![]() |
chyba raczej Trofense nie bedzie chciało zatrzymać Barreto bo własnie ściagneli defensywnego pomocnika i lewego obrońce wiec pewnie rezygnują z Andre. W sumie to dobrze bo Barreto kosztował kilkaset tysiecy euro i najwyższa pora żeby ten transfer Mielcara zaczał sie po części zwracać.
|
http://www.zerozero.eu/uk/edicao_sta...583&v=jt4&o=VE
Taki drugi Cleber :) Najśmieszniejsze, że Varga też kosił równo z trawą, wszystko co się ruszało. Czyli wraca dwóch zabijaków. |
Tak, nie potrzebujemy mięczaków ;] ale w wywiadzie (tym nowym o Kokoszce itd) Skorża nic nie mowi o Barreto :(
|
Panie Bednarz do szybkiej i efektywnej roboty!Żarty się skończyły
|
ludzie listości, juz z Ronaldo wyskakujecie:P nie róbmy kabaretu. zawodnicy mają sie pojawić w pierwszym tygodniu zgrupowania, jak mowił Skorża. Poczekajmy do końca tygodnia i bedzie jasne. Rownież mam obawy. Boje sie ze mogą to być anonimowi gracze z egzotycznych lig. a moze akurat jakas perełke uda sie wyhaczyć?:)
O transefry to jestem spokojny, ale już jakie one bedą...tego sie obawiam, bo niestety w pierwszej kolejnośći potrzebujemy wzmocnić druzyne a nie tylko uzupełnić... |
Zaraz będzie gadania o Ronaldo na 2 strony, bo pysio sobie powiedział. Żebyś wiedział, że Ronaldo ma większe wymagania na koniec kariery niż taka kwota jaką podałeś. Myślmy o realnych transferach, najlepiej jakiś obyty ofensywny zawodnik w europejskich pucharach. W OE takiego nie znajdziemy.
|
JB on w tej chwili coś robi? Powiedzcie mi mieli jacys super zawodnicy przyjechac Skorza gadal i co narazie?
Lanza(Kowalewski) Hernani, Łukasiewicz Garugła, szybki skrzydlowy(Basta), Baretto Silny napastnik. Kluivert, Ronaldo? przynajmniej na pol roku... Wciąż wierzę, ale denerwuje sie :D |
Cytat:
Garguła będzie kosztował krocie, jeśli by się udało wynegocjować odpowiednią cenę to owszem, bo myślę że z kontraktem nie byłoby problemu. Basta - Dusan Basta jest bardzo dobrym zawodnikiem ale również nas nie stac na niego, więc proszę nie żyjmy złudzeniami. Kluivert i Ronaldo - ludzie...przecież to są "emerytowani" napastnicy, którzy nic w światku boiskowym nie zdziałają. Po drugie kontrakty jakie by chcieli otrzymać nie miałyby sensu bytu, bo na pewno działacze nie zgodziliby się na takie pieniądze. Napastnik musi być młody, perspektywiczny, ambitny i przede wszystkim szybki, zwrotny, dobrze wykańczający akcję, a najlepiej coś na wzór Kollera, mianowicie wysoki, dobrze grający głową - reasumując dobry partner dla Brożka lub Niedzielana. |
Ponoć Radomski jest do wzięcia....
http://www.sport.pl/sport/1,65025,54....html?skad=rss Przydałby się zmiennik dla Sobola lub Clebera. Obaj łapią dużo kartek więc zatrudnienie Radomskiego miałoby sens. |
Tak a z a to Radomski łapie mało kartek ;D... Nie przeginajmy, trzeba szukać defensywnego pomocnika który ma max 25 lat, a nie kolejnego 30 latka, bo jeszcze trochę i z Wisły nam się zrobi drugi Milan (pod względem wieku piłkarzy, a nie sportowym)
|
Cytat:
to znowu nam trzeba defensywnego pomocnika? aaa.... bo okineka bez takowego to zmarnowane okienko... Do obrony chyba znalezli nalezytego zmiennika, tj. Lukasiewicza. trzeba nam tylko skrzydlowego, bramkarza, napastnika... gdzies dzisiaj przeczytalem, ze Gargula jest juz zaklepany, nie wiem ile w tym prawdy, ale nie jstem przekonany, ze to wlasciwy wybor... rozgrywajacay nam nie potrzebny, bo mamy Jirsaka |
Cytat:
|
Ja tam żyję tylko nadzieją, że pozyskamy za darmochę kilku piłkarzy ze zdegradowanych klubów :D
|
Podobno Wisła zainteresowana jest Hernanim
|
czytalem we ''Fakcie'' ze klub ktory bedzie chcial Kokoszke bedzie musial zaplacic 1,8 mln EURO
haha smieszna cena tak jak i gazeta:) "Fakt'' chyba wczorajszy albo pzredwczorajszy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do naszych faktycznych transferów, to zauważcie, że dopiero dzisiaj Wisła potwierdziła transfer Dudki, innymi słowy dzisiaj wpłynęły na konto pieniądze z transferu. I tak myślę, że na transfery jeszcze trochę poczekamy, bo Bednarz pewnie chce mieć podpisane kontrakty z reklamodawcami, żeby mieć pewność, że będą pieniądze na pensje dla nowych piłkarzy. |
W przeglądzie sportowym przeczytałem, ale to pewnie kolejna bzdura napisana przez tą gazetę.
|
Cytat:
Pamiętam jak gazety rozpisały się o rzekomym transferze do Wisły niejakiego Kluiverta. O tym transferze jakoś dziś już nie słychać. |
Powiedz mi czy z wyjątkiem Arboledy ci nowi piłkarze Lecha byliby wzmocnieniem Wisły?
Bo to raczej byłyby uzupełnienia do składu. |
Cytat:
|
Cytat:
1. Peszko jest b.dobry technicznie i na tle tego co gra Łobodziński to myslę że to on grałby w 11. Uwazam że Peszko to taki Boguski. 2. Lewandowski - nowy Brożek - mysle że jeśli Niedzielan nie doszedłby do siebie 1 zmiennik Brozka 3. Arboleda - szybszy i zwrotniejszy od Clebera... albo na lewej obronie zamiast Piotrka i Diaza 4. Bandrowski - czy on jest gorszy-lepszy od krecącego kółeczka Mauro - nie wiem 5. Stilic - b.dobra technika - ale tu jest najwiękasza niewiadoma Popełniasz tym pytaniem jeden błąd - Lech kupił tych piłkarzy szybko i celowo na konkretne pozycje które u nich były słabo obsadzone Np. Bandrowski - dla Lecha ma sens ale my mamy Sobola i Cantoro Podałem przykłady że mozna zrobic szybko i tanio transfery takie jak Lech zrobił. Dla nas np. kilka nazwisk mogłoby byc innych ale większosć jest OK Chodzi o kasę jaką mieli do dyspozycj (przeciętną)i, braki w swoim zespole i szybkość jak na to zareagowali! Ja to doceniam! |
Cytat:
Bandrowski to transfer z zimowego okienka Wydali pierwszy raz wiekszą kase na budowanie Wielkiej Amiki i odrazu robicie z tego wielki sukces tylko ze oni maja nieco inna sytuacje finansową |
Nie popełniłem błędu bo gdyby Wsiła wzmacniała się tyloma piłkarzami tyleże na swoje pozycje to nie wydała by 1.6 mln EURO a ponad 3 mln.
Inna klasa zespołu innej klasy wzmocnienia. |
Cytat:
Młodych i z szansą że jeszcze będą grac lepiej? PS Bandrowki został wykupiony teraz - wczesniej był tylko wypożyczony. Zajaca pozbyli sie bo pozyskali dużo młodszego a wg mnie lepszego Peszke, Micański i Pitry gówno grali i kupili Lewandowskiego. Nikt z tego nie robi niewiadomo co (z transferów Lecha) - ale porównuje że jak nie ma dużej kasy to mozna i za mniejsze pieniądze wzmocnic zespół. (czytaj wcześniejsze posty w temacie polityka transferowa) Ja nie zachwycam sie Lechem ale doceniam to co zrobili - srednia kasa a dobre transfery...:) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
sprawa z Gargułą to jest przykład jakie sa problemy Bełchatów ma kase i Go to pie... czy straci na piłkarzu 1 -2 mln zł prywatny sponsor na to sobie by nie pozwolił |
Oczywiście, że nawet za niewielkie pieniądze można wzmocnić zespół. Tylko trzeba umieć.
Bednarz i obecny zarząd Wisły tego nie umieją. Ostatni rok i sytuacja z utratą za darmo Dolhy, Kosy, sprowadzeniem Matusiaka pokazują, jak zła jest nasza polityka kadrowa. Jak oni chcą budować silny, stabilny i profesjonalny klub nie wydając prawie na nic pieniędzy? |
Cytat:
a Ty na miejscu Bełchatowa puściłbym Gargułę za 350t euro?jakbyśmy dali 500-700t to byłaby adekwatna cena moim zdaniem.propozycja 350 o ile rzeczywiście taka była to trochę skromnie obiektywnie rzecz biorąc. Czy Bednarz knuje coś co rzuci nas na kolana czy jest nieudacznikiem i tylko blefuje przez cały czas? |
Cytat:
zobaczymy kogo Bednarz ściągnie na testy Cytat:
|
Cytat:
Dobra ,dobra ,ty Nostradamus jestes,kto mogl wiedziec ze gosc byl przygotowany do gry jak byl..A teraz najlatwiej oczywiscie zwalic wine na wszystkich wokolo. P.S Nie napinam sie. |
zamiast kupować graczy to Wisła już od roku powinna szukać darmowych wzmocnień , a za pieniądze na transfery zatrudnić 3-4 niezłych skautów ,którzy szukaliby dobrych i perspektywicznych zawodników w niższych klasach rozgrywek , resztę kasy zostawić na szkolenie młodzieży , doinwestować w infrastrukture i boiska a wtedy nie sprzedawałaby swoich podstawowych graczy za 1-3mln euro tylko za 5-10.... niestety taka polityka klubu to jest polityka gaszenia dużego pożaru (braku odpowiedniego składu) za pomocą corocznych szklanek wody (małych budżetów transferowych) .... Bednarek jak dla mnie to już dawno powinien być wyoutowany
|
Cytat:
Jeszcze jedna sprawa-to najprawdopodobniej ostatni sezon (albo i pół) Pawła Brożka w Wiśle... I kto Go zastąpi???Czy czeka nas taka sytuacja jak po odejsciu Franka i Żurawia? Bez napastnika nic nie zrobimy nawet w lidze. |
Cytat:
zobaczymy kogo ma w obwodzie Bednarz zobaczymy jak bedzie gral Lewandowski itd. moim zdaniem większym błędem było chyba jednak odpuszczenie rok temu Czinjamy w końcu Skorża Go znał |
Dokładnie, potrzeba nam chociaz jednego klasowego zawodnika za mln euro lub wiecej, ofensywnego oczywiscie i ja bede zadowolony naprawde.
|
Cytat:
Lewandowskiego kupił Lech za 1,3 mln i jak się nie sprawdzi to odejdzie choćby za mln. Perrone kosztuje prawie 1,5 dostanie kontrakt na ok 800-900 tys i co będzie problem jak z Cantoro. Nigdzie go nie sprzedaż bo będzie miał za wysoką pensję w stosunku do umiejętności. Przy takich graczach jak Lewandowski podejmujesz mniejsze ryzyko, bo zazwyczaj łatwiej znajdziesz nabywcę jak się nie sprawdzi(miał już świetny sezon, a jest bardzo młody, więc każdy średni klub się skusi)i. A koleś jak jest cieńki i ma 200tys kontraktu to uwierz mi że tak łatwo go nie rozwiąże, choćby Dawidowski, który nawet swojego za 100(?) nie chce rozwiązać, bo nie znajdzie frajera co mu tyle da...:) Garguła 1 mln Euro nie jest wart. Ale za 1mln Euro jak się przeznacza na 1 piłkarza, to już naprawdę można wybrać. I to w wielu ligach i to wcale nie piłkarzy co chcą zarabiać jakieś kokosy. Za 1mln Euro można znależć pełno piłkarzy co by byli naszym wzmocnieniem w każdej formacji. Mam wrażenie że czasami się bardziej przepłaca za piłkarza co jest wart 500tys(tyle moim zdaniem był wart Jirsak jak go kupowaliśmy za 700tys) niż za 1mln Euro, bo ta kwota jakby bardziej kluby satysfakcjonowała i też wcale nie tak łatwo znależć kupca na piłkarza co jest wart okrągły milion, bo automatycznie cinkciarze typu Wisła odpadają:) |
Cytat:
|
Cytat:
Marek Jarolim (FC Viktoria Pilsen) 700.000 € 24 mecze w barwach Slavii Ranko Despotovic Real Murcia 1mln Euro Jest dużo takich graczy... |
Jeszcze bym proponował, zebys sie przejechal na mecz w ktorym bedzie gral jeden z tych grajkow, jakas tasme z prezentacja jego umiejetnosci, dobrze by bylo jeszcze jakbys sie zorientowal czy ten gracz by w ogole byl zainteresowany przyjsciem do nas i czy aby na pewno jest w pelni zdrowy, po wykonaniu powyzszych czynnosci bedziesz mogl z czystym sumieniem "szukac" sobie graczy i proponowac ich kupno Wisle, do tego czasu radze jednak - "nie badz taki do przodu...."
|
Cytat:
Z dwójki Iwański - Garguła, zdecydowanie lepiej prezentował się ten drugi. Za ile poszedł Iwański to wszyscy dobrze wiemy. Tymczasem twierdzicie że lepszy zawodnik jest tańszy tak? Dziwne. Druga sprawa, że obydwaj od pewnego czasu grają mizerie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl