![]() |
W Niemczech były mecze o 15, 18, no i 21.. Mnie osobiście bardziej odpowiadają te godziny, ponieważ jednym ciągiem są dwa pierwsze mecze (13.30 i 16.00) a później mamy dwie godziny oddechu, zatem biorąc pod uwagę sesję, czy inne obowiązki - ma to jednak duże znaczenie. :D
Nigdy jednak nie zapomnę mundialu 2002, gdzie o 6.00 były mecze.. :P |
Jeszcze tylko trochę ponad 4 godziny.
W ramach podgrzewania atmosfery: http://www.youtube.com/watch?v=SSevXtv4U4Q |
Co do godzin to wiecie, tam jest "zima" ... więc i to pewnie miało wpływ na to, że nie chcieli zaczynać ostatniego meczu koło 21. Wtedy masz 12-13st.
Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP". |
Gdzie w sieci będzie można oglądać mecze?
|
Cytat:
|
ma ktoś linka gdzie mozna dzisiejszy mecz RPA z MEKSYKIEM ogladnąć bo jestem k*rwa w pracy a ne mamy tv :( z góry dizęki
|
Tutaj można oglądać
sport.tvp.pl/fifa2010 |
Tak wymarzony finał Brazylia - Hiszpania może się odbyć już w 1/8 finału, bo drużyny z grupy G trafią na drużyny z grupy H, może też dojść do ciekawe pojedynku południowo-amerykańskich drużyn już za nie całe 2 godziny zaczynamy ''Powitanie z Afryką"
|
słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..
|
Cytat:
@ Sorin każdy ma prawo do własnej opini i nie bulwersuj sie tak . ;/ |
Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.
SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ. |
Uwaga ogloszenie:Jeśli mieszkasz w okolicach WarszAwy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwag
|
Jestem pewny, że trąbki umilkną gdy przy piłce będzie - Matthew Booth :D
|
Cytat:
|
http://sport.tvp.pl/fifa2010....niestety mi niedziała..ma ktoś jeszcze jakiś adres gdzie można mecz zobaczyć?
|
Te trabki to wieksze s****ysynstwo niz bluzgi na meczach.. co przyznala nawet moja matka,
w tv to jeszcze ujdzie, ale siedziec obok takiego wariata z tuba na 20 metrow dlugosci to samobojstwo.. leb na****ia po kilku sekundach.. mialem mala dawke tego na meczu w hali |
|
Jak oglądać mecze w TVP Sport przez neta? Trzeba mieć jakiś abonament wykupiony?
Chodzi mi o oglądanie bezpośrednio ze stronki tvp.pl |
http://atdhe.net/
Tutaj znajdziecie odnośniki do meczów |
Jedynym lekiem na trąbki jest Matthew Booth, jak chłop jest przy piłce to trąbki milkną.:lol:
Będzie gorzej niż na siatkówce?? Zobaczymy już za 20 minut, oby to był nie zapomniany mundial, nie tylko z powodu trąbek, kradzieży ale przede wszystkim z gry. |
Ale walnelo trabkami na wejscie :shock:
To beda ciezkie mistrzostwa... |
ledwo co sie zaczelo, a juz mnie wkurzaja te trąbki ;|
|
Aż Szpakowski się musi na krzyczec zeby przekrzyczec te trąbki ;d
|
Mam takie wrażenie jakby cały czas Małysz leciał.
|
W Polsce drze się ryje, w Afryce się trąbi- boli Was to? Możecie wyłączyć dźwięk, nic nie stoi na przeszkodzie jak Wam się coś nie podoba :-)
|
Liczę, że tylko na meczach RPA tak będzie...przecież tego sie oglądać nie da..
Oby Meksykanie ich uciszyli juz na początku... Cytat:
http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7...la_trabek.html http://www.sport.pl/sport/1,65025,68...w_Austrii.html |
Cytat:
Wez sie chlopie uspokoj ! miło Ci sie oglada taki mecz ? To tak jakby Szpakowski pierdział z Lubańskim ;/ |
Cytat:
Co kraj to obyczaj- szanuj. |
jak w ulu..
|
Powyższy cytat oznacza,że Pan Dariusz złapał formę równo z gwizdkiem sedziego:)
Te trabki o których mówicie będa tylko na meczach RPA czy w ogóle? |
jak na poczatku zaczeli trąbic to ja miałem wrażenie jak bym skoki oglądał :D
|
Cytat:
|
Lubański wielki ekspert a nie wie co to spalony :lol:
|
Cytat:
|
Mi sie wydaje ze tacy Włosi słynący z opraw meczowych i dopingu nie pozwolą Cornym trąbić. Bo czuje sie jakby ktos wypuscil na stadion rój pszczół :D
Tak sie zastanawiam jak idzie to wytrzymac tam na trybunach? Kiedys na meczu Wisły(w 2000 gdzies tak) siedzial za mna kibic ktory mial taka wuwułolelele i zatrabil w nia to myslalem ze szalu dostane. A tam jest ich z 40 000 OO |
Takie 'eksperty' są w tym tvp :D najpierw niech się zasad gry w piłkę nauczą a potem komentują. Te trąbki przez cały mundial będą brzęczały, no ale w africe taką kulturę dziką mają, tak im łatwiej dopingować trąbkami bo skandowane samej nazwy RPA to jest problem. W końcu w 11 językach tam nadają, ciekawe czy w ogóle się te mambusy potrafią dogadać.
|
Hahaha :D Sytuacja ze spalonym pierwsze klasa :D Niech tym komentatorom dadzą zasady poczytać :P
A te trąbki... nie do wytrzymania :/ |
Meksykańce na razie cisną ale chyba ich ogolą banana - banana. :lol:
|
****a zaczelo sie ekserci nie znaja zasad :)
|
jak u WAS z obrazem na TVP, też macie słabą jakość obrazu??? płacić k**wa abonament i nie mieć dostępu do tvp HD to jest głupota.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl