Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

Olivarez 19.04.2009 17:06

Ćwielong nie zasługuje na wyjściową 11, jest słaby fizycznie, brak mu techniki, i wyobraźni, czasem każdy może mieć pecha, ale on jest wystawiany regularnie do 1 składu i niemal zawsze ma tego pecha. Po co nam drugi (tyle że słabszy) Małecki, jak już jednego mamy. Rozumiem że Niedzielan jest już skreślony, skoro drewno pokroju Ćwielonga gra w wyjściowym składzie. Co do Marcelo to jak ktoś już tu wspomniał, chyba możemy zapomnieć żeby zagościł w Wiśle na dłużej.
Po za tym Wisła powinna, strzelić jeszcze parę brameczek, rozdać autografy i szykować się na następny mecz.

sevenheaven 19.04.2009 17:07

Marcelo nie do przejścia :D

Brożek pewnie wejdzie na ostatnie 25 minut i strzeli na 2:0 sam taki wynik typowałem ..

szkoda, że nie padły bramki po strzale Zienia oraz ten koronkowej w polu karnym, co Baszczu odegrał do Diaza piętkna ale ten zwlekał i zamiast strzelac to chciał jeszcze odgrywac

iiYama 19.04.2009 17:11

W swoim czarny płaszczu Maciek Skorża niczym sęp wygląda :)

Masakryczne komentarze słychać w TV ...

AS82 19.04.2009 17:13

tam przy bocznej choragiewce ,siedza chyba same rasowe pikniki bo bluzgi ida niewybredne z tamtego rejonu

pirat.z.karaibow 19.04.2009 17:14

.......eni rasišci, czy to się kiedyś skończy w tym polskim bagnie?

AS82 19.04.2009 17:15

Cwielong co dotknie pilki to strata,juz Lobodzinskiego wpuscie

Pawelek nam gola wyciagnal

iiYama 19.04.2009 17:24

Szkoda ze nie potrafimy kontrolować meczu, mam obawy że wcisną nam farfocla.

rasel1906 19.04.2009 17:25

Nasi sie cofneli i wprowadza sie niepotrzebny niepokoj byle sytuacja i moze byc remis

sergio 19.04.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 711432)
Szkoda ze nie potrafimy kontrolować meczu, mam obawy że wcisną nam farfocla.




Wypluj to slowo! mecz sie wyrownal ale mam nadzieje ze po wejsciu Brozia z przodu sie cos ruszy!

igortsw 19.04.2009 17:39

Nie wiem czy ktoś słucha ale super zdanie w Soccer FM padło :"Matko Jedyna, na boisko wejdzie Łobodziński" :D

ultr4 19.04.2009 17:41

Pawel "chybil trafil" Brozek reaktywacja ? :)

wolfy 19.04.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 711440)
Pawel "chybil trafil" Brozek reaktywacja ? :)

Jaki ty dowcipny jesteś...

skeba 19.04.2009 17:43

Oj Brożek, mógł pociągnąć, a nie od razu strzelać

Devonisch 19.04.2009 17:45

Czemu zamiast dobić śledzi gramy z taką nonszalancją jakby już było 5 do 0.

felipe 19.04.2009 17:46

Widzieliście zwód Łobo? W lewo ! Uczy się!

iiYama 19.04.2009 17:48

No to ostatnie 5 minut obrona częstochowy. Samotny Brożek po kontuzji z przodu. Maciek co Ty robisz?

SkMk 19.04.2009 17:48

"Ruro jebana, ****o ruszaj dupę bękarcie" Mógłby C+ inaczej ustawiać te mikrofony :lol:

wolfy 19.04.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 711444)
Widzieliście zwód Łobo? W lewo ! Uczy się!

Ma jeszcze w końcu trzy lata kontraktu. Masa czasu...

piotrek chicago 19.04.2009 17:56

wazne 3 punkty ale gra jak by byl to sparing przed sezonem! kompletny brak pomyslu zamiast walnac sledzi 3-0 do przerwy to byly nerwy do konca!!!

AS82 19.04.2009 17:58

Brawo za wykonanie zadania ,widac ,ze forma jest nieco lepsza teraz niz w polowie sezonu. Wszyscy dobrze grali poza Cwielongiem .Szczegolne brawa dla Marcelo

jurukuru 19.04.2009 17:58

bałem się do końca, zwłaszcza o naszą prawą stronę pomocy ;D :P ale mam 3 punkty jeeeeeeee

cola 19.04.2009 18:00

No i gitarka teraz Górnik i trzeba ten mecz wygrac to zostaniemy na jeden dzien liderem i w najlepszym wypadku bedziemy mieli tyle samo punktow co Legia a potem Piast do wygrania i Legia jesli wygramy z nimi to mamy 3 punkty nad nimi przewagi plus przewaga w meczu miedzy zainteresowanymi czyli 4 punkty . i Potem zostaje ŁKS LECHIA I ŚLĄSK

wisl@k_TS 19.04.2009 18:01

Pierwsza połowa po strzeleniu bramki napawała mnie optymizmem, chłopaki grali i chcieli więcej. Szkoda że po przerwie wrócili do starego zwyczaju, czyli wygrywamy i bronimy. Rozwiązanie spoko, tylko trzeba czasem porządnie skontrować... Owszem, niby kontrolowaliśmy mecz cały czas, ale przy 1-0 mogło to się źle skończyć.

Suma sumarum, cieszy wynik, może tak być co mecz jeśli dam na to mistrza :)

avanti 19.04.2009 18:01

Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie. Kontrolowali to co sie dzieje do końca. Diaz i Sobol byli zajebiści. Są 3 punkty i to jest ważne! :)

arth_ur 19.04.2009 18:04

A gra Marcelo ? - POEZJA ! Ukłony dla Jacka Bednarza. Gdyby co rok takiego grajka sprowadzał :)

s1mone 19.04.2009 18:08

No i gdzie są Ci malkontenci, którzy twierdzą, że Pawełek nam nie wygra żadnego meczu?:P A do tego jeszcze nam ze 3 zawali?

Mam nadzieję, że utrzyma tą formę =)

legol 19.04.2009 18:08

Ja nie wiem co wy ładnego widzieliście w grze Wisły... Zawsze staram się chwalić Wisełkę i po meczu w Bełchatowie miałem więcej do napisania niż dziś... Co to ma być, żeby z takimi leszczami bronić się przez 45 minut i NIE wyprowadzić ani jednej kontry... Liczą się punkty...

Kolumbus 19.04.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 711459)
Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie. Kontrolowali to co sie dzieje do końca. Diaz i Sobol byli zajebiści. Są 3 punkty i to jest ważne! :)

heh na pewno oglądałeś ten sam mecz?

Ja tam nie wiem bo specem nie jestem, ale druga połowa bo był DRAMAT no ale cóż zrobić...

grzesiek632 19.04.2009 18:10

liderem nie bedziemy w nasetpnej po kolejce na 100% ale za 2 juz moze i tak ;);)

jasnyGwint 19.04.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 711459)
Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie. Kontrolowali to co sie dzieje do końca. Diaz i Sobol byli zajebiści. Są 3 punkty i to jest ważne! :)

ta w drugiej połowie to poprostu graliśmy pięknie... cud miód i orzeszki...
porównując naszą drugą połowę do wczorajszej Lecha to jest przepaść.

Nitrox 19.04.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 711459)
Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie. Kontrolowali to co sie dzieje do końca. Diaz i Sobol byli zajebiści. Są 3 punkty i to jest ważne! :)


Trochę przesadziłeś ze swoja opinią o grze Wisły.
Jak dla mnie grali średnio ( II połowa to juz dramat), jeszcze muszą popracować, żeby można było powiedzieć ze ładnie zagrali, zdobyli 3 pkt i tyle.
I nie ma się co rozpisywać, że ten zagrał źle a ten dobrze. Mieli zdobyć 3 pkt i zdobyli. Zwycięzców się nie sądzi.

Pauwe 19.04.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 711459)
Dawno nie widziałem żeby Wisła grała tak ładnie.

Mówisz poważnie??:shock:

qchar90 19.04.2009 18:13

dla mnie porazka to jest gra Maleckiego...ok przywiazany do Wisly...ale bez przesady...on slabo gra...
nie ma dobrej wrzutki...zawsze robi zamach jak chce wrzucic...wedlug mnie to za malo na pierwszy sklad...i nie potrzebnie sie kloci
dzis mi zaimponowali Glowacki Marcelo Baszczu Sobol...to jest zaangazowanie....
kolejny mecz i Boguski ma problem z dobrym przyjeciem pilki...zas mu odskakuje...yhhh
licza sie 3 pkt mam nadzieje ze Gornik rozjedziemy u siebie ;)

AS82 19.04.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 711470)
liderem nie bedziemy w nasetpnej po kolejce na 100% ale za 2 juz moze i tak ;);)

Najlepiej byloby zostac liderem po meczu z Legia na Reymonta :)

master17 19.04.2009 18:19

mnie denerwuje jedno dlaczego nie próbują walnąć z dalsza koniecznie chcą wejść z piłką do bramki a mieli kilka takich okazji
szkoda że Zieńczuk nie zdecydował się na strzał w jednej z akcji pierwszej połowy
zastanawiam się również dlaczego Łobo gra tak źle ;|

<Crasch> 19.04.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 711475)
dla mnie porazka to jest gra Maleckiego...ok przywiazany do Wisly...ale bez przesady...on slabo gra...
nie ma dobrej wrzutki...zawsze robi zamach jak chce wrzucic...wedlug mnie to za malo na pierwszy sklad...i nie potrzebnie sie kloci
dzis mi zaimponowali Glowacki Marcelo Baszczu Sobol...to jest zaangazowanie....
kolejny mecz i Boguski ma problem z dobrym przyjeciem pilki...zas mu odskakuje...yhhh
licza sie 3 pkt mam nadzieje ze Gornik rozjedziemy u siebie ;)

Przy bramce Marcelo Małecki asyste miał, powiedz mi jeszcze kogo dać za Małeckiego HE? może Łobo?:>

3rider 19.04.2009 18:21

Bezcenna wygrana, gra katastrofalna. Poziom drugiej ligi. Zeby nie byc w stanie przeprowadzic 3 skladnych akcji w drugiej polowie... Non stop wybijanka na pale. Jeden strzal Brozka w tej odslonie (niecelny)? Ciesze sie z tych 3pkt jak glupi, bo tak katastrofalnej Wisly juz dawno nie widzialem i paradoksalnie wygralismy wyjazd. Dobrze, ze wszedl - jak go niektorzy tutaj nazywaja - bumelant na koncowke, bo zapanowal nad tym chaosem. Pokazal na czym polega roznica miedzy klasa europejska a druga liga.

ps. a co takiego Cantoro zagral w 6minut? W sumie nic wielkiego. Kilka prostych pilek, dwa zastawienia, ale to bylo wiecej niz polowa druzyny zdazyla pokazac przez cale 45min.

wolfy 19.04.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 711477)
Najlepiej byloby zostac liderem po meczu z Legia na Reymonta :)

Najpierw trzeba wygrać z Górnikiem.
Nie będzie ani łatwo, ani ładnie, ale trzeba będzie to mistrzostwo po prostu wywalczyć.

qchar90 19.04.2009 18:21

asyste mial racja...ale poza asysta to nic...
moze dac szanse Lobo...od poczatku meczu

banasik 19.04.2009 18:23

qchar90 - parafrazując jakiś piłkarskie przysłowie to "Mały bez formy i z ujebaną prawą nogą jest lepszy niż Łobodziński w pełni sił"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl