Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

Syn Kangura z 1984 22.11.2009 18:07

Średnio gra Wisła... ale są przebłyski, mam nadzieje że strzelą 4 bramki w 2 połowie :D. Diaz i Jop bezsprzecznie najgorsi. Najlepiej gra Marcelo, Małecki i Alvarez...

kubanczyk 22.11.2009 18:07

Chcemy chcemy. Nic sie nie zmienia, trener mial juz duzo czasu do pokazania swojego warsztatu. a jego zespol prezentuje dno.

tofik 22.11.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ;819576[B
]Jak mnie wkur****ją te długie podania.Po co to jest ? To poprostu oddanie piłki rywalowi bo czymś takim to my zagrożenia nie stworzymy[/b]...Diaz o ile walczy jak lew to połowa jego podań woła o pomstę do nieba
Całkiem nieźle Kirm,Jirsak

To jest taki schemat Skorży (jedyny, stale powielany przez piłkarzy, bo zawiera tylko 2 podania, więc został zapamiętany :)) Widziałem to, jeszcze jak grał u nas Kosa. Na tę przebitkę głową ma zbiegać napastnik i to zbierać. Owszem, jest to chujowe, ale jest to pomysł trenera. Nie jakaś samowolka.

AS82 22.11.2009 18:07

Nie dosc ze nie ma ambicji,to jeszcze dodatkowo nie ma umiejetnosci . Kiksy, podania do nikogo z kazdym meczem gramy coraz gorzej.Po akcji Matusiaka mamy szczescie ze nei przegrywamy..

thechris 22.11.2009 18:07

Wieje nudą jak na wykładach z algebry liniowej. Pierwsze 30 minut to totalnie zlewali jaki będzie wynik. Byle Levadia prowadziłaby 0:2. Potem trochę lepiej ale... sędzia c.. nie dał karnego no i poprzeczka po ładnym strzale Jirsaka który i tak jest beznadziejny. Remis jest i pewnie będzie sprawiedliwym wynikiem.

sevenheaven 22.11.2009 18:08

Szkoda że Skorża toleruje te wykopy z obrony do ataku i liczenie na fart, że zgarniemy tą piłke ..
drużyna gra jak bardzo dlugi czas już i nie widać zmian, widocznie taka nasza taktyka ..
szkoda, że wszystkie najlepsze drużyny grają po ziemii ;/
u Smudy odrazu na kadrze było jak ktoś grał górną pilke : po ziemii po ziemii ! .. ( wcale nie jestem zwolennikiem Smudy )

i jeszcze wkur___ mnie to jak piłkarze leciutko są zachaczeni, albo niby dostał z łokcia w głowe, powtórki pokazują, że lekko go może musnął ale dłonią, a ten leży i udaje !! pilkarze powinni być karani nawet przez komisje ligii, to może odechciało by im się udawać jakby tydzień śniadania nie dostali

patałachy ..

kamikaze 22.11.2009 18:15

Wiecie o jaki transparent chodzi?

b3frE 22.11.2009 18:15

O jaki transparent chodzi ?

krystiano 22.11.2009 18:22

I TO JEST wujek KUBY?????!!!!!

brylant17 22.11.2009 18:22

lol gol jop ty $%^$%^%

AnimaItheel 22.11.2009 18:23

pograliśmy..

kpn 22.11.2009 18:24

ja pjerdole nie wierze

TymonPRO 22.11.2009 18:24

JOP i gol dla Cracowii

pysio 22.11.2009 18:24

no może jednak tworzymy tą listę?

Macie Swojego mentora SKORŻĘ hahaha <lol>

PotiWisla 22.11.2009 18:24

****a jebani amatorzy, jak tak można kompletnie sobie olewaja swoją prace oszuści !

leszekpw 22.11.2009 18:25

Jeśli tego nie wygramy a Skorza nie poda sie do dymisji to bedzie bez honoru i bedzie to wielki skandal!!!!:evil:

bebeto 22.11.2009 18:25

Skorżaaaa...out.

kamikaze 22.11.2009 18:25

Wstyd i hańba.

Żuczek 22.11.2009 18:26

1:0 dla lepszych...
Przecież nasi pod polem karnym Cracovii to nawet piłki prosto podać nie umieją...tak słabej gry to jeszcze w tym sezonie nie widziałem

Denethor 22.11.2009 18:26

Masakra
 
Żenada, masakra, porażka, dno...itp. itd.
Panie Skorża, odejdź Pan - wstydu oszczędź !!!

raztaman 22.11.2009 18:26

moze poczekajcie do konca meczu........
jeszcze to wygramy! choc z taka gra bedzie ciezko

AnimaItheel 22.11.2009 18:27

"lekko przytrzymany Brożek.." - hahaha .

jarek kazik 22.11.2009 18:28

bedzie tak jak ostatnio 4-1

leszekpw 22.11.2009 18:28

Wezmy sie po meczu i demonstracja za odejsciem Skorzy pod klubem na forach itd...

Denethor 22.11.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819615)
moze poczekajcie do konca meczu........
jeszcze to wygramy! choc z taka gra bedzie ciezko

Przecież ta "pyta" trwa od kilkunastu meczy. Na co Ty chcesz czekac. Mało Ci jeszcze wstydu po Legii ?

For_FuN_ 22.11.2009 18:28

Blad Marcelo i gol...szkoda, bo takie drewno w przeciwnej druzynie, ze oczy bola.

Drugie pilki sa grane dlatego, ze nie ma zupelnie ruchu bez pilki i stoperzy musza tak grac.

A Skorza to naprawde doluje tego Wojtka...przeciez gral lepiej, niz Kirm, a Sloweniec poraz kolejny jest forowany...

pysio 22.11.2009 18:29

Skorża out:

1. bebeto
2. pysio

AnimaItheel 22.11.2009 18:29

uwielbiam Cabaja - za to, że umie się rozminąć z piłką i na dodatek z tego śmiać.

raztaman 22.11.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819619)
Przecież ta "pyta" trwa od kilkunastu meczy. Na co Ty chcesz czekac. Mało Ci jeszcze wstydu po Legii ?

i to jest wina skorzy?

leszekpw 22.11.2009 18:29

3. leszekpw

Denethor 22.11.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819623)
i to jest wina skorzy?

"Nie, moja" !
Otrząsnij się chłopie. To nie FIFA 10 !

kubanczyk 22.11.2009 18:30

a kogo? on jest odpowiedzialny za ta kopaninie!

krystiano 22.11.2009 18:30

Co Jest!!!! K...........??????

jarek kazik 22.11.2009 18:31

żal to oglądać ale trzeba wierzyc

rozarian 22.11.2009 18:31

Czego się spodziewaliście? Przecież wiadomo było już dawno,że czas Skorży już w Wiśle minął(niezależnie od dzisiejszego wyniku).Dla mnie szokiem jest,że nie wyleciał po Levadii.Teraz oglądamy ostatnie jego podrygi.

WislakP 22.11.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 819626)
a kogo? on jest odpowiedzialny za ta kopaninie!

No fakt, przecież tylko on biega po boisku...

bebeto 22.11.2009 18:32

Co to za jakieś "wrzutki"....??????

PhantomRanger 22.11.2009 18:32

Jeżeli nie wygramy tego meczu Skorża może pakować walizk i tym pożal się boże zawodowcom obciąć co najmniej 50% z pensji każdemu. To będzie granda jeśli przegramy 3 najważniejsze mecze w sezonie. Niech grają i przykładają się do treningów albo wypier***** rowy kopać za 1000zł na rękę jak im tak tutaj źle.

felix 22.11.2009 18:32

Naprawdę czy winą Skorży jest to że z prawie stojącej piłki skrzydłowi dośrodkowują tak że nic z tego nie wynika???

pawelwislak 22.11.2009 18:33

A jirsak znowu najlepiej podaje ale nadal bedzie wielu krytykujących na forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl