Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

pietrasxd 18.07.2008 12:11

no dziekowa panowie i panie zescie mi o KK powiedzieli bo takto bym poszedl w pon. i by mnie za z**ba wzieli. a takto mam odbior KK we wtroek i gosc powiedzial ze karnet mam na 100%. tylko wi ekots czy to trzeba osobiscie odebrac i skaldac do karnetu czy moze ktos to zrobic??

WiselkaMLP 18.07.2008 12:52

jak masz juz KK to mozesz dac komus zeby ci poszedl i nabic karnet dane chlop sobie wczyta z KK ;)

ChomikNH 18.07.2008 12:53

Kurde to ja mam jeszcze inny problem , bo nie mam KK i dopiero w poniedziałek pojadę ją wyrobić jest jakaś szansa , że do tego 25 wyrobią mi i będę mógł kupić karnecik ? Jest taka możliwość , że w poniedziałek zapłacę za karnet i kartę a odbiorę ją po meczu z Ruchem jakby nie zdążyli wyrobić ? czy już lipa i zostają same bilety jak wogóle będą albo karnet na wiosnę ;/ ?

pietrasxd 18.07.2008 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 569717)
Kurde to ja mam jeszcze inny problem , bo nie mam KK i dopiero w poniedziałek pojadę ją wyrobić jest jakaś szansa , że do tego 25 wyrobią mi i będę mógł kupić karnecik ? Jest taka możliwość , że w poniedziałek zapłacę za karnet i kartę a odbiorę ją po meczu z Ruchem jakby nie zdążyli wyrobić ? czy już lipa i zostają same bilety jak wogóle będą albo karnet na wiosnę ;/ ?


chłopie idz jak najszybciej do "Wiślackiego Swiata" iz zloz wniosek o KK wiec pewnie bedziez mial tak jak ja na wtorek a wtedy masz karent na 100% bo tak mi gosc powiedzial.
a mam jeszcze jedno pytanie czy KK moze tez ktos odebrac w moim imieniu??

Kurt 18.07.2008 13:23

Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.

Cytat:

czy KK moze tez ktos odebrac w moim imieniu??
Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

dostuffca 18.07.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.

KK zamowiona dziś, będzie gotowa na wtorek.

ChomikNH 18.07.2008 13:51

Ok dzięki za kartę się płaci przy odbiorze czy przy składaniu wniosku ?

gris 18.07.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 569753)
Ok dzięki za kartę się płaci przy odbiorze czy przy składaniu wniosku ?

Przy składaniu wniosku.

WiselkaMLP 18.07.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.



Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

W moim przypadku byl to jakis smieszny numerek na kartce z ktorym przyszedlem po odbior

globoos 18.07.2008 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.



Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

a nie lepiej po prostu dać "temu komuś" karteczkę z pieczątką WŚ i numerem twojej KK? :D

swirson 18.07.2008 16:16

Miejsca na stadionie
Sektor A 1900
Sektor B 1904
Sektor C - w przebudowie
Sektor D 5672
Sektor E 5450
Loża: 651 (w tym miejsca prasowe i loża Super VIP)
Pojemność łącznie: 15 577

Miejsca prasowe
Loża: 69
Boxy TV/Radio: 18
Łącznie: 87

Loża Super VIP
Loża - 50

ŁĄCZNIE WSZYSTKIE MIEJSCA NA STADIONIE - bez sektora C
(wszystkie siedzące) - 15 577

Minus loża sektor gości i bufor wychodzi jakies 13.5 tysiąca

kalashnikov2 18.07.2008 22:37

4 miliony karnetów - Marco zlituj się... :D

KUBCYK 18.07.2008 22:42

nie udało mi sie załatwić karnetu na tę rundę:/ nie wiem co zrobie chyba sie potne w domu w trakcie meczu:-/:-/:-/ bo na bilety tak nie mam co liczyć.

Dafi_91 18.07.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KUBCYK (Post 570051)
nie udało mi sie załatwić karnetu na tę rundę:/ nie wiem co zrobie chyba sie potne w domu w trakcie meczu:-/:-/:-/ bo na bilety tak nie mam co liczyć.

Dlaczego?? przeciez czas jest do 24 lipca

KUBCYK 18.07.2008 22:49

ale mi chodzi na sektor D:-D a wogóle są jeszcze??????? ale i tak trzeba wyrabiać jakąś karte kibica itp:-/

mic 18.07.2008 22:50

ile Ty masz lat ? 10 ?

KUBCYK 18.07.2008 22:53

nie no troche wiecej:-D ale jestem niepoinformowany:p

walker99 18.07.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KUBCYK (Post 570057)
nie no troche wiecej:-D ale jestem niepoinformowany:p


Człowieku zejdz na ziemie:):)Wszystko się da:)

yarek00 19.07.2008 10:04

no jeszcze dziś możesz złożyć wniosek o KK między 10 a 14 i zaplacisz 15 zł i dostaniesz termin do odbioru, uważam, że ze względu na to, że są karnety w sprzedaży, to wyrobią ją szybciej... jak nie dziś, to w poniedziałek i nie rezygnuj, a karnety na D napewno są,..

pietrasxd 19.07.2008 10:13

mysle ze na srode powini

Dafi_91 19.07.2008 11:22

Orientuje sie ile juz poszlo karnetow?? Wiem ze w 10 dni poszlo 4 tys. a teraz??

pietrasxd 19.07.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 570172)
Orientuje sie ile juz poszlo karnetow?? Wiem ze w 10 dni poszlo 4 tys. a teraz??


i tak powinno starczy dla wszystkich mi gosc powiedzial ze bede mial spokojnie. musialo byc zejsc 10000 w 6 dni a to raczej nie mozliwe

mcovalski 20.07.2008 10:47

Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

South 20.07.2008 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

no to miałeś farta ,chyba że tylko ci od pamiątek są takimi łajzami

piotrek1325 20.07.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

Z tym rzędem to za szaleli .:P

devios 20.07.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

W moim przypadku było wręcz identycznie, z tym, że ja kupowałem nie-wznowienie w piątek ;-)
I "teoretycznie" będziemy "siedzieć" w tym samym rzędzie :D

pietrasxd 20.07.2008 20:14

czy jakis niepiknik kupuje karnet na E bo nie chce byc sam? a na D sam chodzic i

pietrasxd 20.07.2008 20:15

...
to troche nienajlepiej

WooKashTS 21.07.2008 10:24

Na E chodzi tez duzo ludzi ktorzy nie sa piknikami ale nie chca tez byc na mlynie...

Mario Nh 21.07.2008 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WooKashTS (Post 570995)
Na E chodzi tez duzo ludzi ktorzy nie sa piknikami ale nie chca tez byc na mlynie...

Taa... było widać w poprzedniej rundzie.

Aczkolwiek może w tej będzie inaczej... w końcu C wyburzone to może parę osób zasili tą fanatyczną trynunę E...

mcovalski 21.07.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 571045)
ile juz tysiecy karnetow na ta runde sprzedano na wiselke?

Zadzwoń to się dowiesz. Skończcie z kretyńskimi pytaniami jak Was proszę. Zastanówcie się przed naciśnięciem enter, bo w człowieku coś pęka patrząc na poziom wpisów. :shock:

Sensej 22.07.2008 13:37

Uwaga!
Dla osob jadacych z daleka, byłem po karnet około 30 min temu, nie było prądu podobno transforamtory poszły czy coś, dlatego przed wyjazdem zadzwoncie lepiej żeby nie wrócić z pustymi rękoma jak ja....

donecki 22.07.2008 13:55

Podobno ponad 6 tys juz sprzedali

PvD 22.07.2008 13:55

Działa już wszystko.

Bobic 22.07.2008 14:26

Będzie rekord?


Czy uda się w tym roku pobić rekord sprzedaży karnetów z 2004 roku? Wtedy to fani Wisły kupili 10 tysięcy wejściówek na pół sezonu. Powodem takiego zainteresowania był mecz z Realem Madryt.

Wiosną tego roku stałych wejściówek rozeszło się 8 tysięcy, więc można spokojnie założyć, że to minimalna liczba zagorzałych sympatyków Białej Gwiazdy. - Jesteśmy zainteresowani sprzedażą jak największej liczby karnetów, bo wpływy z nich to pewna gotówka - przyznaje dyrektor handlowy Wisły Rafał Smalcerz.

Obecna pojemność stadionu po zamknięciu trybuny C to około 16 tysięcy. Ceny karnetów wynoszą od 220 do 330 zł, lub od 170 do 230zł dla członków SKWK. Ważne są one na 12 spotkań, 9 ligowych + 3 w Pucharze Ekstraklasy.

Karnety uprawniają do zniżek na mecze eliminacji LM, być może fazy grupowej albo Pucharu UEFA (w przypadku odpadnięcia z eliminacji Champions League). To atrakcyjna sprawa. Klub myśli też o poprawie oferty kateringowej, która nie jest w tym momencie zbyt dobra...



Źródło: TSW.com.pl/sports.pl

Żeby nie było ciągłego pytania ile karnetów sprzedali:-)

Dafi_91 22.07.2008 19:45

Mam pytanie czy jak mam Kk i karnet to musze isc do WS po bilet czy to juz jest na tym??

Marokino 22.07.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 572020)
Mam pytanie czy jak mam Kk i karnet to musze isc do WS po bilet czy to juz jest na tym??

...ooo Jezu....:-)... jak masz karnet to Ci już "na tym" nabili i masz wszystkie mecze ligowe w tej rundzie na naszym stadionie.

Arkas 22.07.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marokino (Post 572033)
...ooo Jezu....:-)... jak masz karnet to Ci już "na tym" nabili i masz wszystkie mecze ligowe w tej rundzie na naszym stadionie.

+ 3 mecze Pucharu Ekstraklasy.

nicolas 24.07.2008 10:23

Ważne pytanie: czy opłaca się kupować karnet, jeśli stadion Wisły ma być /kiedy?/ zamykany z powodu budowy?
2. Czy budowa trybuny od parku jordana będzie się odbywać równolegle z rozgrywaniem rundy jesiennej?
3. Jeśli zapisze się niebawem do SKWK, to czy będę mieć od razu zniżkę na karnet?

matern 24.07.2008 10:28

1.opaca sie kupowac karnet bo stadion zamykany jest dopiero na wiosne
2 tak
3 nie bardzo bo karnety mozna kupowac do jutro:)

PS: zal czytac tego typu pytania


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl