![]() |
Uwazam ze po meczu z Belchatowem numer 12 w Wisle powienien byc zastrzezony tak jak i w innych klubach własnie o tym czytam spojrzcie na to
http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_football_(soccer) z linkiem jest cos nie tak ale jest to ciekawe... |
A o co chodzi z tym numerem 12 bo mi pokazuje, ze nie ma takiego artykulu.
|
ten numer dla Baszcza ?
Kod:
http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_association_football |
12. zawodnik to my kibice
Werder Bremen jest najbardziej znany przykład chyba, tam to od lat juz zaden piłkarz nie miał numer 12 jest "zarezerwowany" dla kibiców |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl