Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Genio 23.08.2008 11:11

ważna informacja na głównej stronie ligi

http://mro-twsd.lua.pl

dodam, ze można również ćwiczyć i polepszać swoje czasy przejazdów w trybie offline

FCM. 24.08.2008 11:43

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)
40. putinm
41.piotrek1325
42. Franek9182
43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów)
44. woytekNH (na forum wojteq_NH)
45. QBAS
46. zuruts

Bobic 24.08.2008 12:01

Było już pisane zeby sie nie dopisywac do listy tylko rejestrować na stronie

Genio 24.08.2008 14:23

nowa wiadomość na stronie

www.mro-twsd.lua.pl

dzisiaj o północy test-wyścig, zapraszamy

Genio 24.08.2008 19:18

przypominam ze kalifikacje kończą się dzisiaj o 23.59
osoby spoza pierwszej 22, a chcące wziąć udział w grze niech podciągają swoje czasy

Jachcik 24.08.2008 19:30

Dlaczego gra po zainstalowaniu i otwarciu zacina sie? znaczy sie jest czarny ekran i nie da sie nic zrrobic tylko 5 minut wyłącznia alt+ctrl+delete!!??

piter116 24.08.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 591025)
przypominam ze kalifikacje kończą się dzisiaj o 23.59
osoby spoza pierwszej 22, a chcące wziąć udział w grze niech podciągają swoje czasy

To co nie będzie takich normalnych kwalifikacji zaraz przed jutrzejszym wyścigiem?

maaarcin 24.08.2008 19:50

beda, tutaj chodzi o zakwalifikowanie sie do 22, ktora bedzie miala prawo jutro sie scigac

piter116 24.08.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 591035)
beda, tutaj chodzi o zakwalifikowanie sie do 22, ktora bedzie miala prawo jutro sie scigac

I z tej 22 wyłoni się przed jutrzejszą jazdą wyścigowa 20?

SZYMEK_TSW 24.08.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 591039)
I z tej 22 wyłoni się przed jutrzejszą jazdą wyścigowa 20?

kwalifikacje ustalą kolejność na starcie wsród 22 graczy

Bati_NS_TSW 24.08.2008 20:09

Piter, startuje 11 zespołów z formuły. Do 24 wyłania się skład w każdym z zespołów, a przed wyścigiem to normalnie jak przed każdym GP na żywo. Podobno Robert Kubica chciałby jeździć, ale mówi że nie ma internetu w hotelu i nie ma jak się zapisać. Trudno...

Gucio25 24.08.2008 20:22

^ Lewis też chciał i nawet internet ma, ale czarnych nie przyjmujemy. :)

jeździć, rejestrować się tu i na stronie MRO i wpisywać czasy na stronie! jeszcze ponad 2 godziny, a mam wrażenie, że kilka osób z forumowej listy, jeszcze nie ma chyba na liście ligowej, jazda!

Genio 24.08.2008 22:56

ostatnie minuty do zamknięcia kwalifikacji [koniec 23.59]
o północy test-wyścig

MicK 24.08.2008 23:24

i odbył się ten wyścig?
nie mogłem się połączyć, cały czas przed północą wyświetlało mi że jest tylko jedna osoba na torze.

piter116 24.08.2008 23:44

Odbył się, ale przynajmniej w moim wypadku tak cięło, że 1 okrążenie przejechałem w 3,5 min.....

pysio 24.08.2008 23:58

odbył się wyścig testowy. ogólnie nie było najgorzej na 16 graczy ukończyło 12 :)

niezłe przetarcie przed jutrzejszym GP Australii!

MicK 25.08.2008 00:00

niech ktoś wklei wyniki (generują się automatycznie w katalogu resultados)

pysio 25.08.2008 00:08

1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:46.863 0:52.993
2 Franek9182 Mro team + 0:18.247 17:05.110 0:53.953
3 Pysiek Renault + 0:34.106 17:20.969 0:54.788
4 Bartek1726 Ferrari + 0:50.356 17:37.219 0:55.643
5 Antaeus Renault Not Classified fuel 0:56.832
6 Maaarcin Twsd + 1:11.492 17:07.265 0:57.070
7 Kiha Mro team + 1:19.899 17:15.672 0:57.537
8 Bobic Mclaren + 1:27.430 17:23.203 0:57.956
9 Realrook S_ce team + 1:35.384 17:31.157 0:58.398
10 Eltoro1906 Forceindia a 03 VUELTAS 17:46.109 1:06.632
11 Szymek_tsw Bas team a 04 VUELTAS 16:58.365 1:07.891
12 Woyteknh Mro team a 04 VUELTAS 17:17.022 1:09.135
13 Tomkub Renault Not Classified drop 1:01.332
14 Piter116 Olkusz Not Classified drop 1:55.058
15 Tajfun_88 Mro team Not Classified drop 1:39.917
16 W1906s Wis£a pany Not Classified drop 59:59.997

Genio 25.08.2008 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 591184)
Odbył się, ale przynajmniej w moim wypadku tak cięło, że 1 okrążenie przejechałem w 3,5 min.....

wyłącz w opcjach 32bity, 'cpu load for weather' i w ostatecznosci 'od3d'

niech ktoś jeszcze umieści swój zrzut wyników na jakimś serwerze i poda link, przyda się do porównania, ponieważ pewne niejasności wystąpiły

zakk 25.08.2008 08:05

jak że lagowanie w tej grze to zgroza to tak jak Genio mówi ustawiajcie opcje na minimalne ale także wyłączajcie wszysko co obciąża wam neta (wszelkie programi internetowe-samo gg zamula o 5%, transfery itp)

Genio 25.08.2008 11:20

od samego początku gry mam pewien problem, być może ktoś z Was pomoże mi go rozwiązać, oto on:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...005e33c55261a2
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...000ba2ffc59df9
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...d771828bccc78d

jeśli włączę 'cpu load for weather' mam:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...e34a5c4d89cf0d
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...b73d2aaf7e2196

problem nie leży w ustawieniach gry, wypróbowałem już każdą kombinację, także zmiana sterowników nic nie pomogła, wczoraj przeszedłem z ATI 8.7 na 8.8 i problem nadal występuje

ktoś ma inny pomysł jak to naprawić?

szarkoz 25.08.2008 17:52

Wydaje mi się, że może to być ogólny problem z kompatybilnością ATi z MRO. U mnie na nVidii miałem podobne problemy kiedy kombinowałem z ustawieniami zgodności, bo na początku gra w ogóle mi się nie uruchamiała (ze względu na Vistę). Problem raczej wynikał przez to że wymusiłem uruchomienie się gry w 256 kolorach, ale potem wyłączyłem tę opcję i włączyłem grę w trybie zgodności z Windą 98. Być może spróbuj też uruchomić MRO w takim właśnie trybie zgodności.

Genio 25.08.2008 19:08

niestety tryb zgodności nie naprawił problemu

informacja w sprawie wyścigu:

GP Australii rozegramy na innym niż dotychczas serwerze, IP oraz hasło poznają uczestnicy godzinę przed wyścigiem

MicK 25.08.2008 23:19

dla zainteresowanych:
race final standings

1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:44.030 0:52.844
2 Franek9182 Ferrari + 0:02.110 16:46.140 0:52.955
3 Pysiek Renault + 0:14.439 16:58.469 0:53.604
4 Antaeus Renault + 0:25.173 17:09.203 0:54.169
5 Bartek1726 Bmw sauber + 0:27.673 17:11.703 0:54.300
6 Bobic Mclaren + 0:45.805 17:13.875 0:57.438
7 Maaarcin Ferrari + 0:53.764 16:45.735 0:55.874
8 Zakkts Toyota + 1:03.060 16:55.031 0:56.391
9 Mickreal Red bull + 1:04.029 16:56.000 0:56.444
10 Sensej Honda + 1:05.264 16:57.235 0:56.513
11 Kamilbas Forceindia + 1:22.897 17:14.868 0:57.493
12 Szymek_tsw Superaguri + 1:26.792 17:18.763 0:57.709
13 Kiha Toro rosso a 01 VUELTAS 17:13.313 1:00.783
14 Eltoro1906 Toro rosso a 02 VUELTAS 16:46.593 0:59.211
15 W1906s Bmw sauber a 02 VUELTAS 17:11.750 1:00.691
16 Woyteknh Toyota a 02 VUELTAS 17:12.672 1:00.745
17 Tomkub Superaguri a 03 VUELTAS 17:00.169 1:03.761
18 Gucio25 Mclaren Not Classified fall 1:00.276
19 Bati Williams Not Classified drop 1:01.793
20 Pech Red bull a 15 VUELTAS 4:15.699 1:03.925

Moje osobiste spostrzeżenia, wybrałem zbyt defensywną taktykę. mimo że celowałem w 6 pozycję jestem z siebie zadowolony gdyż wszystko szło w dobrą stronę, niestety czarna flaga przy wyjeździe z pitstopu zrzuciła mnie z 7 na 9 pozycję.
taktyka doboru opon:
Soft, Hard, Soft

pysio 26.08.2008 01:50

wszystko fajnie, ale ostateczny wygląd tabeli będzie wyglądał nieco inaczej...

Bobic zostanie zdegradowany o 10 pozycji za jazdę z czarną flagą

wyniki na stronie niebawem

pysio 26.08.2008 13:32

Klasyfikacja kierowców po pierwszym GP:

1. szarkoz [Honda] 10
2. Franek9182 [Ferrari] 8
3. pysiek [Renault] 6
4. Antaeus [Renault] 5
5. bartek1726 [BMW Sauber] 4
6. maaarcin [Ferrari] 3
7. ZakkTS [Toyota] 2
8. Mickreal [Red Bull] 1
9. Sensej [Honda] 0
10. KamilBAS [Force India] 0
11. Szymek_TSW [Super Aguri] 0
12. Kiha [Toro Rosso] 0
13. eltoro1906 [Toro Rosso] 0
14. w1906s [BMW Sauber] 0
15. woytekNH [Toyota] 0
16. Tomkub [Super Aguri] 0
17. Bobic [McLaren] 0
18. Gucio25 [McLaren] 0
19. PECH [Red Bull] 0
20. bati [Williams] 0
21. realrook [Williams] 0
22. spinnaker [Force India] 0

Klasyfikacja konstruktorów po pierwszym GP:

1. Ferrari 11
2. Renault 11
3. Honda 10
4. BMW Sauber 4
5. Toyota 2
6. Red Bull 1
7. McLaren 0
8. Williams 0
9. Toro Rosso 0
10. Force India 0
11. Super Aguri 0

Genio 27.08.2008 12:21

przypominam ze do jutra do 15 trwa rywalizacja o dwie pozycje w lidze
dwóch graczy: spinnaker i realrook są na 'cenzurowanym'

Genio 28.08.2008 14:14

zakończyły się kwalifikacje osób z listy oczekujących, miejsca spinnaker'a i realrook'a zajęli odpowiednio filip_wis i drogba1991

wyścig odbędzie się dzisiaj po godzinie 23
trening, jak poprzednio, rozpocznie się 20 minut przed godziną 23

miejmy nadzieje, że 'kto miał się wykruszyć', już się 'wykruszył' z ligi

MicK 28.08.2008 15:33

jeśli komuś znudziły się niektóre menu w grze:

http://img530.imageshack.us/img530/7...menunx6.th.jpg
podmieniamy plik FondoMenu.jpg w katalogu Graficos.


http://img168.imageshack.us/img168/6...oxesux9.th.jpg
podmieniamy plik FondoBoxes.jpg w katalogu Graficos.

Gucio25 28.08.2008 21:35

wszyscy z ligi na serwer!
wszyscy na czerwono! :D

MicK 28.08.2008 23:11

Policzona na szybko, pewnie z błędami, wstępna klasyfikacja po dwóch wyścigach (nieoficjalna i bez małych punktów)

1. szarkoz Honda 20
2. Antaeus Renault 11
3. pysiek Renault 10
4. Franek9182 Ferrari 8
5. Gucio25 McLaren 8
6. maaarcin Ferrari 5
7. bati Williams 5
8. bartek1726 BMW Sauber 4
9. filip_wis Force India 3
10. Mickreal Red Bull 2
11. ZakkTS Toyota 2
12. Sensej Honda 0
13. KamilBAS Force India 0
14. Szymek_TSW Super Aguri 0
15. Kiha Toro Rosso 0
16. eltoro1906 Toro Rosso 0
17. w1906s BMW Sauber 0
18. woytekNH Toyota 0
19. Tomkub Super Aguri 0
20. Bobic McLaren 0
21. PECH Red Bull 0
22. drogba1991 Williams 0
23. Eltoro1906 Toro rosso 0

1. Renault 21
2. Honda 20
3. Ferrari 13
4. McLaren 8
5. Williams 5
6. BMW Sauber 4
7. Force India 3
8. Red Bull 2
9. Toyota 2

pysio 29.08.2008 00:26

a oficjalne wyniki są już na stronie (nie różnią się zbytnio od tych podanych przez MicKa)

www.mro-twsd.lua.pl

Genio 29.08.2008 00:40

w ramach informacji i reklamy dodam, że są w lidze kolejne dwie posady do 'przejęcia'

chętnych zapraszam do zapisywania się i eliminowania konkurencji

www.mro-twsd.lua.pl

filip_wislak 29.08.2008 19:28

Rok szkolny się zaczyna, będzie trzeba wcześnie wstawać i tu moje pytanie... co byście powiedzieli żeby GP robić z godzinkę wcześniej ?? :)

Sensej 30.08.2008 09:13

Taki mały post do dyskusji.

Na przykładzie ostatniego wyścigu. Jechałem na 9 pozycji wiedziałem że mam paliwa na styk. Mogłem czekać aż mnie zdubluje znowu szarkoz (był niewiele za mna) ale chciałem gonić 8 miejsce. I na ostatnio dosłownie ostatnim zakrecie zabrakło mi paliwa.

Według formuły powinnien mieć +2 lap (bo przejechałem 2 okrażenia mniej, było by 1 gdybym dojechał)
a tutaj mam DQ

Druga kwestia -20 punktów zaufania. Ja by dał za to np. 5 a reszte podpiać pod pitstop ;) Wiadomo że w realu to kierowca nie ma nic do gadania, ale my tu decydujemy.

Tak wiec czekam na opinie. Abyśmy poprawiali nasza lige:)

Genio 30.08.2008 10:03

od poczatku trabilismy o dobrym zaplanowaniu wyscigu, o strategiach wlasnie po to by nikomu nie braklo paliwa na trasie, wyobraz sobie ze jestes szefem zespolu w ktorym ludzie nie potrafią dobrac paliwa na wyscig, abstrahujac, odejmowalbys im tylko 5% zaufania czy wyrzucil w cholere? :) -20% to i tak nic strasznego, jezdzac bez problemu odrobisz strate, ale konsekwentni musimy byc

zlotowa92gdansk 30.08.2008 10:14

czy można się jescze zapisać?

Genio 30.08.2008 10:16

tak, zapisy są otwarte caly sezon

ale uprasza sie przeprowadzic rejestracje zgodnie z regulaminem oraz wybierz krotszy nick, nie bedziesz mial pozniej problemow z uploadem czasow
kasuje stare konto

Genio 01.09.2008 16:25

w dzisiejszym wyścigu wystąpi nowy gracz tajfun_88, zastąpi on kierowce Tomkub z zespołu Super Aguri
drugi z zagrożonych uczestników Kiha obronił swoją posadę

wyścig odbędzie się dzisiaj o 22, przy słonecznej pogodzie

ps. odświeżyłem harmonogram na najbliższe trzy Grand Prix, w razie jakichkolwiek niedopasowań terminowych - rozpoczynajcie dyskusję

Kamil 01.09.2008 18:40

taki maly pomysl mam, moze by nastepny wyscig zrobic w zroznicowanych warunkach?
co myslicie o tym?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl