![]() |
Ćwielong nie zasługuje na wyjściową 11, jest słaby fizycznie, brak mu techniki, i wyobraźni, czasem każdy może mieć pecha, ale on jest wystawiany regularnie do 1 składu i niemal zawsze ma tego pecha. Po co nam drugi (tyle że słabszy) Małecki, jak już jednego mamy. Rozumiem że Niedzielan jest już skreślony, skoro drewno pokroju Ćwielonga gra w wyjściowym składzie. Co do Marcelo to jak ktoś już tu wspomniał, chyba możemy zapomnieć żeby zagościł w Wiśle na dłużej.
Po za tym Wisła powinna, strzelić jeszcze parę brameczek, rozdać autografy i szykować się na następny mecz. |
Marcelo nie do przejścia :D
Brożek pewnie wejdzie na ostatnie 25 minut i strzeli na 2:0 sam taki wynik typowałem .. szkoda, że nie padły bramki po strzale Zienia oraz ten koronkowej w polu karnym, co Baszczu odegrał do Diaza piętkna ale ten zwlekał i zamiast strzelac to chciał jeszcze odgrywac |
W swoim czarny płaszczu Maciek Skorża niczym sęp wygląda :)
Masakryczne komentarze słychać w TV ... |
tam przy bocznej choragiewce ,siedza chyba same rasowe pikniki bo bluzgi ida niewybredne z tamtego rejonu
|
.......eni rasišci, czy to się kiedyś skończy w tym polskim bagnie?
|
Cwielong co dotknie pilki to strata,juz Lobodzinskiego wpuscie
Pawelek nam gola wyciagnal |
Szkoda ze nie potrafimy kontrolować meczu, mam obawy że wcisną nam farfocla.
|
Nasi sie cofneli i wprowadza sie niepotrzebny niepokoj byle sytuacja i moze byc remis
|
Cytat:
Wypluj to slowo! mecz sie wyrownal ale mam nadzieje ze po wejsciu Brozia z przodu sie cos ruszy! |
Nie wiem czy ktoś słucha ale super zdanie w Soccer FM padło :"Matko Jedyna, na boisko wejdzie Łobodziński" :D
|
Pawel "chybil trafil" Brozek reaktywacja ? :)
|
Cytat:
|
Oj Brożek, mógł pociągnąć, a nie od razu strzelać
|
Czemu zamiast dobić śledzi gramy z taką nonszalancją jakby już było 5 do 0.
|
Widzieliście zwód Łobo? W lewo ! Uczy się!
|
No to ostatnie 5 minut obrona częstochowy. Samotny Brożek po kontuzji z przodu. Maciek co Ty robisz?
|
"Ruro jebana, ****o ruszaj dupę bękarcie" Mógłby C+ inaczej ustawiać te mikrofony :lol:
|
Cytat:
|
wazne 3 punkty ale gra jak by byl to sparing przed sezonem! kompletny brak pomyslu zamiast walnac sledzi 3-0 do przerwy to byly nerwy do konca!!!
|
Brawo za wykonanie zadania ,widac ,ze forma jest nieco lepsza teraz niz w polowie sezonu. Wszyscy dobrze grali poza Cwielongiem .Szczegolne brawa dla Marcelo
|
bałem się do końca, zwłaszcza o naszą prawą stronę pomocy ;D :P ale mam 3 punkty jeeeeeeee
|
No i gitarka teraz Górnik i trzeba ten mecz wygrac to zostaniemy na jeden dzien liderem i w najlepszym wypadku bedziemy mieli tyle samo punktow co Legia a potem Piast do wygrania i Legia jesli wygramy z nimi to mamy 3 punkty nad nimi przewagi plus przewaga w meczu miedzy zainteresowanymi czyli 4 punkty . i Potem zostaje ŁKS LECHIA I ŚLĄSK
|
Pierwsza połowa po strzeleniu bramki napawała mnie optymizmem, chłopaki grali i chcieli więcej. Szkoda że po przerwie wrócili do starego zwyczaju, czyli wygrywamy i bronimy. Rozwiązanie spoko, tylko trzeba czasem porządnie skontrować... Owszem, niby kontrolowaliśmy mecz cały czas, ale przy 1-0 mogło to się źle skończyć.
Suma sumarum, cieszy wynik, może tak być co mecz jeśli dam na to mistrza :) |
Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie. Kontrolowali to co sie dzieje do końca. Diaz i Sobol byli zajebiści. Są 3 punkty i to jest ważne! :)
|
A gra Marcelo ? - POEZJA ! Ukłony dla Jacka Bednarza. Gdyby co rok takiego grajka sprowadzał :)
|
No i gdzie są Ci malkontenci, którzy twierdzą, że Pawełek nam nie wygra żadnego meczu?:P A do tego jeszcze nam ze 3 zawali?
Mam nadzieję, że utrzyma tą formę =) |
Ja nie wiem co wy ładnego widzieliście w grze Wisły... Zawsze staram się chwalić Wisełkę i po meczu w Bełchatowie miałem więcej do napisania niż dziś... Co to ma być, żeby z takimi leszczami bronić się przez 45 minut i NIE wyprowadzić ani jednej kontry... Liczą się punkty...
|
Cytat:
Ja tam nie wiem bo specem nie jestem, ale druga połowa bo był DRAMAT no ale cóż zrobić... |
liderem nie bedziemy w nasetpnej po kolejce na 100% ale za 2 juz moze i tak ;);)
|
Cytat:
porównując naszą drugą połowę do wczorajszej Lecha to jest przepaść. |
Cytat:
Trochę przesadziłeś ze swoja opinią o grze Wisły. Jak dla mnie grali średnio ( II połowa to juz dramat), jeszcze muszą popracować, żeby można było powiedzieć ze ładnie zagrali, zdobyli 3 pkt i tyle. I nie ma się co rozpisywać, że ten zagrał źle a ten dobrze. Mieli zdobyć 3 pkt i zdobyli. Zwycięzców się nie sądzi. |
Cytat:
|
dla mnie porazka to jest gra Maleckiego...ok przywiazany do Wisly...ale bez przesady...on slabo gra...
nie ma dobrej wrzutki...zawsze robi zamach jak chce wrzucic...wedlug mnie to za malo na pierwszy sklad...i nie potrzebnie sie kloci dzis mi zaimponowali Glowacki Marcelo Baszczu Sobol...to jest zaangazowanie.... kolejny mecz i Boguski ma problem z dobrym przyjeciem pilki...zas mu odskakuje...yhhh licza sie 3 pkt mam nadzieje ze Gornik rozjedziemy u siebie ;) |
Cytat:
|
mnie denerwuje jedno dlaczego nie próbują walnąć z dalsza koniecznie chcą wejść z piłką do bramki a mieli kilka takich okazji
szkoda że Zieńczuk nie zdecydował się na strzał w jednej z akcji pierwszej połowy zastanawiam się również dlaczego Łobo gra tak źle ;| |
Cytat:
|
Bezcenna wygrana, gra katastrofalna. Poziom drugiej ligi. Zeby nie byc w stanie przeprowadzic 3 skladnych akcji w drugiej polowie... Non stop wybijanka na pale. Jeden strzal Brozka w tej odslonie (niecelny)? Ciesze sie z tych 3pkt jak glupi, bo tak katastrofalnej Wisly juz dawno nie widzialem i paradoksalnie wygralismy wyjazd. Dobrze, ze wszedl - jak go niektorzy tutaj nazywaja - bumelant na koncowke, bo zapanowal nad tym chaosem. Pokazal na czym polega roznica miedzy klasa europejska a druga liga.
ps. a co takiego Cantoro zagral w 6minut? W sumie nic wielkiego. Kilka prostych pilek, dwa zastawienia, ale to bylo wiecej niz polowa druzyny zdazyla pokazac przez cale 45min. |
Cytat:
Nie będzie ani łatwo, ani ładnie, ale trzeba będzie to mistrzostwo po prostu wywalczyć. |
asyste mial racja...ale poza asysta to nic...
moze dac szanse Lobo...od poczatku meczu |
qchar90 - parafrazując jakiś piłkarskie przysłowie to "Mały bez formy i z ujebaną prawą nogą jest lepszy niż Łobodziński w pełni sił"
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl