![]() |
Piekny gol i wrzuta Łobo... no no Łobodzinski sie stara ^^
|
Łobo Superstar !! :D Kapitalne dosrodkowanie i Brozinho kapitalna glowka
|
Genialna asysta Lobo, Malecki musi sie jeszcze duzo uczyc...
|
Cytat:
|
o kim tam spiewają bo uslyszec nie moge?
|
Cytat:
|
Jezeli Maly ladnie dosrodkowywal to Brozek dzisiaj gra slaby mecz.
|
ogladales 1 połowe ? czy tylko 2gą ? bo zgodze sie, w tej juz grał po prostu zle.
|
Górnik momentami coś próbował grać, jednak obronę ma strasznie słabą.
Cieszy skuteczność i oczywiście wygrana. W niedziele oby padł remis, potem zachować odpowiednią koncentracje na wyjazdach i o Mistrza można być spokojnym. Byle do przodu... :) |
Dużą rotację mamy w ofensywie. Łobodziński, Ćwielong, Boguski, Małecki - każdy z nich może grać na wysokim poziomie. Dziś zagrali wszyscy wymienieni. Wydaje mi się, że trener będzie miał kłopot kogo wystawić w następnym meczu w podstawowym składzie.
|
Stadion sie sypie :D
|
Atak lampy na komentatorów C+ :D
|
Ogladam caly mecz i jesli nawet zagral jakies dobre pilki, to te kilka ktore zagral do nikogo wystarczyly, abym mial takie odczucie. Zreszta nie tylko ja to mowie, ale kilka osob na forum i Wegrzyn tez.
|
A Łobo zaliczył asyste nie wazne jak grajac cały czas (nie majac kontaktu z piłka w ataku) i juz jest najlepszy ? :D
|
Ja nic o Lobodzinskim nie mowilem :D
Zreszta mniejsza o to, trzeba sie cieszyc ze sa 3 punkty. Kamien z serca. |
Ale Ćwielong marnuje te setki :/ wszystko inne: podania, gra bez piłki perfekt, lecz jak widzi na przeciwko siebie bramkarza to głupieje... :/ Łobo kiedyś podanie musiało się udać, w końcu nie jest taki tragiczny ( nie mylić z dobrym).
|
DOPING I klasa!!!
Dobrze, że piłkarze się dostosowali i pewnie wygrali. Wniosek z dzisiejszego meczu mam jeden - Ćwielong jest przeklęty... |
Lidera mamy....(a przynajmniej przez dwa dni:D)!!!!
Mecz bardzo przyjemny dla oka, nasi zagrali całkiem, całkiem,no może trochę skuteczności jeszcze brakuje, ale w końcu strzelają napastnicy. Pes: Kto by pomyślał że Łobodziński po tylu słabach meczach potrafił, wejść i przyczynić się do zwyciestwa... |
Może po takim meczu, jakiś zagraniczny klub skusi się na Wojtka Łobodzińskiego :D Oby tak do końca sezonu jeszcze z 6 asyst pyknął to sprzedamy go z zyskiem ;p A tak poza tym gratulacje dla drużyny :D Brozio pokazał, kto jest najlepszym napastnikiem w lidze ;p Pozdro
|
Ja sie boje ze sie ktos skusi na Boguskiego ,ktory byl kolejny raz najlepszy na murawie
|
LOŻA LIDERA : ) , Nerwy jak nic w meczu.... ważne 3 pkt :) czekamy do niedzieli ! Lidera mamy za .... Go Nie Oddamy :P:P hehhe
|
alez momenty fantastycznej gry. szkoda ze kulało wykończenie. szkoda ze Pepe nie strzelił w tej fantastycznej sytuacji z ostatniej minuty. A sam mecz zagrał bardzo dobrze:) cieszy swietna asysta Wojtka:D
|
slabszy mecz zadgral dzis Diaz ktory z reszta od paru meczów mnie nie przekonuje. Mysle ze lepeij na tej pozycji spisywalby sie Jirsak
|
no w końcu w czubie, tym prawdziwym. Teraz niech się tamci stresują :)
A Górnikowi życzę by resztę wygrał, co to za liga bez Górnika? No prawie jak bez nas :D |
coraz bardziej podobają mi sie akcję przed PK , spokój i wogólę ... , najważniejsze 3 pkt !
|
Popieram harthausen Górnik to jednak legenda. Myślę, że jakby się utrzymali to po przepracowaniu przerwy letniej mogliby stanowić o sile ligi. Taki 5-6 zespół :D Pozdro
|
w niedziele to kenia będzię .... tylko remis , 0-0 :)
|
Można tylko napisać
PAWEŁ BROŻEK!!!!!!! |
Pytanie mam bo nie rozumiem Brożka najlepiej bramkowy remis .... a jak 0-0 bd to chyba lepiej
|
Wg mnie po prostu powiedzial najlepiej bramkowy remis, zeby mecz nie byl nudny, żeby były jaike emocje, a nie chodzilo mu o korzystniejszy dla Wisły wynik.
PAWEŁ BROŻEK - i to wystarczy z cały komentarz z tego meczu. |
Chodzilo mu ze po widowiskowym meczu(pare bramek)bedzie remis
|
Ok Rozumiem , a 0-0 i tak stawia w lepszej sytuacji L stosunkiem bramkowym ? czy może się myle ?
|
Tak, bo wygrali z nami 2:1 a liczy się bezpośredni mecz w przypadku równej ilości punktów.
|
Cytat:
Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, jeden z lepszych w tej rundzie. Słaby tylko moment po 2 golu dla Nas. Co do Ćwielonga, to on ma takiego pecha, slupek, obrońca, jednak dla mnie on nie musi strzelac goli niech gra tak jak dzisiaj, niech dobrze poda, mamy z niego duzy pozytek Moje szybkie ocenki Pawełek - 6 - pewny, jeden wykop nieudany, w ogóle nie wiem po co wtedy wykopywał jak miał Brozia; na minus jedna sytuacja z Głową, a tak to pewny chwyt, nie wypluwał pilek Baszczu ,Głowa i Pietia - 7 - pewny występ obrony, mało groźnych sytuacji Górnika, nie popełnili błedu przy golu, niestety mieliśmy pecha, że, choć faulowany, to Zieniu przyjął taktykę Dudki z meczu z Blackburn Marcelo - 8 - miałby 7, ale za te wszystkie rzuty rożne, nie widziałem chyba takiego meczu, że wygrywa wszystkie piłki w polu karnym przeciwnika, to źle świadczy o defensorach Zabrzan Mały i Zieniu - 7 - Mały po przerwie fatalnie, ale w pierwszej jednym z lepszych, Zieniu na poziomie z poprzednich meczów Sobol - 7 - słabszy niż w poprzednich kolejkach, ale ciągle bardzo w dobrej formie, napiszmy petycję do zarzadu o nowy kontrakt dla Niego xD Diaz - 5 - najsłabszy na boisku po stronie Wisły, dużo strat, jednak kilka udanych akcji w ofensywie, dziś bardziej ofensywnie nastawiony od Sobola Brożek - 9 - byłaby 10 gdyby nie zmarnowane okazje, jeszcze nie w pelnej dyspozycji, ale widac jak naszym chlopcom go brakowalo ;) Boguski - 9 - dobry kolejny występ, spokojny w ofensywie, podejmował dobre decyzje Ćwielong - 7 - dobra zmiana, niestety skutecznosc... Łobo - 6 - fatalny wystep do asysty, pozniej widzielismy innego Łobo, jednak to za mało na wyższą notę Jirsak - 6 - niczym się nie wyróżnił na plus i minus, jedynie co pamiętam do dobre podanie zaczynające akcję na 2 bramkę, widać progres formy, niewielki ale widać |
dajcie spokój Ćwielongowi, Paweł Brożek też w wieku 23 lat nie strzelał, a wręcz się ośmieszł w niektórych sytuacjach ale to się zmieniło i tak samo zmieni się u Piotrka
|
Cytat:
Chyba masz jakis kompleks co do Łobodzińskiego. "Przed asysta fatalnie" Grał przyzwoicie na prawej stronie a pisanie ze do asysty gral fatalnie to jest strasznie duza przesada. A sama asysta Łobo byla kapitalna i widac po nim bylo ze po tym podaniu gralo mu sie o wiele lepiej. Szybkie rozegrania pilki z Baszczem byly bardzo dobre. Brawo Łobodziński wkoncu dobry mecz. Czekamy na nastepne. |
Jesli chodzi o cały mecz a nier tylko fragmenty to najlepszy mecz Wisły w 2009 roku. Cała druzyna zagrała dobrze zwyjątkiem Małego i Diaza w drugiej połowie. Dobre zmiany odmieniły obraz gry. Beto do Brazyli, Niedzielan do pisania blogów. Tego drugiego mi niestety szkoda.
W meczu było widać różnice między wisła "bez"i "z" Brozkiem. Bez niego gramy jak przeciętniaki które licza (tak jak np górnik) że wpadnie jakiś farfocel przypadkowo do bramki przeciwnika, z nim gramy ładnie i skutecznie. 70% procent naszej ofensywy !! PS> Do komentarza wyżej - 80 % "kibiców" Wisły ma taki kompleks. Ot Łobo gra teraz role kozła jakim byli niegdyś Brożek, Zieńczuk, swego czasu Baszczyński, Niedzielan, Dudka itp.itd. Niektórym potrzeba takiego obiektu wyładowania swojej złości. Łobodziński mnie strasznie rozczarował ale nie słabą grą czy formą, ale słabą głową bo po całej tej krytyce się całkowicie pogubił. Dziś ani przed asystą nie grał fatalnie, ani po za*ebiście - grał na równym poziomie, ale do końca meczu trzymał się lini bardzo bojaźliwie. Stwierdzenie że po asyście grał lepiej to kolejne uproszczenie. Po prostu bez niej nikt nie zauważał by jego dobrych zagrań tylko szydził z nieudanych. Ale cóż dopuki nie trafi mu się sezon konia (jak Zieniowi) to zawsze będzie wyśmiewany i szydzony. Szkoda... |
dziś w ogóle nasza ofensywa prezentowała sie super. bardzo podobala mi sie wspołpraca Pawła z Rafałem. na chwile obecną nasza najlepsza żelazna dwójka napadziorów. A Pepe na skrzydle to badzo ciekawa opcja:) chetnie widywalbym go tam częściej:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl