Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 kolejka] Wisla Krakow - GKS Belchatow 22.08.08r 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4739)

BRTS39 25.08.2008 16:13

Uwazam ze po meczu z Belchatowem numer 12 w Wisle powienien byc zastrzezony tak jak i w innych klubach własnie o tym czytam spojrzcie na to




http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_football_(soccer)

z linkiem jest cos nie tak ale jest to ciekawe...

rafalek 25.08.2008 16:18

A o co chodzi z tym numerem 12 bo mi pokazuje, ze nie ma takiego artykulu.

chudy2001 25.08.2008 16:37

ten numer dla Baszcza ?

Kod:

http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_association_football

michal(pl) 25.08.2008 16:52

12. zawodnik to my kibice
Werder Bremen jest najbardziej znany przykład chyba, tam to od lat juz zaden piłkarz nie miał numer 12
jest "zarezerwowany" dla kibiców


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl