Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

szczebrzeszcz 12.11.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 815568)
Legia Mistrz :D

równie dobrze mógłbyś napisać "kopytko" :D

bimbam 12.11.2009 23:03

ujuhyn

Olele le :)

Kris54 12.11.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 815688)
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:


Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ...

Majkel1906 12.11.2009 23:14

jynhum

:):):)

Greeg 12.11.2009 23:17

tg6yh

na laptopie :D

nicolas 12.11.2009 23:33

yu7iko

10,5 znaków
^^

bondTSW 12.11.2009 23:44

k,m

...widocznie mam słabą głowę

koyoot 13.11.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 816157)
Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ...

Macie zjebana klawiature...

MasterCarl 13.11.2009 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 816086)
bn bn
Co ciekawe moje inicjały

mi to wyskoczyło 8 razy pod rząd :D

kamilll1906 13.11.2009 00:27

yy6ty6tt

. . . ;]

Martinho 13.11.2009 00:30

hbnjhujy

10znakow

Q13SON 13.11.2009 01:37

gh


........

Szymonito 13.11.2009 12:24

Akcja na plus :)
http://portalkibica.pl/aktualnosci/u...lawiature.html

uhjmn

saklak1906 13.11.2009 12:37

wievby

10 znakow

wredny.bardzo 13.11.2009 12:41

hbtnnjyuhb76mnmn

MatixNH 13.11.2009 13:51

Szkolna klawa w sali od infy :D
wynik mój : 9znaków
jbmn ghv
wynik kumpla: 2 cyfry xD
87

LoRd 13.11.2009 14:37

JŻS ... nie no dobra żartuje ...

[dup]

p[;' - takie cos mi wyszlo ale przyznam sie lekko uderzyłem bo się o klawiaturę bałem :D

PS: mam nadzieje, że nie mam w domu ukrytej kamery

thomasson 13.11.2009 14:59

gt65yg75g75

:lol:

Tuman 13.11.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 816310)
a co wackiem waliłeś?:rotfl:
żeby nie był ot:

n7yhujfeddfvtyhuj

:lol: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol: :rotfl:

może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą.

White_Star77 13.11.2009 20:57

khu8

:D :D

M.Mati 13.11.2009 20:59

jhnmk

10 znaków :D

pozdi91 13.11.2009 21:00

hjuy

6znaczków.

<3 Wisla Kraków 13.11.2009 21:03

7yuhj
hah ciekawe ; d

Arkas 13.11.2009 22:45

njmh nmj h bgv

Widzę przyszłosc tego tematu :D

Tylko_Wisła! 13.11.2009 22:47

juhy7


:D

rafalek 13.11.2009 22:48

7y6u

hahahahaa...niezbyt coś teges..

pirat.z.karaibow 13.11.2009 23:04

Ja nie mogę, mam miękką klawiaturę :-/

fialo 13.11.2009 23:32

Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D

simone 13.11.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 816493)
Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D

Miałem to samo, uderz kantem dyńki :D

Cinek1906 13.11.2009 23:47

6y7



heeh xD skromniuutkoo:D

_gilardino_ 14.11.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 816496)
Miałem to samo, uderz kantem dyńki :D

Skorzystałem z twojej rady:)

hjyu7

vote-for-mikey 14.11.2009 11:45

i0o

skromniutko :(

StelmiOriginal 14.11.2009 11:49

huyumuyu

;)

wisl@k_TS 14.11.2009 11:52

yhnu

Skromnie....ale w takim razie wodogłowia ani kwadratowego łba chyba nie mam :)

Gucio25 14.11.2009 11:56

fbvg

ałć.

Kroq 14.11.2009 21:49

n ujuyh;tfgvbr

krzysiek85_TSW 14.11.2009 22:04

hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P

anka1906 14.11.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek85_TSW (Post 816838)
hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P


ghjbn v

ja spróbowałam klawiaturą w łeb, też działa. Zastanawia mnie czemu wszyscy/większośc wali w okolice liter h k u y m :)
a Galwik nie walnie? :P

wonski_eNHa 14.11.2009 22:58

hgymn

:] cos w tych literach jest :D magia liter. każdy w h i n musi jeb**ć ;)

Grzegorz z Sanoka 15.11.2009 10:46

7uyuyhj

(10 znaków :D)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl