesną wiosną. |
No to 45 minut żeby nasi wirtuozi wepchnęli jakoś piłkę do siatki ( najlepiej przeciwnej ) , bo coś czuje że Legiunia tym razem nie popuści...
...czyżby to koniec Skorży...? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl