Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Olimpiada letnia - PEKIN 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4589)

w0lno. 13.08.2008 17:58

No to kolejna 'szansa' na medal poszła się... :/
To co dziś wyczyniały nasze 'mistrzynie' to naprawdę ludzkie pojęcie przechodzi. Przebywać ze sobą tyle czasu i mieć bardzo poważne problemy w komunikacji podczas meczu to naprawdę.
Powiedzcie mi jak zawodnicza, która ma 159cm wzrostu może blokować, przepychać się na siatce i zdobywać punkty z zawodniczką, która ma przeszło 25cm wzrostu więcej?:shock:

Cytat:

Niemczyk prze ch. : "Co robią Kaczyńscy na korcie tenisowym?"
Spadłem z fotela! :D:D
Kiedy on to powiedział?

Tomy 13.08.2008 18:01

Niemczyk prze ch. : "Co robią Kaczyńscy na korcie tenisowym?"
Spadłem z fotela! :D:D

Devonisch 13.08.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 584608)

Ps: W jakich konkurencjach Kirigistan zdobył medale i jakie ?

W zapasach srebro i brąz.

PS. No Niemczyk zaszalał. To chyba jego ostatni komentarz w TVP :D

luke1906 13.08.2008 18:11

czy dziś nikt nie mógł do Liktoras krzyknąć, żeby się do cholery choć raz uśmiechnęła? przecież taka grobowa mina to może zdołować każdego

jakbym ja z nią grał to bym ją zjebał od razu, ona wyglądała jakby przegrała ten mecz zanim się zaczął, o skuteczności w ataku to przez grzeczność nie wspomnę

felipe 13.08.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 584612)


Kiedy on to powiedział?

Już w studio, dosłownie na "do widzenia". Był materiał o naszym deblu i tak rozmowa zeszła na tenis, po czym Niemczyk wyleciał z żartem :D

St@chu 13.08.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 584615)
Niemczyk prze ch. : "Co robią Kaczyńscy na korcie tenisowym?"
Spadłem z fotela! :D:D

Mozna prosic o przyblizenie o co chodzi, bo nie widziałem...

Tomy 13.08.2008 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 584634)
Mozna prosic o przyblizenie o co chodzi, bo nie widziałem...

Po skrócie relacji z debla (Matkowski, Frystenberg), kończy się już prawie studio i nagle Niemczyk wypalił do Kurzajewskiego właśnie z tym pytaniem.
Ogólna konsternacja,
a Niemczyk z uśmiechem - "Grają w siatkówkę" :D

Wojtas 13.08.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lke1906 (Post 584345)

ręce człowiekowi opadają, i tu nie chodzi o brak bazy sportowej, czy brak pieniędzy na treningi,
to wszystko się rozgrywa w głowach, nasi sportowcy to po prostu mentalne cipy, oni mają zakodowane we łbach, że najlepsi nigdy nie będą




Prawda absolutna i gorzka.

Nasi oprocz tego ze pojechali tam sami siebie stawiajac w roli statystow do prawdziwej rywalizacjii,to jescze ciagle (tu glownie do plywakow pije) maja w glowach jakies sukcesy w Mistrzostwach Polski czy innych konkursikach.



Dzis ten komentator na Jedynce (nie Babiarz) ktorego teksty sa poprostu osłabijące wychwalal rekord Polski Polki,zamiast dodac ze byla ostatnia w wyscigu.Mentalnosc ta samo co tych pseudo-sportowcow.
Jak slysze ze taki Phelps nie jest z siebie zadowolony i uwaza ze musi dac z siebie wiecej,a Korzeniowski po sromotnej porazce uwaza ze co z tego on zostal Mistrzem Polski czy kims tam pol roku tem,to szlag czlowieka trafia ze taki ktos wogole nas reprezentuje na Igrzyskach.Jak nie chce to wywalic razem z Gruchałą na zbity pysk z kadry,to nie zubry zeby ich trzymać pod ochroną.

Mentalanie jestesmy upośledzeni ,i zal sluchac jak to nasi"chcieli","za bardzo chcieli" i " W Londynie bedzie lepiej"

Kocur 13.08.2008 18:36

Zaczynam się obawiać że zakład z kumplem, który powiedział że to będą Igrzyska hańby bez żadnego medalu jest przegrany... chociaż chciałbym się mylić.

Ale jeszcze nigdy nie było zawodników z tak słabą psychą, nieważna jaka dyscyplina - każdy/a pęka.

PvD 13.08.2008 18:37

Nie wiem czemu niektórzy się dziwią, że Kirgistan ma medale przecież to dobra radziecka szkoła.

St@chu 13.08.2008 18:38

Zadziwiający jest rozwój światowego pływania...

Rekordy lecą jak z rękawa. Już nie mówie o Phelpsie, ale kiedy widze że 16 wyniki w eliminacjach odpowiadają medalowym pozycją w Atenach to aż ciężko w to uwierzyć.

Co prawda wiadomo że dla pływaków igrzyska to najważniejsza impreza, ale i tak jest to niesamowite.

Mam nadzieje że po IO, albo po latach nie okaże się, że to nie rozwój pływania tylko rozwój światowej farmakologii...

kaelowiec 13.08.2008 23:42

tak tylko ze phelps w ciagu ostatnich 4 lat opuścil 4 treningi (a sa one CODZIENNIE) a Korzeniowski narzeka ze nie moze dlugo siedziec na dyskotece bo jest na treningu niewyspany

http://www.mocnyblog.pl/2008/08/13/io-dzien-8/

laurence 14.08.2008 03:50

Otylia 4 w finale. 1 i 2 miejsce dla Chinek(<--- to już zaczyna być nudne, sami sobie zrobili olimpiade i zgarniają ile się da)

sandomingo 14.08.2008 06:37

Szczęśliwi Ci,którzy nie wstali o 4 rano w oczekiwaniu na pierwszy medal dla Polski na tych igrzyskach.

Otylia miała szansę na brąz ale nie dała rady. Wyszło nie najlepsze przygotowanie plus konflikt ze Słomińskim. Szkoda.
Za to nasi zapaśnicy biją wszelkie rekordy. Trzech wystartowało i póki co nie wygrali żadnej walki, nieźle.
Szablistki dostały ciężki łomot od Amerykanek.

Nic to, trzeba zaczekać do niedzieli - wtedy startuje Kołecki i wioślarze.

w0lno. 14.08.2008 06:58

Cytat:

Szczęśliwi Ci,którzy nie wstali o 4 rano w oczekiwaniu na pierwszy medal dla Polski na tych igrzyskach.
Święte słowa. Z nadzieją na medal nie przespałem nocy i... i znów nie ma medalu.
Otylia na IO zawiodła na całej linii. Nie obroniła żadnego medalu, ba nie zdobyła nawet jednego 'brązu'. Po raz kolejny można powiedzieć 'szkoda'. Tracimy kolejną szansę na medal. Jedyną pływacką nadzieją pozostał Sawrymowicz. Czas pokarze, czy do Olimpiady przygotował się równie 'dobrze' jak reszta Polaków.
Chiny odjechały nie tylko nam, ale reszcie świata również. To co zrobiły dzisiaj chińskie pływaczki to klasa sama w sobie. Nie bawiły się jak Oti :) i pobiły rekord nie o kilka setnych, ale o przeszło sekundę.

Bardzo zaskoczyli mnie nasi piłkarze ręczni, in minus oczywiście. Strasznie męczyli się ze słabymi Brazylijczykami. Nasza gra wyglądała kiesko. Tkaczyk dziś fatalnie. Bramkarz obronił większość jego rzutów. Zawodnicy takiej klasy nie powinni marnować seriami 100% sytuacji.
W następnym spotkaniu zmierzymy się z mistrzami olimpijskimi - Chorwatami. Jeśli zagramy tak jak w dzisiejszym spotkaniu to o zwycięstwie możemy tylko pomarzyć. Mam nadzieję, że wynikiem dzisiejszej słabej gry była tylko i wyłącznie pamięć o porażce z Hiszpanami. Liczę, że Wenta wstrząśnie naszymi zawodnikami i ci pokarzą na co naprawdę ich stać.

Za 30 min spotkanie Polaków z Serbami w siatkówkę. Zobaczymy w jakiej dyspozycji są nasi siatkarze.
Jak sądzicie podtrzymamy dobrą passę i po raz trzeci z rzędu odniesiemy zwycięstwo? Osobiście wierzę w Polaków oraz zwycięstwo.

sandomingo 14.08.2008 07:11

Oglądając mecz Brazylia - Rosja trudno o jakikolwiek optymizm, jeśli idzie o naszych siatkarzy. Różnica w zagrywce i przyjęciu jest ogromna. Co prawda na tych rywali można trafić dopiero w półfinale (oczywiście nie licząc meczów grupowych) ale jednak o medalu dla siatkarzy nie ma co myśleć.

Niestety podobnie jeśli idzie o piłkarzy ręcznych. Co prawda dzisiaj zagrali tak słabo, że gorzej już nie można ale mimo wszystko drużynie, która mierzy w medal olimpijski takie mecze nie mogą się zdarzać. Bielecki po kontuzji wyraźnie nie doszedł do siebie i na tym turnieju wiele nam nie pomoże. A to bardzo duże osłabienie.
Po dzisiejszym meczu nie ma z resztą co oceniać poszczególnych zawodników, wszyscy zagrali mniejszą lub większą kichę a jedyny jaśniejszy punkt to moim zdaniem Jachlewski.

nowy_piotrek 14.08.2008 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 585094)
Oglądając mecz Brazylia - Rosja trudno o jakikolwiek optymizm, jeśli idzie o naszych siatkarzy. Różnica w zagrywce i przyjęciu jest ogromna. Co prawda na tych rywali można trafić dopiero w półfinale (oczywiście nie licząc meczów grupowych) ale jednak o medalu dla siatkarzy nie ma co myśleć.

Niestety podobnie jeśli idzie o piłkarzy ręcznych. Co prawda dzisiaj zagrali tak słabo, że gorzej już nie można ale mimo wszystko drużynie, która mierzy w medal olimpijski takie mecze nie mogą się zdarzać. Bielecki po kontuzji wyraźnie nie doszedł do siebie i na tym turnieju wiele nam nie pomoże. A to bardzo duże osłabienie.
Po dzisiejszym meczu nie ma z resztą co oceniać poszczególnych zawodników, wszyscy zagrali mniejszą lub większą kichę a jedyny jaśniejszy punkt to moim zdaniem Jachlewski.

akurat jesli chodzi o recznych to zawsze sie meczyli z Brazylijczykami, ciezko powiedziec dlaczego, grunt ze wygrali mimo beznadziejnej gry.

A co do plywania - ciezko zdobyc medal gdy sie nawet nie zbliza do wlasnego rekordu zyciowego. Wszyscy poszli przez 4 lata do przodu, tylko my zostalismy w miejscu.

A wystepu zapasnikow szkoda komentowac...

St@chu 14.08.2008 07:19

Żenada...

Na następną olimpiadę wyślijmy 500 sportowców. Może, któryś znajdzie jakąś fajną robótka przy okazji w Londynie. Pozwiedzają sobie za darmo... Wszyscy będą szczęśliwi. I a nóż któremuś się uda coś wygrać, albo wszyscy rywale się wycofają i zdobędzie medal... To tylko sport wszystko jest możliwe...

Będzie 3 x większa żenada niż w Atenach, gdzie było ledwo 10 medali.

W życiu nie byłem tak rozczarowany postawą naszych sportowców...

Vinci 14.08.2008 07:41

Ale przepraszam jaka żenada? Jaki wstyd?

Nie ma żadnych argumentów, aby wymagać od nich medali...

Chyba większej prowizorki w spotrtowej edukacji młodych ludzi jak w naszym kraju to nie ma. Widać to w sportach zespołowych, jak i indywidualnych. Wybierzecie się kiedyś na Wisłę i zobaczcie ile trudu muszą włożyć działacze, sportowcy czy sami rodzice zawodniczek i zawodników, by można było przeprowadzić jakiekolwiek przygotowania lub obozy przed sezonem.

Na jakie śmieszne kwoty opiewają kontrakty reklamowe i sporotwe takich zawodników... i w jakich warunkach to się odbywa. Jak będziecie w Zakopcu popatrzcie jak wygląda takie zaplecze COS-u...ja miałem tam okazje być dwa miesiące temu. Od czasów komuny nie zmieniło się nic na plus. Budynki same się już sypią bo nie ma kasy na modernizację...wyjątek skocznia. Ale jeszcze musi mieć kto na niej fruwać...

Nie ma cudów Panie i Panowie, a jak są to od razu czytamy bajki o polskiej szkole pływania czy polskiej szkole skoków narciarskich...

Kłamać to my, ale nie nas ;-)

w0lno. 14.08.2008 07:43

Cytat:

W życiu nie byłem tak rozczarowany postawą naszych sportowców...
Nie tylko Ty...

Kurde nie wiedziałem, że mecz Rosji z Brazylią leci na dwójce.
Czyżby to był już koniec niepokonanej Brazylii? Coś mi się wydaje, że nie obronią złota. Canarinhos przeżywają wyraźny kryzys formy.
Rosjanie grają o wiele lepiej w porównaniu z Ligą Światową. 'Pogrom' Brazylii!
Rosja 3-1 Brazylia.

Jeśli dzisiaj wygramy z Serbami to poczujemy się mocniej psychicznie. Może nasi siatkarze przypomną sobie stare dobre czasy i osiągną kapitalny dla nas wynik na Olimpiadzie. Głęboko wierzę, że mamy szansę zdobyć medal. Mam nadzieję, że nasi siatkarze nie zawiodą swoich kibiców i osiągnął cel, który sobie założyli.

Ps. Wygrywając dzisiaj z Serbią będziemy w 'gazie'. Następne spotkanie gramy z Brazylijczykami. Kto wie jak potoczą się losy. Może odniesiemy tak oczekiwane zwycięstwo nad Canarinhos :).

Ps2. Niemczyk mnie rozwala pytaniami jak nazywa się rozgrywający Brazylijczykow [przyp. - Ricardo]

EDIT: Standardowo tracimy kolejną szansę na medal. Nie wiem jak Wy, ale ja już zdążyłem się do tego przyzwyczaić,
Cytat:

Matyjaszek ma jeszcze szanse na walkę o trzecie miejsce, ale żeby tak się stało, Holender musi awansować do finału. Krótko mówiąc, wszyscy jesteśmy Holendrami.

mcovalski 14.08.2008 08:34

gdzie można oglądać na żywo mecz Polaków w sieci?? oprócz itvp ?? proszę o pomoc

kaelowiec 14.08.2008 08:44

siatkarza o dziwo na razie dają rade

reczni wygrali , bo nie widzialem ?


otylia - zero zaskoczenia

Amfre 14.08.2008 10:10

Polacy pokonali Serbow 3-1

w0lno. 14.08.2008 10:40

Cytat:

Oglądając mecz Brazylia - Rosja trudno o jakikolwiek optymizm, jeśli idzie o naszych siatkarzy. Różnica w zagrywce i przyjęciu jest ogromna. Co prawda na tych rywali można trafić dopiero w półfinale (oczywiście nie licząc meczów grupowych) ale jednak o medalu dla siatkarzy nie ma co myśleć.
Teraz też tak mówisz?

Przed meczem byłem optymistą i jak widać miałem rację :) Na tych igrzyskach jeszcze się tak nie cieszyłem, tak jak teraz.
Bardzo dobra gra naszych siatkarzy. Niezmiernie cieszy mnie atmosfera w naszej drużynie. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio nasi siatkarze tak 'żyli' spotkaniem, kiedy się tak nawzajem wspierali. Widzieliście te radość? Mamy drużynę! [Tak jak dziś walczyli nasi siatkarze, to... Najlepiej naszą dzisiejszą grę opisuje akcja, w której Kadziu znalazł się na stole :D]

Po dzisiejszym meczu wielkie brawa należą się Igle! To co on dziś wyprawiał to naprawdę klasa. Ogólnie cała drużyna zagrała dzisiaj fantastyczne spotkanie. Cieszy również to, że mamy zmienników. Wika, który całe spotkanie przesiaduje na ławce, wchodzi na zagrywkę i Polacy zdobywają punkty serią!

Jeszcze raz BRAWO POLACY! Oby tak dalej. Jeśli nie przegramy meczu w szatni [a sądzę, że tak na pewno nie będzie] to Brazylia jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Nie mogę się już doczekać sobotniego spotkania. Nawet słynna... Brazylia naszej Polski nie pokona :D

Matyjaszczyk będzie walczył o brąz! Kto wie? Może będziemy mieć pierwszy medal!

Ps. Szkoda mi się tych naszych szablistek zrobiło. Socha aż się popłakała.

K_2 14.08.2008 11:22

W tej zakichanej TVP to juz naprawde nie maja co puszczac ,zamisst dac np mecz koszykowki czy cos takiego to pokazuja walke o brazowy medal luczniczek miedzy reprezentantka Korei Poludniowej a reprezentatnka Korei Polnocnej...zal

sandomingo 14.08.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 585166)
Teraz też tak mówisz?

Nie miałem możliwości oglądać meczu, choć liczę na jakieś powtórki.

Brazylia i Rosja również spokojnie wygrały z Serbią, także z hurraoptymizmem jeszcze poczekajmy.

autocontrol 14.08.2008 12:08

bedzie powtorka z meczu siatkarzy z Serbia (3-1) ??

wisl@k_TS 14.08.2008 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 585166)
Teraz też tak mówisz?

Przed meczem byłem optymistą i jak widać miałem rację :) Na tych igrzyskach jeszcze się tak nie cieszyłem, tak jak teraz.
Bardzo dobra gra naszych siatkarzy. Niezmiernie cieszy mnie atmosfera w naszej drużynie. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio nasi siatkarze tak 'żyli' spotkaniem, kiedy się tak nawzajem wspierali. Widzieliście te radość? Mamy drużynę! [Tak jak dziś walczyli nasi siatkarze, to... Najlepiej naszą dzisiejszą grę opisuje akcja, w której Kadziu znalazł się na stole :D]

Po dzisiejszym meczu wielkie brawa należą się Igle! To co on dziś wyprawiał to naprawdę klasa. Ogólnie cała drużyna zagrała dzisiaj fantastyczne spotkanie. Cieszy również to, że mamy zmienników. Wika, który całe spotkanie przesiaduje na ławce, wchodzi na zagrywkę i Polacy zdobywają punkty serią!

Jeszcze raz BRAWO POLACY! Oby tak dalej. Jeśli nie przegramy meczu w szatni [a sądzę, że tak na pewno nie będzie] to Brazylia jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Nie mogę się już doczekać sobotniego spotkania. Nawet słynna... Brazylia naszej Polski nie pokona :D

Nie mam nic do ciebie, ale śmieszą mnie niepoprawni optymiści. Ciekawe co napiszesz jak przegramy 3-0 z Brazylią? W każdym razie siatkarze, jak na razie najmocniejszy punkt ekipy Polski.

_ukoL 14.08.2008 12:41

Szkoda, że Matyjaszek nie dał rady temu Azerowi. Fakt faktem sędziowie ukradli Polakowi z 7 sekund.
Szkoda, bo ładnie walczył i była nadzieja na medal, a tak...nadal pozostajemy bez jakiego kolwiek krążka. :-/

w0lno. 14.08.2008 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 585214)
Nie mam nic do ciebie, ale śmieszą mnie niepoprawni optymiści. Ciekawe co napiszesz jak przegramy 3-0 z Brazylią? W każdym razie siatkarze, jak na razie najmocniejszy punkt ekipy Polski.

Co do optymisty to się zgodzę, ale czy niepoprawny? Może ten mój nadmierny optymizm wywodzi się olbrzymiej chęci zdobycia przez Polaków medalu?
Jak będzie 3-0? Można przegrać, ale po ciężkiej i zaciętej walce. Jakby nie było, to Brazylijczycy nadal są Mistrzami Olimpijskimi i Świata. Według mnie na tę chwilę szanse Polaków w najbliższym spotkaniu oceniam na 50% z minimalnym wskazaniem na nas :D [a co tam].
Po obejrzeniu wszystkich trzech naszych spotkań przypomniały mi się MŚ... Realistycznie sądzę, że mamy szansę zająć miejsce 1-4.

Szkoda kolejnej szansy na zdobycie medalu. 'Ale za to niedziela, ale za to niedziela...' :D

wisl@k_TS 14.08.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 585232)
Co do optymisty to się zgodzę, ale czy niepoprawny? Może ten mój nadmierny optymizm wywodzi się olbrzymiej chęci zdobycia przez Polaków medalu?
Jak będzie 3-0? Można przegrać, ale po ciężkiej i zaciętej walce. Jakby nie było, to Brazylijczycy nadal są Mistrzami Olimpijskimi i Świata. Według mnie na tę chwilę szanse Polaków w najbliższym spotkaniu oceniam na 50% z minimalnym wskazaniem na nas :D [a co tam].
Po obejrzeniu wszystkich trzech naszych spotkań przypomniały mi się MŚ... Realistycznie sądzę, że mamy szansę zająć miejsce 1-4.

Szkoda kolejnej szansy na zdobycie medalu. 'Ale za to niedziela, ale za to niedziela...' :D

Co do Brazylii, to fakt, do przejścia. Bardziej bym sie obawiał meczu z Rosjanami, z którymi mamy kompleks jak w piłkę z Angolami. Chociaż cała ta Olimpiada napawa mnie takim pesymizmem, że medal upatruję jedynie w Monice Pyrek, ewentualnie w Kołeckim lub jakimś reprezentancie lekkoatletyki.

St@chu 14.08.2008 14:35

Czemu do ch*** podczas gdy nasi walczą o półfinał w tenisowym deblu TVP funduje nam przezajebistą walke Chinek z Ukrainkami, która odbyła się rano...

I niech ktoś ****a powie że oni nie są pojebani...

Za co tu płacić abonament :|

Wojtas 14.08.2008 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 585186)
Nie miałem możliwości oglądać meczu, choć liczę na jakieś powtórki.

Brazylia i Rosja również spokojnie wygrały z Serbią, także z hurraoptymizmem jeszcze poczekajmy.




Krotki skrot bedzie na TVP2 ,takie godzinne podsumowanie dzis od 22:50.

Ja tez sadze ze mimo wszystko droga do medalu siatkarzy jeszcze bardzo dluuuga i wyboista aczkolwiek po tym laniu w LS ,dzis to my bylismy od Serbow duzo lepsi,i musze przyznac ze zaskoczony bylem taka metamorfozą naszych.
3 zwyciestwo siatkarzy daje choc iskierke radosci w czlowieku jak sie naooglada porazek i 20 miejsc w kazdej konkurencji,szkoda mi tylko tego z Judo,naprawde niewiiele mu brakowalo....
--------------------------------------------------------------


P.S Na TVP 1 i TVP 2 za duzo p***nia o Szopenie zamiast pokazywac transmisje.

Sporty druzynowe oczywiscie upchneli do TVP Sport ,co malo kto ma ta telewizje.
Mowili ze na necie maja btc transmisie na 5 kanałach ,ale jakos bylem na tym caly itv.pl i nic tam nie ma...albo ja zle szukam...oglada ktos igrzyska wlasnie za posrednictwem neta???
Chodzi mi gl o koszykowke,zeby zoabczyc jakis mecz Amerykanow w Kosza,czy Brazylii w Pilke..gdzie to ogladac??????????

kaelowiec 14.08.2008 17:59

http://www.mocnyblog.pl/2008/08/14/io-dzien-9/

Gucio25 14.08.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 585275)
Czemu do ch*** podczas gdy nasi walczą o półfinał w tenisowym deblu TVP funduje nam przezajebistą walke Chinek z Ukrainkami, która odbyła się rano...

co do ćwierćfinału tenisistów, to bym sie zgodził, powinni pokazać.
ale za to walka Chinek z Ukrainkami była na żywo, a nie z rana.
i naprawdę była zajebista. stwierdzam, że Szermierka jest zajebiście efektownym sportem do oglądania w tv. tylko, żeby nasi coś ugrali drużynowo..

brawo siatkarze za dzisiaj, kolejne potwierdzenie dobrej formy. Otylia... nic nie powiem. dostosowała sie do poziomu polskiego pływania na IO. szkoda za to naszego judoki, dobrze walczył i walka o brąz niestety przegrana, jeszcze ten uciekający czas, kolejna szansa poszła.

jutro (nie) będzie lepiej! :)

felipe 14.08.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 585361)
Mowili ze na necie maja btc transmisie na 5 kanałach ,ale jakos bylem na tym caly itv.pl i nic tam nie ma...albo ja zle szukam...oglada ktos igrzyska wlasnie za posrednictwem neta???
Chodzi mi gl o koszykowke,zeby zoabczyc jakis mecz Amerykanow w Kosza,czy Brazylii w Pilke..gdzie to ogladac??????????

Źle szukałeś, transmisje są :)

http://www.itvp.pl/event/pekin/

jakość bardzo dobra, sam oglądałem sobie dziś piłkę ręczna (Rosja - Dania) i fragmenty kosza (Grecja - USA), zamiast patrzec na eliminacje pływackie czy inne łucznictwo.

A tak w ogóle od jutra prawdziwa Olimpiada , tzn rusza lekkoatletyka!

luke1906 15.08.2008 08:02

Mamy medal! Brawa dla szpadzistów! Horror w półfinale z Chińczykami, ale ostatecznie zwycięstwo :)

sandomingo 15.08.2008 08:18

Uff, ale były emocje!

Brawa dla naszych szpadzistów, piękne zwycięstwo w dniu szczególnym dla naszego oręża :)
Teraz jeszcze w finale trzeba się sprężyć na żabojadów!

Wreszcie dobry początek dnia na olimpiadzie (bardzo dobre kwalifikacje Majewskiego i Ziółkowskiego). Oby tak dalej

Micek14 15.08.2008 08:27

Brawo chłopaki-walczaki, należy zaznaczyć że sędziowie bardzo sprawiedliwie prowadzili walkę mimo tego wieśniackiego ryku z trybun.
Ku pokrzepieniu serc i lepszym nadziejom na przyszłość- równie krótką i w miarę łatwą drogę do medalu mają nasze florecistki, tylko 8 drużyn w drużynowych konkursach szermierczych.

@up
Do tych dobrych kwalifikacji Majewskiego i Ziółkowskiego należy dodać że nasz kulomiot wygrał eliminacje z rekordem życiowym, Ziółkowski był drugi, rzucił najlepszy wynik w sezonie;]

luke1906 15.08.2008 09:40

czy ktoś ma jeszcze ochotę rozjebać to całe tvp?
nasi właśnie w pięknym stylu w wioślarstwie awansowali do finałów, a w tvp lecą jakieś pierdoły

dlaczego do cholery nie ma transmisji?
gdyby nie internet to nie byłoby szansy się dowiedzieć o naszych startach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl