![]() |
Cytat:
|
Boże Święty!, co oni tam do kur.. nędzy robią?! :|
Mistrzem Polski jest Ruch Chorzów czy Wisła Kraków? Bo wydaje mi się, że... Ruch? o.O |
A co takiego robi Jop? Bo narazie mamy kardynalne bledy Alvareza(poraz kolejny nie trzymal linii) i Marcelo. Z obiektywizmem dalej klopoty ;).
|
Pawełek nie wykorzystal pierwszej okazji :-))))
|
No niestety nastalismy czasow kiedy jestesmy tlem dla Chorzowa...
|
Ktoś zauważył jakąś myśl w naszej grze? Jakikolwiek pomysł, rozwiązanie taktyczne?
Obawiam się, że gdyby taktyka wybiegła z lasu i kopnęła naszych w dupę to i tak by nie wiedzieli co się dzieje. Co oni ****a robią na treningach? Nie grają ze sobą od wczoraj do ciężkiej cholery! |
z oficjanej relacji!!! :-)) :-) :-)
Cytat:
|
Cytat:
|
Spodobało mi się ze strony sędziego stanowcze "Mauro out" x). Taki akcent humorystyczny ^^
To ja z drugiej strony: Dlaczego Nykiel się przewrócił chwilę temu??? |
Patrzmy realnie..tak slabo grajaca Wisle ostatni raz widzialem w 2 lidze.. i tyle odemnie...
|
Cytat:
Jakoś przejąć i DZIDA w przód, może ktoś doskoczy. |
mnie najbardziej interesuje dlaczego to jest kolejny mecz w tej rundzie w której tylko my się ślizgamy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem przekonany, że byłbym w stanie lepiej dośrodkować niż robią to gwiazdory. I zrobię to za zdecydowanie mniejsze pieniądze, myślę, że styknie mi jakieś 7-8 koła miesięcznie :)
Statystyka i grafika strzałów na bramkę zmiażdżyły mi system ROTFL |
Cantoro, Brozek, Jop.. to jest po prostu DRAMAT !!!!!!
|
Z taką grą to dobrze, ze my nie gramy w Europie, bo tak to jest wstyd tylko miedzy Bugiem a Odra, a tak to by się nasza mysla taktyczna zachwycala cala Europa;D
"Ruch gra defensywnie"...No to Mały pojechal;D |
Pusty śmiech mnie ogarnia jak fani Skorzy potrafili krytykować Petrescu za "styl" :D
|
Jebne. Wisła - parodia drużyny. Przykro mi że muszę tak pisać o swoim ukochanym klubie. Takiej padaki to nawet nie grają w 5 lidze kazachskiej. Masakra.
|
Przykro jest mi to stwierdzić, ale Piotr Brożek ledwie w kilka miesięcy z czołowego lewego obrońcy polskiej ligi przeistoczył się w amatora. Jego gra wygląda jak podwórkowe odwalanie obowiązkowej pańszczyzny, jeszcze tylko brakuje jakiegoś "sam zagraj" w kierunku trenera.
Kiedy w rozmaitych materiałach C+ mówiono o Brożkach jako o marudach, myślałem że to tylko podkoloryzowane żarty, ale po odejściu części starszyzny paskudne charaktery naszych kserówek z Kielc wychodzą przy byle okazji.. |
Oglądając 1 połowę miałem takie wrażenie, że jakbyśmy tak grali w pucharach, to Levadia by nam wpieprzyła z 5:0. Widzę, że nie jestem jedyny. To co oni grają jest okropne. Tyle strat nie robią amatorzy!
Pod pressingiem nie istniejemy. Kiedyś dzialo się to tylko w meczach z drużynami europejskimi. Teraz nie radzimy sobie z pressingiem Ruchu. Dla Skorży byłoby najlepiej, gdyby ta runda się już skończyła. Niech przepracuje solidnie z nimi okres przygotowawczy i pokaże, że potrafi wiosną. Jeśli dalej będziemy prezentować taką padakę, to nie widzę sensu podpisywania z Maciejem nowego kontraktu. |
Czuje się jak ten gość z reklamy telewizji N, który napierdala się w ramach pokuty za pozwolenie zrobienia z siebie chuja.
Na szczęscie jeszcze tylko 135 minut męki i będzie można zapomnieć o nieudacznikach na długie miesiące. |
Poteznie oddalismy 2 strzaly i 1 celny brwo dla chlopakow napewno musialo to iuch duzo kosztowac...
Wkur...mnie to zaczyna juz ze musze patrzec na taka blazenade a nie gre...cos mi sie wydaje eze pewna i pewny okres sie koncza albo skonczyly... I tak jak pisalem w 2 lidze z Paterem i reszta gralismy lepiej... |
najgorsze jest to, że nie ma gracza w Wiśle, który próbuje dryblingu 1 na 1 (czasami Małecki coś tam próbuje). Jest gra tylko dla najbliższego.
|
Zacytuje kogoś z tego forum nie pamiętam kto ale chyba było tak:
"Jedźcie już na na narty sezon h**a warty" |
Według mnie najlepiej na razie Cantoro. Jako jedyny pokazuje się do podań i stara się szybko przerzucać piłkę. Niestety nikt się nie pokazuje do podań i to nie tylko w tym meczu.
|
Ale co wy chcecie...jaki styl? Przeciez tym pilkarzom brakuje umiejetnosci(pomijam juz kwestie taktyczne) do zaprezentowania czegokolwiek. Parodia jest tez fakt, ze mimo tego wszystkiego, Wisla gra najlepsza pilke w Polsce :D...a to mowi gdzie my jestesmy jako liga w Europie.
|
Nie mogę patrzeć na grę Jopa, co on robi w WISEŁCE!!!!!!
|
Stwórzmy sobie własny klub "Wisełka Kraków" zgłosimy się do rozgrywek, jak na Polską lige to możemy liczyć na szybki awans do III, II, I i ekstraklasy. Następnie zdobywamy majstra i gitara... Później zostaniemy drużyną roku itd. będzie zajebiście.
:D:D:D:D |
Mały coś próbuje szarpać, ale w pojedynkę nic z tego nie będzie.
Kirm niewidoczny... Ćwielong się przewraca. Na szpice Leszczaka i podwiesić pod nim Bogusia- moja koncepcja na drugą połowę. Tomas i Pepe out. |
Beznadziejna pierwsza połowa, a Patryk Malecki stwierdził, że Ruch gra defensywnie i to przez to jest jak jest x). Patryku: wake up! To wy gracie do dupy i to przez waszą nieporadność (łagodnie mówiąc) jest jak jest!
Btw. nie wiem jak niektórzy z was mogą mieć naszych gwiazdorków w avatarach ^^ *Mamba* - :lol: |
Dobrze póki co Pawełek, Cantoro, w miarę Alvarez. A reszta? Reszty nie widać albo bardzo nerwowi vide Brożek i Marcelo.
|
Cytat:
|
Cantoro jako jedyny niue boi sie pilki. A ogolnie? Antyfutbol
|
wg mnie Ruch wcale od nas nie gra lepiej, przeciez oni tez totalną padake prezentuja, wiec nie wiem czym wy sie tutaj zachwycacie. Mieli z 2 akcje dosyc zreszta przypadkowe, a tak to nic. Po ostatnich meczach to nie powiem zeby Wisła grała totalnie zle, raczej srednio..
|
Kibice się jeszcze troszkę gniewają? :D
|
Ja .......e, od tego meczu chujowsze są tylko wasze komentarze. Takie bla bla bla, jakie sie slyszy pod blokiem jak sie 3 babuleńki zbiorą - że tu boli, tam boli, młodzież ..... a zakupy cięzkie.
Wy tak samo pieprzycie. Nie mam zamiaru ich bronić po derbach czy Legii, ale ****a, mamy pierwsze miejsce i 3 punkty przewagi nad wiceliderem, jak sie uda cos strzelić to pięc punktow, a wy jęczycie o amatorach, nieudacznikach czy 5 lidze kazachskiej. a kto ma obecnie tam coś grac niby? Jop? Diaz? Jirsak? Ćwielong? przecież to miała być głęboka rezerwa i gdyby nie kontuzje 5 ( PIĘCIU ****A!) podstawowych graczy wychodzili by na ogony z Odrą czy Koroną - a tak muszą grać co tydzień przez 90 minut. troche pokory panowie, wiem ze mistrzostwa i wycieczki do Londynu czy Rzymu rozpuściły nie jednego, ale z obecnym składem, z może 11 piłkarzami bedacymi w stanie grać na jakimś poziomie lider i zapewne cala zima spedzona w fotelu lidera jest sukcesem. wystarczy dokupic jakiegos srodkowego obronce zeby Głowa z Marcelo mieli zmiennika, a jak sie wylecza w koncu Boguski, Sobol, Garguła czy Głowacki, jak w końcu nie bedziemy musieli ogladac wyczynow Jopa czy Diaza, to rewanze z Cracovia czy Legia bedziemy ogladac z blogim usmiechem na mordzie i znowu spotkamy sie na fecie... |
Ja się zastanawiam kiedy Brożek opi..doli Skorżę... :D
|
ale kopanina :( bez komentarza :( nie ma pomyslu na gre .... nic zero dno !
|
Wisła gra przerażająco chaotycznie, nieskładnie i bez pomysłu w ofensywie, bo:
1. Wszyscy są przeraźliwie marni technicznie - dobre przyjęcie piłki pod kryciem to dla nich taki wyczyn, jak dla Himalaistów zdobycie Montu Everestu. 2. Nie ma taktyki ofensywnej. Skorża wyraźnie ogranicza się do rozstawienia piłkarzy na poszczególnych pozycjach, a dalej to niech sobie myślą kreatywnie... 3. Wisła nie wie, co ma robić z piłką zaraz po odbiorze (i to od bardzo dawna)- nikt się wówczas automatycznie nie aktywuje, nie pokazuje do podania. Rozegranie leży. Nawet Lewadia po obiorze wychodzi z własnej połowy 4-5 zawodników, a nie maksimum trzema i to jeszcze nie wiedzącymi, gdzie sie rozbiegać! 4. Lawina głupich i kompromitujących błędów (np: wrzuty z autu - tylko 1 na 5 jest dobry!!!), jakieś podwajanie przy wykonywaniu rzutów wolnych 40 metrów od bramki Ruchu (!), itd. dodatkowo psuje akcje i "szarpie grę". Jeśli strzelimy w tym meczu gola, to tylko jeśli Ruch nam go podaruje jakimś potężnym błędem, ewentualnie jakaś indywidualna szarża Małeckiego lub główka Marcelo przejdzie (małe szanse). Na razie nic innego w ofensywie nie mamy. A Jirsak nadaje się do rezerw - pokazuje po profesorsku, jak nie powinien grać ofensywny pomocnik/rozgrywający. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl