![]() |
Trzeba przyznać, że bardzo odważna teoria. Jestem skłonny uwierzyć, że niektóre wirusy zostały wynalezione w laboratoriach a nie 'od małpek i świnek', ale to że ma się dokonać masowe ludobójstwo to już bajka jakich mało.
Interesującym jest też teza, że firmy farmaceutyczne są w stanie wyprodukować skuteczne leki na raka czy AIDS, jednak tego nie robią w obawie o straty finansowe. Jestem skłonny w to uwierzyć, ponieważ kasa w obecnym świecie to rzecz najważniejsza (a już na pewno ważniejsza od Nagrody Nobla i splendorów dla lekarza/lekarzy wynajdujących antidota na śmiertelne choroby). |
Cytat:
|
Cytat:
A sprzedając leki podtrzymujące życie osoby chorej na raka firmy te działają relacjami długoterminowymi i osoba chora będzie równie drogie leki kupować dłużej. |
Cytat:
|
Cytat:
Chodź masz racje że jednak osób biednych z rakiem jest dużo niestety. |
na raka dużo rzadziej chorują południowcy.Poniekąd myślano że ma na to wpływ dietą jednak nie do końca, głownym czynnikiem jest słońce dzięki którego promieniom jest produkowana witamina D w organiźmie której w krajach z największą zachorowalnościa na raka brakuje w organizmach.TO WITAMINA D najlepiej chroni przed nowotworami złośliwymi.15 minut dziennie warto poopalac sie na słońcu a w miesiącach zimowych brac witamine D w kapsułkach oraz jeśc tłuste ryby które zawierają sporo tej witaminy.
http://www.personalliberty.com/news/...tion-19296869/ http://www.yenra.com/wiki/Low_vitamin_D_cancer http://www.healthcastle.com/vitamin-d-cancer2.shtml |
Cytat:
|
Magic Johnson już prawie 20 lat ciągnie z hivem.Ci co nie maja kasy to najwyżej 4-5 latek.
|
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/opr...ie_123455.html
Wprowadzić kastracje i kare śmierci chociaż to i tak za mało za takie coś... |
Cytat:
ja ubolewam z powodu zniesienia kary śmierci w Polsce.. bo w takich przypadkach powinna być stosowana!! |
ale kary śmierci nie można wprowadzić w Polsce bo jesteśmy w Unii Europejskiej..........
zachciało Wam się głosować wszystkim na TAK to macie teraz...krawaciarze w Belgii decydują jakie kary możemy wprowadzać a jakie nie.... |
Noo co racja, to racja.. Ale jest lepsza kara od kary śmierci... Dożywotnia izolatka.
|
w sumie może i masz rację co do tej izolatki. ale zapewniam Cie że po 20 latach spędzonych w izolatce chlop by się odwołał i by wyszedł. takie mamy prawo polskie. a po wykonaniu kary śmierci raczej nikt się nie odwoła
|
yhm....z naszych podatków mamy utrzymywać m.in gwałciciela rocznego dziecka ?
nie pytam o resocjalizację, bo coś takiego nie istnieje. Ale nie wsadzą go do izolatki na taki okres czasu to raz, a dwa nie wiem czy słyszałeś o gościu co molestował chłopca w Polsce ? Dostał jakiś śmieszny wyrok, wyszedł z pierdla przed terminem za ' dobre sprawowanie '. Potem poszedł do szkoły do której chodził chłopiec którego molestował. Pokazywał wszystkim dzieciom wychodzącym ze szkoły nagie zdjęcia chłopca i opowiadał co z nim robił i rozdawał jego zdjęcia z adresem zamieszkania.... dzieciak ma jakieś 8 lat ?? pozbierałbyś się po czymś takim ? a potem ten po.......ony zboczeniec zaczął pisać smsy do dziennikarzy tvp w których pisał,że jest teraz opienunem dla dzieci, rodzice mu powierzają swoje pociechy pod ich nie obecność a on je kąpie, karmi, bawi się z nimi.... i opisywał w tych smsach do dziennikarzy jak je dotyka...głaszcze...całuje.... Mało tego, biega po ulicy w swoim mieście z pistoletem gazowym i strzela do ludzi ( ale mówi że do psów które go atakują ).... i co ? że niby do więzienia ma pójść tak ? po co ? powiedz mi tylko po co ? ==== z więzeniem jest ten problem, zę on wyjdzie, i albo zrobi to samo co przed zamknięciem, albo coś gorszego. no bo po 15 latach jak wychodzisz na wolność, ludzie się zmienili, czasy się zmieniły, nie masz raczej mieszkania , nie mówiąc już o pracy. nie wiem jak z kasą, no ale na ile może wystarczyć ? i co ? masz jakieś szanse wyjścia na prostą ? No nie, idziesz sie wyżyć, łapiesz jakąś małolate, robisz jej krzywdę w parku, potem mordujesz i kradniesz pieniądze..... tak często wygląda sytuacja jak jakiś psychol wychodzi na wolność. A to, że gwałcicielami i tymi co molestowali ' w należy sposób ' zajmują kumple spod celi, to ma właśnie jeden wielki minus, wyjdą na wolność i będą starali się ' odkuć ' za to co im robiono w celi... |
Cytat:
Cytat:
Zresztą sami zobaczcie, film dokumentalny pt. " Nie sąd cię skaże pedofilu", o tym jak traktują takich s****ysynów w więzieniu http://www.youtube.com/watch?v=dG0HD...layer_embedded http://www.youtube.com/watch?v=rBD-f...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=TDB_F...eature=related |
no to obejrzyjcie sobie Symetrie. Tam macie m.in o pedofilu który trafia do więzienia.
albo napisałem simone coś wyżej, że to ' zajęcie się pedofilem ' ma jeden wielkie - |
CZY KARA ŚMIERCI JEST KARĄ SPRAWIEDLIWĄ?
W tym miejscu chciałbym wysłuchać tych, którzy na prawdę mają w tej kwestii do powiedzenia więcej niż "tak" lub "nie". Ja sam mam wiele wątpliwości...nawet dużo...ale czy należy stanowczo przywrócić Karę Śmierci jako sprawiedliwą karę za morderstwo dokonane z premedytacją - podkreślam - z premedytacją. Izolacja przestępcy, który jest tak zdemoralizowany, że planuje i z zimną krwią zabija człowieka jest niewykonalna. Nawet jeśli osądzono by trzymać go w pojedynczej celi to i tak należy zapewnić mu lekarza na wypadek choroby, co rodzi niebezpieczeństwo że weźmie go jako zakładnika lub zabije dla rozrywki - i tak ma dożywocie, więc co mu zależy? W przypadku zbrodniarzy działających w grupach przestępczych możemy być pewni, że pozostali członkowie grupy będą dokonywali kolejnych morderstw, by wymusić na władzach państwowych wypuszczenie skazanego. Kara śmierci jest moralna i powoływanie się przez niektórych na argumenty typu "tylko Bóg daje życie i tylko On może je odebrać" świadczy tylko o kompletnej ignorancji stosujących ten argument. Bóg w Księdze Wyjścia mówi wyraźnie: Wj 21:14 "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią." Jest też głęboko niemoralne, by zbrodniarz żył kilkadziesiąt lat mając zapewnione lokum, wikt, opierunek i lekarza, podczas gdy rodziny i przyjaciele jego ofiar musieli mu te wszystkie dobra poprzez podatki opłacać. Przywrócenie kary śmierci nie będzie przyczyną wykonania ani jednego wyroku śmierci. Przyczyną będą sami mordercy. Weźmy takie porównanie - w pobliżu przebiega linia kolejowa. Wiem, że jeżdżą tamtędy pociągi, a mimo to kładę głowę na tory i pociąg mi ją odcina. Kto jest winny? Maszynista? Zawiadowca stacji? Człowiek który układał rozkład jazdy? A może właściciel kolei? NIE! Winien jestem ja sam - położyłem głowę na torach. Tak samo jest z mordercą - wie, że obowiązuje Kara Śmierci, a mimo to morduje. Sam wtedy wybiera swój los. To tyle na dzisiaj...polemiki raczej nie będę prowadził...ale chętnie będę śledził dalszą dyskusję. |
Cytat:
|
STARY WIŚLAK bardzo mądrze mówisz. ja do tego dodałbym tylko tyle, że oprócz morderców dodałbym do tego grona właśnie pedofili i gwałcicieli (jeżeli robili to w sposób wyjątkowo brutalny i seryjny. mowię o tych ostatnich)
|
Cytat:
Wj 20:13 "Nie będziesz zabijał" |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl