Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

For_FuN_ 04.09.2008 12:24

Ale czytam tu bzdury...mlodzi chlopcy i maja prawo byc nieprzygotowani fizycznie? To chyba jakies jaja :D. Gra byla na stojaco, tempo podworkowe, a tu ktos rzuca argumentem, ze mlody to i ma prawo nie wytrzymac 90 minut. To w lidze miedzywojewodzkiej juniorow, jak nie masz sily nie na 90, ale nawet na 100 minut biegania, to nie wychodzisz na boisko...wiem, bo gralem w takim zespole 10 lat temu i jakos nie mialem problemow z kondycja. Nie wspominajac juz o tym, ze rezerwy zespolu powinni tworzyc gracze 16,17, 18, 19 letni, a nie faceci po 20-stce. Jesli sie nie przebijasz do 20 roku zycia do I-szego skladu, to Ci dziekujemy i sciagamy nowych, mlodych, zdolnych juniorow.
Inna sprawa jest to, ze ME jest fatalna w zamysle...wolalbym miec rezerwy w III lidze, gdzie ci chlopcy moga sie otrzaskac z zawodnikami grajacymi 10-15 lat w pilke i ktorzy nie zaluja swoich nog :).

JrQ- 04.09.2008 12:39

Zgadzam się, są słabi jako indywidualności. Te kiksy środkowego obrońcy, przy bramkarz to żałosne. Bez przesady, to że jest juniorem, nie znaczy, że ma grać jak ofiara.

Reszta też, Kmiecik mecz na stojąco, Dawidowski to lepiej nie pisać...o reszcie mi się nie chce.

Prawda, w swoich rocznikach może są najlepsi, bo reszta jest jeszcze gorsza...

kerim 04.09.2008 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 598385)
Ale czytam tu bzdury...mlodzi chlopcy i maja prawo byc nieprzygotowani fizycznie? To chyba jakies jaja :D. Gra byla na stojaco, tempo podworkowe, a tu ktos rzuca argumentem, ze mlody to i ma prawo nie wytrzymac 90 minut. To w lidze miedzywojewodzkiej juniorow, jak nie masz sily nie na 90, ale nawet na 100 minut biegania, to nie wychodzisz na boisko...wiem, bo gralem w takim zespole 10 lat temu i jakos nie mialem problemow z kondycja. Nie wspominajac juz o tym, ze rezerwy zespolu powinni tworzyc gracze 16,17, 18, 19 letni, a nie faceci po 20-stce. Jesli sie nie przebijasz do 20 roku zycia do I-szego skladu, to Ci dziekujemy i sciagamy nowych, mlodych, zdolnych juniorow.
Inna sprawa jest to, ze ME jest fatalna w zamysle...wolalbym miec rezerwy w III lidze, gdzie ci chlopcy moga sie otrzaskac z zawodnikami grajacymi 10-15 lat w pilke i ktorzy nie zaluja swoich nog :).

masz siły na 100 minut , ale grasz z JUNIORAMI !ile lat ma Jeleń, Batko czy Jania? jeżeli myślisz o Kmieciku czy Szabacie to zgoda

szprotson 04.09.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 598393)
Zgadzam się, są słabi jako indywidualności. Te kiksy środkowego obrońcy, przy bramkarz to żałosne. Bez przesady, to że jest juniorem, nie znaczy, że ma grać jak ofiara.

Reszta też, Kmiecik mecz na stojąco, Dawidowski to lepiej nie pisać...o reszcie mi się nie chce.

Prawda, w swoich rocznikach może są najlepsi, bo reszta jest jeszcze gorsza...

ale taki junior, wyskakuje w takim meczu....i ...
zjada go presja.
Dajcie spokoj ludzie, druzyna z ME przegrała z druzyną z Ekstraklasy.

Musza sie ogrywac, musze przegrywac...

mrawczu 04.09.2008 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 598385)
Inna sprawa jest to, ze ME jest fatalna w zamysle...wolalbym miec rezerwy w III lidze, gdzie ci chlopcy moga sie otrzaskac z zawodnikami grajacymi 10-15 lat w pilke i ktorzy nie zaluja swoich nog :).

całkowicie się nie zgadzam. lepiej pograć w piłkę z rówieśnikami, niż uciekać w III lidze przed kontuzjami. Prawda jest taka że w III lidze musieliby na siebie cholernie uważać, a w ME mogą skupić się na grze. ME to jeden z najlepszych pomysłów ostatnich lat. I niech wytrzyma jak najdłużej. Chłopaki mogą pokazać co potrafią grając na dobrych boiskach. I niech tak zostanie

LooNatyk 04.09.2008 13:43

Jakos nie skojarzylem ze z Szabata juz taki stary kon.. Faktycznie, ten system jest patologiczny jezeli my trzymamy zawodnikow 23-24 letnich w ME. Tak jak napisal ktos wyzej, jezeli do 20 nie pokarzesz, ze zaslugujesz chociaz na rezerwe I zespolu, to zegnamy.
Co by o Brozku nie pisac, to na 20 lat wiadomo bylo, ze chlopak ma talent i cos z neigo bedzie. Podobnie z Malym, ktory ma 20, ale trenuje i pracuje juz z I zespolem.

24 lata to juz porzadny wiek na pilkarza, jezeli dalej nic wielkiego nei pokazujesz, to cudow nie ma..

For_FuN_ 04.09.2008 13:43

Wlasnie wychodzi to w takim meczu, jak dobra jest ME :D, kiedy przychodzi grac z doswiadczonymi pilkarzami...trudno podnosic poziom w tworze, gdzie rywalizuje sie rowniez z nieopierzonymi(prezentujacymi rownie niskie umiejetnosci) grajkami.

Ktos wyzej nie zrozumial mojej wypowiedzi, ale juz trudno ;). Konkluzja byla taka, ze jesli nie jestes przygotowany fizycznie(nie masz sily biegac...tylko co to za zawodowy pilkarz :D?), to nie wychodzisz na boisko.

AYALA 04.09.2008 14:02

jak ktoś ma umiejętności i talent to nie przeszadza mu grać z równieśnikami czy z seniorami w 3 lidze tak jak kiedyś Brożek.Ogólnie uważam że kilka lat temu Wisła wyszukiwała bardziej utalentowanych młodych chłopaków (Bracia Brożkowie,Strąk,Kuzera) niż Ci obecni co grali wczoraj

felipe 04.09.2008 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mrawczu (Post 598408)
całkowicie się nie zgadzam. lepiej pograć w piłkę z rówieśnikami, niż uciekać w III lidze przed kontuzjami. Prawda jest taka że w III lidze musieliby na siebie cholernie uważać, a w ME mogą skupić się na grze. ME to jeden z najlepszych pomysłów ostatnich lat. I niech wytrzyma jak najdłużej. Chłopaki mogą pokazać co potrafią grając na dobrych boiskach. I niech tak zostanie

Czas na kopanie z rówieśnikami to oni mieli w MLJ np... Tam jest czas by sie uczyć. 20 kilku letni piłkarze tworzą trzony kadry, a nie wgłębiają sie w technike przyjmowania piłki, jednocześnie "uciekając przed kontuzjami"... Skoro dorosły "zawodowiec" tego jeszcze nie potrafi to po prostu jest słaby, nie ma przymusu gry w Wiśle. Bo co wyciągniemy z 24 letniego chłopa, który dotąd grał tylko sparingi (inaczej tego nazwać nie można) z równie słabymi rywalami? Przy pustych trybunach?
Po co trzymać taką rzeszę przeciętniaków?
Dobrze ktos napisał wyżej - jak 20 latek ma talent to to widać. Czy Brożek jeden z drugim potrzebował ME? a Małecki? Błaszczykowski? A kiedyś Nawotczyński, Kuzera, Strąk itd? Dobry młodzian jest w stanie wygryźć starszego kolege ze składu (np kiedys Błaszczykowski), dobrze rokującego można wypożyczyć (Małecki, Cwielong) do słabszej drużyny. Po co jakiś śmieszny "inkubator"?
Prosta zasada - jesteś dobry to pracuj, staraj się. Wisła to nie jest klub, gdzie komuś z racji wieku należy sie gra, tylko klub, gdzie na gre powinno sie zapracować

Maćko 04.09.2008 15:43

Wczoraj lekko się zdenerwowałem, bo mimo, iż **** z wynikami, to niektórzy kopacze zwyczajnie zlekceważyli sobie ten mecz. A niektórzy... spalili się.
Powiem tak: Dobrze, że to PE, nie liga czy nawet PP i dobrze, że to Śląsk, nie czerwone pejsacze czy nawet Legia.
Gratulacje dla Śląska!

tommiyacht 04.09.2008 16:07

Spiker meczowy irytuje mnie od dawna ale wczoraj wejście miał po prostu niesamowite:

"Witamy na stadionie imienia Władysława Reymana"

bez komentarza

hudinho 04.09.2008 16:25

wnioski są takie, że w Wiśle na dzień dziesiejszy nie ma utalentowanych młodych chłopaków.
A w Polsce mianem "młodych talentów" wciaz okreslani sa gosci ktorzy maja po 20-24lata...
To juz są ****a seniorzy i jezeli w tym wieku nie graja na wysokim poziomie ktory gwarantował by im gre w jakże słabej polskiej lidze to niech lepiej zajmą sie czyms innym a football traktuja jako swoja pasje. No albo niech się kopią po niższych ligach

Elendil 04.09.2008 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht
"Witamy na stadionie imienia Władysława Reymana"

Chyba podkreśliłeś złe słowo. Władysław dobrze, Reyman nie bardzo ;)

Estovic 04.09.2008 16:29

Takie mecze jak wczorajsze potwierdzają, że warto sprowadzać młodych, zdolnych graczy z zewnątrz do wzmocnienia ME takich jak Rajfur bo poziom obecnych nawet szkoda komentować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 598498)
Spiker meczowy irytuje mnie od dawna ale wczoraj wejście miał po prostu niesamowite:

"Witamy na stadionie imienia Władysława Reymana"

bez komentarza

Pewnie mu się z Reymontem pomieszało. :lol:

Edycja: Elendil, stadion jest imienia Reymana. Spikerowi się popieprzyły imiona.

tommiyacht 04.09.2008 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 598512)
Chyba podkreśliłeś złe słowo. Władysław dobrze, Reyman nie bardzo ;)

ależ co Ty pleciesz za androny, ze sie tak wyraże

Elendil 04.09.2008 16:41

blah, pomyliło mi się chyba jak spikerowi :P oczywiście pomyślałem o stadionie przy ulicy Reymonta :P

Wiślak_358 04.09.2008 16:57

Ten gość mnie rozwala

hudinho 06.09.2008 09:35

dzisiaj mecz Piast-Wisła
jest jakas transmisja w tv z tego spotkania? bo szukalem i nic nie znalazłem, moze ta nowa tv orange sport bedzie miała?

orientuje sie ktos?

ps orange sport nie transmituje

Wiślak_358 06.09.2008 09:42

Niestety nikt nie transmituje.

amauri1990 06.09.2008 10:33

a w radiu coś jest?

pan Dudi 06.09.2008 10:35

Ja .......e, dają powtórkę KSG- Ruch, a Wisły na żywo nie dadzą, noż ku*wa mać!

Johny84.ts 06.09.2008 10:43

ani radio ani tv ani net ani radio forza?

kpn 06.09.2008 10:45

Atak : Niedzielan,Kmiecik

no to zobaczymy jak napastnicy zagraja :/

kristos 06.09.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 599157)
Atak : Niedzielan,Kmiecik

no to zobaczymy jak napastnicy zagraja :/

Pewnie strzelą po 2 bramki ...

kpn 06.09.2008 10:53

Nie bede mial nic przeciwko
Bo Niedzielan musi sie przydac


fajnie Jirsak na prawym skrzydle, bedzie mogl celnie dosrodkowac na banie Kmiecika

Johny84.ts 06.09.2008 11:09

widze ze sie rozkrecaja ... chlopcy

Karherop 06.09.2008 11:10

Nasi jeszcze śpią ? 1-0 dla Piasta ,niby nic złego się nie dzieje , ale jeśli nie wygrają spotkania z przeciętnym Piastem to będzie duży wstyd . Mimo wszystko wierzę że stać ich na strzelenie 3,4 bramek .

kpn 06.09.2008 11:10

k...a
Grac panowie bez takich jaj jak w srode

spirit 06.09.2008 11:12

z relacji TWSD:
4' No i przegrywamy, Wytrzymaliśmy krócej niż w środę. Po błędzie Sobolewskiego bramkę otwierającą wynik meczu zdobył głową Marcin Folc.
z relacji z glównej:
04' Z autu piłkę dostał Andraszak, który przedłużył ją do Folca. Ten zaskakującym strzałem z 16 metrów zaskoczył Juszczyka

Eee? Zaskakujący strzał głową z 16 metrów? :rotfl:


Edytka: No i się wyjasniło :)

sayek89 06.09.2008 11:13

Ten Juszczyk mnie zadziwia jak puszcza bramki z 16 metrów .. głową ?! To co będzie z Tottenhamem jak nie wyzdrowieje Pawełek ?

Johny84.ts 06.09.2008 11:14

co to ku...a z ta relacja?
a jest w radoi krakow?

Krzysiek 06.09.2008 11:14

:lol: Ej ludzie ludzie :D ogarnijcie się, narzekacie, aż głowa mała

567890

kpn 06.09.2008 11:14

LoL hehehe

WSB 06.09.2008 11:15

To był zarcik redakcji TWSD;] nadal jest 0-0

11'Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :) Strzał Folca z 4 minuty poszedł nad poprzeczką. Niech ta sytuacja będzie dowodem na niełatwe warunki pracy w takim słońcu.


Jaka redakcja takie zarty...

sayek89 06.09.2008 11:16

No tak cała redakcja ;)

w0lno. 06.09.2008 11:16

Cytat:

Ups... Okazało się, że bramki nie było. Przepraszamy za błąd. Teraz obecni na meczu panowie redaktorzy śmieją się z nas i koleżanki z WislaKrakow.com, która również wpisała do swojej relacji bramkę. Pomyłki się zdarzają, przepraszamy:-)
:D

10 znaczków

vix 06.09.2008 11:16

http://www.xscores.com/LiveScore.do tu tez sie nabrali

Elendil 06.09.2008 11:16

Cytat:

11' Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :)
padłem :D to ci jajcarze...

4fan_player 06.09.2008 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 599174)
To był zarcik redakcji TWSD;] nadal jest 0-0

11'Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :) Strzał Folca z 4 minuty poszedł nad poprzeczką. Niech ta sytuacja będzie dowodem na niełatwe warunki pracy w takim słońcu.


Jaka redakcja takie zarty...

oficjalnej też ;) dobry żarcik :p

LAB 06.09.2008 11:41

Ktos wie czemu nie gra nasz nowy obronca brazylijski?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl