![]() |
Cytat:
|
Ktoś wcześniej napisał o telebimie, z uwagi na brak biletów. Napisałem do działu marketing i taką odp. otrzymałem:
Niestety na chwilę obecną Canal+ nie wyraził zgody na takie rozwiązanie. |
Cytat:
chodzi o małą tabelkę między trzema zainteresowanymi drużynami: Gdy wszystkie trzy zespoły zakończą sezon z taką samą ilością punktów, zadecyduje mała tabela złożona ze spotkań pomiędzy nimi. Tu najlepszy jest : 1. Lech (zwycięsto i remis z Wisłą oraz dwa remisy z Legią = 6pkt.), 2. druga jest Legia (zwycięstwo i porażka z Wisłą oraz dwa remisy z Lechem = 5pkt.), 3. a trzecia Wisła (zwycięstwo i porażka z Legią oraz porażka i remis z Lechem = 4pkt.). |
Cytat:
|
Wiadmo jak sytuacja kadrowa przed meczem ze Śląskiem? Wogóle nie ma żadnych newsów w sprawie treningów ani nic. Co z Boguskim?
Mój skład: Paweł Jirsak Zieniu--Diaz--Sobol--Mały Brożek--Marcelo--Głowa-Singlar Pawełek Podobała mi się para na skrzydłach osatatnio LP: Mały, PP: Łobo. Boguski najwyżej pewnie z ławki. Raczej pewne zmiany to: Łobo, Ćwielong, (zależna od wyniku) |
Cytat:
A co Canal+ interesuje czy mial ktos wyjscie czy nie. Po to placa wielkie pieniadze za transmisje zeby potem moc sobie zarobic na abonametach i reklamach. |
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej
|
Cytat:
Pomysl troche Zanim zaczniecie gadac od rzeczy lub wklejac linki ktore pojawialy sie pare razy (i byla do nich prowadzona dyskusja) to laskawie przegladnijcie temat |
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo do niego daleka droga, a już pare cudów w piłce było i obyśmy nie musieli odwoływać pełnej ceremonii wraz z wywozem pirotechniki z Reymonta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
nareszcie trener ma ból głowy kogo wystawić na skrzydłach i to z tylko pozytywnych powodów.. wiadomo dla Zienia to ostatni mecz przy R22 wiec zagra na 110% swoich możliwości, Patryk jest w genialnej formie a Łobo po ostatnim meczu może w końcu uwierzy w siebie i będzie chciał pójść za ciosem i udowodnić coś przed pełnym stadionem...
co do już samego wyniku to spacer to to nie będzie ale wydaje mi się że 2:0 dla nas po bramkach Pawła i Patryka... do zobaczenia na fecie:) |
wierze ze wygramy ten mecz WISELKA&SLASK juz niemoge sie doczekac tego meczu MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!
|
Mistrz będzie nasz!!!
Radosny otwarty meczyk, a może plaża na 0-0, ale z pewnością z happy endem. Pamiętajmy żeby podziękować Baszczowi i Zieniowi na występy w naszych barwach!!! Żegnają się z Wisłą w jakże piękny sposób... Może jakaś oprawa czy coś z tej okazji? |
arti- oprawe zostaw UW jesli taka bedzie, a co do meczu to nie wazny remis w pieknym stylu czy wygrana w beznadziejmy, najwazniejsze jest 12 mistrzostwo dla naszego klubu
|
Nie chcę robić offtopa ale jak już wiadomo nie ma biletów na meczyk. Poniżej pisemko, które wysłałem do marketingu, redakcji itp.
Dzień dobry, już w sobotę odbędzie się wielkie święto piłki nożnej w Krakowie. Wisła Kraków obroni Mistrzostwo Polski (w co głęboko wierzę). Ten wspaniały moment chciałem podziwiać z wysokości trybun razem ze swoimi znajomymi, jednak nie będzie mi to dane gdyż wszystkie bilety na ten mecz zostały już sprzedane...Oczywiście nie mam pretensji o ten stan rzeczy jednak o to w jaki sposób się to odbyło. Klub na oficjalnej stronie internetowej zamieścił informację, że każdy posiadacz karty kibica będzie mógł kupić JEDEN bilet. Jak możliwe jest że wszystkie bilety zostały sprzedane już w jeden dzień? Oczywiście ktoś może powiedzieć, że jest to jak najbardziej prawdopodobne...I w tym przypadku mogę się zgodzić. Ale jak wytłumaczą mi Państwo fakt że dziś zgłasza się do mnie osoba oferująca mi 20 biletów po cenie 150 PLN za sztukę! Skoro każdy właściciel karty kibica może kupić JEDEN bilet skąd biorą się osoby z taką ilością biletów? A mogę Państwa zapewnić że nie jest to jedyny osobnik który został potraktowany przez los 20 EKSTRA biletami! Kto odpowiedzialny jest z taki stan rzeczy? Dlaczego klub daje zarabiać takim ludziom na zwykłych kibicach? Cena 150 PLN jest ceną 5 razy wyższą od normalnej!! Kiedy zacznie się prawdziwa DYSTRYBUCJA biletów a nie utrzymywanie lichwiarzy i okradanie kibiców!? Uważam to za skandal i nie pierwszy raz taki proceder ma miejsce. Dlaczego nie mogę kupić biletu na mecz mojej ukochanej drużyny. Dlaczego sprzedaż biletów jest prowadzona w taki sposób że gdy ktoś pracuje do godziny 16:00 nie ma szans na jego kupno. Jak wytłumaczą mi Państwo fakt że ktoś jeszcze zarobi na tych biletach a ja tylko obejdę się smakiem? Zaznaczam od razu że choć Wisłę kocham nie mam zamiaru kupować od konika biletu na 150 PLN gdyż to co robi ta osoba to kradzież w biały dzień. Łączę wyrazy szacunku i oczekuję na odpowiedź, rafal777 Wiem że to nic pewnie nie da ale po raz kolejny klub pozwala na takie s************!! Bilety po 150PLN....Wiem że ten apel pewnie nie będzie miał odzewu ale LUDZIE NIE KUPUJCIE OD KONIKÓW!! |
Cytat:
1 A dlaczego ma nie dawać zarabiać? Nieraz już było pisane.... po 1 szybciej im schodzą bilety, mają mniej roboty, po 2 niektórzy jak nie dostaną raz, drugi biletu na mecz na który chce iść to w końcu może kupi karnet - PROSTE. 2 Nie masz żadnego znajomego wiślaka? 3 Kup sobie karnet nie będziesz miał takich problemów. I jeszcze jedno: W sezonie jest masa innych meczy niż mecz z Legią, Cracovia, Lechem i meczem po którym Wisła świętuje mistrzostwo. |
Cytat:
Nie jestem z Krakowa! Na innych meczach też byłem gościu i na ten też chcę iść... |
Cytat:
|
Wisła przegrała ze Śląskiem 2-1
|
Strasznie się obawiam tego meczu. Wszyscy w to już uwierzyli, żeby czasami Lech nie okazał się znów drużyną która w ostatnich minutach wygrywa wszystko. Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do tego meczu jak do każdego innego. Niby w Gdańsku też mieli być mega skoncentrowani a było niestety inaczej, dobrze że się tak skończyło jak się skończyło. Musimy ich wspomóc dopingiem, nie może być tak jak na Legii! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA.
|
Cytat:
|
Wkurza mnie to że w sobotę po meczu oczywiście jak zdobędziemy mistrza na stadionie ktoś z Ekstraklasy S.A wręczy tylko puchar a po medale zawodnicy pojadą do Warszawy na jakąś galę w niedziele.
Może taka gala powinna być w mieście Mistrza. |
Cytat:
|
Nawet jeżeli przegramy to pamiętajcie- CRACOVIA GRA DLA NAS :D czy tego chcą czy nie ^^
|
Czy będzie jakiś porządny doping na E ? Bo czytałem że szkoły maja być to nie wiadomo co będzie ...
|
im bliżej do tego meczu tym coraz bardziej nerwowo :D choc dzis bylem na spotkaniu z pilkarzami w Umbro i nastroje dopisuja, choc o mistrzu narazie nikt nie mowi. Śląsk, choc juz tak naprawde nie walczy o nic, a jedynie o prestiż, napewno sie nie polozy przed nami. Choc wydaje mi sie, ze Wisła wygra zdecydowanie ten mecz, strzelając po raz trzeci z rzedu 4 brameczki :D:D
|
Cytat:
Ale... musi sie spelnic warunek z pierwszej czesci zdania, a z tym- jak wiemy- roznie bywa. |
Cytat:
W sumie to zawsze na E po środku jest kilka osób dopingujących |
Cytat:
|
Prawda jest taka, że Śląsk raczej nie odpuści, będzie grał swoje, ale to Wisła jest lepszą drużyną i powinna wygrać a nie patrzeć co zrobi Śląsk. Mecz przyjażni to będzie na trybunach, a nie na boisku.
|
nikt sie przed nami nie polozy... kibice, kibicami, ale pilkarze beda grac o zwycięstwo... juz Taras ich nastawi do tego odpowiednio..
|
a kurs na Wisełke 1.25 ;o wierzą w nas...
|
Ale co tu dużo mówić tego mistrzostwa nie można wypuścić z rąk
|
Cytat:
|
plan jest taki...do 89 minuty przegrywamy 0-1... w Poznaniu Amika miazdzy Craxe 3-0 wierzac w mistrza... w 90 i 92 strzelamy 2 brameczki i mamy dwie okazje do świetowania w sobotni wieczor....
|
Cytat:
My lepiej wygrajmy ten mecz i nie kombinujmy:D |
Będzie trudno, ale trzeba walczyć :) Bo później się szykuję niebiańska feta :D Czy wiecie może czy będzie telebim przed stadionem? ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl