Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6115)

janko04 07.08.2009 20:58

4:1 Pawełek Show:)

Dżołkmen 07.08.2009 20:58

Mariusz "****a jego mac" Pawełek!

cpc88 07.08.2009 20:58

Brawo Pawelek

Luissss81 07.08.2009 20:58

niestety znowu babol MAriusza

Zarko42 07.08.2009 20:58

brawo mario

w Gdańsku tez dobry prezencik mógł zrobić

StelmiOriginal 07.08.2009 20:59

Mariusz Pawełek - kolejna 'bombowa' interwencja...

LooNatyk 07.08.2009 20:59

z Pawelka nic nie bedzie, nigdy... nie wiem co on u nas robi.

Przynosi hanbe Wisle, takich szmat sie nie zapomina..

Niszczy wszystko co zbuduje druzyna, jak zagra w kolejnym meczu, to ja juz nie wiem.. Podkreslalem to 100 tysiecy razy, ze taki bramkarz, co z dupy wpuszcza takie babole nie ma szans by zalugiwac kiedykolwiek na miano dobrego. Nawet jakby obronil 1000 trudnych pilek, to nigdy nie da pewnosci ze nie zeszmaci kolejnej.

igortsw 07.08.2009 20:59

Pierwszy raz od długiego czasu obejrzałem grę naszych z taką przyjemnością, dawno nie widziałem tak jadącej za akcjami obrony, nic tylko kontynuować taką grę w następnych meczach.

maxx304 07.08.2009 20:59

Brożek dzisiaj tak naprawdę gówno gra. Jak ma akcję, to się mota, a jak dostał patelnię od Ćwielonga to strąca gołębie na dachu stadionu. Dzisiaj dla mnie jego gra in minus. Małecki w sumie też pyta, sporo tracił, niedokładnie podawał, ale dwie strzelił :) Brozio może się obudzi, chociaż niemrawo mu to idzie. Reasumując - bardzo ładna gra Wisły, szybko i co najważniejsze SKUTECZNIE. Chcę widzieć tak walczącą Wisłę.

PS. Chciałem napisać, że nawet Mario coś gra, ale mnie wyprowadził z błędu... CO TO BYŁO, MARIO???

vaazon 07.08.2009 20:59

i gdzie jesteście obrońcy Mariusza? omg patrzył się na tę piłkę jak sroka w gówno. zero reakcji

bebeto 07.08.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 775485)

aNouc Wrzuc jeszcze raz te linki bo mi gdzieś umknęły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

skeba 07.08.2009 21:00

Ktoś to kur.. mówił, że Mariusz błędów nie popełnia ?
Cebanu musi wejść do bramki, jeśli nie wejdzie to Skorża jest idiotą

wislacki 07.08.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez juka (Post 775477)
i co taki zły ten Pawełek?

nie kur** do reprezentacji go...

Panie Kaziu gratulujemy podopiecznego!

eryk_cartman 07.08.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez juka (Post 775477)
i co taki zły ten Pawełek?


Tutaj bardzo dobrze sie sprawdza przyslowie: Nie chwal dnia przed zachodem slonca:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

sqallpl 07.08.2009 21:01

Dzięki Mariusz, sprawdziłeś moje typowania w konkursie i wiedziałeś, że obstawiłem 1:4! :|

Sami 07.08.2009 21:01

Niee... Drużyna grała bardzo fajnie przez 93 minuty i sprawiała bardzo dobre wrażenie, które w 1 chwili zniweczył Pawełek... Taki klops!

arti 07.08.2009 21:01

Dzięki Chłopaki-dobra robota!:)
Na minus- znów rozwalamy gości i wchodzą repy zamiast jednego czy drugiego młodego.
Oj Pawełek...:(

OPTIMUS_(konto_usunięte) 07.08.2009 21:02

Po co Pawełek lazł przed bramkę. grzyby poszedł zbierać ;| , ta bramka chyba wszystkim otworzyła oczy nawet obrońcom Mariusza ;/

zidanemarcin 07.08.2009 21:02

Wedlug mnie Pawełek wbił sobie gwoźdź do trumny !

Nuitari 07.08.2009 21:02

Koniec: 4:1
Mariusz puścił Pawełka ;-)
Mecz był wygrany, więc ten głupi gol nie zrobił różnicy, oby nie zdarzały się takie sytuacje w przyszłości przy mniej korzystnym wyniku.

Silvestro 07.08.2009 21:02

Brawo Pawełek! Co za cudowna interwencja:rotfl:

mic 07.08.2009 21:02

Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zieniu17 07.08.2009 21:03

Kapitalny mecz Pawla Brozka! 2 razy wylozyl na tacy pilke Maleckiemu, po jego dotknieciu padl samoboj. I to jest wlasnie gra dla druzyny;)

Pawelek, co mecz to blad...

Jazon 07.08.2009 21:03

Ja nie wiem co z tym Pawełkiem. Facet jest po prostu nie do odgadnięcia. Jak mógł coś takiego puścić??

Alov 07.08.2009 21:03

I tak miało być - pełna kontrola, zero szans dla miedziowych, tak trzymac. Tylko Valdesa zmieńcie bo on juz nawet na ekstraklase jest slaby :(

MaG* 07.08.2009 21:07

Cała drużyna zagrała naradę dobry mecz.
Szczególnie Małecki zasługuję na pochwalę 2 bramki plus kilka ciekawych zagrań.
Pawełek skutecznie nas utwierdza w przekonaniu ,że marny z niego bramkarz

IncognitoTSW 07.08.2009 21:07

Udało mi się dzisiaj wytypować skład, strzelców, zmiany - tylko wynik nie siadł. Myślę, że jak ostatnio broniłem Mauro na forum, to nie bez powodu. Pokazał dzisiaj dojrzałą grę, dużo precyzji, dużo odbiorów, mało strat. Porządny występ.

O Pawełku póki co się nie wypowiadam bo nie chcę oglądać forum jako gość przez następny tydzień, a łagodniej niestety nie jestem w stanie.

A co do meczu, to całkiem ładnie - Zagłębie jakby wystraszone, my pewnie w obronie. Bardzo spodobała mi się dzisiaj gra Alvareza, gra z przodu z chłopakami idzie za akcją, nie to co Piotr, który z tyłu rozmawia z Głowackim i Marcelo ale do przodu nie pójdzie. Łobo słabiej niż ostatnio, Małecki skutecznie, Brożek nieskutecznie, Kirm bezbarwnie, Sobolewski nijako. Ale mało było przestojów, dlatego mecz na plus zdecydowany.

Syn Kangura z 1984 07.08.2009 21:07

Gramy bez bramkarza...

Kondipr 07.08.2009 21:09

Dajcie szanse Ileeeee!!!!

grzesiek632 07.08.2009 21:10

I niech Mariusz teraz nie mowi ze Valdezowi tez sie takie zdarzaja.... Ja rozumiem ze moze sie to przytrafic raz , drugi ale kuurwa nie dziesiaty!

A tak poza tym show to bardzo bardzo jestem zaskoczony nasza gra!
Przez 93minuty preing i agresja. Dawno takiego meczu nie widziałem w wykonaniu Wisly ( chyba z Barca ostatnio )
Brawo Alvarez! Duzo razy sie podlaczał do przodu i w defensywie tez był bardzo dobry ( moze jeden blad miał )
Brawo Patryk Malecki! Wiślak z krwi i kosci i waleczny! Biega za dwoch. Ladna bramka i dobra gra!
I musze pochwalic jeszcze 3 graczy. Gławackiego z Marcelo - to to robili na obronie dzis to byla bajka. Czycili wszystko nawet momentami na połowie przeciwnika. No i Mauro Cantoro - dobry mecz. Wprowadzil spokoj, dobrze rozgrywal na boki.

Brawa dla reszty druzyny za zaangazowanie. BRAWO WISŁA! 2/30 planu wykonane!;)

wislacki 07.08.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 775522)
Gramy bez bramkarza...

No tak to mówić nie możesz.
Cały mecz ładny w jego wykonaniu, grał pewnie i dokładnie.
Gdyby nie ten doliczony czas pewnie wielu by go chwaliło

Widać każdy ma swojego Cabaja...

AS82 07.08.2009 21:11

Ten mecz to był majstersztyk .Gol na 1:4 ,coz mowic , dobrze ze przy takim wysokim wyniku dla Wisly,choc morale troche spadło ,ale i tak jest super super super

bebeto 07.08.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nuitari (Post 775514)
Koniec: 4:1
Mariusz puścił Pawełka ;-)
Mecz był wygrany, więc ten głupi gol nie zrobił różnicy, oby nie zdarzały się takie sytuacje w przyszłości przy mniej korzystnym wyniku.

Właśnie głupi gol robi różnicę !!!!! Chłopaki zapieprzali 90 min. i 0:4 im się należało , a niejaki pan Mario Valdes Pawełek im to zabrał !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21542

rafal777 07.08.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 775516)
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Człowieku strata była na połowie a strzał z 45 metrów!!!!! Rozumiesz co piszę?? Z 45 metrów!! I piłka nie leciała lobem tylko się odbijała...

tomasz_19 07.08.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 775525)
No tak to mówić nie możesz.
Cały mecz ładny w jego wykonaniu, grał pewnie i dokładnie.
Gdyby nie ten doliczony czas pewnie wielu by go chwaliło

Widać każdy ma swojego Cabaja...

niestety ten ładny występ w jego wykonaniu jak Ty to nazywasz i z czym ja tez sie zgadzam, zamazał kiksem, po ktorym dla mnie powinien usiasc na ławie czym prędzej...

tylko_na_kilka_dni 07.08.2009 21:15

Gra wygladala niezle, w koncu wykorzystujemy sytuacje:) brawo za wynik! Mimo tej pieknej bramki ktora wpuscil Pawełek bede zaskoczony jezeli w nastepnym meczu zagra Cebanu...(chociaz bym chcial).

Mam jeszcze pytanie, kto mi wyjasni czemu wchodzi Cantoro, a nie swietnie wygladajcy na treningach Jirsak(tak mowil nasz trener)?

-Goral- 07.08.2009 21:16

Po wpadce z Levadią takie zwycięstwa miały budować atmosferę w drużynie i wszystko dobrze szło do 92 minuty. Błąd Pawełka zniweczył całą magię tego znakomitego zwycięstwa.

Saturas 07.08.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 775516)
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

A może jednak w końcu przyczepić się do Pawełka bo to właśnie w 100% jego wina.

Ten człowiek dziś pokazał że nie powinien bronić bramki Wisły.

IncognitoTSW 07.08.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 775533)
Mam jeszcze pytanie, kto mi wyjasni czemu wchodzi Cantoro, a nie swietnie wygladajcy na treningach Jirsak(tak mowil nasz trener)?

Bo Cantoro dostał szansę, żeby pokazać że mimo 8 lat w Wiśle - nie jest darmozjadem i ciągle potrafi grać w piłkę, co udowodnił grając w mojej ocenie lepiej niż Diaz i lepiej niż Sobolewski.

orm 07.08.2009 21:19

Z tym "lepiej" to zdecydowanie przesada. Ale zagrał dobrze -- dużo lepiej niż się po nim spodziewałem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl