Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5674)

StelmiOriginal 24.04.2009 20:47

Piekny gol i wrzuta Łobo... no no Łobodzinski sie stara ^^

AS82 24.04.2009 20:48

Łobo Superstar !! :D Kapitalne dosrodkowanie i Brozinho kapitalna glowka

ultr4 24.04.2009 20:48

Genialna asysta Lobo, Malecki musi sie jeszcze duzo uczyc...

Coach 24.04.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 714470)
I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke

No proszę ... :-p

janko04 24.04.2009 20:50

o kim tam spiewają bo uslyszec nie moge?

HEDu 24.04.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 714483)
Genialna asysta Lobo, Malecki musi sie jeszcze duzo uczyc...

teraz Łobo udało sie raz zacentrować i niektorzy wznosic beda go pod niebiosa i ze niby Małecki słabszy hah :D a kto nakręcał 45 minut 1 połowy na obu skrzydłach, kto piekne dosrodkowywał i nikt tego nie wykorzystywał ? A no Mały, póki co więcej robi, a Wojtkowi czasami cos sie uda.

Sqall 24.04.2009 20:52

Jezeli Maly ladnie dosrodkowywal to Brozek dzisiaj gra slaby mecz.

HEDu 24.04.2009 20:52

ogladales 1 połowe ? czy tylko 2gą ? bo zgodze sie, w tej juz grał po prostu zle.

Nuitari 24.04.2009 20:53

Górnik momentami coś próbował grać, jednak obronę ma strasznie słabą.
Cieszy skuteczność i oczywiście wygrana.

W niedziele oby padł remis, potem zachować odpowiednią koncentracje na wyjazdach i o Mistrza można być spokojnym.

Byle do przodu... :)

MacieqLeo 24.04.2009 20:53

Dużą rotację mamy w ofensywie. Łobodziński, Ćwielong, Boguski, Małecki - każdy z nich może grać na wysokim poziomie. Dziś zagrali wszyscy wymienieni. Wydaje mi się, że trener będzie miał kłopot kogo wystawić w następnym meczu w podstawowym składzie.

ultr4 24.04.2009 20:53

Stadion sie sypie :D

maksinho 24.04.2009 20:53

Atak lampy na komentatorów C+ :D

Sqall 24.04.2009 20:54

Ogladam caly mecz i jesli nawet zagral jakies dobre pilki, to te kilka ktore zagral do nikogo wystarczyly, abym mial takie odczucie. Zreszta nie tylko ja to mowie, ale kilka osob na forum i Wegrzyn tez.

HEDu 24.04.2009 20:55

A Łobo zaliczył asyste nie wazne jak grajac cały czas (nie majac kontaktu z piłka w ataku) i juz jest najlepszy ? :D

Sqall 24.04.2009 20:56

Ja nic o Lobodzinskim nie mowilem :D

Zreszta mniejsza o to, trzeba sie cieszyc ze sa 3 punkty. Kamien z serca.

Lysy 24.04.2009 20:59

Ale Ćwielong marnuje te setki :/ wszystko inne: podania, gra bez piłki perfekt, lecz jak widzi na przeciwko siebie bramkarza to głupieje... :/ Łobo kiedyś podanie musiało się udać, w końcu nie jest taki tragiczny ( nie mylić z dobrym).

wislacki 24.04.2009 21:01

DOPING I klasa!!!

Dobrze, że piłkarze się dostosowali i pewnie wygrali. Wniosek z dzisiejszego meczu mam jeden - Ćwielong jest przeklęty...

igortsw 24.04.2009 21:02

Lidera mamy....(a przynajmniej przez dwa dni:D)!!!!
Mecz bardzo przyjemny dla oka, nasi zagrali całkiem, całkiem,no może trochę skuteczności jeszcze brakuje, ale w końcu strzelają napastnicy.

Pes: Kto by pomyślał że Łobodziński po tylu słabach meczach potrafił, wejść i przyczynić się do zwyciestwa...

wolek1986 24.04.2009 21:03

Może po takim meczu, jakiś zagraniczny klub skusi się na Wojtka Łobodzińskiego :D Oby tak do końca sezonu jeszcze z 6 asyst pyknął to sprzedamy go z zyskiem ;p A tak poza tym gratulacje dla drużyny :D Brozio pokazał, kto jest najlepszym napastnikiem w lidze ;p Pozdro

AS82 24.04.2009 21:05

Ja sie boje ze sie ktos skusi na Boguskiego ,ktory byl kolejny raz najlepszy na murawie

Chester CpC 24.04.2009 21:06

LOŻA LIDERA : ) , Nerwy jak nic w meczu.... ważne 3 pkt :) czekamy do niedzieli ! Lidera mamy za .... Go Nie Oddamy :P:P hehhe

buczo1985 24.04.2009 21:08

alez momenty fantastycznej gry. szkoda ze kulało wykończenie. szkoda ze Pepe nie strzelił w tej fantastycznej sytuacji z ostatniej minuty. A sam mecz zagrał bardzo dobrze:) cieszy swietna asysta Wojtka:D

Zimon 24.04.2009 21:11

slabszy mecz zadgral dzis Diaz ktory z reszta od paru meczów mnie nie przekonuje. Mysle ze lepeij na tej pozycji spisywalby sie Jirsak

harthausen 24.04.2009 21:12

no w końcu w czubie, tym prawdziwym. Teraz niech się tamci stresują :)
A Górnikowi życzę by resztę wygrał, co to za liga bez Górnika? No prawie jak bez nas :D

Chester CpC 24.04.2009 21:14

coraz bardziej podobają mi sie akcję przed PK , spokój i wogólę ... , najważniejsze 3 pkt !

wolek1986 24.04.2009 21:16

Popieram harthausen Górnik to jednak legenda. Myślę, że jakby się utrzymali to po przepracowaniu przerwy letniej mogliby stanowić o sile ligi. Taki 5-6 zespół :D Pozdro


Chester CpC 24.04.2009 21:16

w niedziele to kenia będzię .... tylko remis , 0-0 :)

Ogryzek 24.04.2009 21:20

Można tylko napisać

PAWEŁ BROŻEK!!!!!!!

Chester CpC 24.04.2009 21:22

Pytanie mam bo nie rozumiem Brożka najlepiej bramkowy remis .... a jak 0-0 bd to chyba lepiej

rafalek 24.04.2009 21:25

Wg mnie po prostu powiedzial najlepiej bramkowy remis, zeby mecz nie byl nudny, żeby były jaike emocje, a nie chodzilo mu o korzystniejszy dla Wisły wynik.

PAWEŁ BROŻEK - i to wystarczy z cały komentarz z tego meczu.

Styk83 24.04.2009 21:26

Chodzilo mu ze po widowiskowym meczu(pare bramek)bedzie remis

Chester CpC 24.04.2009 21:27

Ok Rozumiem , a 0-0 i tak stawia w lepszej sytuacji L stosunkiem bramkowym ? czy może się myle ?

kot_dżinks 24.04.2009 21:30

Tak, bo wygrali z nami 2:1 a liczy się bezpośredni mecz w przypadku równej ilości punktów.

grogoriogreg 24.04.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 714431)
A ja mi sie zdaje ze 2 poł to strzelilmy ze 2 bramki,a kluczem do tego bedzie Ćwielong! i 3-1 dla Nas! :P

Stary jakie jutro numery grać w Totka xD

Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, jeden z lepszych w tej rundzie. Słaby tylko moment po 2 golu dla Nas.
Co do Ćwielonga, to on ma takiego pecha, slupek, obrońca, jednak dla mnie on nie musi strzelac goli niech gra tak jak dzisiaj, niech dobrze poda, mamy z niego duzy pozytek

Moje szybkie ocenki
Pawełek - 6 - pewny, jeden wykop nieudany, w ogóle nie wiem po co wtedy wykopywał jak miał Brozia; na minus jedna sytuacja z Głową, a tak to pewny chwyt, nie wypluwał pilek
Baszczu ,Głowa i Pietia - 7 - pewny występ obrony, mało groźnych sytuacji Górnika, nie popełnili błedu przy golu, niestety mieliśmy pecha, że, choć faulowany, to Zieniu przyjął taktykę Dudki z meczu z Blackburn
Marcelo - 8 - miałby 7, ale za te wszystkie rzuty rożne, nie widziałem chyba takiego meczu, że wygrywa wszystkie piłki w polu karnym przeciwnika, to źle świadczy o defensorach Zabrzan

Mały i Zieniu - 7 - Mały po przerwie fatalnie, ale w pierwszej jednym z lepszych, Zieniu na poziomie z poprzednich meczów
Sobol - 7 - słabszy niż w poprzednich kolejkach, ale ciągle bardzo w dobrej formie, napiszmy petycję do zarzadu o nowy kontrakt dla Niego xD
Diaz - 5 - najsłabszy na boisku po stronie Wisły, dużo strat, jednak kilka udanych akcji w ofensywie, dziś bardziej ofensywnie nastawiony od Sobola

Brożek - 9 - byłaby 10 gdyby nie zmarnowane okazje, jeszcze nie w pelnej dyspozycji, ale widac jak naszym chlopcom go brakowalo ;)
Boguski - 9 - dobry kolejny występ, spokojny w ofensywie, podejmował dobre decyzje

Ćwielong - 7 - dobra zmiana, niestety skutecznosc...
Łobo - 6 - fatalny wystep do asysty, pozniej widzielismy innego Łobo, jednak to za mało na wyższą notę
Jirsak - 6 - niczym się nie wyróżnił na plus i minus, jedynie co pamiętam do dobre podanie zaczynające akcję na 2 bramkę, widać progres formy, niewielki ale widać

brasilia79 24.04.2009 21:42

dajcie spokój Ćwielongowi, Paweł Brożek też w wieku 23 lat nie strzelał, a wręcz się ośmieszł w niektórych sytuacjach ale to się zmieniło i tak samo zmieni się u Piotrka

Mietek7777 24.04.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 714538)
Stary jakie jutro numery grać w Totka xD

Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, jeden z lepszych w tej rundzie. Słaby tylko moment po 2 golu dla Nas.
Co do Ćwielonga, to on ma takiego pecha, slupek, obrońca, jednak dla mnie on nie musi strzelac goli niech gra tak jak dzisiaj, niech dobrze poda, mamy z niego duzy pozytek

Moje szybkie ocenki
Pawełek - 6 - pewny, jeden wykop nieudany, w ogóle nie wiem po co wtedy wykopywał jak miał Brozia; na minus jedna sytuacja z Głową, a tak to pewny chwyt, nie wypluwał pilek
Baszczu ,Głowa i Pietia - 7 - pewny występ obrony, mało groźnych sytuacji Górnika, nie popełnili błedu przy golu, niestety mieliśmy pecha, że, choć faulowany, to Zieniu przyjął taktykę Dudki z meczu z Blackburn
Marcelo - 8 - miałby 7, ale za te wszystkie rzuty rożne, nie widziałem chyba takiego meczu, że wygrywa wszystkie piłki w polu karnym przeciwnika, to źle świadczy o defensorach Zabrzan

Mały i Zieniu - 7 - Mały po przerwie fatalnie, ale w pierwszej jednym z lepszych, Zieniu na poziomie z poprzednich meczów
Sobol - 7 - słabszy niż w poprzednich kolejkach, ale ciągle bardzo w dobrej formie, napiszmy petycję do zarzadu o nowy kontrakt dla Niego xD
Diaz - 5 - najsłabszy na boisku po stronie Wisły, dużo strat, jednak kilka udanych akcji w ofensywie, dziś bardziej ofensywnie nastawiony od Sobola

Brożek - 9 - byłaby 10 gdyby nie zmarnowane okazje, jeszcze nie w pelnej dyspozycji, ale widac jak naszym chlopcom go brakowalo ;)
Boguski - 9 - dobry kolejny występ, spokojny w ofensywie, podejmował dobre decyzje

Ćwielong - 7 - dobra zmiana, niestety skutecznosc...
Łobo - 6 - fatalny wystep do asysty, pozniej widzielismy innego Łobo, jednak to za mało na wyższą notę
Jirsak - 6 - niczym się nie wyróżnił na plus i minus, jedynie co pamiętam do dobre podanie zaczynające akcję na 2 bramkę, widać progres formy, niewielki ale widać


Chyba masz jakis kompleks co do Łobodzińskiego. "Przed asysta fatalnie" Grał przyzwoicie na prawej stronie a pisanie ze do asysty gral fatalnie to jest strasznie duza przesada. A sama asysta Łobo byla kapitalna i widac po nim bylo ze po tym podaniu gralo mu sie o wiele lepiej. Szybkie rozegrania pilki z Baszczem byly bardzo dobre. Brawo Łobodziński wkoncu dobry mecz. Czekamy na nastepne.

Angmir 24.04.2009 21:46

Jesli chodzi o cały mecz a nier tylko fragmenty to najlepszy mecz Wisły w 2009 roku. Cała druzyna zagrała dobrze zwyjątkiem Małego i Diaza w drugiej połowie. Dobre zmiany odmieniły obraz gry. Beto do Brazyli, Niedzielan do pisania blogów. Tego drugiego mi niestety szkoda.

W meczu było widać różnice między wisła "bez"i "z" Brozkiem. Bez niego gramy jak przeciętniaki które licza (tak jak np górnik) że wpadnie jakiś farfocel przypadkowo do bramki przeciwnika, z nim gramy ładnie i skutecznie. 70% procent naszej ofensywy !!

PS> Do komentarza wyżej - 80 % "kibiców" Wisły ma taki kompleks. Ot Łobo gra teraz role kozła jakim byli niegdyś Brożek, Zieńczuk, swego czasu Baszczyński, Niedzielan, Dudka itp.itd. Niektórym potrzeba takiego obiektu wyładowania swojej złości. Łobodziński mnie strasznie rozczarował ale nie słabą grą czy formą, ale słabą głową bo po całej tej krytyce się całkowicie pogubił. Dziś ani przed asystą nie grał fatalnie, ani po za*ebiście - grał na równym poziomie, ale do końca meczu trzymał się lini bardzo bojaźliwie. Stwierdzenie że po asyście grał lepiej to kolejne uproszczenie. Po prostu bez niej nikt nie zauważał by jego dobrych zagrań tylko szydził z nieudanych. Ale cóż dopuki nie trafi mu się sezon konia (jak Zieniowi) to zawsze będzie wyśmiewany i szydzony. Szkoda...

buczo1985 24.04.2009 21:50

dziś w ogóle nasza ofensywa prezentowała sie super. bardzo podobala mi sie wspołpraca Pawła z Rafałem. na chwile obecną nasza najlepsza żelazna dwójka napadziorów. A Pepe na skrzydle to badzo ciekawa opcja:) chetnie widywalbym go tam częściej:)

Lysy 24.04.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mietek7777 (Post 714545)
Chyba masz jakis kompleks co do Łobodzińskiego. "Przed asysta fatalnie" Grał przyzwoicie na prawej stronie a pisanie ze do asysty gral fatalnie to jest strasznie duza przesada. A sama asysta Łobo byla kapitalna i widac po nim bylo ze po tym podaniu gralo mu sie o wiele lepiej. Szybkie rozegrania pilki z Baszczem byly bardzo dobre. Brawo Łobodziński wkoncu dobry mecz. Czekamy na nastepne.

Przed asystą miał dwie rzucające się straty z których mogła być dobra kontra, do tego ten fatalny faul po którym zarobił żółty kartonik - wyglądał trochę jak dziecko we mgle. Dobrze że po asyście trochę się ożywił, choć i tak należy pamiętać, że wszedł w drugiej połowie na pomęczonych obrońców ostatniej drużyny ekstraklasy... Obrońcy Legii/Lecha/Polonii nie daliby mu takiej swobody.

Blacha92 24.04.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 714549)
dziś w ogóle nasza ofensywa prezentowała sie super. bardzo podobala mi sie wspołpraca Pawła z Rafałem. na chwile obecną nasza najlepsza żelazna dwójka napadziorów. A Pepe na skrzydle to badzo ciekawa opcja:) chetnie widywalbym go tam częściej:)

i pewnie bedziesz widywał w przyszłym sezonie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl