Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

WzT 10.11.2008 22:32

189.20 pln

gooro3333 10.11.2008 22:37

190,40

Boski krakowski nasz TS!!!!!

donPedro23 11.11.2008 00:06

191,60 złociszy

trial 11.11.2008 00:09

192,80 złotych

Furbyy 11.11.2008 00:12

194,00 ...

Sensej 11.11.2008 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 626658)
184,60 złotych

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 626841)
186,80 zł 910


Używajcie kalkulatorów ;)

Żeby naprawić 194,20


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 626445)
1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl



158,20


Wiślak1906TSW 11.11.2008 09:38

195,40 złotych

WzT 11.11.2008 09:46

196,60 pln

gackos 11.11.2008 09:54

197,80 złotych

WISŁA 1906 NH 11.11.2008 10:00

199,00 złotych !

dostuffca 11.11.2008 10:18

200,20 złotych

ogr 11.11.2008 10:39

201.40 złotych

psikusTSW 11.11.2008 10:52

202,60 .....

kuba181819 11.11.2008 11:02

203,80 złotych

Strzala 11.11.2008 11:10

205 złociszy

igortsw 11.11.2008 11:21

206,2 Pln...

Mario Nh 11.11.2008 11:34

207,40 złotych

R33 11.11.2008 14:40

208,60zł

Jesteśmy dumą tego miasta...

WiślakNH 11.11.2008 15:06

209,80 zł
TSW

gooro3333 11.11.2008 15:12

211 PLN

Jazzzzda:) ABG

Firo 11.11.2008 15:26

........212,20

Illargui 11.11.2008 16:04

213,40 złotych

ToTylkoJa 11.11.2008 16:08

214,60 zł.

Arkas 11.11.2008 18:59

217 zł

No panowie co jest? Akcja idzie zaledwie kilka dni a tu już powoli upada....

michu-k 11.11.2008 19:49

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl
218,20 PLN

Jakie upada? Dobre wyniki choć jak na liczbę forumowiczów aktywnie udzielających się na naszym forum może być znaczenie lepiej :-) Lechia słabnie :-)

GJ1906 11.11.2008 19:57

219,40 zł ....

Joaquin 11.11.2008 20:08

220,60 zł..

Kobieta_Wislak 11.11.2008 21:44

+2,40 (za wczoraj i dzisiaj)

223 zł

Kamson 11.11.2008 21:47

224,20 pln

PrzemooTSW 11.11.2008 21:50

225,40 pln

WiselkaMLP 11.11.2008 23:02

227.80 pln

Furbyy 12.11.2008 00:11

229 zł ...

michu-k 12.11.2008 00:14

230,20 pln

Już prawie usypiam, stówa zwrócona :)

gackos 12.11.2008 00:17

231,40 złotych
Michu oddaj stówę:p

No, bo już myślałem, że faktycznie zbierasz tą kasę dla siebie:D

trial 12.11.2008 00:38

232,60 złotych

psikusTSW 12.11.2008 03:26

233,80 złotych

PrzemooTSW 12.11.2008 07:10

...235 zł...

dostuffca 12.11.2008 07:40

236,20 złotych

zuraw9 12.11.2008 07:41

237,40 zł......

WiślakNH 12.11.2008 08:10

238,60 złotych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl