Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Nitrox 07.01.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653901)
Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.


Zaproszenie przyjete, termin 14.01. 2009 (środa)

Aga21 08.01.2009 09:16

Wojtek ja mam teraz grać z Elite nie tobą.

Elite - wyzwanie złożone...

zimka 08.01.2009 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 653977)
Wojtek ja mam teraz grać z Elite nie tobą.

Elite - wyzwanie złożone...


Przyjęte:P


Dzisiaj opublikuje tabelę rozgrywanie meczy ulegnie troche zmianie bo na oczątku sezonu dojdzie ejszcze puchar ale podejrzewam że wszyscy szybko odpadniemy no z wyjatkiem Wisła Krk. więc nie będa to wielkie zmiany.:)

Wojtek 1906 08.01.2009 15:33

White Star Kraków złożyłem zaproszenie na rozegranie II kolejki.

Furbyy 08.01.2009 15:57

Czegoś tu nie rozumiem :-/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 653672)
Kolejka 1 7.01.2009

Wisła NH - Victoria84 1:2
[..]

tymczasem ja grałem wczoraj z drużyną Wisła NH [liga 9, miejsce 8]
Wisła Krk. - Wisła NH 2:1 (wcześniej pisałem o tym problemie)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 653687)
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

Wszystko wskazuje na to że ze mną (chyba że są dwie drużyny o tej samej nazwie, w co wątpię), bo faktycznie prowadziłeś, lecz w 2 połowie odrobiłem straty. Także prośba do Zimki o korektę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653901)
Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.

zanotowałem

zgodnie z grafikiem 2 kolejki czekam na 'zaproszenie' od
Fc Schabek

Schabek 08.01.2009 16:40

zaproszenie poszło

Wojtek 1906 08.01.2009 16:54

no faktycznie nie zauważyłem tego. komuś się coś pojebało bo ja jeszcze z Victorią84 nie grałem

qazwsx123 08.01.2009 17:31

Schabek.... nie wiem co jest ale ja zaproszenie wysłałem i zostało odrzucone. Podaj mi nazwe swojej druzyny dokładnie.

Oto screen : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0...werty.bmp.html

Ten mecz musimy rozegrać bo sknocimy kolejke :)

Nergal 08.01.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 653598)
No ja też gram z AC Calcio jakimś. A kiedy start nowego sezonu?

Nowy sezon staruje 17/18 stycznia, także już za tydzień. Więc w sumie nie będzie kolejnego sparingu zjednoczonego jak to wyżej pisałem, i w sumie dobrze bo ciulowe to rozwiązanie jest:)

Panowie lepiej sobie zorganizujcie lige zjednoczoną, każdy niech sobie zabuduje konto premium na 2 tygodnie, zapisze się do ligi a pózniej już konta nie potrzeba. Musi być ono tylko w momencie zapisywania. A kwestie terminarza, wysyłania wyzwań, ich przyjmowania, rozwiążą się automatycznie:)

zimka 08.01.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 654212)
Nowy sezon staruje 17/18 stycznia, także już za tydzień. Więc w sumie nie będzie kolejnego sparingu zjednoczonego jak to wyżej pisałem, i w sumie dobrze bo ciulowe to rozwiązanie jest:)

Panowie lepiej sobie zorganizujcie lige zjednoczoną, każdy niech sobie zabuduje konto premium na 2 tygodnie, zapisze się do ligi a pózniej już konta nie potrzeba. Musi być ono tylko w momencie zapisywania. A kwestie terminarza, wysyłania wyzwań, ich przyjmowania, rozwiążą się automatycznie:)

Dla mnei nei ma problemu z kontem premium miałem nie raz moge zakupić znowu ja się piszę:P

Nitrox 08.01.2009 18:52

juz posiadam konto premium.

Blacha92 08.01.2009 19:01

qazwsx123 ten mecz rozegracie w wolnym terminie , teraz juz bedzie druga kolejka , przyjmij zaproszenie

qazwsx123 08.01.2009 19:38

OK. Zaproszenie przyjęte. Też jesteś początkujący ?

Blacha92 08.01.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 654264)
OK. Zaproszenie przyjęte. Też jesteś początkujący ?

Raczej tak

Nergal 08.01.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654227)
Dla mnei nei ma problemu z kontem premium miałem nie raz moge zakupić znowu ja się piszę:P

No więc zgadajcie się w kilku tu na forum, nie wiem 8-10. Każdy zabuduje sobie premium na 2 tygodnie, któryś założy ligę i po problemie. Bo teraz jak się zacznie puchar ligi czyli mecze we środy zrobi się Wam konkretny burdel. Jeden odpadnie w pierwszej rundzie, inny w drugiej, inny w czwartej i konia z rzędem temu kto to ogarnie:) Takie rozgrywki oparte n a meczach towarzyskich mają sens tylko po odpadnięciu z pucharu ligi mając zapas wielu tygodni do końca sezonu.

zimka 08.01.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 654371)
No więc zgadajcie się w kilku tu na forum, nie wiem 8-10. Każdy zabuduje sobie premium na 2 tygodnie, któryś założy ligę i po problemie. Bo teraz jak się zacznie puchar ligi czyli mecze we środy zrobi się Wam konkretny burdel. Jeden odpadnie w pierwszej rundzie, inny w drugiej, inny w czwartej i konia z rzędem temu kto to ogarnie:) Takie rozgrywki oparte n a meczach towarzyskich mają sens tylko po odpadnięciu z pucharu ligi mając zapas wielu tygodni do końca sezonu.


JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>

Nergal 08.01.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654383)
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>

Ja bym chętnie się wpisał ale już gram w lidze zjednoczonej, no chyba że kompletowaniu 8 zespołów potrwa kilka tygodni wtedy chętnie sie wpiszę:) a jutro play-off o IV ligę:evil:

Blacha92 08.01.2009 22:45

To co , tej ligi nie bedzie?

Wojtek 1906 09.01.2009 15:49

ja się pisze ale ile mniej więcej wynosi to konto premium ?

Nitrox 09.01.2009 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 654664)
ja się pisze ale ile mniej więcej wynosi to konto premium ?


Chyba cos okolo 40 złotych. Mysle ze dopoki nie skompletujemy uczestnikow do zjednoczonej ligi, to bedziemy narazie "naszą" lige grac.

Matejas_ 09.01.2009 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654383)
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>

Można założyć lige niepłatną... tzn jedna osoba kupuje premium, zakłada lige i moga w lidze grać osoby nie mające premium.

Ja też sie pisze jak coś.

A tą lige co teraz gracie sobie dokoczcie może bo tak głupio przerywać, zwłaszcza że jesteście większością.

Nitrox 09.01.2009 17:30

Mysle ze ja lub Zimka, moze założyć taka lige. Ja juz mam konto premium, niewiem jak Zimka. Tylko ile osob jest chetnych ?? Jezeli zalozymy nowa lige, o starej nie dokanczymy.

zimka 09.01.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 654726)
Mysle ze ja lub Zimka, moze założyć taka lige. Ja juz mam konto premium, niewiem jak Zimka. Tylko ile osob jest chetnych ?? Jezeli zalozymy nowa lige, o starej nie dokanczymy.

Mi sie skonczyło 2 dni temu więc Nitrox jak możesz załóż i pozaparszaj wszystkich:)

Nitrox 09.01.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654735)
Mi sie skonczyło 2 dni temu więc Nitrox jak możesz załóż i pozaparszaj wszystkich:)


Ok. To biore sie za lige.

Liga założona, zaproszenia powysyłane. Niestety mogłem załozyc tylko lige na 10 a nie na 12 drużyn ( niewiem dlaczego). Zaproszeń wysłałem 11, kto pierwszy ten lepszy.
Nazwa Ligi: White Star Division

zimka 09.01.2009 18:03

Przyjęte zaproszenie wieć się zapisywać tamten nie ważny terminarz i wyniki liczy się ta liga więc się nie pier***** i akceprować:D

Blacha92 09.01.2009 18:20

Ja chyba zaproszenia nie dostałem.Mazovia Minsk Maz
zadne pw nie doszło. bardzo bym chciał jednak aby miejsce sie w tej lidze dla mnie znalazło
pozdr

ja_ka_ 09.01.2009 18:23

Jak sprawdzić czy się załapałem? Klikam że chce żeby mnie przyjęto do rozgrywek ale ani żadnego potwierdzenia ...

zimka 09.01.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 654763)
Jak sprawdzić czy się załapałem? Klikam że chce żeby mnie przyjęto do rozgrywek ale ani żadnego potwierdzenia ...

Wchodzisz w wiadomość i klikasz w nia po prawej CI sie wyświetli wiadomość klikasz w nazwę ligii i tyle. Poźniej wchodzisz w zjednoczone i liga i powinieneś być

Nitrox zaproś wszystkich 12 i kto pierwszy ten lepszy!!:D

Nitrox 09.01.2009 18:30

Blacha92, napisał mi na p.w, ze trzeba zaplacic 10 złotych żeby przyjąc zaproszenie z ligi. Zimka dostał sie do ligi chyba bez płacenia kasy.

Blacha92 09.01.2009 18:32

Zimka dostał sie do ligi bo ma konto premium. A Ci co nie maja muszą wykupić Gice za 10 zł

Nitrox 09.01.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 654769)
Zimka dostał sie do ligi bo ma konto premium. A Ci co nie maja muszą wykupić Gice za 10 zł


Zimka juz nie ma konta premium, wygasło mu dwa dni temu ( patrz pare postów wyżej). Nie którzy z Was chyba moga zainwestowac ta dyszke, żeby zagrac.

Blacha92 09.01.2009 18:33

Wiec proponuje aby nasza liga istniała dalej , ale wprowadzic trzeba wiecej porzadku

ja_ka_ 09.01.2009 18:34

Duupa. Klikam w to już z 10 razy i nic. Odnalazłem ligę i jesteście tylko we 2 Nancatsu i ELITE

zimka 09.01.2009 18:34

tak:D więc jak mozecie to wykupcie konto premium dzwoniac z domowego za 10 zł macie meisiac premium. BArdzo pomaga takie konto.

Nitrox 09.01.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654773)
tak:D więc jak mozecie to wykupcie konto premium dzwoniac z domowego za 10 zł macie meisiac premium. BArdzo pomaga takie konto.

Tak Panowie i Panie, 10 złotych to nie tak duzy pieniadz, a z domowego kazdy moze zadzwonic lub nawet z komórki :)

ja_ka_ 09.01.2009 18:36

Trzeba mieć tel domowy :(

zimka 09.01.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 654778)
Trzeba mieć tel domowy :(

Z komórkowego też można mniej więcej to samo:)

ja_ka_ 09.01.2009 18:51

"Witaj w lidze White Star Division. Powodzenia!"
Sms za 10,98 i 15 Giców jest, wystarczy się od nowa zalogować.

Blacha92 09.01.2009 19:56

Ja bym zostawał przy tej naszej. Byśmy to ogarneli

rocco_1906 09.01.2009 20:18

jak panowie robicie Lige Zjednoczona to ja jestem chetny i czekam na zaproszenie:)

nazwa klubu to NBZ KRAKÓW


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl