![]() |
Ehh.. pewnie samobójstwo.. albo zapiła się albo zaćpała.
|
Szkoda dziewczyny. Fantastyczny, niepowtarzalny głos.
Co robią narkotyki i alkohol z człowiekiem... |
Przedawkowala,ale to bylo do przewidzenia po Blegradzie.
Szkoda jej.Na Sky News mowia o tym caly czas. dla tych co jej nie kojarza : http://www.youtube.com/watch?v=4HLY1NTe04M http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2n |
Świetny głos, ale u niej autodestrukcja grana była cały czas.
|
Mam nadzieje ze po smierci bedzie lepszym wzorem dla mlodziezy.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html były piłkarz rep. Japonii i Yokohamy F-Marinos zmarł dzisiaj
|
Cytat:
|
No to jeszcze jedna osoba niestety. Z zupełnie innej branży, znana przede wszystkim pokoleniu, które wychowało się na kasetach VHS i kultowej Akademii Policyjnej:
http://film.onet.pl/fotoreportaze/bu...#photo10089152 |
Andrzej Lepper nie żyje:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ozegnanie.html |
Cytat:
|
Media podają, że zginęło 43 z 45 osób. Przeżył napastnik Lokomotivu Aleksandr Galimow oraz inżynier pokładowy samolotu.
Zaś nad Atlantykiem o mały włos nie doszło do powtórki z Air France. W ostatniej chwili piloci uratowali sytuację. http://fakty.interia.pl/swiat/news/o...tykiem,1692111 Straszne rzeczy się dzieją na tym świecie... |
Andy Whitfield nie żyje- aktor znany z serialu Spartacus zmarł na raka.
http://aleseriale.pl/gid,8840,img,284770,fototemat.html |
Aleksandr Galimow zmarł wczoraj w szpitalu. To oznacza że zginęli wszyscy zawodnicy, którzy byli na pokładzie nieszczęsnego JAK-a...
|
Cytat:
|
Cytat:
rozpier....mnie komentarz niejakiej magdy: "Co z tego ze byl milionerem skoro nie potrafil sie ubrac ... od 30 lat jeansy i czarny sweter ..." ..mają ludzie priorytety życiowe:lol::-/ |
I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...
http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html |
Cytat:
|
"Paweł Karelin zginął w wypadku samochodowym"
|
Cytat:
Prawdziwy wojownik :( |
Legenda futbolu nie żyje
ZMARŁ SOCRATES. PIŁKARSKA BRAZYLIA W ŻAŁOBIE |
|
|
W Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas, polska artystka estradowa.
|
Cytat:
Olbrzymia strata :( jednego i drugiego uważam że dużo lepszego polityka niż nasze bagno na Wiejskiej :) Klausa oczywiście lubię bardziej - życzę mu jak najlepiej |
Kocur, a nie pomyliłeś go z Vaclavem ale Klausem ? :) Bo w ostatnich latach to on raczej te jaja pokazywał częściej - jako prezydent Republiki Czeskiej dupy Unii nie lizał.
Nie umniejszając nic Havlovi, też postać godna szacunku. |
Zmarł znany i ceniony dziennikarz Michał Sumiński . Wielu kibiców po 30 zapewne pamięta go z programu Zwierzyniec . Miał 97 lat.
|
Sarah Burke nie żyje
Cytat:
|
Irena Jarocka nie żyje...
http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/zmar...wiadomosc.html |
WISŁAWA SZYMBORSKA NIE ŻYJE
http://fakty.interia.pl/polska/news/...e,1754536,7764 Nasz kraj znów traci ważną osobistość.. |
WISŁAwa [*]
[10 znakow] |
Wizardowi gratulujemy taktu.
Przypominam: ten wątek nie służy do wylewania wiadra pomyj na zmarłe przed chwilą osoby. Jest różnica między postem Vinciego a zwykłym chamstwem, na które zgody nie ma. PS. Martin: nikt nie mówi, by milczeć. Ale każdemu należy się szacunek. I nie tylko zmarłym, ale także tym, dla których twórczość Szymborskiej ma znaczenie. A co do oceny jej życiorysu - nadaje się do politycznego, a nie tu. |
Noblistka owszem, twórca nietuzinkowy również... w wywiadach także sympatyczna.
Mimo wszystko, gdzieś tkwi mi w pamięci jej udział w tęczowych maskaradach równości i tolerancji, co powoduje, że w zestawieniu z komunistycznymi akcentami twórczości sprawia, że nie jest w mojej ocenie autorytetem kompletnym. Szkoda... |
Na pewno w sensie umiejętności wielka pisarka. Ale trudno ją stawiać jako wzór do naśladowania, sporo w jej biografii niezbyt fajnych wątków. I nie mówcie, żeby milczeć na ten temat, bo noblistka itp. Każdy podlega ocenie niezależnie od dorobku.
|
Szymborska po śmierci Stalina pisała, żeby strzec zdobyczy rewolucji i "wzmacniać warty u wszystkich bram", Lenina nazywała nowym Adamem, kiedy w jednym ze sfabrykowanych procesów skazano krakowskich księży za rzekome szpiegostwo na rzecz USA (padł nawet wyrok śmierci, potem na mocy amnestii na szczęście umorzony) podpisała list otwarty z poparciem dla działania władz w tej sprawie. Co do wartości jej poezji, nie wie czy wiecie ale w przedbiegach do nagrody Nobla odpadł Tolkien (jego kandydaturę podsunął C.S. Lewis) więc w tej komisji noblowskiej chyba sami amatorzy, poza tym to, że ktoś jakąś nagrodę dostał nie czyni go autorytetem, ciekawe, czy jakby ją chcieli pochować na Wawelu czy na Skałce lemingi też by protestowały jak po śmierci Kaczyńskiego, głowę daję, że nie. Śpieszmy się niszczyć komunę, tak szybko się jej wybacza i wynosi na ołtarze.
|
Cytat:
Kolejny nastoletni moralista. Do tego ekspert od literatury i kondycji literackiego Nobla. Gimnazjum Ci zamknęli, że nas tutaj raczysz swoimi przemyśleniami? ps. Tekst o Tolkienie zapamiętam, naprawdę warto. |
snyrting, daruj sobie taki prześmiewczy ton. Jest po prostu żenujący.
Oszczędzam więcej tekstu w obawie przed kneblem moderatora. Krzykacz - twój post długo tu nie postoi. Nasze snyrting, zresztą też nie. Koniec odp w tym temacie z mojej strony na jakiekolwiek zaczepki. |
Dokładnie tak, jak napisał Vinci.
Wielki talent, kto czytał ten wie. Ale talent zaprzęgnięty do wielu ohydnych przedsięwzięć. Drogi Snyrtingu, moralizuje każdy, nie każdy ma nascie lat, uwierz. |
Cytat:
|
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale ciężko coś powiedzieć. Nie żyje półroczna Magda z Sosnowca, tak usilnie poszukiwana przez policję i Rutkowskiego. Właśnie oglądałem na żywo rozmowę Rutkowskiego z TVP INFO. Cóż, dreszcze po plecach.
|
Cytat:
Wisława Szymborska niech spoczywa w pokoju. Wizard - I to całkiem ciekawa historia się zrobiła z tym dzieckiem, choć ciężko oceniać tak po pierwszych doniesieniach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl