![]() |
No skoro Trzeciak dementuje, to znaczy że sprawa jest naprawdę poważna! Kurde, aż trudno w to uwierzyć..
|
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mau...740,1,723.html
Fajnie by bylo jak by Mauro zostal w Polsce :D |
menadżer Muchy również zdementował
|
Juz to widze, jak Arsenal chce Muche. Jest to dobry zawodnik ale mysle osobiscie jako kibic Arsenalu, ze byłby tylko zmiennikiem Almunii, który bardzo dobrze spisuje sie w tym sezonie.
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
W tym artykule nie zgadzają sie pewne rzeczy. Otóż Celtic chce dać 3mln euro za Stilica--kit nr 1, Lech chce więcej-kit nr 2, nagle Kazań ich przebije--kit nr 3. Chyba , że to jednak wszystko prawda i rzeczywiscie Rutkowskiego "popieściło prądem" że mu mało ..>No ale jak Lewandowskiego nie sprzedał za 7mln euro to wszytsko możliwe ;-) |
ostatnio czytalem, że w Celticu nawet nie wiedzą kto to jest Stilic :)
|
ale najbardziej zaskoczyło mnie odejście Paluchowskiego do Piasta, jeszcze nie dawno zapowiadał się Adrian na gwiazdę Legii a tu nici. Lecz nie sadzę aby się cofną piłkarsko, tam przynajmniej zagra od pierwszych minut
|
????????????????????????????????
Paluchowski w Piascie???? Skad ten news?? Wypozyczenie? Transfer? Kolo byl calkiem niezly - gdyby nie wiara Urbana w Bambo i Mieeeeeeeeeeeenciela mogloby byc groznie.... |
Cytat:
I dobrze, może trochę pogra. I jeszcze jeden, ta sama sytuacja: Cytat:
Ouattara powraca: Cytat:
|
Gancarczyk z Sląska w Polonii Warszawa od przyszłego sezonu.
|
I komentarz z Fan Ślask:
"Ostatnio sporo się mówiło o możliwości odejścia Janusza Gancarczyka do Groclinu. Podśmiewaliśmy się z tych informacji, bo nie sądziliśmy, że "Garnek" jest aż tak głupi, by faktycznie pójść do Wojciechowskiego show. Nie doceniliśmy jednak próżności zawodnika (lub jego parcia na kasę). W każdym bądź razie informacja o zakontraktowanym odejściu Gancarczyka nas zaskoczyła. Ale teraz to już jego problem, a nie nasz". |
To chyba najwieksza niespodzianka transferowa w tym okienku (liga polska oczywiście). Dziwi mnie to co robi nowy właściciel klubu Solorz, miały być wzmocnienia, a tym czasem to Śląsk który i tak grał bardzo przeciętnie sie osłabia. Powinni sprzedać go juz teraz do Polonii skoro podpisał tam kontrakt, a i tak z ligi nie spadna, a do pucharów nie wejda, to po co maja go trzymać na siłę.
|
,,Z tego, co wiem, kontrakt został już podpisany. Gancarczyk będzie do naszej dyspozycji za pół roku. Teraz nie będziemy go jeszcze potrzebować. Dopiero w następnym sezonie mamy zamiar wygrać ligę - powiedział zapytany o tę sprawę Józef Wojciechowski."
Powodzenia :) |
Cytat:
edit Może mu chodziło o pierwszą ligę jak w tym roku spadną. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do reszty zgoda--Wojciechowski to mitoman. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe z tym Januszem Gancarczyiem
Jeśli to sprawka nowego trenera Polonii to wg mnie + dla Bakero - przynajmniej oglądnął kilka meczy naszej skopanej ligi i zamiast zacząć od sprowadzenia swoich rodaków "profesjonalistów" jak Arrubarena albo inny Tito najpierw zobaczył co może w lokalnej badziewnej lidze znaleźć. Znaczy profesjonalista a nie jak sparciały Leo co mu sie nawet na mecze nie chciało jeździć. "Szrot" zawsze zdąży sprowadzić:) A na poważnie kto wie może Janusz odzyska szybkość i błysk w nowej drużynie. Szkoda tylko kibiców Śląska, ale widać że Solorz do czasu wybudowania stadionu i galerii groszem nie sypnie. |
Cytat:
|
Cytat:
A wracając do Solorza. To i tak nie da złotówki dopóki Galeria nie będzie stała i nie będzie przynosiła jakiś dochodów. A w ogóle,to po co w układzie galeria - Sląsk jest potrzebny Solorz? Tak czy siak Sląsk w przyszłości ma być silny,tylko tak naprawde nikt nie wie kiedy to nastapi. A Bakero widać zaczyna działać rozważnie i dość szybko wygląda na to zorientował się kto jest kto:) |
Cytat:
Pomarzyć zawsze można... |
Cytat:
|
Dla mnie sprawa odejścia Gancarczyka to zwyczajny skandal. Ja nie wiem, co sobie Solorz wyobraża - że jak postawią stadion na 40 tys. (pytanie, czy na 2011 zdążą), to nagle 30-35 tys. mieszkańców Wrocławia stwierdzi:
"co prawda wcześniej Śląsk nas nie interesował, ale skoro mają taki zajebisty stadion to kupujemy karnet na cały sezon" Facet na razie nie dołożył złotówki do klubu - przy nim Wojciechowski to na razie dobrodziej Polonii (znaczy się Groclinu). Ja wiem, że Gancarczyk to żadna gwiazda ale na razie Śląsk jest sukcesywnie osłabiany (wcześniej odszedł Ostrowski). Jest to drużyna mocno przeciętna, którą stać najwyżej na środek tabeli. Na taki Śląsk więcej niż 10 tys. na mecz chodzić nie będzie. Solorz musi zrozumieć, że bez włożenia kasy na solidnych piłkarzy nie będzie więcej kibiców, a więc i pieniędzy. Słusznie zauważa Marszałek - skoro galeria handlowa ma przynosić pieniądze na działalność Śląska, to na co im Solorz? Żeby się jeszcze nie okazało, że kibice Śląska zatęsknią za Drzymałą, którego pogoniono. |
O Śląsk spokojnie, jeszcze będą się solidnie wzmacniać. Nie po to Solorz wchodził, aby okupywać dolne rejony tabeli przez lata. On ma plan do wykonania od 2011-2012 roku, teraz to po prostu chce przetrzymać. I miejmy nadzieję, że Solorz nie pójdzie w ślady Waltera.
|
Solorz napewno jeszce w Slask kase włozy ale to w sumie dziwny ruch ze storny i Slaska i samego Ganrncarczyka.dziwnie mu sie ze zdeycdowal sie grac u Wojciechowskigo ale to jego sprawa.
Bakero tez napewno naciska ,bo widzi zespol potrzbuje wzmocnien a ze ma jakis autorytet to napewno jakis transfery pewnie jeszce będa. |
|
Cytat:
:-/ |
Cytat:
|
Cytat:
Kolego, Wojciechowski z Cupiałem różnią się tym od Solorza,że oni od razu łożyli kasę na nowe transfery, z miejsca chcąc osiągać wyniki. W przypadku Wisly na razie sie to udaje, Polonii juz nie bardzo. Solorz ma inną wizję budowania zespołu, gdyż zaczyna od fundamentów. Błędnie stwierdzasz ze tylko stadionem chce przykuc uwage ludzi.. Obok niego ma powstać jedno z największych centrów handlowych w Polsce, które to ma być głównym generatorem dochodow. To jest realistyczny plan stworzenia dobrej druzyny we Wroclawiu, w moim mniemaniu osiągalny. |
Pokaż przykład gdzie w europie jest klub który utrzymuje się z przystdionowego centrum handlowego?
|
Cytat:
|
Cytat:
ŁKS kiedyś się w ten sposób utrzymywał. Jakiś zespół pewnie na poziomie amatorskim nie jeden by się znalazł.Ale to inna bajka. Raczej nie jest to możliwe, rentowność takich gigantów to dobrych naście lat. Poza tym jest strasznie dużo wypadkowych w tego typu interesie, poza tym nie wiadomo jak rynek zareaguje na zbliżający się kryzys w Chinach. Może być tak,że tania siła robocza ograniczy się do tego stopnia,że sprzedaż sweterków z gigantyczną marżą pod markami znanych firm nie będzie opłacalna,możliwa, i mało kto będzie chciał wynajmować powierzchnie w takim molochu. Coś mi się wierzyć nie chce aby właściciel tego typu centrum tyle zarabiał aby jeszcze na promocję w postaci kasy dla klubu było go stać. Jakąś tak, ale nie na taką aby robić milionowe zakupy. Bliżej się przyglądnąć to bardzo naiwny jest ten pomysł na finansowanie. No ale magia nazwiska działa,i myślę nie ma co odbierać kibicom z Sląska marzeń,bo tak pięknie jest marzyć.... Tylko aby nie skończyło się tak jak z koszykówką w Śląsku. Pięknie było,kredytowo było, a jak się skończyło każdy wie. Wg mnie trzeba stąpać po ziemi. |
Cytat:
Taki OT mi się nasunął- żaden z kibiców Śląska tak nie pomyśli, bo mariaż z Drzymałą oznaczałby grę na licencji Groclinu, czyli sprzedanie swojego klubu w taki sam sposób jak to zrobił Lech z Amicą wcześniej. Tym się właśnie różnią tamtejsi kibice, od kibiców Wisły- liczy się dla nich przede wszystkim ich klub i zasady, a nie 10 transferów w sezonie. Cytat:
|
Dokładnie, stwierdzenie, że Śląsk zatęskni za Drzymałą trochę nie na miejscu... Gdyż nie ma za czym tęsknić. I wolałbym Wisłę, Lechię czy Śląska w II lidze z własną historią i honorem, niż udawanie innego klubu i tworzenie sztucznej atmosfery, tak jak na obecnym Lechu czy Polonii, vel Amica i Groclin odpowiednio.
|
Cytat:
Będzie stadion, będą transfery, ma byc podium w Ekstraklasie. Co z tych zapowiedzi wyjdzie to tylko oceni czas. Ja tylko piszę to o czym mam informacje ;) |
Cytat:
|
Na farmazonie o centrum handlowym Paski chciały się wyrwać z 3 ligi pod koniec lat 90-tych ( IVACO- ktoś pamięta?). W Pogoni było to samo za Bekdasa! Jak Solorz nie zainwestuje sposób podobny do ITI w Legii to koledzy we Wrocławiu będą długo czekać na puchary. Chyba, że doradcy mają jakąś inną metode to po sukcesie Śląska modą ją opatentować....
|
Dopóki nie będzie stadionu we Wrocławiu pewnie Solorz będzie grał na utrzymanie się w ekstraklasie, przynajmniej na tą chwile tak to wygląda. A swoją drogą Gancarczyk za mądry nie jest, żeby pakować się w taką szopkę jak jest w Discopolo.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl