![]() |
Bravo Singlar!!!
|
Malecki i Kirm na laweczke po tym spotkaniu, jesli pan Maciek ma jaja(a z tego co bylo widac ma). Takie wnioski, bo mecz dramat
|
****a czemu my nie możemy mieć chociaż raz takiego farta jak Amica ;/
|
Jeba* POLONIE BYTOM
|
Cytat:
Będę się upierał, że dziś słabsi od Łobodzińskiego byli Diaz, Małecki, Sobolewski, Piotr Brożek... Pole manewru nie zawęża się tylko do wpuszczenia Ćwielonga za Łobodzińskiego. |
Po co wy gracie, skoro ambicji nie macie?
|
Cytat:
|
Zagraliśmy żałosny mecz , jeden wielki dramat, potwierdza się jedna reguła dotycząca polskiego footbolu zaczynamy grać dopiero na 5 minut przed końcem meczu. Wtedy zaczyna sie śpieszyć i stwarzać sytuacja. Ogólnie mecz dno , brak ambicji. Nie wiem co oni na treningach robią ale napewno nie trenują....
|
Cytat:
|
Lepszy rydz niż nic bo przy tak fatalnej grze calej druzyny to 1 punkt to dobrze . Martwia kontuzje Alvareza i Singlara..
|
W dupie mam przebieg spotkania i to ile sytuacji mieliśmy. Chcę tylko powiedzieć tyle, że mam ogromny szacunek dla Petera Singlara. Biegać przez ileśtam minut po boisku z kontuzją, ledwo, ledwo a mimo to starając się... Dla mnie to czyn godny najwyższej pochwały, coś niesamowitego.
Przy każdym jego kroku serce mi się kroiło, mam nadzieję, że przez to, że musiał to dograć nie stanie się mu coś bardzo złego (bo, że źle będzie to jasne). No i nie mogę kolejny raz napisać, że 3 punkty cieszą, niestety. A i ten. Kto poza mną miał dziwne wrażenie, że ogląda do pewnego stopnia powtórkę meczu z Levadią? Nawet Ćwielong strzelił ;s |
Cytat:
|
W sumie to zagraliśmy dzisiaj na podobnym poziomie co zawsze. Zabrakło trochę szczęścia ,bo to ,że Siejewicz to k***a wie cała Polska.......
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ludzie weźcie się zastanówcie co wy piszecie większość z ostatnich postów to posty bardziej dzieci Neo, niż rzetelne wypowiedzi wiernych kibiców, zremisowaliśmy pierwszy mecz z 7, mamy 19 pkt i nie raz szczęście też nam dopisywało (tak jak np w meczu z Lechią czy Jagielonią gdzie gol dla przeciwnika wisiał na włosku) także nie ciułajcie... |
Cytat:
|
Myślę że naprawde Polskiej piłki powinni zacząć od zatrudnienia w wybitnych okulistów dla sędziów :-/
|
Cytat:
|
To co wydarzyło się dzisiaj w Sosnowcu to .......ony skandal. Zajebista forma szykowana na LM. Piłkarze wolni, zero celnych podań, zero ambicji. Skuteczność żenująca. Jak pisalem po ostatnim meczu, gramy coraz większy piach.
|
Takim kopaczom nie należy się połowa tego, co zarabiają. W PE PIŁKARZY można policzyć na palcach u rąk.
|
Cytat:
|
Bozeeee, przeciez Wisla nie odniesie 30 zwyciestw w sezonie! W koncu musial nadejsc gorszy mecz, a wy narzekacie.Co bedzie jak nadejdzie 1 przegrana? Zacznie sie zrzedzenie i bedziecie zwalniac Skorze.Opanujcie sie troche. 1 miejsce i kilka punktow przewagi i jeszcze zle...
|
Jedno zdanie: Brożek i Premiership hahahaha
|
Cytat:
|
Jak patrze na statystki to sie zastanawiam jakby to mogliśmy zremisować ?
|
sgallpl nie mozesz tak mowic bo akurat dzisiaj wielu pilkarzom zupelnie zdrowym nie chcialo sie angazowac i przynosili wstyd Wisle a Singlar czy przed kontuzja czy z caly czas sie staral jak tylko potrafil i za to dla niego szacunek!
|
Tak jak powtarzam co mecz. niegdy nie zgodze sie na Diaza w środku boiska!!!!!!!!!! nigdy!!!!!!!!!!!! mamy Jirsaka który pokazał jak sie rogrywa piłki! Diaz na lewą obrone albo na ławe! mecz moze i słaby ale inaczej by to wygladało jakby Wisła wczesniej odrobiła i wykorzystała sytuacje.szkoda, bo rekord mógł byc a i przewaga nad czołowka mogla by byc wieksza.tyle!!
|
Cytat:
do murzyna tam wyżej;chodzi o styl w jakim Wisła gra,jest tragiczny |
Cytat:
|
Cytat:
Chodzi mi o to aby zauwazyc co sie dzieje. Bo niedlugo bedziemy chwalic tutaj jakeigos obronce za to, ze gonil napastnika a naszych napastnikow za to, ze wymienili podanie. Maksymalne zaangazowanie to podstawa, bez tego zawodnik nie powinien wogole wychodzic na boisko. |
Cytat:
|
Trudno, w naszej lidze chyba się lepiej już nie da grać. Chyba musiała by wejść ustawa w sejmie o zaangażowaniu naszych kopaczy w treningi, mecz pod groźbą kary grzywny. Bo jak się widzi później tak grających "ofiarnie" kopaczy jak naszych czy w reprezentacji czy dzisiaj to ręce opadają. Normalnie czemu zaczynają zawsze grać na 5 lub 10 min do końca.... Tylko nie mówcie że chcą zostawić po sobie dobre wrażenie....
|
Cos w tej druzynie sie delikatnie mowiac pokickało, my nawet nie potrafimy wyjsc na Vmax z kontratakiem, stale pilka zwlaniana i cofana?Skad sie to bierze?Zero porostopadłych podań, normalne ze stale teoretycznie siedzimy na polowce rywala ale to bierze sie raczej z tego ze wiekszosc sie broni, ale co z tego skoro dalej jest piach i dziwic sie ze przejebalismy z ziemniakami z Tallina?
|
heh..Panowie :) Powiem tyle,że jeśli Małeckiemu nie pasuje to,że zarabia w Wisle 8 tyś na miesiąc i chce 30 tyś to ja bym mu powiedział,że te 30 tyś to on dostanie ale rocznie..ZERO DZIŚ..jedyne co mi sie spodobało u niego to jak sie dzis zachowywał przed meczem Mielcarski mówił,że sobie z nim porozmawiał o jego zachowaniu,może to pomogło i widać po takim meczu mentalność zawodników,Sobol jak schodził z murawy to ze złosci popchnoł kamerzyste a co po niektórzy to usmiechali sie do siebie ..Jirsak duuzo lepszy od Diaza bede to powtarzał jak mantre bo to widać gołym okiem,i nie zmienie swojej decyzji nawet gdyby Diaz strzelił 5 takich bramek jak dziś te nieuznaną.Generalnie mnustwo okazji..SZkoda bardzo strzału Kirma..mozna powiedzieć,że Wiślacy sami sobie zgotowali taki los,mi trener zawsze mówił,że jak czasem nie idzie w meczu,nic nie chce wpaść i jeśli udaje się taki mecz zremisować to drużyna pokazuje charakter i ja mimo wszystko wierze,że to był wypadek.Bede sie moflił o to zeby w nastepnej kolejce za Łobo grał PePe a za Diaza Jirsak.AMEN.
|
Tak na wstępie: K***a mać!
Strzały 17:3. Ten mecz to jeden wielki niefart. Nieuznany gol, poprzeczka, kontuzja Alvareza, potem Singlara... Wykończenie akcji doprowadzało mnie do rozpaczy. Szacunek dla Głowackiego bo on naprawde cały czas walczył o każdą piłke i przede wszystkim dla Singlara, że grał mimo kontuzji. Humor poprawił mi Skaba w wywiadzie pomeczowym... otóż ten chłopak ma niedosyt z remisu :lol: Padłem jak to usłyszałem. Strasznie mnie dziś irytował Małecki i Diaz tracący co chwile piłke. Jirsak do pierwszego składu za Diaza! |
Cytat:
gramy coraz gorzej, a tu coraz trudniejsze mecze przed nami...Polonia Warszawa, Śląsk, Lech...marnie z taką grą widzę naszą przewagę. Dla mnie w następnym meczu Cwielong powinien zastąpić Małego, żeby mu głowa troche ochłoneła...bo w tym meczu to jakiś dramat odstawiał...A Jirsak za Diaza do środka. Choć Sobolewski po podpisaniu nowego kontraktu też straszny piach gra. A oglądając dynamike Jopa i jego zaangażowanie to wolałbym widzieć na jego miejscu Kowalskiego, na pewno nie jest gorszy...a pewnie sporo tańszy. A jeśli chodzi i Singlara, to dla mnie bardzo głupia dezyzja Skorży z pozostawieniem go na boisku. Raz że pogłębienie kontuzji jest bardzo możliwe, dwa że sami nie wiedzieli czy mogą na niego liczyć w końcówce czy też nie... |
Moim zdaniem Diaz i Małecki pokazali się dzisiaj z niezbyt dobrej strony. Ten pierwszy to mi coraz bardziej przypomina jeźdźca bez głowy. Gdzieś tam nogę, czasem głowę wsadzi. Ale wygląda to tak, jakby nawet koledzy z drużyny nie wiedzieli co Junior zrobi w kolejnym zagraniu.. A Patryk? No cóż.. Tyle strat i niedokładnych zagrań miał, że powinno się mu je nagrać i za każdym razem, jak sam będzie rękami machał i strofował kolegów, puścić jego "genialne" zagrania. Bo do doskonałości jeszcze mu sporo brakuje. Zapomniałbym jeszcze o Łobo.. Na szczęście został zmieniony w połowie. Tyle w jego temacie.
Żeby nie było tylko negatywnie. Głowa pokazał, że jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym środkowym obrońcom w kraju. Jirsak miał kilka bardzo dobrych podań, pomysłowych zagrań i akcji. Mam nadzieję, że będzie mu w końcu dane zastąpienie Juniora w pierwszej drużynie. Bo jak Goguski i Garguła wrócą, to ciężko będzie mu się z tej ławy wyrwać. Mariusz - ładnie kilka piłek wyciągnął. W tym meczu większych zastrzeżeń do niego mieć nie można. Chociaż długie podania mogłyby być celniejsze.. No ale w naszej lidze to w niestety norma, że takie piłki najczęściej są niecelne.. Mecz remisowy. Dobrze, że udało się jeden punkt uratować. Nie można cały czas wygrywać. Choć szkoda, że rekord tylko wyrównany, a nie poprawiony. No nic, zakasać rękawy i kolejną serię czas zacząć ;) |
Słaby mecz słaba Wisła piłkarze jakby im się nie chciało grać gdzie gwiazdor Małecki? powinnismy dostać z 3 gole to by była nauczka na przyszłość,że taki zespół jak Polonia to traktuje się z przemrożeniem oka.Ten remis to pokora na przyszłość w zimie transfery,transfery i jeszcze raz transfery.
|
Niech mi ktoś powie co Skorza widzi w Diazie takiego,że Jirsak musi grzać ławke..DIAZ KONCÓWKA POPRZEDNIEGO SEZONU I OBECNIE 6 KOLEJEK TO DNO.
|
Generalnie nie zwykłem opisywać meczów, ale coś mnie tchnęło i to czynię. Już po 50 minutach wiedziałem, że tylko cud mógł sprawić, żebyśmy ten mecz wygrali. Absolutnie nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo. W naszych szeregach niedokładność raziła na kilometry. Sobol od kilku meczów jest pod formą, ale Skorża niczego nie wymyśli, bo jeśli wystawi Mauro, to ten pewnie zagra jeszcze gorzej. Łobodziński stara się, ale niestety nie ma umiejętności, by zagrać dobrą piłkę. Pytanie czy Ćwielong byłby lepszy od niego? Skorża widzi ich na każdym treningu i podejmuję wg siebie słuszną decyzję. Nam pozostaje tylko i wyłącznie przyjąć to do wiadomości. Najbardziej mnie martwi postawa Małeckiego i Brożka. Pierwszy miał masę niecelnych podań, strzałów, a drugi w ogóle do nich nie dochodzi, nie jest w stanie wypracować sobie pozycji, a jak już to zdoła uczynić, to razi niedokładność.
Na pewno dzisiejszy mecz jest wynikiem braku szerokiej ławki. Słabszy mecz musiał przyjść, bo to normalne i dobrze się stało, iż ma to miejsce wtedy, gdy mamy bezpieczną przewagę nad konkurentami. Za tydzień Lech i Legia grają ze sobą i ktoś z nich pogubi punkty (oby obie drużyny). Niech chłopaki odpoczną i za tydzień wygrają z Polonią. Pozostaje nam czekać na rychły powrót Boguskiego i debiut Garguły. Jestem pewien, że ich gra wniesie wiele świeżości w poczynania drużyny. |
Po prostu chłopaki nie mogą grać w niedziele jak się poimprezuje w sobotę. ;) Gra była tragiczna ale 1 remis to jeszcze nie tragedia a mam nadzieje że ten mecz ich trochę obudzi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl