Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   "Śpieszmy się kochać ludzi..." (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=674)

Zieniu1906 23.07.2011 18:01

Ehh.. pewnie samobójstwo.. albo zapiła się albo zaćpała.

Kamyk 23.07.2011 20:33

Szkoda dziewczyny. Fantastyczny, niepowtarzalny głos.
Co robią narkotyki i alkohol z człowiekiem...

ManiekTS 23.07.2011 20:39

Przedawkowala,ale to bylo do przewidzenia po Blegradzie.
Szkoda jej.Na Sky News mowia o tym caly czas.
dla tych co jej nie kojarza :

http://www.youtube.com/watch?v=4HLY1NTe04M


http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2n

murray 23.07.2011 20:43

Świetny głos, ale u niej autodestrukcja grana była cały czas.

Maciuś 24.07.2011 08:04

Mam nadzieje ze po smierci bedzie lepszym wzorem dla mlodziezy.

szczepek19 04.08.2011 09:23

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html były piłkarz rep. Japonii i Yokohamy F-Marinos zmarł dzisiaj

Mistel 04.08.2011 21:37

Cytat:

W wieku 73 lat zmarł były napastnik Wisły Kraków Edward Gajewski. W barwach "Białej Gwiazdy" występował w latach 1961-1963.

Gajewski był wychowankiem Przeboju Wolbrom, zespołu ze swojego rodzinnego miasta. Zanim trafił do Wisły grał w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce i Olimpii Poznań.

Dla "Białej Gwiazdy" w Ekstraklasie rozegrał 20 spotkań i strzelił w nich 6 bramek. Najbardziej pamiętny jego występ miał miejsce 26 sierpnia 1962 roku przeciwko Lechowi Poznań. Wisła wygrała 4:0, a Gajewski zdobył dwa gole.

Po odejściu z Wisły Gajewski grał przez siedem lat dla Hutnika Kraków. Po zakończeniu kariery zajął się pracą trenerską. W 1985 roku poprowadził juniorów klubu z Suchych Stawów do pierwszego w historii mistrzostwa Polski.

Pewnie nikt z forumowiczów go nie pamięta. Niech spoczywa w pokoju.

Vinci 04.08.2011 21:52

No to jeszcze jedna osoba niestety. Z zupełnie innej branży, znana przede wszystkim pokoleniu, które wychowało się na kasetach VHS i kultowej Akademii Policyjnej:

http://film.onet.pl/fotoreportaze/bu...#photo10089152

kornd 05.08.2011 17:04

Andrzej Lepper nie żyje:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ozegnanie.html

Kocur 07.09.2011 18:30

Cytat:

Rosyjski samolot z drużyną hokejową byłego mistrza kraju na pokładzie rozbił się w środę przy starcie z lotniska w zachodniej Rosji. 36 osób nie żyje, jedna jest poważnie ranna. Bramkarz Lokomotiwu Patryk Liv jest z pochodzenia Polakiem.
Masakra :-/

snikki_(konto-usuniete) 08.09.2011 08:48

Media podają, że zginęło 43 z 45 osób. Przeżył napastnik Lokomotivu Aleksandr Galimow oraz inżynier pokładowy samolotu.

Zaś nad Atlantykiem o mały włos nie doszło do powtórki z Air France. W ostatniej chwili piloci uratowali sytuację. http://fakty.interia.pl/swiat/news/o...tykiem,1692111

Straszne rzeczy się dzieją na tym świecie...

kornd 12.09.2011 11:54

Andy Whitfield nie żyje- aktor znany z serialu Spartacus zmarł na raka.

http://aleseriale.pl/gid,8840,img,284770,fototemat.html

snikki_(konto-usuniete) 13.09.2011 09:51

Aleksandr Galimow zmarł wczoraj w szpitalu. To oznacza że zginęli wszyscy zawodnicy, którzy byli na pokładzie nieszczęsnego JAK-a...

Kocur 06.10.2011 05:41

Cytat:

Współzałożyciel i charyzmatyczny były szef firmy Apple Inc. Steve Jobs zmarł w środę (czasu miejscowego) w Kalifornii, w wieku 56 lat - poinformowała firma w oświadczeniu późnym wieczorem.
Niezależnie od opinii jakie kto ma na temat Appla - był to człowiek legenda :/

Antystenes 06.10.2011 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1174164)
Niezależnie od opinii jakie kto ma na temat Appla - był to człowiek legenda :/

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1355,tit...ozegnanie.html

rozpier....mnie komentarz niejakiej magdy:

"Co z tego ze byl milionerem skoro nie potrafil sie ubrac ... od 30 lat jeansy i czarny sweter ..."

..mają ludzie priorytety życiowe:lol::-/

simone 08.10.2011 02:02

I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...

http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html

Chrisman 08.10.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 1174734)
I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...

http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html

juz myslalem ze Stalone

kris_ 09.10.2011 12:06

"Paweł Karelin zginął w wypadku samochodowym"

Kocur 08.11.2011 11:54

Cytat:

Wczoraj w wieku 67 lat zmarł legendarny Joe Frazier. Jeden z najwspanialszych pięściarzy wagi ciężkiej przegrał walkę z rakiem wątroby.

Prawdziwy wojownik :(

Maras 04.12.2011 12:49

Legenda futbolu nie żyje
ZMARŁ SOCRATES. PIŁKARSKA BRAZYLIA W ŻAŁOBIE

Krzysiek 04.12.2011 13:06

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...alinowski.html

picasso 04.12.2011 19:51

http://film.interia.pl/wiadomosci-dn...yje,1730102,38

Kocur 05.12.2011 22:51

W Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas, polska artystka estradowa.

Kocur 18.12.2011 16:14

Cytat:

W wieku 75 lat zmarł Vaclav Havel - ostatni prezydent Czechosłowacji i pierwszy przywódca Czech po upadku komunizmu, a także pisarz, dramaturg, legenda czechosłowackiej opozycji i do swych ostatnich dni aktywny obrońca praw człowieka w świecie.
W ostatnich latach jeden z nielicznych polityków z jajami na świecie.

Olbrzymia strata :(


jednego i drugiego uważam że dużo lepszego polityka niż nasze bagno na Wiejskiej :)


Klausa oczywiście lubię bardziej - życzę mu jak najlepiej

felipe 18.12.2011 16:35

Kocur, a nie pomyliłeś go z Vaclavem ale Klausem ? :) Bo w ostatnich latach to on raczej te jaja pokazywał częściej - jako prezydent Republiki Czeskiej dupy Unii nie lizał.

Nie umniejszając nic Havlovi, też postać godna szacunku.

Endrju 1906 25.12.2011 14:10

Zmarł znany i ceniony dziennikarz Michał Sumiński . Wielu kibiców po 30 zapewne pamięta go z programu Zwierzyniec . Miał 97 lat.

WISŁAZWE 20.01.2012 09:06

Sarah Burke nie żyje

Cytat:

Zmarła Sarah Burke, jedna z najbardziej utalentowanych kanadyjskich narciarek w stylu wolnym. Zawodniczka dziewięć dni temu odniosła poważne obrażenia podczas wypadku na treningu. Miała 29 lat.
http://sport.onet.pl/zimowe/zmarla-s...rtaz-maly.html

Al_29 21.01.2012 19:07

Irena Jarocka nie żyje...
http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/zmar...wiadomosc.html

rafalek 01.02.2012 21:06

WISŁAWA SZYMBORSKA NIE ŻYJE

http://fakty.interia.pl/polska/news/...e,1754536,7764

Nasz kraj znów traci ważną osobistość..

Darson 01.02.2012 21:29

WISŁAwa [*]

[10 znakow]

flamengista 01.02.2012 22:33

Wizardowi gratulujemy taktu.

Przypominam: ten wątek nie służy do wylewania wiadra pomyj na zmarłe przed chwilą osoby. Jest różnica między postem Vinciego a zwykłym chamstwem, na które zgody nie ma.

PS. Martin: nikt nie mówi, by milczeć. Ale każdemu należy się szacunek. I nie tylko zmarłym, ale także tym, dla których twórczość Szymborskiej ma znaczenie. A co do oceny jej życiorysu - nadaje się do politycznego, a nie tu.

Vinci 01.02.2012 22:34

Noblistka owszem, twórca nietuzinkowy również... w wywiadach także sympatyczna.
Mimo wszystko, gdzieś tkwi mi w pamięci jej udział w tęczowych maskaradach równości i tolerancji, co powoduje, że w zestawieniu z komunistycznymi akcentami twórczości sprawia, że nie jest w mojej ocenie autorytetem kompletnym. Szkoda...

martin_6 01.02.2012 23:03

Na pewno w sensie umiejętności wielka pisarka. Ale trudno ją stawiać jako wzór do naśladowania, sporo w jej biografii niezbyt fajnych wątków. I nie mówcie, żeby milczeć na ten temat, bo noblistka itp. Każdy podlega ocenie niezależnie od dorobku.

krzykacz 02.02.2012 09:12

Szymborska po śmierci Stalina pisała, żeby strzec zdobyczy rewolucji i "wzmacniać warty u wszystkich bram", Lenina nazywała nowym Adamem, kiedy w jednym ze sfabrykowanych procesów skazano krakowskich księży za rzekome szpiegostwo na rzecz USA (padł nawet wyrok śmierci, potem na mocy amnestii na szczęście umorzony) podpisała list otwarty z poparciem dla działania władz w tej sprawie. Co do wartości jej poezji, nie wie czy wiecie ale w przedbiegach do nagrody Nobla odpadł Tolkien (jego kandydaturę podsunął C.S. Lewis) więc w tej komisji noblowskiej chyba sami amatorzy, poza tym to, że ktoś jakąś nagrodę dostał nie czyni go autorytetem, ciekawe, czy jakby ją chcieli pochować na Wawelu czy na Skałce lemingi też by protestowały jak po śmierci Kaczyńskiego, głowę daję, że nie. Śpieszmy się niszczyć komunę, tak szybko się jej wybacza i wynosi na ołtarze.

snyrting 02.02.2012 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzykacz (Post 1214435)
Szymborska po śmierci Stalina pisała, żeby strzec zdobyczy rewolucji i "wzmacniać warty u wszystkich bram", Lenina nazywała nowym Adamem, kiedy w jednym ze sfabrykowanych procesów skazano krakowskich księży za rzekome szpiegostwo na rzecz USA (padł nawet wyrok śmierci, potem na mocy amnestii na szczęście umorzony) podpisała list otwarty z poparciem dla działania władz w tej sprawie. Co do wartości jej poezji, nie wie czy wiecie ale w przedbiegach do nagrody Nobla odpadł Tolkien (jego kandydaturę podsunął C.S. Lewis) więc w tej komisji noblowskiej chyba sami amatorzy, poza tym to, że ktoś jakąś nagrodę dostał nie czyni go autorytetem, ciekawe, czy jakby ją chcieli pochować na Wawelu czy na Skałce lemingi też by protestowały jak po śmierci Kaczyńskiego, głowę daję, że nie. Śpieszmy się niszczyć komunę, tak szybko się jej wybacza i wynosi na ołtarze.


Kolejny nastoletni moralista. Do tego ekspert od literatury i kondycji literackiego Nobla.

Gimnazjum Ci zamknęli, że nas tutaj raczysz swoimi przemyśleniami?

ps.
Tekst o Tolkienie zapamiętam, naprawdę warto.

Wizard 02.02.2012 10:11

snyrting, daruj sobie taki prześmiewczy ton. Jest po prostu żenujący.

Oszczędzam więcej tekstu w obawie przed kneblem moderatora.

Krzykacz - twój post długo tu nie postoi. Nasze snyrting, zresztą też nie. Koniec odp w tym temacie z mojej strony na jakiekolwiek zaczepki.

Bóg Trybun (objawion) 02.02.2012 10:26

Dokładnie tak, jak napisał Vinci.

Wielki talent, kto czytał ten wie. Ale talent zaprzęgnięty do wielu ohydnych przedsięwzięć.
Drogi Snyrtingu, moralizuje każdy, nie każdy ma nascie lat, uwierz.

mic 02.02.2012 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1214436)
Kolejny nastoletni moralista. Do tego ekspert od literatury i kondycji literackiego Nobla.

Gimnazjum Ci zamknęli, że nas tutaj raczysz swoimi przemyśleniami?

ps.
Tekst o Tolkienie zapamiętam, naprawdę warto.

A Ty co tak wszystkich dodajesz do gimnazjalnego wora ? Mierzysz wszystkich swoja miara ?!

Wizard 02.02.2012 23:37

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale ciężko coś powiedzieć. Nie żyje półroczna Magda z Sosnowca, tak usilnie poszukiwana przez policję i Rutkowskiego. Właśnie oglądałem na żywo rozmowę Rutkowskiego z TVP INFO. Cóż, dreszcze po plecach.

Kandzior 02.02.2012 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1214461)
A Ty co tak wszystkich dodajesz do gimnazjalnego wora ? Mierzysz wszystkich swoja miara ?!

Psy szczekają, karawana idzie dalej...

Wisława Szymborska niech spoczywa w pokoju.

Wizard - I to całkiem ciekawa historia się zrobiła z tym dzieckiem, choć ciężko oceniać tak po pierwszych doniesieniach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl