![]() |
Cytat:
|
ujuhyn
Olele le :) |
Cytat:
Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ... |
jynhum
:):):) |
tg6yh
na laptopie :D |
yu7iko
10,5 znaków ^^ |
k,m
...widocznie mam słabą głowę |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
yy6ty6tt
. . . ;] |
hbnjhujy
10znakow |
gh
........ |
|
wievby
10 znakow |
hbtnnjyuhb76mnmn
|
Szkolna klawa w sali od infy :D
wynik mój : 9znaków jbmn ghv wynik kumpla: 2 cyfry xD 87 |
JŻS ... nie no dobra żartuje ...
[dup] p[;' - takie cos mi wyszlo ale przyznam sie lekko uderzyłem bo się o klawiaturę bałem :D PS: mam nadzieje, że nie mam w domu ukrytej kamery |
gt65yg75g75
:lol: |
Cytat:
może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą. |
khu8
:D :D |
jhnmk
10 znaków :D |
hjuy
6znaczków. |
7yuhj
hah ciekawe ; d |
njmh nmj h bgv
Widzę przyszłosc tego tematu :D |
juhy7
:D |
7y6u
hahahahaa...niezbyt coś teges.. |
Ja nie mogę, mam miękką klawiaturę :-/
|
Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D
|
Cytat:
|
6y7
heeh xD skromniuutkoo:D |
Cytat:
hjyu7 |
i0o
skromniutko :( |
huyumuyu
;) |
yhnu
Skromnie....ale w takim razie wodogłowia ani kwadratowego łba chyba nie mam :) |
fbvg
ałć. |
n ujuyh;tfgvbr
|
hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P |
Cytat:
ghjbn v ja spróbowałam klawiaturą w łeb, też działa. Zastanawia mnie czemu wszyscy/większośc wali w okolice liter h k u y m :) a Galwik nie walnie? :P |
hgymn
:] cos w tych literach jest :D magia liter. każdy w h i n musi jeb**ć ;) |
7uyuyhj
(10 znaków :D) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl