![]() |
ważna informacja na głównej stronie ligi
http://mro-twsd.lua.pl dodam, ze można również ćwiczyć i polepszać swoje czasy przejazdów w trybie offline |
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów) 44. woytekNH (na forum wojteq_NH) 45. QBAS 46. zuruts |
Było już pisane zeby sie nie dopisywac do listy tylko rejestrować na stronie
|
|
przypominam ze kalifikacje kończą się dzisiaj o 23.59
osoby spoza pierwszej 22, a chcące wziąć udział w grze niech podciągają swoje czasy |
Dlaczego gra po zainstalowaniu i otwarciu zacina sie? znaczy sie jest czarny ekran i nie da sie nic zrrobic tylko 5 minut wyłącznia alt+ctrl+delete!!??
|
Cytat:
|
beda, tutaj chodzi o zakwalifikowanie sie do 22, ktora bedzie miala prawo jutro sie scigac
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Piter, startuje 11 zespołów z formuły. Do 24 wyłania się skład w każdym z zespołów, a przed wyścigiem to normalnie jak przed każdym GP na żywo. Podobno Robert Kubica chciałby jeździć, ale mówi że nie ma internetu w hotelu i nie ma jak się zapisać. Trudno...
|
^ Lewis też chciał i nawet internet ma, ale czarnych nie przyjmujemy. :)
jeździć, rejestrować się tu i na stronie MRO i wpisywać czasy na stronie! jeszcze ponad 2 godziny, a mam wrażenie, że kilka osób z forumowej listy, jeszcze nie ma chyba na liście ligowej, jazda! |
ostatnie minuty do zamknięcia kwalifikacji [koniec 23.59]
o północy test-wyścig |
i odbył się ten wyścig?
nie mogłem się połączyć, cały czas przed północą wyświetlało mi że jest tylko jedna osoba na torze. |
Odbył się, ale przynajmniej w moim wypadku tak cięło, że 1 okrążenie przejechałem w 3,5 min.....
|
odbył się wyścig testowy. ogólnie nie było najgorzej na 16 graczy ukończyło 12 :)
niezłe przetarcie przed jutrzejszym GP Australii! |
niech ktoś wklei wyniki (generują się automatycznie w katalogu resultados)
|
1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:46.863 0:52.993
2 Franek9182 Mro team + 0:18.247 17:05.110 0:53.953 3 Pysiek Renault + 0:34.106 17:20.969 0:54.788 4 Bartek1726 Ferrari + 0:50.356 17:37.219 0:55.643 5 Antaeus Renault Not Classified fuel 0:56.832 6 Maaarcin Twsd + 1:11.492 17:07.265 0:57.070 7 Kiha Mro team + 1:19.899 17:15.672 0:57.537 8 Bobic Mclaren + 1:27.430 17:23.203 0:57.956 9 Realrook S_ce team + 1:35.384 17:31.157 0:58.398 10 Eltoro1906 Forceindia a 03 VUELTAS 17:46.109 1:06.632 11 Szymek_tsw Bas team a 04 VUELTAS 16:58.365 1:07.891 12 Woyteknh Mro team a 04 VUELTAS 17:17.022 1:09.135 13 Tomkub Renault Not Classified drop 1:01.332 14 Piter116 Olkusz Not Classified drop 1:55.058 15 Tajfun_88 Mro team Not Classified drop 1:39.917 16 W1906s Wis£a pany Not Classified drop 59:59.997 |
Cytat:
niech ktoś jeszcze umieści swój zrzut wyników na jakimś serwerze i poda link, przyda się do porównania, ponieważ pewne niejasności wystąpiły |
jak że lagowanie w tej grze to zgroza to tak jak Genio mówi ustawiajcie opcje na minimalne ale także wyłączajcie wszysko co obciąża wam neta (wszelkie programi internetowe-samo gg zamula o 5%, transfery itp)
|
od samego początku gry mam pewien problem, być może ktoś z Was pomoże mi go rozwiązać, oto on:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...005e33c55261a2 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...000ba2ffc59df9 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...d771828bccc78d jeśli włączę 'cpu load for weather' mam: - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...e34a5c4d89cf0d - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...b73d2aaf7e2196 problem nie leży w ustawieniach gry, wypróbowałem już każdą kombinację, także zmiana sterowników nic nie pomogła, wczoraj przeszedłem z ATI 8.7 na 8.8 i problem nadal występuje ktoś ma inny pomysł jak to naprawić? |
Wydaje mi się, że może to być ogólny problem z kompatybilnością ATi z MRO. U mnie na nVidii miałem podobne problemy kiedy kombinowałem z ustawieniami zgodności, bo na początku gra w ogóle mi się nie uruchamiała (ze względu na Vistę). Problem raczej wynikał przez to że wymusiłem uruchomienie się gry w 256 kolorach, ale potem wyłączyłem tę opcję i włączyłem grę w trybie zgodności z Windą 98. Być może spróbuj też uruchomić MRO w takim właśnie trybie zgodności.
|
niestety tryb zgodności nie naprawił problemu
informacja w sprawie wyścigu: GP Australii rozegramy na innym niż dotychczas serwerze, IP oraz hasło poznają uczestnicy godzinę przed wyścigiem |
dla zainteresowanych:
race final standings 1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:44.030 0:52.844 2 Franek9182 Ferrari + 0:02.110 16:46.140 0:52.955 3 Pysiek Renault + 0:14.439 16:58.469 0:53.604 4 Antaeus Renault + 0:25.173 17:09.203 0:54.169 5 Bartek1726 Bmw sauber + 0:27.673 17:11.703 0:54.300 6 Bobic Mclaren + 0:45.805 17:13.875 0:57.438 7 Maaarcin Ferrari + 0:53.764 16:45.735 0:55.874 8 Zakkts Toyota + 1:03.060 16:55.031 0:56.391 9 Mickreal Red bull + 1:04.029 16:56.000 0:56.444 10 Sensej Honda + 1:05.264 16:57.235 0:56.513 11 Kamilbas Forceindia + 1:22.897 17:14.868 0:57.493 12 Szymek_tsw Superaguri + 1:26.792 17:18.763 0:57.709 13 Kiha Toro rosso a 01 VUELTAS 17:13.313 1:00.783 14 Eltoro1906 Toro rosso a 02 VUELTAS 16:46.593 0:59.211 15 W1906s Bmw sauber a 02 VUELTAS 17:11.750 1:00.691 16 Woyteknh Toyota a 02 VUELTAS 17:12.672 1:00.745 17 Tomkub Superaguri a 03 VUELTAS 17:00.169 1:03.761 18 Gucio25 Mclaren Not Classified fall 1:00.276 19 Bati Williams Not Classified drop 1:01.793 20 Pech Red bull a 15 VUELTAS 4:15.699 1:03.925 Moje osobiste spostrzeżenia, wybrałem zbyt defensywną taktykę. mimo że celowałem w 6 pozycję jestem z siebie zadowolony gdyż wszystko szło w dobrą stronę, niestety czarna flaga przy wyjeździe z pitstopu zrzuciła mnie z 7 na 9 pozycję. taktyka doboru opon: Soft, Hard, Soft |
wszystko fajnie, ale ostateczny wygląd tabeli będzie wyglądał nieco inaczej...
Bobic zostanie zdegradowany o 10 pozycji za jazdę z czarną flagą wyniki na stronie niebawem |
Klasyfikacja kierowców po pierwszym GP:
1. szarkoz [Honda] 10 2. Franek9182 [Ferrari] 8 3. pysiek [Renault] 6 4. Antaeus [Renault] 5 5. bartek1726 [BMW Sauber] 4 6. maaarcin [Ferrari] 3 7. ZakkTS [Toyota] 2 8. Mickreal [Red Bull] 1 9. Sensej [Honda] 0 10. KamilBAS [Force India] 0 11. Szymek_TSW [Super Aguri] 0 12. Kiha [Toro Rosso] 0 13. eltoro1906 [Toro Rosso] 0 14. w1906s [BMW Sauber] 0 15. woytekNH [Toyota] 0 16. Tomkub [Super Aguri] 0 17. Bobic [McLaren] 0 18. Gucio25 [McLaren] 0 19. PECH [Red Bull] 0 20. bati [Williams] 0 21. realrook [Williams] 0 22. spinnaker [Force India] 0 Klasyfikacja konstruktorów po pierwszym GP: 1. Ferrari 11 2. Renault 11 3. Honda 10 4. BMW Sauber 4 5. Toyota 2 6. Red Bull 1 7. McLaren 0 8. Williams 0 9. Toro Rosso 0 10. Force India 0 11. Super Aguri 0 |
przypominam ze do jutra do 15 trwa rywalizacja o dwie pozycje w lidze
dwóch graczy: spinnaker i realrook są na 'cenzurowanym' |
zakończyły się kwalifikacje osób z listy oczekujących, miejsca spinnaker'a i realrook'a zajęli odpowiednio filip_wis i drogba1991
wyścig odbędzie się dzisiaj po godzinie 23 trening, jak poprzednio, rozpocznie się 20 minut przed godziną 23 miejmy nadzieje, że 'kto miał się wykruszyć', już się 'wykruszył' z ligi |
jeśli komuś znudziły się niektóre menu w grze:
http://img530.imageshack.us/img530/7...menunx6.th.jpg podmieniamy plik FondoMenu.jpg w katalogu Graficos. http://img168.imageshack.us/img168/6...oxesux9.th.jpg podmieniamy plik FondoBoxes.jpg w katalogu Graficos. |
wszyscy z ligi na serwer!
wszyscy na czerwono! :D |
Policzona na szybko, pewnie z błędami, wstępna klasyfikacja po dwóch wyścigach (nieoficjalna i bez małych punktów)
1. szarkoz Honda 20 2. Antaeus Renault 11 3. pysiek Renault 10 4. Franek9182 Ferrari 8 5. Gucio25 McLaren 8 6. maaarcin Ferrari 5 7. bati Williams 5 8. bartek1726 BMW Sauber 4 9. filip_wis Force India 3 10. Mickreal Red Bull 2 11. ZakkTS Toyota 2 12. Sensej Honda 0 13. KamilBAS Force India 0 14. Szymek_TSW Super Aguri 0 15. Kiha Toro Rosso 0 16. eltoro1906 Toro Rosso 0 17. w1906s BMW Sauber 0 18. woytekNH Toyota 0 19. Tomkub Super Aguri 0 20. Bobic McLaren 0 21. PECH Red Bull 0 22. drogba1991 Williams 0 23. Eltoro1906 Toro rosso 0 1. Renault 21 2. Honda 20 3. Ferrari 13 4. McLaren 8 5. Williams 5 6. BMW Sauber 4 7. Force India 3 8. Red Bull 2 9. Toyota 2 |
a oficjalne wyniki są już na stronie (nie różnią się zbytnio od tych podanych przez MicKa)
www.mro-twsd.lua.pl |
w ramach informacji i reklamy dodam, że są w lidze kolejne dwie posady do 'przejęcia'
chętnych zapraszam do zapisywania się i eliminowania konkurencji www.mro-twsd.lua.pl |
Rok szkolny się zaczyna, będzie trzeba wcześnie wstawać i tu moje pytanie... co byście powiedzieli żeby GP robić z godzinkę wcześniej ?? :)
|
Taki mały post do dyskusji.
Na przykładzie ostatniego wyścigu. Jechałem na 9 pozycji wiedziałem że mam paliwa na styk. Mogłem czekać aż mnie zdubluje znowu szarkoz (był niewiele za mna) ale chciałem gonić 8 miejsce. I na ostatnio dosłownie ostatnim zakrecie zabrakło mi paliwa. Według formuły powinnien mieć +2 lap (bo przejechałem 2 okrażenia mniej, było by 1 gdybym dojechał) a tutaj mam DQ Druga kwestia -20 punktów zaufania. Ja by dał za to np. 5 a reszte podpiać pod pitstop ;) Wiadomo że w realu to kierowca nie ma nic do gadania, ale my tu decydujemy. Tak wiec czekam na opinie. Abyśmy poprawiali nasza lige:) |
od poczatku trabilismy o dobrym zaplanowaniu wyscigu, o strategiach wlasnie po to by nikomu nie braklo paliwa na trasie, wyobraz sobie ze jestes szefem zespolu w ktorym ludzie nie potrafią dobrac paliwa na wyscig, abstrahujac, odejmowalbys im tylko 5% zaufania czy wyrzucil w cholere? :) -20% to i tak nic strasznego, jezdzac bez problemu odrobisz strate, ale konsekwentni musimy byc
|
czy można się jescze zapisać?
|
tak, zapisy są otwarte caly sezon
ale uprasza sie przeprowadzic rejestracje zgodnie z regulaminem oraz wybierz krotszy nick, nie bedziesz mial pozniej problemow z uploadem czasow kasuje stare konto |
w dzisiejszym wyścigu wystąpi nowy gracz tajfun_88, zastąpi on kierowce Tomkub z zespołu Super Aguri
drugi z zagrożonych uczestników Kiha obronił swoją posadę wyścig odbędzie się dzisiaj o 22, przy słonecznej pogodzie ps. odświeżyłem harmonogram na najbliższe trzy Grand Prix, w razie jakichkolwiek niedopasowań terminowych - rozpoczynajcie dyskusję |
taki maly pomysl mam, moze by nastepny wyscig zrobic w zroznicowanych warunkach?
co myslicie o tym? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl