![]() |
Takie mecze są potrzebne, wygrać kiedy nie idzie. Prawda jest taka że powinniśmy zakończyć ten mecz w pierwszych 30 minutach jednak ta piłką nie chciała wpaść do bramki. Chwała Zieńczukowi za to że w końcówce miał bardzo dobre wrzutki, jego dobra dyspozycja jest nam potrzebna teraz jak nigdy.
Na wielki plus Małecki, Marcelo no i Zieniu. Brożek takimi meczami jak dziś i z LKSem zamyka sobie drogę do zagranicznego klubu, przynajmniej połowę tego co miał w tych meczach powinien strzelić. PS. Ten meczy był istnym horrorem... |
LOL, to była chyba najlepszy finisz Wisły w ostatnich trzech latach. Bramki w 92. i 95. minucie!
Ale zasłużone zwycięstwo, było 14 strzałów, w tym 6 celnych. Nie wynoście Brożka pod niebiosa, kilka sytuacji zawalił w nominalnym czasie gry. Napastnik o takiej klasie nie może strzelać w niebo stojąc 2 metry przed pustą bramką. Kiksy wybaczam, jeżeli się prowadzi w meczu. Ale litości, przy 0:0... Już miałem pisać (90. minuta), że Wisła zdobyła ledwie 5 pkt w 4 ostatnich meczach. Jest lepiej, mamy 7, ale to wciąż jest poziom nie gwarantujący mistrzostwa! |
Grali do dupy, ale ważne są 3 oczka. Teraz przegotować się na Lechię :)
|
noi prosze... PAWEŁ BROŻEK i zaraz po nim Patryk ODCZAROWALI WODZISŁAW !!!
wstydzic sie powinni wislacy za e nie wykorzystane sytuacje ... co tu duzo mowić,kazdy widzial jak to wyglada, brawo za ambicje, zagrali dosłownie do ostatniego gwizdka i opłaciło się !!! te 3 pkt cieszą mnie chyba najbardziej ze wszystkich zdobytych w tym sezonie ;) |
Brawo i 3 punkty do kieszeni :D Wg mnie pomysł pana Macieja z ustawieniem drużyny na 1 połowę troszkę nie trafiony :) Teraz mecz przyjaźni :D Oby wygrany :P
|
Takie zwycięstwa smakują najlepiej. Ale, oby nigdy więcej takich nerwówek.
|
Cieszy wynik, o grze trzeba zapomnieć jak najszybciej...Na Boguskiego na przerwa źle wpłynęła, dobrze Małecki. Wisła męczyła się niemiłosiernie, ale faktem jest, że Odra powinna kończyć ten mecz w 9(to co wyprawiał ten Korzym to jest boiskowe chamstwo i tutaj jak nigdy zgodze się w 100% z komentatorami Canal +) na pewno z tego meczu zapamiętam jeszcze grę Zieńczuka, nie tylko za asystę, ale udawało mu się dzisiaj więcej niż we wszystkich meczach do tej pory razem wziętych.
|
Kompleks Odry przela,amy :)
Gratulacje Małecki! |
"Zieniu orał na tej lewej stronie jak na ugorze.." powalił mnie ten tekst komentatora :D
BO WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ ! WISŁA NAJLEPSZA JEST!! :D |
Cytat:
Nawet się nie zastanawiam ile by było jakbyś od początku go miał:-p A następnym razem mimo wszystko załóż trochę wcześniej, bo niektórzy mają słabe serce (mimo, że wiślackie):lol: Brawo Wisła za walkę do końca! |
Warto zwrócić uwagę na coraz lepszą grę Marcelo, poza 2 akcjami gdzie dał się oszukać, grał bezbłędnie. "Coś na uspokojenie" jest potrzebne nie tylko zawodnikom ale i mi bo byłem bliski zawału!
|
Cytat:
Cytat:
|
1. Polonia Warszawa 28
2. Wisła Kraków 27 3. GKS Bełchatów 25 4. Amica Poznań 24 5. Legia Warszawa 24 6. Śląsk Wrocław 21 7. Polonia Bytom 17 8. Lechia Gdańsk 17 9. Ruch Chorzów 16 10. Arka Gdynia 15 11. Jagiellonia Białystok 14 12. Piast Gliwice 14 13. Odra Wodzisław Śląski 13 14. Łódzki KS 10 15. Górnik Zabrze 9 16. Cracovia Kraków 8 |
w stosunku do meczu z ŁKS-em widac pewien postęp,Odra grajac w 10-tke musiała spuchnąc.Podobała mi sie gra Zienia który kilka razy szarpnał na lewym skrzydle.Brożek widac że jest troche przemeczony i to natychmiast odbija sie na grze ofensywnej Wisły.
|
3 punkty zdobyte-to najwazniejsze.Skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,ale przeciez to legia i lech stracily punkty -wiec cieszmy sie panowie.Jestesmy tylko jedno oczko za polonia i miejmy nadzieje,ze juz w najblizszy weekend to oni beda ogladac nasze plecy.Pozdro dla wszystkich , ktorzy wierza w sukces do ostatnich sekund!
|
Legia za Amicą i Śląsk na 6. pozycji ;)
|
Brawo Zienczuk tego człowieka brakowało .Wisełka the best
|
Jak dobrze pójdzie, to będziemy po rundzie jesiennej wiceliderem (może nawet liderem) i będziemy mieć bardzo korzystny układ meczy na wiosne.
|
Tak zwany fart z dupy. Brozio mimo gola, niepokojąco rozkojarzony dzisiaj..
|
A 5 minut przed koncem miałem wyłączyć TV. Nie wyłączyłem bo mi się browar na kanapę wylał... Mecz piach, mnóstwo strat ale liczą się 3 pkt. Zwycięzców się nie ocenia.
|
Tym razem szczęście mam dopisało! :) jestem szczęśliwy i to bardzo :) nawet to że mi kupon nie wchodzi mnie nie przejmuje :p
|
Cytat:
ps. Dzieki Wiśle siadl mi kuponik:D pozdro |
Takie mecze jak ten mnie rozpieprzaja od wewnatrz maksymalnie. Poziom frustracji w drugiej polowie siegal pamietnego szczytu osiagnietego w meczu Ekwador - Polska na MS2006. Tym razem nie rzucalem jednak kubkami po scianach.
Pierwsza polowa jeszcze wygladala jako tako ale druga to byla taka A klasowa padaka. Wypada tylko postronnych widzow przeprosic za to co widzieli... Wisla wygrala zasluzenie ale ja prosze o mniej takich "widowisk" bo nerwow mnie to kosztowalo cala mase a ogladac tez nie bylo co. Wisla znow nieskutecznie, pilka sie od Brozka odbija 1m od bramki jak od Rasiaka, znow mase niecelnych podan i braku zrozumienia przy wychodzeniu na pozycje. To mi wygladalo jak jakis Gornik Zabrze.... :( Marcelo chyba najlepiej zagral w calym zespole, widac ze mimo krotkiego stazu to pewny punkt Wisly. Razem z Cleberem zagrali bezblednie ale tez Odra ich do wielkiego wysilku nie zmusila. Boczni obroncy slabo, malo kiedy wspomagali atak. Singlar to chyba nie ma pojecia co to jest wyjscie na obieg. Piotr Brozek slabo dzisiaj, niedokladnie podania, niczym sie nie wyroznil na plus. W srodku pola Sobolewski calkiem dobrze. Odra w srodku pola nie potrafila nic ugrac. Jirsak tragicznie dzisiaj, wyrazny dolek formy, podobnie jak Boguski. Ta zmarnowana setka to prawie taka jak Brozka. Diaz w kratke, ma jakis taki dziwny styl ze ta pilka mu sie gdzies ciagle placze. Nie rozumiem tego bo czasem wygalda to na braki techniczne a mimo to podaje bardzo fajnie (ale nie dzisiaj). Malecki znow mnie wkurzal przez wiekszosc meczu ale powiedzmy ze dzis mu odpuszcze bo napracowal sie duzo. Łobodzinski nic, to juz Zienczuk dzisiaj nawet dobrze na skrzydle gral. Brozio w koncu strzelil czym mnie nie tyle ucieszyl co spuscil ze mnie nerwy na tyle, ze moge spokojnie zrobic sobie herbate, choc jakies ziolka na uspokojenie bylyby lepsze. UFFFF...... :D |
Cytat:
Właśnie tego "farta" nam brakło w W-wie gdzie Mucha był chyba na jakiś prochach jak wyciągał kolejne nasze setki i w meczu z ŁKS-em gdzie mieliśmy mnóstwo sytuacji i zawsze coś stawało na przeszkodzie (m. in. Bodzio W). Więc już łaskawie skończ pier*olić i zacznij się cieszyć malkontencie. Ciekawe co byś napisał jakby się skończyło 0:0... |
co za nerwy. ale ważne 3pkt i twierdza w Wodzisławiu nareszcie odczarowana.
brawo Broziu i Mały za ostatnie akcje, brawo za walkę panowie do końca. o ile do samej gry przyczepić się nie można, dobra defensywa i środek pola, to co robiliśmy pod bramką przeciwnika?! muszą chłopaki popracować nad atakiem, nad rozwiązywaniem akcji, bo to żenada jest, 19 sytuacji i ledwie się udało trafić. no, a teraz już w świetnej atmosferze szykujmy się na sobotę, w końcu czeka nas święto! :) |
Witam
Brakuje nam ewidentnie drugirgo skutecznego napastnika, bo jak zacina się Paweł to strach myśleć nawet o takich przeciwnikach. Pozdrawiam |
Już miałem spinkę w 81 minucie bodajże jak z Odry strzelał na naszą bramę:P
Brawa dla Zienia może wreszcie wróci do formy i w następnym meczu wystąpi z Małeckim który też ładnie pykał i patrząc na akcję po której strzelił bramkę to speeda ma niezłego. P.S. Oglądał ktoś wywiad w przerwie meczu jak wypowiadał się Daniel Rygel ??:D Rozwalił mnie tekst: "No gramy dokładnie tak jak pani gada" :D |
Nie ma co pitolić, zagraliśmy wf i tyle. Ja już nawet nie mam pretensji do tego Skorży, bo kilku zawodników gra tylko dlatego, że inni są jeszcze słabsi.
Broziowi trzeba koniecznie dać odpocząć. |
A więc zacznijmy od tego, że należy baaaaaardzo się cieszyć z tych 3 pkt!! Są nam one niezmiernie potrzebne!! Lech dziś tylko remis no i jesteśmy już na 2 miejscu. Co do gry to może pokuszę się o ocene indywidualną poszczególnych graczy jak i zespołu:
Pawełek-mało pracy, choć w pewnym momencie po rykoszecie w 2 połowie już się bałem że znów będzie piękny lob :D Marcelo-bardzo dobrze, świetnie w powietrzu Cleber-agresywna gra, ale to co dziś robił Korzym to jest masakra!!Za sytuację w której uderzył łokciem Clebera powinien dostać wykluczenie na 3 mecze Singlar-słabo, mało w ofensywie... Piotr Brożek-w ogóle mi nie pasuje jako pomocnik, nie ma strzału, dośrodkowanie też cieńkie, słabo Diaz-waleczny, na pograniczu faulu, szkoda że nie strzelił z główki Sobolewski-niby defensywny pomocnik i nie powinien być za bardzo widoczny, ale zagrał ładną piłkę do Boguskiego, średni mecz Małecki-brawo za gola, ale oglądając jego grę tylko jedno porównanie przychodzi mi do głowy: jeździec bez głowy :D na pewno lepszy niż Łobo Rafał Boguski-dobra piewrsza połowa, w drugiej bardzo słabo, wydaje mi się że za bardzo po nim Paweł krzyczy :D Paweł Brożek-10 gol w 13 meczu, 10 goli na 21 drużyny-to jest jedyny komentarz!! Uwierzcie mi że jeśli byłby drugi dobry napastnik w zespole tych sytuacji gdy nie strzela z metra do bramki byśmy nie pamiętali, szkoda że cała presja strzelania spada na Pawła. Ale dziś słaby mecz, wracają koszmary przeszłości :D Łobo-niezły strzał zaraz po wejściu (przyjęcie 10sek, strzał z fałsza w trybuny :D)nie rozumiem czemu on gra w Wiśle... Zieniu-wygląda jakby przytył z 10 kilo, biega jak kaczka, strasznie wolny, ale zabłysnął tym z czego słynie, czyli precyzyjną asystą, brawo za to Jirsak-baaardzo słabo, ten strzał z 7 metra to koszmar... Wisła zagrała bardzo słabo i tylko z wyniku trzeba się cieszyć. Moim zdaniem Skorża stracił już cierpliwość do niektórych graczy i właśnie widzimy ich koniec (Baszczyński, Cantoro, miejmy nadzieję że Łobo :D) Ważne trzy pkt ale jestesmy obecnie w bardzo słabej formie. Zero klepki, choć murawa jak dywanik, pełno niecelnych zagrań...ehhh nie wiem, nie chcę źle wróżyć ale nie widzę nikogo kto mógłby wzmocnić ten zespół...Może rzeczywiście ten Gancarczyk z WKS... |
Hehe pytałem tu czy Wisła nie potrzebuje psychologa czasami to sam trener mi odpowiedział :D (patrz news)
|
Od Brożka i Jirsaka piłka się odbija. Zieniu zaskakująco, Małecki chwilami dobrze chwilami źle. A jeżeli chodzi o gre głową Marcelo to czapki z ... głów. Nogami ciut gorzej. Ważne 3pkt
|
Marcelo to jest koleś z innej bajki - nie przegral anoi jednego pojedynku glowkowego . Gdyby Skorża wystawil go w meczach z Legią i Totenhamem wynik moglby byc lepszy. A co do disiejszego meczu, no to trzeba powiedziec ze gra dobra ale skuteczność żenująca.
|
Daniel Rygel - brac go !!!
|
Ten mecz to byla teksanska masakra pila elektryczna.
Niestety obejrzalem go na trzezwo i obawiam sie, ze skutki uboczne moga okazac sie tragiczne. Najsmieszniejsze jest to, ze dzis niemal caly zespol kopal sie po czole, a mimo to Lobo zdolal wyroznic sie in minus. Moim zdaniem Skorze pograza sie coraz bardziej, wystawiajac to chodzace nieszczescie na boisko. Juz o wiele lepiej byloby wpuscic Glowackiego i przesunac Marcelo do ataku. Inny zawodnik, ktory nie powinien znalesc sie na murawie, a juz na pewno nie w roli pomocnika, to Piotr Brozek. Prawda jest taka, ze gdyby Zieniu za niego nie wszedl, to kolejna strata punktow z outsiderem grajacym w oslabieniu, stalaby sie faktem. Mam nadzieje, ze Skorza bedzie mial to na uwadze, kiedy nastepnym razem przejdzie mu przez mysl, by wystawic Pi.Brozka na skrzydle. |
Cytat:
Jeszcze mam takie spostrzeżenie, że kiepska ostatnio skuteczność Brożka może być po części spowodowana tym, że gra mecz w mecz pełne 90 min. Nie ma kto go zastąpić. A przydałoby mu się trochę odpocząć, nabrać świeżości. |
Strasznie wyglądają te nasze ostatnie mecze. Po mordowni z ŁKSem przysza kolejna z Odrą. Dobrze, że chociaż tym razem udało się wygrać. Martwi skuteczność i to wszystkich zawodników, Pawła niestety też. Wiadomo, że Brożek nie jest maszyną, ale takie sytuacje jakie miał w sobote i dziś musi wykorzystywać. Dla mnie świetną zmianę dał Zieniu. Najlepszy zawodnik ostatnich minut. Kilka niezłych wrzutek, ambitna walka na skrzydle. Oby tak częściej. Zawiódł mnie dziś troche Boguski, który mimo że mocno walczył i dużo biegał to jednak było to troche bezoproduktywne. Skład jaki zagrał w drugiej połowie jest na tą chwilę dla mnie optymalną jedynastką Wisły.
|
fajnie że Zieniu pomału odzyskuje forme.Kilka razy ładnie szarpnał po skrzydle i zaraz było gorąco pod bramką Oderki.Oby tak dalej !!
|
Najważniejsze 3 pkt. i to na terenie gdzie ostatnio nam się nie wiodło. Ta nasza gra nie wygląda tak źle, stwarzamy sobie sytuacje i to po kilka lecz niestety brak skuteczności zaczyna przerażać(a na początku sezonu 3 sytuacje z niczego i 2 bramki). Sytuacje jakie mieli Brozek, Jirsak czy Diaz muszą kończyć się bramkami. Cieszy bramka Małego napewno jeszcze bardziej zmotywuje go ta bramka do dalszej pracy. A w obronie coraz bardziej podoba mi się Marcelo.
|
Cytat:
|
Marcelo zagrał już kolejny mecz na duży plus - w zasadzie jest nie do przejścia, wygrywa niemal wszystkie pojedynki główkowe.
Zieniu, jak widać, najlepiej się czuje wchodząc jako rezerwowy :) i myślę, że tak powinno pozostać. Nie wiem, co Skorża widzi w Łobo, ale to jest jakieś nieporozumienie .... ciągle powtarza ten sam schemat - po wbiegnieciu na boisko "szaleje" prze ok. 3 minuty, a następnie znika ..... Choć czasem niestety staje się widoczny najczęściej w wyjątkowy sposób partacząc jakieś sytuacje ..... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl