Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

dymek_nhs 15.10.2009 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 804044)
:D Padłem :D

Co jak co ale tekst "idziemy na majstra" powala mnie z nóg, w każdej sytuacji :D

Dobre też są teksty typu "Będziecie oglądać nasze plecy" :D

szczepanwislak 16.10.2009 00:34

Na majstra to my idziemy ! A w niedzielę odskoczymy na 14 pkt i upokorzymy Amicę ! Mocno w to wierze , dawno nie wygraliśmy z nimi , ostatnio 2 lata temu w Poznaniu 2 : 1 po golach Pawła Brożka i Zieńczuka , wiec najwyższy czas zmienić to w niedziele. Ale będzie smaczek i prestiż u nich wygrać ! :) :D ;D

PeO 16.10.2009 03:26

Kirm i Gancarczyk po golu.
I 3 pkt w Krakowie..

;P

coonta 16.10.2009 08:42

jako zapowiedź meczu dałbym słowa:

Już w najbliższą niedzielę, Wisła Kraków zagra we Wronkach z tamtejszym Lechem.

Ano wiadomix, że 3 pkt. będą. Myślę, że zakończy się 1-3 ;)

FraMat 16.10.2009 09:36

wyjechałem na kilka dni poza Kraków i jestem nad morzem (polskim). Jest tu jedno sanatorium, ktore widzę z mojego okna. Stał na nim dumnie złożony z czterech liter wielki neon L E C H.
Wczoraj była wichura. L spadło, zostało ..ECH...
Cóż dodać: ucieszyło mnie to

cassius31krakow 16.10.2009 11:31

"Marcin Borski z Warszawy poprowadzi szlagierowe spotkanie 10. kolejki między Lechem Poznań a Wisłą Kraków".
Brawo, znów zaczyna się przekręcanie!!!


edit:
skończyły się wyniki, skończyło się kibicowanie poznańskich żelusi?
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,71...e_kibicow.html

Acapelo 16.10.2009 11:49

to jest po prostu skandal, jakby sędziów z innego miasta nie było. Przecież wiadomo, że będzie na remis sędziował, albo na Lecha.

fialo 16.10.2009 12:21

Coś czuję, że będzie to mecz Tomka Jirsaka. Strzeli bramkę z dystansu, będzie miał asystę i wygramy 2:0 :)
Żeby tylko Małecki, Brożek, Głowa i Diaz wrócili do poziomu na jakim grali przed wyjazdem na reprezentacje. Bo w tym tygodniu wszyscy, solidarnie, zagrali piach w swoich kadrach..

MCX 16.10.2009 12:41

Sytuacja kadrowa bardzo dobra, najważniejsze, że nie przybyło nowych urazów.
Jak nie teraz ograć Lecha, to kiedy? Mamy po swojej stronie konkretne argumenty.
Spora przewaga nad Lechem gwarantuje komfort psychiczny.
Oni muszą wygrać, my możemy. Stawiam na wygraną 1-3.

matti123 16.10.2009 13:10

Musimy pamiętać że nie wyrównaliśmy rachunków za sromotną porażkę w Krakowie. Najwyższy czas. Żadne myślenie o punktach gra na całego piękna dla oka i żebyśmy widzieli zaangażowanie u chłopaków. Po meczu ze Śląskiem wysoko postawiona poprzeczka.

farben 16.10.2009 13:22

Wisła jedzie rozbić Lecha
 
Optymistyczny tekst

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...echa,id,t.html

kristos 16.10.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 804122)
wyjechałem na kilka dni poza Kraków i jestem nad morzem (polskim). Jest tu jedno sanatorium, ktore widzę z mojego okna. Stał na nim dumnie złożony z czterech liter wielki neon L E C H.
Wczoraj była wichura. L spadło, zostało ..ECH...
Cóż dodać: ucieszyło mnie to

Zostało westchnienie ; ech ,był Lech ,ale zdech.

cassius31krakow 16.10.2009 13:42

Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

Johnny B 16.10.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804207)
Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

\o ile mnie pamięc nie myli to 5-1 dostalismy juz za Liczki i widac bylo ze Wisła ten mecz odpuściła, wystarczyła jedna akcja Maćka bach i bramka

szprotson 16.10.2009 14:53

Ja tam pamiętam jak dziś: "CH** Ci na imię, Gajtkowski CH** Ci na imię"

TYLKO WISŁA!

crazykaro 16.10.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804207)
Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

Ale wtedy było tak że jak Wisła zdobywała mistrzostwo to przegrywała na Łazienkowskiej i tak samo było z Legią, jak zdobywała mistrzostwo to przegrywała z Wisłą


OT: http://demotywatory.pl/271455/Krzycz...to-wypie*dalaj :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pusher 16.10.2009 15:25

Zobaczycie będzie pogrom we Wronkach :D

Wojtas 16.10.2009 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 804195)
Musimy pamiętać że nie wyrównaliśmy rachunków za sromotną porażkę w Krakowie. Najwyższy czas. Żadne myślenie o punktach gra na całego piękna dla oka i żebyśmy widzieli zaangażowanie u chłopaków. Po meczu ze Śląskiem wysoko postawiona poprzeczka.



Dokladnie.

Oprocz checi powiekszenia przewagi nad Amika jest jeszce jeden aspekt.

3 porazki i jeden remis z kuchenkami. w zeszlym sezonie( o ile sie nie myle)...rewanz czas wziasc.

SlawekS 16.10.2009 16:40

Jak strzelimy szybko pierwsza to juz pójdzie z górki. Im dłużej się będziemy męczyć tym gorzej

martin_6 16.10.2009 17:56

Cytat:

Ale wtedy było tak że jak Wisła zdobywała mistrzostwo to przegrywała na Łazienkowskiej i tak samo było z Legią, jak zdobywała mistrzostwo to przegrywała z Wisłą
Do dziś tak jest :>. Tylko w jednym sezonie w ostatnich latach w meczu Legia - Wisła padł remis i mistrza zdobyło wtedy... Zagłebie Lubin...

crazykaro 17.10.2009 13:12

A tak wyglądają typy bukmacherów:

Lech x Wisla
2,65 - 3,10 - 2,55 bet-at-home (sponsor Wisły):
2,50 - 3,20 - 2,60 betclick (sponsor koziołków):
2.60 - 3.00 - 2.60 bwin (sponsor poległych):

Krótko mówiąc każdy stawia na swojego a bwin na remis:D

crazykaro 17.10.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 804631)
Orientuje się ktoś czy w Poznaniu będzie można gdzieś obejrzeć ten mecz za darmo?

Znajdz jakiś lokal gdzie mają TVP2:D

kONwalia 17.10.2009 18:09

A taka ciekawostka, nasi piłkarze obecni dziś w Grodzisku na meczu Dyskobolia - Luboński FC 2:3.

DJ Hazel 17.10.2009 19:13

Jutro czas zmazać plamę po meczu z Levadią bo z całym szacunkiem ale zespoły typu Ruchu itp to przeciętność więc z Lechem będzie prawdziwy wykładnik.Liczę oczywiście na 3 punkty po świetnej grze!

Mario Nh 17.10.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804167)
edit:
skończyły się wyniki, skończyło się kibicowanie poznańskich żelusi?
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,71...e_kibicow.html

Szkoda że autor tekstu nie uwzględnił ceny biletów.
W dobie kryzysu...
Cytat:

Karnet na:
Wronki (5 meczów) Cena: 160 zł

Ceny biletów na spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków

Wronki Cena: 55 zł
Nie usprawiedliwiam ich ale kibic też umie liczyć ;]

IncognitoTSW 17.10.2009 20:09

Lech to kolos na glinianych nogach, kolos oczywiście w realiach polskich. Damy radę, choć może wpaść jakaś bramka bo Lech rzadko u siebie nie zdobywa bramek.

BRTS39 17.10.2009 20:14

Sądze że tutaj szybko dostane odpowiedz. W zeszlym sezonie była taka prowokacja w strone leszka w meczu PP. Taka sektorowka i moje pytanie i czy LPH LPU LPJ tez cos znacza?

Kamson 17.10.2009 20:15

Jest już gdzieś podana kadra wielkopolan na jutrzejszy mecz? Arboleda wyleczył kontuzje?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 804711)
Sądze że tutaj szybko dostane odpowiedz. W zeszlym sezonie była taka prowokacja w strone leszka w meczu PP. Taka sektorowka i moje pytanie i czy LPH LPU LPJ tez cos znacza?

Lech Poznań Hooligans, Ultras, Janusze

Dżołkmen 17.10.2009 20:15

LPH- Lech Poznań Hooligans
LPU-Lech Poznań Ultras
LPJ-Lech Poznań Janusze (motyw z wyjazdu do Gdańska).

Wojtas 17.10.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 804695)
Jutro czas zmazać plamę po meczu z Levadią bo z całym szacunkiem ale zespoły typu Ruchu itp to przeciętność więc z Lechem będzie prawdziwy wykładnik.Liczę oczywiście na 3 punkty po świetnej grze!



Ja tam wole nawet i brzydkie zwyciesktwo :)

to nie jazda figurowa :)

Ja mysle ze obie strony znajac wage tego meczu pojda jutro na wojne

Ciekawne niby 1/4 sezonu dopiero ,a tak na dobra sprawe w wypadku zwyciestwa na Amika nasza pewaga moze wyniesc 14 pkt-przeciez to w cholere duzo ....jak to mozlwie ze oni tyle punktow pogubili

Proud 17.10.2009 23:28

1/3 sezonu.

wygramy...albo remis 2:2...:)

yogul 18.10.2009 00:30

A co oznacza LPC ??

KOMINEK 18.10.2009 08:08

My ciągle ścigamy się o mistrza z Legią czy Lechem a patrząc na tabelę to raczej na Ruch czy Polonię musimy patrzeć.
Na razie sezon podobny do tego z przed 3 lat i tylko że Wisła się z tego schematu wyłamuje

Ogryzek 18.10.2009 08:20

A może jeszcze Bełchatów będzie nas ścigał?

Polonia Bytom i Ruch za tydzień grają miedzy sobą. Ponadto żaden z tych zespołów nie grał z Legią i Lechem. To są mecze gdzie mają szanse pogubić punkty. Dopiero pod koniec rundy zobaczymy kto nas ściga i myślę że Legia będzie wśród tych drużyn. (Lech nie jestem pewien)

Bełchatów już grał z nami, Lechem, Ruchem i ma teraz (poza Legią) teoretycznie łatwiejszych rywali:D

Acapelo 18.10.2009 08:25

Zwycięztwo dzisiaj będzie bardzo dobrze smakować. Mile widziane.

WiślakMyślenice 18.10.2009 08:25

Nic Was nie nauczyła Levadia? Nie wolno lekceważyć żadnego rywala, a zwłaszcza Amiki i Legii.

Karlos 18.10.2009 09:00

Witam Koledzy:) Sluchajcie mam Pytanko czy dzisiejszy mecz bedzie w odkodowanym canal + ??

ja_ka_ 18.10.2009 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804804)
Witam Koledzy:) Sluchajcie mam Pytanko czy dzisiejszy mecz bedzie w odkodowanym canal + ??

Będzie na TVP 2

willow 18.10.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 804797)
Nic Was nie nauczyła Levadia? Nie wolno lekceważyć żadnego rywala, a zwłaszcza Amiki i Legii.

Nas Levadia nie musiała niczego uczyć, bo o tym, że nie wolno nikogo lekceważyć, każdy normalny kibic wie. Pytanie tylko, czy Levadia nauczyła czegoś Skorżę i naszych piłkarzy.

W kontekście wczorajszego wyniku Legii, remis biorę w ciemno.

Karlos 18.10.2009 09:29

No tak na tvp 2 bedzie ale w tamtym sezonie byly i na tvp i na cyfrze ?? I mnie interesuje czy bedzie na cyfrze bo ciekawiej sie mecz oglada lepszy klimat :D w tamtym sezonie pare mecziow bylo odkodowanych na cyfrze ;p i stad oje pytanko


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl