![]() |
Walka dość wyrównana i myślałem, że jednak sędziowie będą za Arreolą. Na szczęście stało się inaczej i duże brawa dla Adamka. Mądrze punktował, Arreola boksował chaotycznie.
Przydałoby się jednak, żeby Tomek poprawił siłe ciosu. Ciężko sie przebudzić w niedziele o 6 rano i 12 rund oglądać, lepszy byłby nokaut w 3-4 rundzie :D |
teraz z rana bedzie jakas powtorka czy dopiero wieczorem?
ogladalem walke, ale obejrzalbym jeszcze raz, bo jest na co popatrzec.. jak na wage ciezka to walka stala na wysokim poziomie |
powtorka za chwile sie zaczyna na polsacie sport
|
Jedynym minusem z tej walki jest to ze pomimo celności i ilości uderzeń nie przełożyło się to na siłę tych ciosów. Technicznie zajebiście ale jednak uderzenia nie na wagę ciężką (mam nadzieję ze to jakoś nadrobi). Widać że coraz lepiej czuje się w królewskiej kategorii.
Brawo! |
BRAWO ADAMEK, teraz walka z Hayem, a późeni z Kliczko. Wierze w ciebie, możesz pokonać każdego:):)
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie napisalem ze znam go lepiej - nie wciskaj mi słów których nie wypowiedzialem , moja sprawa czy go lubie czy nie,dla mnie sprawia takie wrażenie i tyle,a co do tego że nie powinien wygrać to takie pierwsze odczucia po walce miałem i nie tylko ja.
Gdyby np Brożek powiedział że jest najlepszy i jest mistrzem to nie przyjąłbyś tego jako zarozumialstwo rozumiem ? |
czlowieku takich jak Brozek to sa setki tysiecy a Adamek to jest scisła swiatowa czołowka. Ale co tu z toba gadac jak i tak cos sobie ubzdurales i to dla ciebie juz jest swiete.
|
Ma ktoś linka do walki?
|
Maćko przytoczył to co właśnie chciałem napisać:)
Statystyki związane z ciosami zamykają usta przeciwnikom Adamka. Mam nadzieje że zrobiono jest obiektywnie a nie pod Polaka;] |
WILU,
Cytat:
http://dariuszjaron.blog.interia.pl/?id=1835209 , polecam. |
Cytat:
|
Jak ktoś widział zdjecia Areoli po walce to niech nie gada bzdur że nic nie poczuł , teraz w wywiadach sam mówi zę Adamek byl lepszy . Swoją drogą spoko z niego chłop ;)
|
Piękna walka w wykonaniu Adamka. Tak walcząc może na prawdę dużo zdziałać w ciężkiej. Aby tylko udało mu się zakontraktować Haya
|
Również miałem okazje poznać pana Tomka, nawet pojechałem mu wtedy trochę po ambicji(pewnie nie jeden kopacz by się obraził za takie coś), ale chłop przyjął to normalnie, a potem poszliśmy na browarka do Loży Aktora. Jeśli chodzi o jego tzw. ,,kozaczenie" to wtedy właśnie powiedział mi pare słów które wyrobiły u mnie duży szacun dla niego. Chciałbym żeby nasi piłkarze czerpali wzorce z jego podchodzenia do wykonywanego zawodu, wtedy LM mielibyśmy już od dawna. Walka dobra i czekam na kolejną:-D .
|
Brawo Adamek!
Trzecia walka w wadze ciężkiej, ale tak naprawdę pierwsza dająca miarodajny wyznacznik umiejętności Polaka. Zdał egzamin na ocenę plus dobry - wypunktował było nie było groźnego rywala (przegrał wcześniej tylko z Kliczką). I to dość wyraźnie, czego nie widziały tylko dwie osoby na świecie - jeden z sędziów punktujący remisowo i niejaki Wilu TS z forum TWSD. Jest wytrzymały, świetny technicznie. Mimo tego, że mocno "przykoksił" nie zatracił nic ze swego refleksu. Świat stoi przed nim otworem - gala w HBO, "Let's get ready to rumble" - to gwarant, że walkę tę oglądął cały świat. I cały świat zobaczył pięściarza widowiskowego (co w obecnej wadze ciężkiej zdominowanej przez Wałujewów, Ruizów itp jest ewenementem) - o jego przyszłość wypada być zatem spokojnym. Czemu "tylko" plus dobry? Bo wciąż do poprawy jest siła ciosów. Owszem, zadał ich mnóstwo, owszem zrobił (cytując samego Arreole) mu twarz Shreka. Brak mu jednak argumentu by posłać rywala na deski. A jako pretendend do przyszłych tytułów mistrzowskich będzie zmuszony do wygrania przez KO, trudno bowiem spodziewać się że aż tak bardzo zdominuję np. Kliczkę by sędziowie punktowali na jego korzyść. Jest to obszar do poprawy, poza tym świetnie. Jeszcze raz - gratulacje Tomasz, dzięki za te emocje. Wielki sportowiec to ten, który podnosi się po chwilach grozy (jak te z 4-5-6 rundy). Wygrać walkę kontrolowaną potrafi każdy. Brawo. |
Sporo osob Adamka u nas w kraju nie lubi, tak jak piszecie, ze wzgledu na jego pewnosc siebie. Przyjelo sie u nas, ze kazdy w wywiadach (kazda dyscyplina) pierdzi o sile rywala, dyspozycji dnia i innych czynnikach.
Nikt nie ma jaj zeby powiedziec "przyjechalismy tutaj i wygramy to spotkanie, bo jestesmy o wiele lepsi" - po prostu. Adamek po raz kolejny pokazal, ze kiedy jest przygotowany to jest w stanie walczyc z kazdym. Jesli dostanie Vitka to bedzie bardzo ciezko go wypunktowac. Jesli natomiast bedzie to Haye, to polozy sie po ktoryms z kolei ciosie Tomasza. |
Co do tej jego pewności, to nie jestem przekonany. Zauważmy że boks zawodowy, to w dużej mierze schow które muszą kręcić zawodnicy, przed walką aby podnieść oglądalność HBO. Wszyscy bokserzy są zarozumiali, bo o to w tym wszystkim chodzi.
|
Może głupi przykład ale nie wierzę żeby Najman nie miał pewnej klauzuli w kontrakcie. Jakby mi zapłacili to też bym mówił że rozniose Pudziana.
Taki schow;] |
zakompleksience wlasnie tak rozumuja. jak ktos jest inny od nich, jest pewny siebie, to on dla nich jest cwaniczkiem, kozakiem.
zakompleksience chcieliby zeby ludzie byli jak oni, strachliwi, zakompleksieni, bez wiary w siebie. zakompleksience oto link dla was: http://funciak.blox.pl/2008/06/Zakom...one-bydlo.html |
ma ktos pojęcie o ktorej walczy Włodarczyk ?
|
Ale ten Dominikanczyk zlal Cieslaka...a sedziowie juz, juz cos kombinowali ;) i jakos Borek sie na to nie oburza?
Wynik walki Wlodarczyka z Fragomenim trudny do przewidzenia. Delikatna przewaga(w wyszkoleniu, obyciu, itd) Wlocha, oczywiscie w mojej ocenie. |
Knock out. Brawo Diablo ;)
|
Bardzo ładna, mądra walka Włodarczyka. A Fragomeni to nie ogórek, znokautować takiego to duża sztuka.
|
|
Cytat:
|
Niestety, Andrew przyjął zbyt dużo ciosów i ma poważne problemy z wysłowieniem się. Ale za to fryz ma zajefajny.
|
Cytat:
No to piwko i przed telewizory :) |
Oglądał ktoś transmisje na sport.pl? Jak myślicie czy przy szybkości 1mb/s jest szansa obejrzeć walke?
|
Bardziej to zależy czy im serwery wytrzymają - najczęściej rwie transmisję nie przez Twoje wolne łącze.
Ja mam wieczorami 8mb/s i czasami mi z jakiś portali mecze rwało bo nagle się w cholerę ludzi podpięło. |
Wie ktoś czy dzisiejsza walka bedzie tylko na C+? Bedzie ją można zobaczyć na jakiś innych stacjach np.Eurosport albo jakiś zagranicznych?
|
Cytat:
|
Rtl będzie zakodowany, walka na C+
|
Da się gdzieś na necie obejrzeć walke Alberta ? Czy tylko C+?
|
Okolo ktorej godziny mozna spodziewac sie walki Sosnowskiego?
|
Sosnowski walczy około godz. 23
|
23. Może koło 23:30. Jak dotychczas godziny wszystkich walk dobrze oceniałem;) Ale oczywiście nie gwarantuje że trafię bo walka może być krótka;]
|
wie ktoś może jakie walki poprzedzą walkę wieczoru?? znalazłem tylko jedną Johnathon Banks -VS- Jason Gavern.
Będą jeszcze jakieś inne? |
czy ktośpoda linka na sopcast?
|
Tutaj można obejrzeć:
http://betonline.net.pl/viewpage.php?page_id=130 Jakby ktoś miał linka do sopcasta to byłoby fajnie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl