Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mundial 2010 w RPA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6716)

!!IRIVER!! 11.06.2010 10:28

W Niemczech były mecze o 15, 18, no i 21.. Mnie osobiście bardziej odpowiadają te godziny, ponieważ jednym ciągiem są dwa pierwsze mecze (13.30 i 16.00) a później mamy dwie godziny oddechu, zatem biorąc pod uwagę sesję, czy inne obowiązki - ma to jednak duże znaczenie. :D
Nigdy jednak nie zapomnę mundialu 2002, gdzie o 6.00 były mecze.. :P

murray 11.06.2010 10:40

Jeszcze tylko trochę ponad 4 godziny.
W ramach podgrzewania atmosfery:
http://www.youtube.com/watch?v=SSevXtv4U4Q

Żmijka 11.06.2010 10:44

Co do godzin to wiecie, tam jest "zima" ... więc i to pewnie miało wpływ na to, że nie chcieli zaczynać ostatniego meczu koło 21. Wtedy masz 12-13st.

Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP".

sandomingo 11.06.2010 11:03

Gdzie w sieci będzie można oglądać mecze?

enzo 11.06.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 912179)

Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP".

Kilka lat spędził w końcu w Stanach, więc czemu się dziwić? ;-)

kitu91 11.06.2010 11:43

ma ktoś linka gdzie mozna dzisiejszy mecz RPA z MEKSYKIEM ogladnąć bo jestem k*rwa w pracy a ne mamy tv :( z góry dizęki

murray 11.06.2010 11:48

Tutaj można oglądać
sport.tvp.pl/fifa2010

WISŁAZWE 11.06.2010 13:08

Tak wymarzony finał Brazylia - Hiszpania może się odbyć już w 1/8 finału, bo drużyny z grupy G trafią na drużyny z grupy H, może też dojść do ciekawe pojedynku południowo-amerykańskich drużyn już za nie całe 2 godziny zaczynamy ''Powitanie z Afryką"

*KoTeK* 11.06.2010 13:35

słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..

Szyman423 11.06.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *KoTeK* (Post 912231)
słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..

Dokładnie, porażka
@ Sorin każdy ma prawo do własnej opini i nie bulwersuj sie tak . ;/

sorin320 11.06.2010 13:41

Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.
SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ.

Aniołek_Wisła 11.06.2010 13:43

Uwaga ogloszenie:Jeśli mieszkasz w okolicach WarszAwy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwag

WISŁAZWE 11.06.2010 13:43

Jestem pewny, że trąbki umilkną gdy przy piłce będzie - Matthew Booth :D

*KoTeK* 11.06.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorin320 (Post 912234)
Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ.

Sugeruje zamknąć du**! Nie pasuje Ci moje zdanie? Nie komentuj. I proszę nie rozśmieszaj mnie kulturą kibicowania, bo nie gra tam RPA i tylko RPA,a inne kraje Europejskie też. Uwielbiam zachwyty nad ceremonia otwarcia i stwierdzenia że MS będą super. Oby nie było wielkiego rozczarowania.

Mar85 11.06.2010 14:30

http://sport.tvp.pl/fifa2010....niestety mi niedziała..ma ktoś jeszcze jakiś adres gdzie można mecz zobaczyć?

SpoXsteR 11.06.2010 14:31

Te trabki to wieksze s****ysynstwo niz bluzgi na meczach.. co przyznala nawet moja matka,
w tv to jeszcze ujdzie, ale siedziec obok takiego wariata z tuba na 20 metrow dlugosci to samobojstwo.. leb na****ia po kilku sekundach.. mialem mala dawke tego na meczu w hali

kitu91 11.06.2010 14:32

http://www.krauze.ubf.pl/viewpage.php?page_id=1

R33 11.06.2010 14:32

Jak oglądać mecze w TVP Sport przez neta? Trzeba mieć jakiś abonament wykupiony?

Chodzi mi o oglądanie bezpośrednio ze stronki tvp.pl

gris 11.06.2010 14:34

http://atdhe.net/
Tutaj znajdziecie odnośniki do meczów

WISŁAZWE 11.06.2010 14:39

Jedynym lekiem na trąbki jest Matthew Booth, jak chłop jest przy piłce to trąbki milkną.:lol:
Będzie gorzej niż na siatkówce?? Zobaczymy już za 20 minut, oby to był nie zapomniany mundial, nie tylko z powodu trąbek, kradzieży ale przede wszystkim z gry.

mic 11.06.2010 14:53

Ale walnelo trabkami na wejscie :shock:

To beda ciezkie mistrzostwa...

qchar90 11.06.2010 14:57

ledwo co sie zaczelo, a juz mnie wkurzaja te trąbki ;|

Szyman423 11.06.2010 15:03

Aż Szpakowski się musi na krzyczec zeby przekrzyczec te trąbki ;d

murray 11.06.2010 15:03

Mam takie wrażenie jakby cały czas Małysz leciał.

michu-k 11.06.2010 15:05

W Polsce drze się ryje, w Afryce się trąbi- boli Was to? Możecie wyłączyć dźwięk, nic nie stoi na przeszkodzie jak Wam się coś nie podoba :-)

*KoTeK* 11.06.2010 15:06

Liczę, że tylko na meczach RPA tak będzie...przecież tego sie oglądać nie da..
Oby Meksykanie ich uciszyli juz na początku...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 912292)
W Polsce drze się ryje, w Afryce się trąbi- boli Was to? Możecie wyłączyć dźwięk, nic nie stoi na przeszkodzie jak Wam się coś nie podoba :-)

Nie tylko Nas.
http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7...la_trabek.html
http://www.sport.pl/sport/1,65025,68...w_Austrii.html

Szyman423 11.06.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 912292)
W Polsce drze się ryje, w Afryce się trąbi- boli Was to?

Strasznie ;/
Wez sie chlopie uspokoj !
miło Ci sie oglada taki mecz ?
To tak jakby Szpakowski pierdział z Lubańskim ;/

michu-k 11.06.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szyman423 (Post 912294)
Strasznie ;/
Wez sie chlopie uspokoj !
miło Ci sie oglada taki mecz ?
To tak jakby Szpakowski pierdział z Lubańskim ;/

Wyłącz dźwięk i nie płacz :-)

Co kraj to obyczaj- szanuj.

HanysKce 11.06.2010 15:15

jak w ulu..

Marszałek 11.06.2010 15:16

Powyższy cytat oznacza,że Pan Dariusz złapał formę równo z gwizdkiem sedziego:)

Te trabki o których mówicie będa tylko na meczach RPA czy w ogóle?

kitu91 11.06.2010 15:20

jak na poczatku zaczeli trąbic to ja miałem wrażenie jak bym skoki oglądał :D

Żmijka 11.06.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 912300)
Te trabki o których mówicie będa tylko na meczach RPA czy w ogóle?

To już zalezy odkibiców danych ekip ... miejscowi na pewno będą przynosić, zależy co z tym faktem poczną kbice danych drużyn. No i czy się czasem nie przyłączą.

mic 11.06.2010 15:45

Lubański wielki ekspert a nie wie co to spalony :lol:

Wasiu 11.06.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 912311)
Lubański wielki ekspert a nie wie co to spalony :lol:

To samo mialem pisac. Temu drugiemu sie nie dziwie, Ekspert od siedmiu bolesci. To wogole jest Szpakowski czy Szaranowicz? Zawsze mi sie myla. Narazie straszna nuda.

LAB 11.06.2010 15:47

Mi sie wydaje ze tacy Włosi słynący z opraw meczowych i dopingu nie pozwolą Cornym trąbić. Bo czuje sie jakby ktos wypuscil na stadion rój pszczół :D
Tak sie zastanawiam jak idzie to wytrzymac tam na trybunach? Kiedys na meczu Wisły(w 2000 gdzies tak) siedzial za mna kibic ktory mial taka wuwułolelele i zatrabil w nia to myslalem ze szalu dostane. A tam jest ich z 40 000 OO

wonski_eNHa 11.06.2010 15:48

Takie 'eksperty' są w tym tvp :D najpierw niech się zasad gry w piłkę nauczą a potem komentują. Te trąbki przez cały mundial będą brzęczały, no ale w africe taką kulturę dziką mają, tak im łatwiej dopingować trąbkami bo skandowane samej nazwy RPA to jest problem. W końcu w 11 językach tam nadają, ciekawe czy w ogóle się te mambusy potrafią dogadać.

Syn Kangura z 1984 11.06.2010 15:50

Hahaha :D Sytuacja ze spalonym pierwsze klasa :D Niech tym komentatorom dadzą zasady poczytać :P

A te trąbki... nie do wytrzymania :/

_ukoL 11.06.2010 15:53

Meksykańce na razie cisną ale chyba ich ogolą banana - banana. :lol:

pan_premier 11.06.2010 15:54

****a zaczelo sie ekserci nie znaja zasad :)

wonski_eNHa 11.06.2010 15:55

jak u WAS z obrazem na TVP, też macie słabą jakość obrazu??? płacić k**wa abonament i nie mieć dostępu do tvp HD to jest głupota.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl