![]() |
Chłopaki zrobili świetną robotę, przy większym szczęściu powinniśmy wygrać conajmniej 2 więcej. Jak i waszą, tak i moją uwagę zwróciło wejście Beto. Brazylijczyk coraz pewniej czuje się w drużynie i z meczu na mecz powinien grać coraz lepiej. Z dobrej strony pokazał się w PP, a choć w mniejszym wymiarze czasowym, moim zdaniem dziś zagrał jeszcze lepiej. Dawać mu coraz więcej grać, a będzie bardzo dużo pociechy. I oczywiście sporo ożywienia wniósł Ćwielong.
|
acha jeszcze do pismaków, gdzie ten koniec Wisły? gdzie ta zła atmosfera w drużynie?
Ave Wisła i do przodu! |
Polonia przed tą kolejką miała najmniej straconych bramek w lidze - tylko dziewięć. Teraz ma 11, z czego 4 dostała w prezencie od Brożka ;)
Po meczu na gorąco: Wreszcie nie bolały mnie zęby na widok gry Wisły. Nie jesteśmy super, jesteśmy ciut powyżej średniej ligowej. Za to dzisiaj piłkarze wyszli z taką ambicją.... Chyba powinnyśmy prosić wszystkich pismaków, żeby pisali jak najwięcej bredni bo to chyba dopinguje Wiślaków. Manifestacja Brożka po pierwszej bramce przed Skorżą i usmiech trenera - to chyba kwintesencja tego meczu i tego tygodnia. Boisko to mamy teraz chyba najgorsze w lidze ;/ |
Oby ta wygrana uspokoiła naszych piłkarzy, bo naprawde, żal było patrzeć na naszą grę w ataku pozycyjnym.
Najlepsi zdecydowanie Diaz, Ćwielong i Brozio. Najsłabszy Boguski i Zieńczuk. Dobra zmiana Cantoro, wprowadził spokój. Z tego Beto może coś będzie, ale chyba będziemy też musieli na to troche poczekać. Szkoda też, że Małecki stracił formę z jesieni. Ogólnie zwycięstwo bezcenne, ale gra niestety nie napawa optymizmem, znowu brak pomysłu, na szczęście mamy Pawła. |
Pisałem kilka stron wcześniej, że wygramy po walce:) I chociaż to niepoprawne politycznie na tym forum ja pochwalę za zmianę także Cantoro. Oczywiście Beto niezła zmiana a Pepe świetna.
|
dawno sie tak nie wydarłem mimo ze na E byłem ehh bezcenne no i Wisła powinna refundowac leczenie nerow ;)
kilka rzeczy ktore mi sie rzuciły w oczy - Sędzia - Pawełek.. mimo dobrych interwencji pod koniec meczu to poczatek miał zenujący - BETO BETO BETO przeciez to diamencik - Zieńczuk beznadziejnie |
Cytat:
No, nie przesadzajmy tak bardzo, bo zaliczył asystę:D Gra była o niebo lepsza niż w meczu z Polonią, tyle że Bytomską. Ładne akcje na jeden kontakt, ambicja...oby tak dalej i PO MISTRZOSTWO! |
chociaż nie oglądałem całego mecz,widziałem ostatnie 20 minut to muszę powiedzieć,że w dzisiejszym meczu widziałem tą Wisłę jaką chcę widzieć w każdym meczu,walczącą zdeterminowaną.oby tak dalej a nie powinno być źle.o dzisiejszym meczu trzeba będzie zapomnieć i zacząć operację "Derby" , oczywiście jeszcze wcześniej mecz z Botem,który będzie się chciał zrehabilitować za dzisiejszą wpadkę.
|
bałem się tego meczu jak cholera, ale, jak zawsze :) ,wierzyłem.
Ktoś wyżej mądrze napisał: niech dziennikarzyny wypisują jak najwięcej głupot o Wisełce, to tylko naszych dodatkowo podkręci. Jutro oczywiście kibicujemy chłopakom z Białegostoku i Wodzisławia, niech i pod nas liga w końcu zagra :D Żywczyk już dziś smakuje świetnie, liczę na to, że jutro będzie wyśmienity. |
Piotrek Ćwielong zagrał fenomenalnie, Małecki jakoś ciężko biegał po tym boisku. Ćwielong grał dokładnie nie tracił piłek, wywaliczył karnego którrego śedzia nie podyktował, bardzo ładnie uderzył jednak dobrą interwencją popisał się Przyrowski. Co najważniejsze miał asyste ! Dodam, że ostro pracował w obronie. Udowodnił, że należy mu się szansa na pierwszy skład.
Środek pola dzisija perfekt Sobol z Diazem byli najsileniszymi punktami naszej drużyny. Co do Beto to zastawiac się umie jednak, ma pewne braki, jest okazja żeby zagrać mu prostopadłą a on się zatrzymuje i chce grać na sciane. Musi na pewno to poprawić. Miejmy nadzieje że to dopiero początek naszych zwycięstw. |
Nie ma tez co przesadzac z ochami i achami ,bo do strzelenia gola na 1-0 wcale nam sie gra nie kleiła .Bramka to wynik takiej wymiany cios za cios,najpierw Marcelo bodycheckiem czysto powstrzymal Ivanowskiego,poszla nasza kontra ,rog,poprawka i gol (chyba ze spalonego). Poczatek 2 giej polowy to znow sen, gol dla Polonii i trzeba bylo znow harowac na bramke ,udalo sie i na koncu znow obrona Czestochowy ,tak nie wolno grac ,bo gdyby sie skonczylo remisem to bylby placz.
Beto sie niezle zastawia i drybluje,mimo ze nie ma szybkosci jest pozyteczny dla druzyny wypracowal w pojedynke setke i fajnie tez pietka zagral.Cwielong dobra zmiana za Maleckiego.Malecki duzo walczy to jest jego zaleta ale neistety 4 na 5 podan,dosrodkowan ma niecelnych,musi nad tym pracowac.Solidny mecz glowackiego,niezly Marcelo,Diaz i Sobol na plus ,Zieniu asysta,Boguski robil duzo wiatru w przodzie no i niezastapiony Brozek.Mam nadzieje ze po tej wygranej morale chociaz troche pojdzie w gore |
Gol nie był ze spalonego...Boguski miał "spalone" kolano, a Brożek był na równi z linią piłki.
|
odniosłem wrażenie ze w koncówce Brożek za bardzo chciał strzelić trzecią bramkę i w sytuacji gdy powinien to zrobić nie strzelił:P ale chwala mu za te 2, które wpadły:)
Olbrzymi szacunek dla Sobola, gość jest niesamowity! Ćwielong i Beto dali super zmianę. Jestem pod wrazeniem jak Beto dochodzi do pilki, mimo ze widac pewne braki, ale jak chłop złapie dyspozycje to przeciwnicy bedą sie bać pod niego podchodzić:D Ponadto brawa dla Zienia, Baszcza, Głowy i Diaza Boguski niestety dziś nie błyszczał, podobnie Małecki ale co tu duzo mowić NARESZCIE ZWYCIĘSTWO!:D |
Tak w ogóle... podobno przyjeżdżali do nas tylko po zwycięstwo :rotfl:
Wy też darliście się po bramkach, jak nigdy? |
Cytat:
Na moje oko, Brożek był wychylony ciut i "jego głowa" była na pozycji spalonej :). Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To co nam w środę Lewandowski "zagarnął ręką" w meczu PP, dzisiaj odebraliśmy spalonym w meczu z Polonią. Bilans szczęścia i krzywd zawsze wychodzi na zero :))))))))) |
Ale jest mówione, że trzeba w sytuacjach spornych działać na korzyść druzyny atakującej - teraz to zadziałało i mogliśmy isę cieszyć z bramki Brozia.
|
brazylijski zaciąg prezentuje sie bardzo przyzwoicie. Marcelo - profesor, latał po całej szerokości asekurując Pietie i Baszcza. Szkoda ze pewnie w lecie odejdzie. Beto i genialnie sie zastawia a i techniką nie grzeszy. Kondycja jeszcze nie ta ale moim zdaniem to idealny partner dla Pawła. Martwi słaba dyspozycja Rafała.
Nie zmienia to faktu że gra nie wygląda imponująco. Dalej nie ma pomysłu tylko walimy z kontrami jak jest przechwyt. Natomiast atak pozycyjny polega na rozgrywaniu skorzanej miedzy obroncami i pała. |
Cytat:
|
Cytat:
To dziwne, ale tak ;) |
powtórki pokazały że tylko Boguski palił, nie Brozek ; )
A nie mówiłem że Wisła dzisiaj wygra? swoją drogą i Lechia i Śląsk dzisiaj wygrały. dobry dzień |
Podbiegnięcie Pawła 2 razy do Skorży było dopełnieniem konferencji, o którą poprosił.Tak jak Zieńczuk w przerwie powiedział,pokazali,że nadal są drużyną.Brawo!
A w grze naprawdę było dzisiaj widać,że zależy im na wygranej,walczyli.I jak zwykle możemy liczyć na Pawła:) Teraz musi być już tylko lepiej! :) |
Cytat:
|
Beto się fajnie zastawia, ale ma szybkość na poziomie Iwanowskiego. Jak chce coś w tej lidze znaczyć, to musi być dużo dużo szybszy. Jeśli chodzi o siłe i zastawianie to na poziomie Kuzby z najlepszych lat. Ale szybkość czy gra głową to tragedia...
|
Cytat:
|
Co do meczu : B oguski nie jest w formie, Beto się rozkręca brakuje mu gola do pewności, radość po zdobyciu bramek coś pięknego pokazuje charakter drużyny JJJ BG!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Dobrze, że mecz wygrany, dobre zmiany, dobra gra drugiej linii w defensywie, ale gra do przodu to nadal jest dramat. Dzisiaj uratowała nas tylko skuteczność Brożka, bo sytuacji było naprawdę mało, mniej więcej tyle co z Polonią Bytom. |
ja odciąłem sie przed tym spotkaniem od prasowych wypowiedzi,zapowiedzi itp
dzis zobaczyłem Wisłę walczącą,od pierwszej do ostatniej minuty, nie było zbyt wielu okazji do strzelania ale nie zapominajmy ze przyjechała najlpesza linia defensywna. wydaje sie ze sprowadzenia Beto oraz Marcelo z meczu na mecz grają coraz lepiej |
Zieńczuk zagrał słabo nie stwarza żadnego zagrożenia dla przeciwnika z jego strony boiska. Skorża powinien na lewą pomoc dać Boguskiego, atak Beto, Brożek na prawej niech zostanie Małecki. Gdyby tak było od początku kto wie czy Dysko-Polonia nie została by rozgromiona wysoko.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wynik i gra z podrowieniami dla psedu pismaków. Tak właśnie wygląda nasz koniec, tak też Paweł Brożek udowadnia po strzeleniu 1 bramki w jakim jest konflikcie ze Skorżą. Z perspektywy D bardzo dobra zmiana Ćwielonga, Beto też nieźle. Mały i Zieniu troche dziś nie widoczni. Pawełek znów przyprawiał o palputacje serca przy swoich wybiciach
|
Dla mnie dzisiaj cichym bohaterem był Sobolewski,walczył o każda piłkę,przecinał akcje zaczepne Poloni, w dodatku dużo widział.. Oprocz Brożka dla mnie piłkarz meczu..
|
po przeczytaniu ostatniego wersu,umacniam swoje zdanie,że Maciek Skorża to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
http://wislasoccer.com/news_item_10521.htm |
Ja też uważam że sytuacji było sporo ,Broziu mógł jeszcze 2 spokojnie walnąć .
Ogólnie mecz na plus , choć bramkę to znów frajersko straciliśmy . |
Według mnie, Druga bramka Brożka będzie pewniakiem do bramki kolejki - po pierwsze za samą akcję, po drugie za sposób wykończenia.
|
szkoda, ze Brozio nie wtrafił z przewrotki .. to byłaby przepiękna akcja i hattrick ..
jaki transparent wisiał na D bo nie widziałem ? i kiedy ostatnio Sobol został zmieniony w czasie gry ? bo ja nie moge jakoś sobie przypomnieć :D ale chyba mu zabrakło sił, bo super dzisiaj walczył ! |
No to widzę, że na forum ogólny orgazm i świętowanie mistrza:lol: Żeby tylko nie było zdziwienia w następnej kolejce.
|
Kołtoń krytykowal gre Diaza? No nie wierze, Junior byl jednym z najlepszych na boisku, a juz na pewno najbardziej, obok Baszczynskiego, najwaleczniejszym. Byl wszedzie, nie odstawial nogi, zupelne przeciwienstwo jego gry w meczu z Lechem.
A o Beto juz chyba zostalo powiedziane wszystko. Gosc jest materialem na swietnego napadziora, tak mowilem po meczu z Lechem, teraz sie tylko w tym utwierdzilem. |
Pamiętam jak jeszcze niedawno (po sparingach) Beto był nazywany kaleką i Grzesiem Kmiecikiem numer dwa.
Jak będę miał wenę to nawet znajdę tego posta :) bo utkwił mi w pamięci. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl