![]() |
Ja .......e, co oni odwalają;/ To się nam zapowiada horror...
|
Jak zwykle, ony powtórka z Krakowa, bo się załamie
|
Marcelo puścił go
|
no i qurwa bramka.słabo gramy.nie wiem dlaczego ciągle gramy długą piłką.środek pola na razie słabo.obyśmy szybko odpowiedzieli
|
szkoda gadac!!do roboty Wisełka!!!!
|
Cytat:
Mógł! wręcz powinien! Był całkowicie niepilnowany na 16 metrze, wystarczyło zapytać bramkarza w który róg. |
Kurde to jest po Baszczu:(
|
No to Baszczu=Brozek
|
Baszczynski ma zejsc a tutaj... Ławka rezerwowych Wisły: Cebanu, Ćwielong, Beto, Jirsak, Małecki, Cantoro, Niedzielan
nie mamy obroncy !!!!!! |
i jeszcze wygląda na to ,że Baszczu zejdzie.porażka jak na razie.ciekawe kto go zastąpi
|
Będziemy się męczyć jak Lech :( ale mam nadzieje że dotrzemy do celu (zwycięstwa)
|
Co za zasrany pech.. Diaz pewnie do obrony a cantoro do srodka
|
Ech przegrywamy do tego kontuzja :( jestem załamany.
|
mysle ze byl to ostatni mecz Baszcza we Wisle. a wynik.. no coz... mam nadzieje ze skonczy jak z Górnikiem
|
Cytat:
No to ciekawe kto teraz z ławki wejdzie za Baszcza, Cebanu? Idzie jak po grudzie, przed oczami mam mecz z Polonią w Bytomiu |
Co za mecz....ciekawe co Skorza wymysli z taka lawka..
|
Cytat:
|
Jirsak wchodzi, Diaz się cofa do obrony
|
Jirsak za Baszcza... ciekawie:-P dobrze, że Diaz może grać na obronie.
|
Miejmy nadzieję, że kontuzja Baszcze podziała na chłopaków mobilizująca, a nie na odwrót.
DO BOJU WISEŁKA!!! |
Cytat:
Na prawdę? :shock: Chłopie, jedna strona nie minęła a Ty już nawaliłeś 20 postów. Po co to piszesz jak każdy to czyta. Tu macie relacje http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=765 reszta TV |
****waa wezcie tego Łobodzińskiegooo
|
Zaraz mnie szlak jasny trafi !! Zamiast klepą grają piłką do tyłu !
|
Co do Łobodzińskiego,to chyba faktycznie to jeszcze nie jego moment...Ta asysta widac nic nie znaczyla.Czasem jakies dosrodkowanie mu wyjdzie,tak to sie potyka,miejsca mu brakuje na boisku,tragedia.
|
Łobodziński żadnej akcji nie zrobił, nie potrafi minąc przeciwnika, wpuścić ?
Ale kogo, nie ma zmiennika |
Cytat:
Jak dla mnie Łobo jest dziś jednym z lepszych zawodników naszej drużyny. Większość akcji rozprowadzanych jest prawym skrzydłem, przez Wojtka. Jeśli masz jakieś 'ale' do Łobodzińskiego, to co powiesz o grze np. Zienia? PS. Przy odrobinie szczęścia mógł strzelić gola. Szkoda, że mu się nie udało... |
A Małecki na ławce co robi ? Moze chlopakowi woda dlo glowki trochu uderzyla,ale to jedyna opcja.
|
Mały za Łobo i po przerwie ich gnieciemy. Kontuzja Baszcza w kontekscie walki o mistrza to fatalna wiadomosc
|
skeba ale ty jestes dziwny. poki co kazda nasza akcja szla przez Lobo. Praktycznie caly czas jest pod gra. Rozumiem je..ac kogos za kiepska gra ale zeby je..ac chlopaka tak dla zasady to gruba przesada.
|
Bedzie dobrze, Malecki wchodzi i 3 pkt jada do Krakowa..
|
Ale .......***e o tym Łobo!! Gra słabo ale bez przesady!! Dużo słabszy jest Zieńczuk który nie gra NIC!! Strasznie słby Paweł Brożek, Boguski Nie potrafia piłki przyjąć. Jak przegramy ten mecz to nie będę miał do nikogo pretensji. Po prostu przegramy mistrza bo jestśmy SŁABI!! PIAST GLIWICE OGRYWA WISŁE!!
|
Gliwiczanie spuchna w drugiej polowie, bo takiego tempa tacy wyrobnicy nie wytrzymaja. Cracovia, Gornik, a teraz Piast...bedzie nerwowka, ale bedzie dobrze :).
|
Jak dla mnie to dzisiaj Zieńczuk dzisiaj nic nie gra, zmienić go np. za Ćwielong.
|
Małecki Małecki zbawca już dajcie spokój z nim. Łobo gra bardzo dobrze jest pod grą.Niestety jedna sytuacja i wpadło. Szkoda że zaczynamy grać po stracie bramki
|
Ludzie za co wy tego Łobo gnoicie? Gra nieźle, z pewnością lepiej jak Małecki w ostatnim meczu. To, że nie piłka nie weszła od poprzeczki? To jest losowość, raz taka wchodzi, raz nie. Chyba, że opieracie się na relacji...
|
To co Łobodziński gra to tragedia, każdą piłke psuje, nie potrafi przyjąć piłki bez odskoczenia na metr, zero zwodu, gubi się, straszny piach.....
grają na niego często i taki klopsy, nie wiem czy nie lepiej byłoby wstawic teraz szybko Małego |
Skrzydłowych nie mam, to fakt. Zieńczukowi wyszedł jeden sezon, w którym wchodziło wsyzstko, bo miał dużo swobody, dużo akcji szło na prawym skrzydle gdzie szalał Kosowski.
Jeszcze jest czas. Piast będzie bronil i bronił, będzie strasznie ciężko |
Naszym problemem na wyjazdach i nie tylko jest fakt jak łatwo ogórki strzelają nam gole. Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, można wymieniać bez końca. Moim zdaniem to jest kwestia motywacji. Marcelo podszedł do obrony tego wślizgu z myślą... "Aaaa przecież to są ogórki i na pewno nie strzelą". Troszkę żal już na to patrzeć, kolejny mecz, stracony gol i bicie głową w mur. Swoją drogą nie rozumiem jak zespół może zagrać genialny mecz z górnikiem, a za tydzień nie grać nawet połowy z tego z piastem. Mam nadzieję, że 2 gole w drugiej połowie są w naszym zasięgu... JAZDA!!!
|
Łobo gra dobrze, niewidoczni są Zieńczuk, Sobolewski, Boguski ;]
|
Cytat:
A gość, któremu co chwilę coś odskakuje dzisiaj niestety nazywa się Boguski, a nie Łobodziński. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl