Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7034)

tembeltsw 05.03.2010 15:18

mecz bedzie transmitowany w C+??

Z Góry dzieki

Nitrox 05.03.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tembeltsw (Post 864130)
mecz bedzie transmitowany w C+??


Tak. Początek o 19:40.

Lechista69 05.03.2010 15:33

Przegladam tak liste kontuzjowanych i musze stwierdzic ze tutaj chyba jest najwiecej urazow ze wszystkich zespolow ekstraklasy, ja sie pytam czyja to jest wina bo to ze tyle kalek w zespole to nie uwierze...

Czyzby ktos tutaj za ostre treningi robil ? :o

Rafee 05.03.2010 15:35

no zobaczmy co dzisiaj nasze gwiazdorki pokażą... oby się wreszcie przelali...

Lechista69 05.03.2010 15:48

Wygramy conajmniej 2 bramkami, grajki wiedzą że stąpają po cienkim lodzie i dziś będą zasuwać aż miło, swoją drogą w bełchatowie wcale to tak zle nie wyglądało, diaz nie trafił do pustej, kirm w słupek, marcelo w poprzeczkę...

Hristov i Diaz ---> po bramce dziś stukną:D!

sevenheaven 05.03.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester2010 (Post 864115)
sevenheaven powstrzymaj się od głupich tekstów :) , a chodziło mi o to czy przez sop będzie można obejrzeć ... pier... na stronkach oglądać i co chwile tnie żenada

chodzi mi o to, że jak będziecie pisać o meczach na sopcast to meczy nie będzie !! wystarczy nawet 1 ostrzeżenie od nadawcy i pożegnamy się z oglądaniem ..
mamy pisać, że mecze są na public sport 1,2,3,4 albo w ogóle nie piszcie !!
mam nadzieje, że rozumiesz

było to wałkowane dużo razy już

mic 05.03.2010 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 864108)
nie ma żadnych meczy na sopku i nie będzie !! są na public sport .. idiota

Nie mierz wszystkich swoja miara....

WISŁAZWE 05.03.2010 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 864098)
ja marzę, żeby Diaz strzelił bramke i zamknął usta wszystkim znafffcom...


Ja też o tym marzę a za pewne i tak znajdą się eksperci którzy stwierdzą, że mimo strzelonej bramki i tak zagrał słabo, żenująco i w ogóle.

Mecz do łatwych nie będzie należał w szczególności pierwsze minuty, jak się nie mylę w tamtej rundzie na początku meczu Arka uzyskała przewagę lecz potem osłabła.
Lliczę na strzelecką formę Brożka Małego i Kirma może w końcu zagra jak w reprezentacji.
Jeżeli opanujemy środek boiska i mądrzę zagramy skrzydłami to powinniśmy z biegiem meczu uzyskiwać przewagę udokumentowaną bramkami.

Mały ot: :)

Wisła Kraków -Arka Gdynia PUBLIC SPORT 4+ [ 450 Kb/s]

Deipnosophist 05.03.2010 17:19

Tu jest fajna relka Wisełki ze sporą dawką statystyk meczowych:
http://www.ligol.pl/relacje-live/5728/

tommiyacht 05.03.2010 17:27

Ja wiem że piłkarze to nie panienki, ale niby -3st a parszywie jakby było z -20. Dlatego myśle że ten kto wytrzyma kondycyjnie - wygra. Ciekawe w jakims stanie jest murawa

WhiteStarDvisionTheBest 05.03.2010 19:39

issa ba nie zagra , Diaz porazka znów w pierwszym składzie co ten Skorza w nim widzi..ja jdynie kaleke piłkarską..

OL Lyonaise 05.03.2010 19:44

Jak dzisiaj nie wygrają to Skorża out. Mam dość tych 2 defensywnych pomocników. Nie potrzebujemy peniacza trenera.

SpoXsteR 05.03.2010 19:47

skończ juz z tym swoim "ałtem.." co 2 minuty..

sevenheaven 05.03.2010 19:47

Diaz z taką grą na zachodzie po 1 meczu by już boiska nie powąchał do końca sezonu zapewne, a u nas ma bilet na 1 skład ..
ja już bym wolał Mączynskiego zobaczyć i dać mu szanse

WISŁAZWE 05.03.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 864257)
issa ba nie zagra , Diaz porazka znów w pierwszym składzie co ten Skorza w nim widzi..ja jdynie kaleke piłkarską..

Widocznie Diaz bardziej pasuje do koncepcji niż Jirsak.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OL Lyonaise (Post 864261)
Jak dzisiaj nie wygrają to Skorża out. Mam dość tych 2 defensywnych pomocników. Nie potrzebujemy peniacza trenera.

No to kto miał zagrać Jirsak który niczym szczególnym się nie wyróżnił w ostatnim meczu, nie mówię że dziś będzie tak samo jak wejdzie z ławki ale uważam że Diaz jest więc w stanie dać drużynie niż obecnie Tomas Jirsak. Być może jest to tylko moje zdanie ale uważam że taka jest prawda.

SpoXsteR 05.03.2010 19:51

A i zapomniałbym... jak tylko się Bozok z dobrej strony pokaze czy strzeli gola Wiśle to będzie 50 stron marudzenia czemu my go nie sciągneli hahaha

OL Lyonaise 05.03.2010 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 864266)
Widocznie Diaz bardziej pasuje do koncepcji niż Jirsak.



No to kto miał zagrać Jirsak który niczym szczególnym się nie wyróżnił w ostatnim meczu, nie mówię że dziś będzie tak samo jak wejdzie z ławki ale uważam że Diaz jest więc w stanie dać drużynie niż obecnie Tomas Jirsak. Być może jest to tylko moje zdanie ale uważam że taka jest prawda.

Za Diaza Boguski a Hristov do ataku.

massoud 05.03.2010 19:57

Ja sie nie moge doczekac dobrej zmiany Mączyńskiego. Chłopak ma talent.

I więcej akcji, bo ostatnio nudą wiało. Ciekawe czy Hristov już się zaaklimatyzował?

AS82 05.03.2010 19:59

Ja sie nie moge doczekac,ale nie wiem czy to realne pod wodza Bahra i Terrizotiego,pelnej kadry na mecz

tofik 05.03.2010 20:01

Diaz jest moim zdaniem bardzo pożytecznym grajkiem. Potrzeba go tylko troszkę okiełznać, ograniczając mu zadania ofensywne i wtedy jest świetnym przecinakiem z dobrym odbiorem i zdrowiem do biegania. :)

PS. Ciekawe jakimi nowinkami zaskoczy nas dzisiaj Mielcar. Może powie "Jak Wisła strzeli więcej goli, to wygra" ?

E:
Smutna cisza. Wręcz grobowa atmosfera.

leyzer87 05.03.2010 20:10

Na razie Piotrek Brożek strasznie niedokładnie, parę kontaktów z piłką i masa podań do przeciwnika.

Ajjj, ale się Boguski z gałą minął.

massoud 05.03.2010 20:22

Pawełek okiełznaj swoją psychikę wreszcie, zadzwoń do Małysza

AS82 05.03.2010 20:22

Póki co wogole nei istnieje srodek pomocy z Sobolem i Diazem

Pawełek ja pie*dole co ty robisz chlopie

Johnny B 05.03.2010 20:22

Mario ;) Pawełek ;D

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:23

kurde Pawełek.... szok! jeszcze na dodatek stał.

xiondz77 05.03.2010 20:24

Jak nie kupia albo nie zmienia bramkarza zaczne zbierac pieniadze wsrod angielskiej emigracji- przez Pawelka mam nadmiar whisky w krwi..wrrrr

PiotrG 05.03.2010 20:25

Dobrze, że to nie skończyło się golem. Gdzie on ma logikę, biegnie obok niego obrońca a on do końca goni piłkę do narożnika boiska zamiast zostawić ją jemu.

wislacki 05.03.2010 20:25

Zaraz pojawi się mic i pochwali Pawełka za próbę złapania piłki, a nie wykop na oślep.
Ktoś na górze powinien się wreszcie ogarnąć z tym bramkarzem...

Dzimi 05.03.2010 20:26

Beznadziejny poziom gry, czuje sie jakbym mecz B klasy oglądał. Kirm się wyróżnia na plus, natomiast Boguski gra żenująco słabo

xiondz77 05.03.2010 20:28

wiem ze moze gro osob bedzie mnie chcialo ukamieniowac ale twierdze ze Pawelek ma b.dobre umiejetnosci czysto bramkarskie tj.refleks itp. tylko jak na bramkarza jest po prostu za glupi:(

AS82 05.03.2010 20:28

Narazie nic nie gramy

Evil_ 05.03.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xiondz77 (Post 864291)
tylko jak na bramkarza jest po prostu za glupi:(

hehehehe piwko dla Ciebie ;-)

GBO 05.03.2010 20:30

Diaz - wirtuoz sytuacji podbramkowych po raz kolejny...

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:30

Diaz gra zdecydowanie lepiej niz z bełchatowem, fajnie wchodza w pole karne nasi ale jeszcze wiecej ambicji według mnie trzeba! no i niestetyu problemy z wykonczeniem

xiondz77 05.03.2010 20:31

aa apropos przeciwnikow Diaza jak dla mnie najlepszy wsrod naszych dzisiaj

AS82 05.03.2010 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xiondz77 (Post 864298)
aa apropos przeciwnikow Diaza jak dla mnie najlepszy wsrod naszych dzisiaj

narazie wszyscy graja mega pyte

masterlag 05.03.2010 20:36

o co chodziło Sobolowi, ze się na Małego darł? o.O

Scorpion7ABG 05.03.2010 20:38

K***a jeszcze trochę i Diaz zaliczyłby asyste ale dla aRKI!!!

someonewisp 05.03.2010 20:38

Ciągle dno i myślę, że się taki rezultat się utrzyma. Wyglądają jakby udawali, że chcą wygrać. Znowu widać brak zaangażowania...

xiondz77 05.03.2010 20:40

powiem tak , albo zagramy 4-3-3 albo bedzie kicha , i jeszcze zmienilbym Sobola(chodz moze on z mojej rodziny:P) i Boguskiego na Jirsaka i Hristova


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl