![]() |
Z taka gra to niema czego szukac nie tylko w UEFA, ale i w lidze. Tragedia. Lobodzinski i Cantoro do rezerw natychmiast. Czemu k...a Jirsak na lawce? Skorza zdejmij klapki z oczu.
|
Lech jest po po prostu lepszą drużyną.I trzeba to przyznać.W tej chwili to faworyt ligi.
|
K**wa, co temu Pawełkowi odjebało? Niech już Skorża na ten bramce stanie bo Mariusz wpuszcza każdy strzał. Wszystkie bramki zapieprzył.
|
Oby po meczu, wierze zawsze w Wisle ale chyba nie dzisiaj :/ ,pan maciek niestracil posady.
|
POZAMIATANE!!! ALe co się dzieje? Co trzeba zrobić, żeby to się nie powtórzyło w Londynie? Kurde, co jest???!!!
|
nie chce myśleć co nam Anglicy zrobią we czwartek
|
Spokojnie mamy Lobodzinskiego, pojedziemy ich w drugiej polowie :D Smiech przez lzy...
|
Cytat:
|
Niech Bednarz szuka bramkarza bo Pawełek w ważnych meczach jest zawsze posrany
|
tak jak mowi reporterka C+, najmniejszy wymiar kary, trzeba o tym spotkaniu zapomniec, wyrzucic go z glowy, jakby go w ogole nie bylo, dociagnac ten wozek do zimy bez strat do Lecha i wzmocnic zespol
|
Łobo...grrr... traci każdą KAŻDĄ piłkę! Wyperd*** koleś!
|
a ****a Łobodziński to by u nas w Chojnicach w IV lidze nie grał !
|
Pawełek - Szkoda słów (Przypomina mi się sytuacja Dolhy w Krakowie), już we wcześniejszych meczach popelnial masę błędów, ale kończyło się szczęśliwie, wynika to ze słabego poziomu ligi. Lech Poznan gra świetną piłkę i bez problemu wykorzystuje błędy.
Co zrobić, dalej niech RN pozyskuje darmowych graczy, którym kończy się kontrakt. Szkoda, że można przeprowadzić tylko 3 zmiany. Pawełek out - myślę, że zostanie zmieniony Cantoro, Łobodziński Myślę, że skończy się 2;4. |
I tak Tottenham jest 100 razy ważniejszy,najważniejsze aby po tym meczu się nnie załamali Wiślacy przed spotkaiem w Londynie.
|
PS.Wychodzi na to,że Reiss miał rację mówiąc "Wisła to będzie oglądać nasze plecy".Niestety,ale Lech to obecnie najlepsza polska drużyna.Wystarczyło kilka porządnych wzmocnień.
|
Jak niebedzie odrazu po przerwie zmian to ch*** nie ogladam tego meczu ;/
|
Lech gra super, skoncentrowani, ostry pressing na swojej połowie i szybkie wyjścia do przodu. A u nas nie ma szybkości, nikt się nie pokazuje do podań, wygląda na brak ambicji. Jirsaka za Cantoro, Niedzielana za Łobo, Boguski na prawą i próbujemy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Zresztą za takie lekceważące podejście do sezonu (wzmocnienia, a w zasadzi ich brak) należy się w łeb. W innych ligach takie coś nie przejdzie, jeśli ktoś świadomie odpuszcza mecz, albo zarząd myśli, że nic nie robienie, albo wieczne zaciskanie pasa ujdzie płazem, to teraz Lech daje nam odpowiedź - nie da rady. |
TO NIE JEST CHAT!
Za wrzucanie tutaj co chwila swoich "wrażeń" będą bany. |
Dlaczego nie wszedł w pierwszej połowie Jirsak,jak widać od początku meczu było,że Wiślacy nie radzą sobie w środku pola?
No i najważniejsze pytanie...Pawełek,dlaczego??:( Bez polotu,bez pomysłu,bez wiary |
A co bedzie jak prezes Lecha za sezon da jeszcze wiekszo kase(czytaj motywacje) do gry, z jednej strony to zalamka, ale z innej to jeden mecz,wiemy jak Lech gra z slabiakami, a czy to sie zmienilo, oby nie bo to nasza nadzieja. A do tego Legia jeszcze!
PS: To nie sa moje wrazenia, tylko staram sie ocenic sytuacje i przez to pytam co wy sadzicie, pozostaje nam ''0:3 do przerwy'' i ptac Dudka o rade jak to bylo. |
Lech jest niestety po prostu wyraźnie lepszy i zasłużenie prowadzi. Wisła nie ma zawodników do prowadzenia ataku pozycyjnego, ma za to beznadziejnego Pawełka w bramce.
W tym miejscu chciałbym podziękować Radzie Nadzorczej naszego klubu za to, co musimy dziś przeżywać i prawdopodobną porażkę w bardzo ważnym meczu. To Ci panowie odmówili Skorży latem potrzebnych zawodników, o których prosił, a którzy zapewne sprawiliby, że drużyna prezentowałaby się inaczej. Np, tak jak właśnie Lech po letnich wzmocnieniach. Skorża chciał sprowadzić lepszego bramkarza? Chciał. Idioci z RN uznali jednak, że widzą lepiej i nie potrzeba. Efekty tego dyletanctwa widzimy. Ale tak to jest, jak politykę personalną w klubie kreują pseudo ekonomiści, a nie trenerzy. Trenerzy doskonale wiedzieli, że Pawełek na 10 ważnych meczów rozegra maksymalnie 2 dobre lub bardzo dobre, parę przeciętnych, a w 3-4 będzie walił takie "babole", że aż głowa boli. A to będzie drużynę bardzo drogo kosztować. |
Oż kvrwa. Troche mnie zagięło. Gdzie my mamy środek pola?? A czemu Łobo gra w pierwszej "11" mecz w mecz to ja naprawde nie rozumiem.
Druga połowa musi być lepsza i jedziemy z kuchenkorzem. MARSZ MARSZ MARSZ, DO BOJU MARSZ! |
Zawsze nie można wygrywać ... a czasem trzeba zrobić jeden krok w tył, aby później zrobić dwa do przodu.
Każda porażka czegoś uczy, piłkarzy na pewno pokory i tego, że bez "sportowego" podejścia do meczu nie wygra się go (wygrywając z Barceloną nie można myśleć, że już z każdym sie wygra) ... a nas kibców? czytając komentarze sądze, że każego czegoś innego ... |
Dobrze że jest ten Marcelo bo Cleber i Diaz grają straszną padakę. Podobnie jak Baszczynski z jego strony wyszli 3 razy sam na sam
|
To mi się podoba w Lechu - jest nieobliczalny. Nikt by się nie spodziewał, że rozniosą Szwajcarów u siebie, że przegrają wygrany mecz z GKSem, że przegrają z Arką i w końcu, że skompromitują nas przy Reymonta. Ten zespół naprawdę może daleko zajść w PU.
Natomiast my to kompletna katastrofa. Trenerze, teraz musisz pokazac swój kunszt i zmotywować zespół bo jak zwykle śpimy w pierwszej połowie!!! 2 głupie bramki i nasi ocipieli. Później zaczeliśmy przejmować inicjatywę, ale Lech się cofnął i nas rozbijał. Poszły głupie kontry i mogło być jak ze szwajcarami... |
Pawełek to dziś jakiś taki...niewyraźny
|
Łobo z azbestu, nawet nie z drewna.
Głowacki i Sobol chyba za szybko wprowadzeni po kontuzjach. Jeźdźcy bez głowy - psychika siadła i jakoś śmiem wątpić by Skorża zrobił im piekło w szatni, nie ten typ trenera. Zagrają lepiej, bo gorzej nie można W drugiej połowie nic do stracenia, trzeba po prostu atakować. Albo 3:3 albo 0:7 |
no to co nie ma co płakac tylko grać Panowie ....ten mecz musimy.....zremisowac ......przynajmniej Wisełka
|
No cóż już wiadomo przynajmniej, że ten sezon nie będzie taki jak poprzedni czyli zwycięstwo po zwycięstwie, w tym sezonie walka o mistrza będzie trwała do końca, a jak się skończy tego nikt nie wie. Dużo będzie zależeć od miesiąca Lutego. Oj Panie Maćku, za dużo wiary w niektórych graczy ...
|
Lech ma bardziej kreatywnych piłkarzy w środku.
Peszko 1000 razy lepszy i chociaż pracowity i szybki skrzydłowy 3 pomocników rozjeżdża 2 pomocników Wisły. Ogólnie w Lechu każdy biega a w Wiśle na 2 Lechitów 1 Wiślak. Jak można wygrać? Lewandowski biega Brożek stoi.... Łobodzinski stoi Peszko biega... A z Diaza to żaden lewy obrońca bo jest na to za wolny!!! Potrzeba kolejnego |
Cytat:
|
Słabo gramy, nie ?
|
Nic sie przecież nie dzieje, ważne że przeprowadziliśmy rozsądne transfery i nie przepłaciliśmy. Nie wyrzuciliśmy kasy na Lewandowskiego "który chciał zarabiać tyle co Brożek".
No i przecież mieliśmy 14 punktów przewagi i skład który z palcem w d**pie wygra tą lige, właśnie tak wielu twierdziło na tym forum. A, że o LM i sporą kasę bedzie łatwiej w przyszłym roku, a co tam, my przecież mamy porażki w pucharach "wkalkulowane"... Swoją drogą los bywa przewrotny, rok temu Dolha, dzisiaj Pawełek, może w zamian będzie miał mecz życia w Londynie chociaż.... |
Teraz się otworzymy i Lech będzie nas kontrować.. Trzeba sobie powiedzieć że gra długie piłki na Pawła to nie na Lecha i Legie
|
Jest, w końcu pierwsza bramka! Brawo Boguski! Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie wyglądał tak jak derby (czyli słaba pierwsza połowa, a w drugiej tylko my przeważamy). WISŁA DO BOJU!!!
|
Dobra chlopkai 3:1 teraz musimy to sprobowac wyciagnac, modlic sie!! Sorka ze taki OT ale musialem, ajk cos to post do wykasowania
|
Cleber jest do wymiany
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl