![]() |
Szczyt chamstwa ... jeśli Niemcy to wygrają to przestaje oglądać tą imprezę ... no .. może oprócz finału :/
|
jeb... Niemcy jak zwykle. Wyglądają w stawce jakby się urwali z choinki, a jak przyjdzie co do czego to wygrywaja. eh
|
Spokojnie panowie. W drugiej połowie Portugalia im właduje 2-3 bramki i Niemcy wracają do domu :)
|
Cytat:
|
Wkurza mnie to juz na maxa, ze kazda dyscyplina sportu do maksymalnych granic ogranicza jak sie tylko da bledy sedziow, cwaniactwo pilkarzy - tylko nie w pilce noznej. Paranoja
|
Z pewnego źródła wiem, że Kołtoń końcówke meczu komentował z siurkiem w ręku.
|
Cytat:
:lol: :lol: :lol: Moze dowiedziales sie tego od jego ulubionego kolegi Mateusza "Matiego" Borka...hahaha...ale sie usmialem... A co do meczu, Niemcy zasłużyli na awans(niestety). Ale powiedzcie mi cos innego. Co ten Ricardo robi w bramce?? Przez 2 jego błędy Portugalia straciła 2 bramki...przeciez on w ogle nie umie wychodzic do dosrodkowan...masakra:-/ . Jakby stał w miejscu, to piłka uderzona przez Ballacka wpadła by mu prosto w ręce. Ale faktem jest tez, ze Ballac faulowal Ferreire. Prawie za to samo, Webb podyktowal karnego dla Austrii. |
ilość wypaczonych wyników na tym turnieju jest na prawdę zatrważająca...toż przecież przy tym to nawet nasze chłopaki w czerni nie wypadają tak źle
|
Żal :( Oczywiście kolejne błędy sędziego + Ricardo... :| Ech dramat... Coś czuję po kościach Niemców w finale... :|
|
o co wam chodzi?
Wg mnie Ballack faulował odruchowo, zresza Fereira nawet tego nei zauważył:D NIemcy lepsi, Podolski i Ballack super forma. Portugalczycy maja słabe głowy, to taki połudnowy odpowiednik Polaków... Wydawało się, ze wyzbyli sie tego, ale dzisiaj od 1 minuty byli spięci i bez pomysłu. Jeśli Chorwacja jutro awansuje, to półfinał będzie baaardzo ciekawy edit Jaki jest Ricardo wie każdy, + dla Niemców ze dwa razy zagrali piłke idealnie w to miejsce, gdzie bramkarz musi wyjśc, ale taki jak Ricardo i tak nie sięgnie, popatrzcie na te akcje raz jeszcze. To był idealny plan, tam mieli zagrywac... |
Cytat:
UEFA. |
Podejrzewam, ze mecz Chorwacja-Turcja moze byc baaaaaardzo zacięty. Wcale sie nie zdziwie, jak bedziemy mieli pierwszy konkurs karnych w tym turnieju. A półfinał Niemcy - Chorwacja moze wygladac jak mecz w grupie, tyle, ze Niemcy bedą tak grać.
|
ale .......enie, no i co zrobisz, zestaw był ustawiony pod Szwajcarów a ze sa pipy to wykorzystaja to Niemcy. Mecz nie bedzie ciekawy bo juz taki był :lol:
gratuluje |
Gdyby nie Ricardo, Jacek "dziwna twarz" Krzynówek nie wyrównałby w Lizbonie. Gość jest poprostu słaby a że nie mają lepszego to im przegrywa kolejne mecze.
|
Wielkie pewne siebie portugalskie gwiazdory rozbite przez niemieckich rzemieslników:D
Sama linia obrony w Portugalii warta 120 mln EUR!!!! Tylko pytanie co oni grali? Niemcy wygrali zasłużenie i to boli tych co im kibicowali najbardziej (mnie to było obojetne). Ale docencie też klase Niemców - nie byli w tym meczu faworytami!! PS Jeśli jeszcze Chorwacja pokona Turcje to zwolennicy Leo bedą mieć kolejny argument - że graliśmy w grupie smierci i dlatego nie moglismy z niej wyjść (2 półfinalistów). Gdybyśmy za to grali z taką Portugalią to na pewno powtórzylibyśmy wynik z Chorzowa:D |
Cytat:
|
Tak to jest patrzeć na grę w fazie grupowej i lekceważyć Niemców. Wielu z forumowiczów lekceważy także Włochów, zobaczymy czy wielka Hiszpania ogra makaroniarzy. Portugalia mogła wygrać ale zamiast klepać tą piłkę i wymieniać miliony podań trzeba było mieć trochę cwaniactwa jak Ballack i wiedzieć kiedy, kogo popchnąć.
To jest piłka i wielkie mi błędy, walka na boisku i o to chodzi, a nie róbmy z piłki drugiej siatkówki. Może wprowadźmy przepis, żeby się piłkarze w ogóle nie dotykali. Paranoja. C.Ronaldo - gdzie ta gwiazda. :P |
Cytat:
|
szczerze powiem myslalem ze niemcy nic nie pokaza po meczach grupowych a tu jednak... tu napisales ze linia obrony warta 120mln ale jednak pieniadze to nie wszystko:) ale ja i tak sądze ze Holandia lub jedyna juz słowiańska druzyna na euro Chorwacja...ale od zawsze bylem za Holandia za czasów jeszce de borów stama overmars cocu kluivert itd itp...
|
Zachowując wszelkie proporcje, dla mnie ten mecz był kolejnym argumentem przeciwko naszemu cudownemu Leeeeeooooooo. Większość narodu plus usłuszni dziennikarze łyknęli bajeczkę o tym, że nie dało się nic więcej ugrać, bo mamy beznadziejnych piłkarzy i musiało to wyglądać tak jak wyglądało.
Tymczasem przed dzisiejszym meczem faworytem była Portugalia. Nie ma co również dyskutować nad tym, że Portugalia w porónaniu do Niemców ma w większości lepszych, droższych i grających w lepszych klubach piłkarzy. I co??? WYstarczył tradycyjny charakter Niemców, świetna organizacja gry, konsekwencja w obronie i wykorzystywanie stałych fragmentów gry, żeby teoretycznie lepsza drużyna była bezradna. Jak widać da się. Jeszcze raz podkreślam, zachowując wszelkie proporcje miedzy nami a Helmutami:). |
Po dzisiejszym dniu widać że w tym momencie jest dwóch kandydatów do mistrzostwa. Niemcy i Włosi. Reszta powalczy, powalczy a pewnie i tak nie dadzą rady tym dwóm drużynom.
Liczyłem że Portugalia wygra te mistrzostwa ale brak bramkarza, napastnika i trenera to za duże braki aby móc coś wygrać |
Cytat:
Ktoś tam wyżej napisał, że gdyby nie Ricardo to Jacek Krzynówek by nie strzelił bramki... hmm... gol był na tyle przypadkowy, iż winy Ricardo nie ma co upatrywać. Nie mniej brawa dla Niemców za to jak dziś zagrali - byli skuteczniejsi. Z kolei Portugalia ładnie walczyła, ale gra nie kleiła jej się od samego początku. |
Krystyna jedzie do domu :(
|
Cytat:
Wiem jedno potwierdziło się to że Portugalia jest poprostu średnim zespołem.Wydaje mi się że Scolari nie potarfi ułożyć zespołu(Dawać tu Hiddinka :D).Chcą grać ładnie ale mają momenty gdzie robią fatalne błedy.Brakuje im moim zdaniem bramkarza trzeba szukać nowego następcy Ricarcdo (który był kiedyś bardzo dobrym bramkarzem) nie widać.Może Moretti(?) .No i brakuje im napadziora bo tam kto bramki strzela ? Nuno Gomes jako takiej formy nie ma Pauletta wogule "żyje "? Z jednej strony ciesze się że Krystyna"płaczek"Ronaldo odpadła ale z drugiej strony żal dupe ściska że szwa....Niemcy grają dalej.:-/ Zobaczymy co będzie dalej |
Rosja tez zapomnialem no fakt;) zwracam honor:) ale i tak mam nadzieje ze albo Chorwacja albo Holandia:)
smieszy mnie tez jedna sprawa z Podolskim dla mnie to jest pilkarz swiatowej klasy...a tu interesuje sie Totenham lub Juventus a w Bayernie siedzi na lawce i jest jako czarny dżoker a i jeszcze jedno co do obrony Niemiec te 2 belki w srodku oni są dobrzy na druzyne wlasnie która gra skrzydłami i to było bardzo widac jak defensywni pomocnicy i wyłaczali krystyne albo simao którzy musieli dosrodkowac z trudnych pozycji a gdzie juz chlopaki po 2m wybijali...jeden bład popelnili co bramka padła....zobaczymy jak zagraja mam nadzieje z Chorwacja |
Cytat:
|
Marszałek z całym szacukiem ale Włosi nic nie zdziałaja;) bo pokonali Francje która nie była wogule zespolem....tam co drugi miał z kims spine...ja dalej utrzymuje ze Chorwacja albo Holandia beda w finale...daj Boże zeby obydwie...takie jest moje owe zdanie:)
|
Cytat:
Podobno Niemcy słaby i bez formy, a tu proszę grają dalej. Nigdy nie mów nigdy. :-p |
Jeżeli w finale bedą niemcy i włochy to nie ogladam finału ;/
przez ostatnie pare meczy euro moi faworyci przegrywali wiec pewnie dalej przejdzie turcja,rosja i włochy :P |
|
Ja Wam mówie,Rosja będzie w finale. Co do Włochów. Oni mają taką specyfikę niemalże,zawsze jakimś psim swendem wychodzą z grupy,a później jest to już inny zespół. Tym razem jakie moge mieć zastrzeżnie to co do ich trenera. Nie przekonuje mnie.
|
za przeproszeniem, Niemcy zagrali wczoraj na takiej k****e ze dawno ich takich nie widzialem. Finał widze Niemcy - Włochy
|
Ja myślę że zwycięzca półfinału Holandia - Włochy będzie mistrzem. A w finale ktoś z tej dwójki zagra z Niemcami. Nie wierze żeby ten zespół dał się puknąć 'jakiś tam' Chorwatom, nawet jeśli ci drudzy zagrają na 200% i będą zdecydowanie lepsi to i tak na koniec wygrają niemiaszki... takie życie...
I moim zdaniem te 'widełki' powinny być ułożone w taki sposób żeby zespoły z jednej grupy mogły się spotkać dopiero w finale. |
Cytat:
|
Cytat:
Od kiedy Niemcy rozjechali gwiazdorów z Portugalii nie wierze że ktoś im coś musi darować! Na boisku wywalczyli awans czego my nie potrafilismy..... A mecz Niemcy-Chorwacja łatwy dla Niemców nie bedzie bo Chorwaci to nie mięczaki jak Portugalczycy! |
jesli chodzi o gre niemcow to oni zawsze pyte grali na początku...a portugalia dla mnie nigdy sie nie liczyla w rozgrywkach MAX polfinal:)
|
Walczące do końca Kebaby dziś pokonają niemrawych Chorwatów :-)
|
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]na stronie www.fifa.com po prawej stronie jest sonda. Jakby ktoś miał ochotę, to może zagłosować na Artura Boruca
[/FONT] |
prawda taka : nie da sie zagrać 6 meczy na full (zmecznie,kartki,kontuzje)
ci co w grupie wyszli psim swedem sie w fazie pucharowej rozkrecaja , ci co w grupie wygrali 9pkt z reguly nie wygrywaja mistrzostwa wystarczy przejrzec statystyki oczywiscie nie zawsze , czasem sie trafia druzyna-fenomen i wygrywa wszystkie mecze ale to wyjatrek ktory potwierdza regule , czy holandia nim bedzie ? 20 lat po '88 i znowu pod wodza van bastena ? mam nadzieje ze tak , ale rozkmina podpowiada final niemce-wlochy |
Co Wy piszecie? Holandia i tylko Holandia mistrzem. Zawsze lubilem gre Holandii, ale ostatnio nie mieli szczescia na turniejach. Teraz maja moim zdaniem bardzo mocny, wyrownany i szeroki sklad. Final- obstawiam: Holandia :Chorwacja( tj mecz o 3 miejsce w 2000roku)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl