Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

lord0072 12.03.2010 20:21

Nie wie ktoś czy da się gdzieś w necie oglądać? Jakieś linki do soapcasta? bo na meczyki.pl dali linki nie działajace...

Lechista69 12.03.2010 20:23

http://igool.tv/mecze.php

tofik 12.03.2010 20:31

Starają się bardzo, ale co z tego skoro nic nie mają wypracowane i nie wiedzą co grać :) Czysta improwizacja i indywidualne zrywy.

koyoot 12.03.2010 20:31

Niesamowita walecznosc w obu zespolach. Ba kilka dobrych podan ale jakos tak zbyt statycznie w miejscu mam wraznie.

gigant 12.03.2010 20:35

Wszystko z grą niestety wróciło do normy...

korzychxp 12.03.2010 20:41

Sobol w ofensywie jak zawsze bez komentarza, przyjecia piłki zero.

korzychxp 12.03.2010 20:43

ale Jaga jak ładnie gra... my stoimy zamiast grac

brylant17 12.03.2010 20:43

37 minuta i brak komunikacji niech to poprawią bo szkoda fajnych akcji,"Issa Ba balans ciałem" a inni nie potrafią? :P

Lechista69 12.03.2010 20:45

Kirm i Pi Brozek do zmiany ;f

koyoot 12.03.2010 20:46

Gra wrocila do normy bo swietnie sie ustawiaja Bialostocczanie w defensywie:).

Fenomenalny mecz...

korzychxp 12.03.2010 20:46

Wislacy uczcie sie jakie to zaangazowanie i ambicja ze strony Jagi!!!

JrQ- 12.03.2010 20:46

Bez żadnej sytuacji nadal Wisla w tej rundzie...

gigant 12.03.2010 20:47

Na tą chwilę, Kirm do zmiany i za karę na miesiąc do kopalni. Kopanina z naszej strony.

Wreszcie ktoś wytłumaczył Marcelo by nie podawać do Pawełka.

Pawełek, proszę odejdź sam, będzie lepiej wyglądało.

tomasz_19 12.03.2010 20:49

żałosne to wszystko, aż żal patrzeć jak się nasza Wisełka męczy... Sobol miałby sytuację sam na sam ale mu piłka odskoczyła... kto jak kto, ale tak doświadczony zawodnik jak Sobol powinien wykorzystywać takie sytuacje :/

P.S hehehe też zauważyłem, że Marcelo nie podaje do naszego golkipera :D

brylant17 12.03.2010 20:51

Ja pie... co Issa gra :D po prostu bawi się z zawodnikami Jagi,trzeba było nam takiego grajka trzeba poczekać a z meczem na mecz się rozkręci :P

DAVE 12.03.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 868080)
Na tą chwilę, Kirm do zmiany i za karę na miesiąc do kopalni..

KTÓREJ "Kopalni" ?

Zabrze?
Sosnowiec?
Gliwice?
Chorzów?

za darmoszkie?

bo może bymy co ugrali na kontrakcie aboso..?

massoud 12.03.2010 20:51

wg mnie Issa Ba dobrze, imponuje

mecz fajny, tempo jest - ale nie ma bramek i martwi mnie brak skuteczności w Wiśle od już 3 meczów?

AS82 12.03.2010 20:52

Mecz w ktorym moze zadecydowac jedna bramka.Rozczarowuje:Kirm,Sobolewski i Paweł Brożek .Oj latwo nei bedzie

0 22 12.03.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 868077)
Fenomenalny mecz...

Własnie przerazaja mnie takie komentarze. Komentatorzy tez 'ale walka' 'ale tempo'. Pierwszy mecz w tym roku w naszej lidze, ktory choc troche przypomina prawdziwa pilke nozna (a w zasadzie przypominal przez kilkanascie minut), bo pozostale 17 tego nie przypominalo i zachwyt. Wlasnie przez to pilkarze uwazaja, ze sa super i maja wielkie mniemanie o sobie. (juz mamy wywiad z Małeckim 'stworzylismy sobie kilka sytuacji', 'no chyba nie stworzyliscie takich zbyt klarownych' 'yyy stworzymy w drugiej polowie') :)


Fenomenalny mecz i 2 celne strzaly na obie druzyny.... no... :)

Lechista69 12.03.2010 20:52

Na plus Diaz i Issa, dobrze Głowa, Kirm nie istnieje, Pawełek narazie tylko raz wypuscil pilke z lap a tak to ok!

For_FuN_ 12.03.2010 20:52

Nie wiem, co sie dzieje z Kirmem...do zmiany jest w tym momencie. Trzeba wpuscic Boguskiego i Lobodzinskiego, i moze cos wpadnie. Pawelek znowu zaliczyl 2 wpadki ;).

tofik 12.03.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 868077)
Gra wrocila do normy bo swietnie sie ustawiaja Bialostocczanie w defensywie:).

Fenomenalny mecz...

i genialny Skorża .

rafalek 12.03.2010 20:55

Pewnie zostanę zjedzony, ale dla mnie pierwszy do zmiany jest Małecki. Partaczy on każdą akcję! Wpuścić Hristova bądź Boguskiego

kucharz_77 12.03.2010 20:55

Widać postęp, dowieźli 0-0 do przerwy ...:P

Eustachy 12.03.2010 20:55

Wg mnie pierwszy do wymiany jest apatyczny Pawel Brozek, z ktorego nie ma praktycznie zadnego pozytku i jeszcze zagrywa pod nogi rywala. Tu napastnik musi dolozyc cos od siebie, a nie tylko czekac co zrobi zespol.

luke1906 12.03.2010 20:55

gramy tą samą pytę co zawsze, bez ładu, składu, bez pomysłu... w zasadzie żadnej groźnej akcji
wygląda to może lepiej dla niektórych bo obie ekipy nie odstawiają nogi
ale zeby napisać, że to fenomenalny mecz to trza być dobrze upalonym LOL

Kirm zagubiony jak dziecko we mgle
jak na razie rządzi Terlecki - "tu orzeł, tu orzeł" wyplułem piwo ROTFL

<Crasch> 12.03.2010 20:56

Widać w jakiej lidze gral Issa Ba, o klase lepszy od naszych kopaczy

gigant 12.03.2010 20:56

Mały ma dziwną umiejetność zjednywania sobie trybun. Jeszcze gdyby miał podobną umiejętnoścć grania w piłkę byłoby super. Na razie powtarza się casus Cantoro, po nowym kontrakcie i podwyżce dostajemy w zamian chujnię i wymachiwanie łapami.

szprotson 12.03.2010 20:56

Kirm najslabiej sie prezentuje.

Ale mecz jest dobry, biegania masa brakuje tylko wykonczenia. Trzeba po prostu -5 stopni by te #Y$&#@&% biegały.

Witoldon 12.03.2010 20:56

Duet superstar Brożek & Małecki, gdy przyjmują piłkę ta odskakuje im na 3m. Możecie psioczyc na Kirma, Alvareza ale oni samym przyjęciem tworzą zagrożenie. Issa Ba rozgrywa świetne zawody. Pawełek jak zawsze, trzyma poziom.

koyoot 12.03.2010 20:57

Tofik tu nie chodzi o to czyja to zasluga, bo to calego zespolu zasluga! Po prostu dawno nie widzialem tak dobrego meczu w Polskiej lidze.

0 22 tak wiem, ale patrz co juz napisalem w tym poscie.

thechris 12.03.2010 20:57

Kirm gra jak panienka. Jeśli to ma tak wyglądać niech jedzie do Słowenii i niech się oszczędza i przygotowuje do mundialu tam, a nie we Wiśle.

Małecki totalnie bez czucia piłki, Pa. Brożek nie istnieje... Sobol zawsze był drewniany przy sam na sam. Issa na plus ale nie ma z kim pograć. Nawet z klepy Mały nie potrafi odegrać.

Pawełek miał jedną okazję, że spie***ć i prawie mu się udało. Żal.

Nasi jakby więcej biegali niż w poprzednich meczach ale i tak Jaga bardziej mi się podoba. Dokładniejsze podania, mniej chaosu. Mimo to remis sprawiedliwy.

mic 12.03.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 868097)
Mały ma dziwną umiejetność zjednywania sobie trybun. Jeszcze gdyby miał podobną umiejętnoścć grania w piłkę byłoby super. Na razie powtarza się casus Cantoro, po nowym kontrakcie i podwyżce dostajemy w zamian chujnię i wymachiwanie łapami.

Jest jakis konkretny powod wygwizdywania Malego ?

DeadOrAlive 12.03.2010 20:58

Bardzo drażni mnie ta gra zawodników Jagielonii na pograniczu faulu.
Grają bardzo twardo, co naszym zawodnikom nie bardzo pasuje.
Issa Ba świetnie gra, widać w jego grze spokój, opanowanie. Wszystko, co potrzebuje dobry playmaker.
Razi dramatyczna gra w linii ataku. Paweł Brożek zupełnie bez pomysłu na grę, a jego brat Piotr również dziwne zagrania, w zasadzie nie wytłumaczone.
Boję się o wynik meczu, ale bądźmy dobrej myśli

airborne4009 12.03.2010 20:58

Ba przy naszych kopaczach gra jak Zizou;)No niby walcza, ale jakos nie przeklada sie to na sytuacje. W drugiej polowie musimy bardziej ofensywnie zagrac. Ogolnie mecz sie moze podobac, bardzo madra i ladna gra Jagi. JJJBG!!

korzychxp 12.03.2010 20:59

hmm Issa technicznie jest ok, dobrze trzyma sie na nogach, ale jest wolny.
Co tu poradzic, kiedy Jaga atakuje nas kilkoma piłkarzami na jedną piłke, walczą jak złoto, a my ? Dzieki temu że mamy lepszych piłkarzy (indywidualnie) powiedzmy ze gramy z nimi, ale mimo wiekszego posiadania piłki, to oni dyktują gre (nawet po roznych widac).

maRgrabkarz 12.03.2010 20:59

mecz średni. mocne tempo ale razem z nim sporo strat i niedokładności ze strony Wisły. Irytuje brak dośrodkowań z pierwszej piłki. Nie potrafią to się boją i ja zatrzymują by uderzyć stojącą. W końcu tak łatwiej...
Więc z peanami poczekajmy na koniec meczu.

banasik 12.03.2010 20:59

Jak Issa jest przy piłce to od razu widać, że on myśli nad kazdym zagraniem i wybiera najbardziej dogodne rozwiązanie, natomiast wszyscy inni gdy mają piłki to w głowie mają tylko "WYJAZD KURRRRRRRRRRRRWA" rodem z ligi trampkarzy młodszych.

Na początku zapierdalaliśmy jak inflacja w Zimbabwe, a potem pełzaliśmy jak wypasione glizdy po chodnikach wczesną wiosną.

bebeto 12.03.2010 20:59

No to 45 minut żeby nasi wirtuozi wepchnęli jakoś piłkę do siatki ( najlepiej przeciwnej ) , bo coś czuje że Legiunia tym razem nie popuści...
...czyżby to koniec Skorży...?

gigant 12.03.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 868099)
Możecie psioczyc na Kirma, Alvareza ale oni samym przyjęciem tworzą zagrożenie.

****a, jeszcze żeby to zagrożenie było pod bramką Jagi to pół biedy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl