Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

fan1906 25.03.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876431)
1/2 finału Pucharu Polski 2009/10:
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (6 kwietnia, 20:15)
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (7 kwietnia)

Szkoda że Ruch trafił na Pogoń już w półfinale,chciałem aby taki był finał rozgrywek.Tak czy siak niebiescy wydają się zdecydowanym faworytem rozgrywek.Oby nie zmarnowali szansy bo następna może się nieprędko zdarzyć.

czy Ty a byś fora nie pomylił?
chyba tużeś chciał to wpisać..

http://forum.niebiescy.pl/

a może sie myle?

wolfy 26.03.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 875933)
Czyli w Bydgoszczy razem z Lechią pogonić Jagę po mieście.

:rotfl:

Zabiłeś mnie tym.

Nie psuj święta, trzeba się jakoś pocieszać:>

Wojtas 26.03.2010 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 876375)
no chyba, że to one będa Levadią...




ale jestem optymistą... :shock:




Powiem ci ze 4-5 lat temu spokojnie mogłbym odpisac ze kazdy Polski zespol przejdzie 2,3 rundy grajacego wtedy Pucharu Uefa.

Dzis jak pomysle ze jest duze prawdopidobienstwo ze odpadamy po pierwszej rundzie ,i fizycznie wysiadamy gdzies w 60 minucie meczu to cos mnie trafia co sie stalo z polskim futbolem.

Zbychu 26.03.2010 09:10

fan1906 - nie pomyliłem.Wisły już nie ma w pucharze polski.Gdyby grała byłbym za Białą Gwiazdą.A to że jestem sympatykiem Wisły nie musi automatycznie oznaczać że również mam kibicować Lechii i Jagiellonii.Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym Ruch widzieć jako triumfatora PP.

Pan Jotka 26.03.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876539)
fan1906 - nie pomyliłem.Wisły już nie ma w pucharze polski.Gdyby grała byłbym za Białą Gwiazdą.A to że jestem sympatykiem Wisły nie musi automatycznie oznaczać że również mam kibicować Lechii i Jagiellonii.Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym Ruch widzieć jako triumfatora PP.

Czyli jutro kibicujesz Wiśle czy jednak "koszula będzie bliższa ciału", bo mieszkasz na Ślunsku? W finale Jaga zagra z Ruchem ;-)

Zbychu 26.03.2010 12:40

Pisałem przecież że jakby Wisła grała to bym Wiśle kibicował,więc logiczne komu będe kibicował jutro.A wracając do pucharu polski - myśle że dla Ruchu półfinał może być trudniejszy niż mecz finałowy.Pogoń Szczecin nie przypadkiem zaszła tak daleko,myśle że rozgrywki pucharowe mogą być dla nich priorytetem gdyż o awans do ekstraklasy może być ciężko w tym sezonie z takimi zespołami jak Widzew,Łks czy Górnik Zabrze.

trial 06.04.2010 15:35

Wie ktoś czy "leci" gdzieś w TV mecz Ruch-Pogoń na żywo? Bo nie mogę znaleźć..

Dean 06.04.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 881434)
Wie ktoś czy "leci" gdzieś w TV mecz Ruch-Pogoń na żywo? Bo nie mogę znaleźć..

Lechia-JAGA jest na TVP SPORT

Polecam stronę:

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

tomek_TSW 06.04.2010 19:04

Ruch - Pogoń poleci na orange sport info

szczebrzeszcz 06.04.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876539)
Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym...

hmm
Cytat:

Skąd: historycznie z Małopolski
skąd ty jesteś???
a ty czasem tam Zawiercie nie miałeś wpisane
hmmm??

Mahazel888 06.04.2010 20:27

Może być też z Żywca. Ich też na chama do Śląska przydzielili.



Jaga wygrywa z Lechią 2 do 0. Wygląda na to że to białostoczanie pojada do Bydgoszczy. Lechia prezentuje się tragicznie.

Tobi1906 06.04.2010 21:06

Karny dla Lechii i bramkarz broni nadal 0-2, w drugim meczu narazie niespodzianka bo Niebiescy tylko remisuja 1-1

Zbychu 06.04.2010 21:10

Nie, nie Zawiercie,ale blisko zresztą nie wazne to nie temat o mnie ale o pucharze polski.Szykuje się niespodzianka w Chorzowie.Niestety miałem racje że z Pogonią będzie ciężko.Myśle że zwycięzca tego półfinału zdobędzie PP.

Coach 06.04.2010 21:20

Czy Mysiak nie grał kiedyś w Wiśle ?

WILU TS 06.04.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 881620)
Czy Mysiak nie grał kiedyś w Wiśle ?

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5644

Pan Jotka 06.04.2010 21:24

Zbyszek opryszek ma słabość do Ruchu..Chyba mnie mdli... :P W finale Jaga z Ruchem zagra. Wielka szansa dla Białostoczan i dla Probierza. Jestem ciekaw czy Michał Probierz będzię nadal trenerem Jagi, gdyż jak wróble ćwierkają ITI zaciska pętle właśnie na nim, a nie na Skorży.

szczebrzeszcz 06.04.2010 21:24

grał
następnym razem sprawdź na:
http://www.90minut.pl/news/120/news1...-na-Ruchu.html


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 881623)
Zbyszek opryszek ma słabość do Ruchu..Chyba mnie mdli... :P W finale Jaga z Ruchem zagra. Wielka szansa dla Białostoczan i dla Probierza. Jestem ciekaw czy Michał Probierz będzię nadal trenerem Jagi, gdyż jak wróble ćwierkają ITI zaciska pętle właśnie na nim, a nie na Skorży.

jak Probierz chce się cenić, to lepiej żeby do Legii w ciemno nie wchodził, a za takie rozumiem wchodzenie do niej teraz kiedy transfery to tylko spekulacje medialne

w Jadze ma co chce, może bez rewelacji ale adekwatnie do jej możliwości, poza tym gdyby nie punkty ujemne to Jaga prawdopodobnie zajęła by najlepsze miejsce w E-klasie w swojej historii, no i już ma większe szanse na finał PP
mówcie co chcecie ale tam lepiej chyba w historii klubu nie mieli (poza ujemnymi pkt oczywiście ;-) )

AYALA 06.04.2010 21:26

Ruch był zdecydowanie lepszy, myśle że nie powiedział ostatniego słowa.Dwa mecze do wygrania i gra sie w europejskich pucharach .

brylant17 06.04.2010 21:27

Drugi karny dla Lechii....


no gol :D gdyby wcześniej tak strzeli było by już 3-2 dla Lechiii



Dawidowski dobry symulant :>

Wizard 06.04.2010 22:55

Dawid to jest klasa sama w sobie :D Taki piłkarz w obecnej formie to skarb :D Ciekawe co by było, gdyby grał od początku - 4 karne? :D

Lechia zagrała baaardzo słabo. A mimo to mecz był spokojnie do zremisowania, by nie powiedzieć do wygrania. Niestety Kafarski się przeliczył, nie można w takim meczu wystawiać rezerw... A Kosznik to chyba ma niezłe układy z trenerem, koleś nie prezentuje nawet poziomu I-ligowego. Nie mówiąc o ekstraklasie.

A Białystok zdobędziemy!

Eternit 04.05.2010 17:19

Jak na razie korzystny wynik dla Pogoni, nie żebym coś specjalnie miał do Ruchu, ale odpadnięcie z Pucharu Polski korzystnie wpłynęło by na ich postawę w lidze:P

SpoXsteR 04.05.2010 17:26

Pogon musi przejsc dalej, Ruch sie niech skupi na Lokomotivie Poznan..


Cytat:

Pogoń przejmuje inicjatywę. Tak, ta sama Pogoń, która przed meczem straciła trzech napastników, a dziś, w 13 minucie czwartego. Uderzał Petasz - tuż obok słupka.
z relacji live Ruchu :)

Eternit 04.05.2010 18:43

I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Zbychu 04.05.2010 18:45

Niespodzianka Ruch poza PP,aczkolwiek trzeba Pogoni pogratulować bo w tym meczu napawde się starali.Najlepsze było jak komentatorzy martwili się że Legia nie będzie grać w europie bo 4 miejsce nie gwarantuje LE gdy Ruch odpadnie z pucharu Polski.

A swoją drogą moze być ciekawie bo Pogoń może nas reprezentować w LE i jednocześnie nie awansować do ekstraklasy:)

bearex 04.05.2010 18:51

A ja się cieszę, przynajmniej Ruch będzie MUSIAŁ walczyć w lidze żeby grać w LE więc Lechowi nie odpuści :D

W sumie nie doszło by do tego że liczymy na inne drużyny, gdyby nasza Wisełka nie dawała dupy :-/

QBAS 04.05.2010 18:57

Dokładnie, przynajmniej będziemy mieli pewność, że Ruch da z siebie 100% w meczu z Lechem. W końcu walczą o europejskie puchary, czyli kasę dla kluby i możliwość pokazania się dla zawodników.

A co do finału to trzymamy kciuki za braci z Gdańska!

spartan 04.05.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 893120)
I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Tak. Lechia w 1983/84 i Miedź Legnica w 1991/1992.

Pauwe 04.05.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 893120)
I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Tak, zdarzyło się.

W 1992 r Puchar Polski wygrała Miedź Legnica po serii rzutów karnych z Górnikiem.
W europejskich pucharach ( Puchar Zdobywców Pucharów) przegrali w dwumeczu z AS Monaco tylko 0:1.
A bramkę jak dobrze pamiętam strzelił Djorkaef.

pan Dudi 04.05.2010 19:04

W tym roku do czegoś takiego nie dojdzie. ;) Puchar dla Lechii! :D

Dean 04.05.2010 19:07

Na jakim na kanale na Sopcascie jest meczyk JAGA-LECHIA ??

pan Dudi 04.05.2010 19:31

Właśnie, rzekomo miał iść na 56947, poszedł nawet zwiastun... i włączyła się prognoza pogody z wiadomości :lol: Oglądam tutaj:

http://www.freedocast.com/ekstrakl11#player

Ale działa dramatycznie, więc trzeba będzie poszukać lepszego źródła.

Dean 04.05.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 893158)
Właśnie, rzekomo miał iść na 56947, poszedł nawet zwiastun... i włączyła się prognoza pogody z wiadomości :lol: Oglądam tutaj:

http://www.freedocast.com/ekstrakl11#player

Ale działa dramatycznie, więc trzeba będzie poszukać lepszego źródła.

Też tu oglądam i nie narzekam. Mecz niestety tylko nudny. :)

Nie podoba mi się, że kibice JAGI cały czas nazywają Lechię kur** - trochę szacunku z wiadomo jakich powodów.

Robbie92 04.05.2010 20:27

Jaga ogolnie slaby doping + mogliby ograniczyć tym "komu" chca strzelic gola.
Na kanale 56947 lajtowo chodzi. :D

piotrek chicago 04.05.2010 20:54

no i final Jaga-Pogon

Stanlej13 04.05.2010 20:55

no to po pucharze dla Lechii... heh, Franek..

HEDu 04.05.2010 21:06

Franek zepewnia Jadze tyle ile zapewnia. Szkoda ze nie ma go z nami. Niech gra tam i do 40stki!

Stanlej13 04.05.2010 21:08

czyżby jednak? 1-1 !

piotrek chicago 04.05.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 893202)
Franek zepewnia Jadze tyle ile zapewnia. Szkoda ze nie ma go z nami. Niech gra tam i do 40stki!

myslisz ze u nas byl by ktos w stanie puscic mu dobre podanie sciagnac na sebie obronce itp...?!

Dean 04.05.2010 21:16

Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !

Co oni sobie myślą, cały czas wyzywają naszych braci.

anka1906 04.05.2010 21:21

a czy mi sie wydaje czy Jaga wprowadziła do swojego śpiewnika przyśpiewkę "jazda, jazda Jagiellonia" po jakimś tam meczu z nami, jak śpiewaliśmy "Tylko Ty w moim sercu Ty... Wisła kochana"?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl