![]() |
jak to zero..
napie*dalać/rozpie*dalać. ;) |
zapladniać itp co nie? a w takiej bajce jak Reksio ile mozna bylo sie nauczyć:)
|
Cytat:
dobrze, że nie trzeba oglądać japońskich bajek, zeby sie tego nauczyć. :rotfl: |
bo wchodze do kuzyna ten mowi ze hentai ogląda a to animacyjny pornos ..... tylko sobie nie myślcie że ja oglądam takie coś :)
|
Fascynujaca dyskusja o bajkach dziecinstwa jest w tym oto temacie. I w paru innych byla, ale gdzies zapodziala sie. A szkoda, za 40 lat byloby latwiej przypomniec sobie, co sie ogladalo 60 lat wczesniej :D Szpieg w Krainie Deszczowcow i Stawka wieksza niz zycie, to moje ulubione dobranocki. I kazda miala swojego Brunera, karamaba.
|
Cytat:
Taaaa nie zapomne nigdy akcji jak Reksio ratował kury które porwał lis do lasu, jakie emocje były:rotfl: |
Cytat:
więc miał rację. :lol: z tego wychodzi, że zamiast "ty zboczeńcu!", można powiedzieć "ty hentaju!". |
z filmow to ja "Gool" lubie oglądać i American Pie :)
|
a wracając jeszcze do tych bajek i nauki z nich :) Pamiętacie bajkę "Sąsiedzi" ?? i ich przygody jak to tv wniesc czy smieci wyrzucić bardoz praktyczna bajka :)
|
Cytat:
|
najlepszy by "Alf" :) dobra ide w kimono :) jutro 10 lekcji :D trzymta sie;) Tinky Whinky :D
|
aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ? :D
|
Cytat:
Filifionka to była to torba co popylała z gromadką bachorów, ta co wyglądała jak Ryjek-transwestyta. |
Cytat:
Która to była Filifionka? Ta wredna babcia Alicji? Dobra, koniec nabijania, idę patrzyć i płakać jak bambus wygrywa wybory :-/ |
Sąsiedzi byli rewelacyjni! Dzięki niej dowiedziałam się od kogo mój tatuś uczył się majsterkowania! :P
|
Też piekł takie zajebiste ciastka i wykładał nimi ścieżkę od furtki do drzwi?:D
|
Lepiej! :)
Tatuś chciał pomalować swojej ukochanej córeczce pokój... Efekt zbliżony do sąsiadów. :P Tu musi wisieć plakat, a tu obrazek, a jeszcze gdzie indziej szalik... :) Kocham Cię tatusiu! |
Pamiętam odcinek sąsiadów w którym pędzili bimber i potem chodzili nawaleni:D
Dobranocka stulecia. Z edukacyjnych to "Było sobie życie". Jak było się małym to normalnie z zapartym tchem oglądało się jak przeciwciała pałują wirusy:D |
Cytat:
tylko bez pomówień... :> :rotfl: |
Cytat:
a po co nam włosy w nosie?!:shock: do dziś pamiętam ten odcinek i odpowiedź na to pytanie he he he |
Buka była zła i już :P
ale najgorszy był Piszczałka, wesoły diabeł :D no bałem się go i już :) ale Było sobie życie, czy też Sąsiedzi... ahhh :) |
Ech...
A te młodzieniaszki o Pokemonach opowiadają... |
ale nic nie poradzisz, że takie czasy nastały teraz.
teraz to dzieciakom w głowie Tibia i Pokemony. matura za kilka lat będzie tak wyglądać: http://img529.imageshack.us/img529/9508/arkuszkw6.png a takie rzeczy jakieś dzieciaki wypisują mi na gg :shock: 10640791 (7-09-2008 16:17) elo 10640791 (7-09-2008 16:17) jestes Ja (7-09-2008 16:17) no 10640791 (7-09-2008 16:17) ja z darkwareza 10640791 (7-09-2008 16:17) mam pytanie Ja (7-09-2008 16:18) no pytaj 10640791 (7-09-2008 16:18) czy umial bys haknac konto w tibi ots Ja (7-09-2008 16:18) nie 10640791 (7-09-2008 16:18) ?? 10640791 (7-09-2008 16:18) szkoda Ja (7-09-2008 16:18) no 10640791 (7-09-2008 16:18) wiesz tylko sie boisz powiedziec to jakaś paranoja co się z tą powiedzmy młodzieżą teraz dzieje, mimo, że sam do tak starych nie należę :) |
Czemu nie chcesz mu/jej haknąć konta?
|
chce, tylko się boi powiedzieć:D
|
Wiem, ale nie powiem? A Kiler udusił współwieźnia solniczką, tzn. denkiem... no tą nakrętką z dziurkami xD
|
Nie, on grał w Tibię i hakował konta, ale pewnego dnia przyszedł uberdarkmastah z wypierdalator-hackiem i zlikwidowal mu jego czempiona 188 levelu. I wtedy Maciejo zrozumiał, że hackowanie cudzych kont jest złe. I tedy Maciejo ruszył między ludzi by nieść kaganiec oświaty i nauczać bliźnich, by nie hackowali kont cudzych. I krążył Maciejo po świecie, niosąc dobrą nowinę, wlewając otuchę w serca załamanych graczy, których konta zostały zdradziecko zhackowane. I mówił im tedy tak: Jam kiedyś stąpał mroczną ścieżką i hackowałm konta nie swoje i używałm wypierdzielator-hacka, ale wtedym dostąpił łaski i mądrość na mnie spłynęła i zrozumiałm, że hackowanie jest złe. A tedy uradowany lud odrzekał mu tak: No świetniie, ale co to ma do rzeczy. A tedy Maciejo odpowiadał: Nic, tak tylko mówię. A lud wsłuchany w każde jego słowo zawsz odpowiadał chórem: Aha. A Maciejo widząc, że czyni dobro i pomaga ludziom odpowiadał: Wiecie, mam takiego króliczka plasteliny i jak mu się założy taki beret w paski, to on robi tak Chrum, chrum i znosi jajko, a z każdego zasianego jajeczka wykluwa się pantofel i zjada hackera. A uradowany tłum odpowiadał: Naprawdę? A Maciejo zawsze odpowiadał: Nie, tylko taki jeden hacker zhackował mi konto na Tibii i poszedłem do psychologa i on kazał mi zrobić sobie takiego obrońcę przed hackerami i zrobiłem sobie takiego pantofla, ale on nie działa, bo zhackowali konto jeszcze raz. Po tych słowach podniesiony na duchu lud zawsze powracał do domu, aby wyrzucić swoich papucianych obrońców, których kazał im zrobić pan psycholog, bo i tak wiedzieli, że śmierć jest nieunikniona i nic nie ma sensu. A pewnego dnia wyrzucone na śmietnik papucie podjęły walkę o swoje prawa i i przegnały nierozsądnych ludzi do rzeki w której żyły aligatory, ale właściwie już nie żyły, bo wszystkie popełniły samobójstwo, bo ktoś im zhackował konta na Tibii. I w ten sposób powstała rasa rzecznych ludzi, którzy taplają się w błocie, a dziś nazywa się ich Gracjanami.
KONIEC |
Uran - mistrzostwo!
|
Uran - szacunek :)
tylko wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że o Tibii mam pojęcie zerowe :) podobnie jak o hackowaniu czy jak to tam się pisze :) no ok, wiem, że istnieje :) precz z hakerami :D anty-haker :D |
Cytat:
|
Cytat:
Pamietacie taki serial dla dzieci z prlu o kocie co mial niezle fazy:>?Jak to sie zwalo? a psychodelicznego krteka chemika jakos zapodam niebawem;) Mnie chyba wypaczylo jednak milczenie owiec na VHS(kopia kinowa:) ,ktore ogladnalem jako 12/13 letnie dziecie zaraz po premierze, wymienone na cos innego pod elbudem;) |
Ja jeszcze pamiętam jak w piżamce w sobotę o 9.00 się przed TV cichutko siedziało i Dropsa oglądało i analogicznie w niedzielę Teleranek. Potem w sobotę 5-10-15 dali zamiast Dropsa.
We wtorek o 16.00 był Tik-Tak (ciotka Klotka i Krzyś i Profesor Ciekawski) w piątki był Pankracy ... Była jeszcze Ciuchcia (czy jakoś tak) ale tego nie lubiłam więc niebardzo pamiętam :> A na podwórku pustki były w tych godzinach bo nie było Dżetiksów i innych DisnejCzaneli i jak się w TVP nie obejrzało co dawali to już nic innego dla dzieci nie było - no Dobranocka jeszcze (w niedzielę na wypasie bo Disney`a dawali :lol: ). |
a nie ma ktos" Przyjaciele wesołego diabła" (Piszczałka) w VHS, albo na cd, szukam i szukam i kapa :(
Buka to nie mój wiek. Raczej mojego brata, jak ktoś wyżej napsiał, też 91 co schizy łapał. Ja nie wiem co ta bajka zrobiła z rocznikiem 91 :D Jeszcze był kiedys w czwartki taki program "Kwant" oglądałem go dlatego, że Ci kosmonauci mi sie podobali :) Teleranek wymiatał :) najlepszy ten kogut jak sie program zaczynał. dymał dzielnie po płocie :D |
Cytat:
I niekończąca się opowieść... Zawsze płakałam gdy konik tracił nadzieje na bagnach... |
Ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty... i popylał zepsutym gazikiem :)
z niekonczącej sie opowieści to tylko pamietam muzyczke :D bo flmu nie ogladałem. ale wiem że jakiś chłopiec jechał czy latał na jakimś stworku. Ogólnie to była beka jeszcze z Wilka i Zająca oraz z "Misia Uszatka", który spalna ziemi, bo jak śpiewał w piosence ....oklapniete "łózko" ma :D |
nie ma jak to old school, dawniej było fajniej ;P
|
Cytat:
Dzieci z dzisiejszych czasów już nie będą mieć co wspominać tak jak my ( jeśli chodzi o bajki) Teraz taka padaka leci w telewizji że szkoda nawet gadać. |
Cytat:
|
Cytat:
Damian 15:15:50 a) 105dli Damian 15:15:58 b) srednia Damian 15:16:12 c) okolo 100000 old poins. Damian 15:16:27 d) 2 rh i 0 dsm lub 0rh i 1 dsm Damian 15:16:36 e)60% f) chvj wie :rotfl: Kobieto_Wislaka, zawsze zastanawiało mnie czemu piszesz na rudo, mógłbym zostać oświecony? :D |
Cytat:
Tam taki koles w okularkach mial kota, ktory rozne cuda wyczynial - tyle z moich strzepow pamieci:) Moze teraz cos o starych horrorach:P Przy srebrnej kuli to ciezko ze mna bylo , lazilo sie do chlopa z klasy co jako pierwszy mial odtwarzacz(nagrywac nie mogl:) i sie ogladalo. 'Cos' na jakims obozie tez mnie przemielilo. Tego mi brakuje - kiedys dzieciak sral po porach przy horrorach - teraz hektolitry krwi i flakow nie robia juz zadnego wrazenia:/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl