Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5700)

wojtek90059 01.05.2009 19:26

Ja .......e, co oni odwalają;/ To się nam zapowiada horror...

skeba 01.05.2009 19:26

Jak zwykle, ony powtórka z Krakowa, bo się załamie

cantoro42 01.05.2009 19:27

Marcelo puścił go

Luissss81 01.05.2009 19:28

no i qurwa bramka.słabo gramy.nie wiem dlaczego ciągle gramy długą piłką.środek pola na razie słabo.obyśmy szybko odpowiedzieli

losiu2001 01.05.2009 19:28

szkoda gadac!!do roboty Wisełka!!!!

Lysy 01.05.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 718113)
ale gola mógł strzelić :>


Mógł! wręcz powinien! Był całkowicie niepilnowany na 16 metrze, wystarczyło zapytać bramkarza w który róg.

wojtek90059 01.05.2009 19:29

Kurde to jest po Baszczu:(

LAB 01.05.2009 19:29

No to Baszczu=Brozek

cantoro42 01.05.2009 19:29

Baszczynski ma zejsc a tutaj... Ławka rezerwowych Wisły: Cebanu, Ćwielong, Beto, Jirsak, Małecki, Cantoro, Niedzielan

nie mamy obroncy !!!!!!

Luissss81 01.05.2009 19:29

i jeszcze wygląda na to ,że Baszczu zejdzie.porażka jak na razie.ciekawe kto go zastąpi

zenobiusz27 01.05.2009 19:30

Będziemy się męczyć jak Lech :( ale mam nadzieje że dotrzemy do celu (zwycięstwa)

diablo885 01.05.2009 19:30

Co za zasrany pech.. Diaz pewnie do obrony a cantoro do srodka

jgw 01.05.2009 19:30

Ech przegrywamy do tego kontuzja :( jestem załamany.

tommiyacht 01.05.2009 19:30

mysle ze byl to ostatni mecz Baszcza we Wisle. a wynik.. no coz... mam nadzieje ze skonczy jak z Górnikiem

wislacki 01.05.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 718122)
No to Baszczu=Brozek


No to ciekawe kto teraz z ławki wejdzie za Baszcza, Cebanu?

Idzie jak po grudzie, przed oczami mam mecz z Polonią w Bytomiu

El'kabat 01.05.2009 19:31

Co za mecz....ciekawe co Skorza wymysli z taka lawka..

wislak_92 01.05.2009 19:31

Cytat:

Wilczek wyprowadza Piasta na prowadzenie!!! Smektała założył siatkę Marcelo i zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, gdzie znalazł się Wilczek i z dwóch metrów wpakował piłkę do bramki!!!
Jeszcze ponad godzina gry, jak zagrają swoje to będą 3 pkt.

cantoro42 01.05.2009 19:31

Jirsak wchodzi, Diaz się cofa do obrony

PituTSW 01.05.2009 19:32

Jirsak za Baszcza... ciekawie:-P dobrze, że Diaz może grać na obronie.

w0lno. 01.05.2009 19:33

Miejmy nadzieję, że kontuzja Baszcze podziała na chłopaków mobilizująca, a nie na odwrót.

DO BOJU WISEŁKA!!!

SpoXsteR 01.05.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cantoro42 (Post 718132)
Jirsak wchodzi, Diaz się cofa do obrony


Na prawdę?

:shock:

Chłopie, jedna strona nie minęła a Ty już nawaliłeś 20 postów.

Po co to piszesz jak każdy to czyta.

Tu macie relacje http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=765

reszta TV

pbciderek 01.05.2009 19:46

****waa wezcie tego Łobodzińskiegooo

Tylko_Wisła! 01.05.2009 19:47

Zaraz mnie szlak jasny trafi !! Zamiast klepą grają piłką do tyłu !

El'kabat 01.05.2009 19:47

Co do Łobodzińskiego,to chyba faktycznie to jeszcze nie jego moment...Ta asysta widac nic nie znaczyla.Czasem jakies dosrodkowanie mu wyjdzie,tak to sie potyka,miejsca mu brakuje na boisku,tragedia.

skeba 01.05.2009 19:48

Łobodziński żadnej akcji nie zrobił, nie potrafi minąc przeciwnika, wpuścić ?
Ale kogo, nie ma zmiennika

w0lno. 01.05.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pbciderek (Post 718142)
****waa wezcie tego Łobodzińskiegooo

Co znów Ci nie pasuje?
Jak dla mnie Łobo jest dziś jednym z lepszych zawodników naszej drużyny. Większość akcji rozprowadzanych jest prawym skrzydłem, przez Wojtka.
Jeśli masz jakieś 'ale' do Łobodzińskiego, to co powiesz o grze np. Zienia?

PS. Przy odrobinie szczęścia mógł strzelić gola. Szkoda, że mu się nie udało...

El'kabat 01.05.2009 19:49

A Małecki na ławce co robi ? Moze chlopakowi woda dlo glowki trochu uderzyla,ale to jedyna opcja.

tommiyacht 01.05.2009 19:51

Mały za Łobo i po przerwie ich gnieciemy. Kontuzja Baszcza w kontekscie walki o mistrza to fatalna wiadomosc

As 01.05.2009 19:51

skeba ale ty jestes dziwny. poki co kazda nasza akcja szla przez Lobo. Praktycznie caly czas jest pod gra. Rozumiem je..ac kogos za kiepska gra ale zeby je..ac chlopaka tak dla zasady to gruba przesada.

diablo885 01.05.2009 19:52

Bedzie dobrze, Malecki wchodzi i 3 pkt jada do Krakowa..

rafal777 01.05.2009 19:53

Ale .......***e o tym Łobo!! Gra słabo ale bez przesady!! Dużo słabszy jest Zieńczuk który nie gra NIC!! Strasznie słby Paweł Brożek, Boguski Nie potrafia piłki przyjąć. Jak przegramy ten mecz to nie będę miał do nikogo pretensji. Po prostu przegramy mistrza bo jestśmy SŁABI!! PIAST GLIWICE OGRYWA WISŁE!!

For_FuN_ 01.05.2009 19:53

Gliwiczanie spuchna w drugiej polowie, bo takiego tempa tacy wyrobnicy nie wytrzymaja. Cracovia, Gornik, a teraz Piast...bedzie nerwowka, ale bedzie dobrze :).

Nehiar 01.05.2009 19:54

Jak dla mnie to dzisiaj Zieńczuk dzisiaj nic nie gra, zmienić go np. za Ćwielong.

rabi86 01.05.2009 19:54

Małecki Małecki zbawca już dajcie spokój z nim. Łobo gra bardzo dobrze jest pod grą.Niestety jedna sytuacja i wpadło. Szkoda że zaczynamy grać po stracie bramki

eMTe 01.05.2009 19:54

Ludzie za co wy tego Łobo gnoicie? Gra nieźle, z pewnością lepiej jak Małecki w ostatnim meczu. To, że nie piłka nie weszła od poprzeczki? To jest losowość, raz taka wchodzi, raz nie. Chyba, że opieracie się na relacji...

lucekj 01.05.2009 19:54

To co Łobodziński gra to tragedia, każdą piłke psuje, nie potrafi przyjąć piłki bez odskoczenia na metr, zero zwodu, gubi się, straszny piach.....

grają na niego często i taki klopsy, nie wiem czy nie lepiej byłoby wstawic teraz szybko Małego

skeba 01.05.2009 19:55

Skrzydłowych nie mam, to fakt. Zieńczukowi wyszedł jeden sezon, w którym wchodziło wsyzstko, bo miał dużo swobody, dużo akcji szło na prawym skrzydle gdzie szalał Kosowski.
Jeszcze jest czas. Piast będzie bronil i bronił, będzie strasznie ciężko

legol 01.05.2009 19:55

Naszym problemem na wyjazdach i nie tylko jest fakt jak łatwo ogórki strzelają nam gole. Bytom, Zabrze, Gliwice, Chorzów, można wymieniać bez końca. Moim zdaniem to jest kwestia motywacji. Marcelo podszedł do obrony tego wślizgu z myślą... "Aaaa przecież to są ogórki i na pewno nie strzelą". Troszkę żal już na to patrzeć, kolejny mecz, stracony gol i bicie głową w mur. Swoją drogą nie rozumiem jak zespół może zagrać genialny mecz z górnikiem, a za tydzień nie grać nawet połowy z tego z piastem. Mam nadzieję, że 2 gole w drugiej połowie są w naszym zasięgu... JAZDA!!!

IncognitoTSW 01.05.2009 19:55

Łobo gra dobrze, niewidoczni są Zieńczuk, Sobolewski, Boguski ;]

eye63 01.05.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 718145)
Łobodziński żadnej akcji nie zrobił, nie potrafi minąc przeciwnika, wpuścić ?
Ale kogo, nie ma zmiennika

Przestańcie k...a z tym Łobodzińskim. Oglądacie mecz w ogóle? Jeśli chodzi o dzisiaj, to gość gra średnio, ale i tak jest to kosmos w stosunku do naszego drugiego skrzydła. Gdybym oglądał pierwszy mecz Wisły, to nawet nie wiedziałbym, że ktoś tam jest.

A gość, któremu co chwilę coś odskakuje dzisiaj niestety nazywa się Boguski, a nie Łobodziński.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl