![]() |
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję. Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka? Znowu będzie owczy pęd po miejsca? |
Mozliwośc wyrobienia karty w niedzielę to jest coś co mnie bardzo miło zaskoczyło. Nie pozostaje nic innego "zamiejscowym" jak zrobic sobie w niedziele wycieczkę do Krakowa, zwiedzic SK i wypic piwko przy ciepłej słonecznej pogodzie. Uwaga tylko na czarnych.
Dodatkowo, jak ktos wczesniej wspomniał, wszystko na miejscu, odbiór od razu. Czy ktoś jeszcze narzeka?;) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ Warto kupić abonament, ponieważ zapewnia on: - prawdziwie sportowe emocje na meczach przy Reymonta 22 - oszczędność czasu i pieniędzy - gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie - pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011 Wiec chyba mozna byc spokojnym :) |
|
Cytat:
|
Elegancki pomysl z tymi smyczkami gratis do kazdej Karty Kibica. Tak mozna przyciagnac fanow. Oby tak dalej :)
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7242693974.jpg
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości? |
Cytat:
|
Coś Ty, to jest jest zminimalizowane. Tak na prawdę to będziemy musieli ciężarówkami podjeżdżać...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
10 zł w gotówce nie masz?
|
Cytat:
kto by dyche nosił przy sobie :lol: |
a no tak ;D godzinę przed kupnem KK pójdzie do banku żeby wpłacić 10 zł na kartę a następnie nią zapłacić, świetne wyjście ;D
|
No to zjechaliście mnie ładnie, widać nie rozumiecie o co chodzi...
W czasach gdzie bilet mpk można kupić przez komórkę nasz klub nie wprowadził jeszcze możliwość zapłaty za bilet kartą, już wiele razy zdarzyło mi się, że miałem tylko kartę, ale co... oczywiście kart nie przyjmujemy, już w warzywniaku płace kartą bo wygodniej i jest taka możliwość a tutaj... Nie chodzi o to, że nie mam 10zł, albo że mam pierwszą kartę i chce się pokazać, chodzi o udogodnienia dla klientów. |
Tak całkiem serio to na pewno będzie możliwość zapłaty kartą ;)
|
Cytat:
|
Z relacji:
Cytat:
|
gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?
|
Jak kogoś coś trapi i chce zapytać w sprawie KK to: http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249
|
Cytat:
edit: No żebyś wiedział że nie zadaje pytań na forum "których napisanie trwa dłużej" niż wyszukanie w google a co do kwestii że czegoś nie zauważyłeś, to ja bym powiedział raczej że nie przeczytałeś w ogóle informacji o KK, ale niech będzie że nie zauważyłeś*. *pisze się osobno ;) |
Cytat:
mogłem niezauważyc czy nie? chyba mogłem,a ty wez sie nie spinaj człowieku |
Cytat:
2:14 min |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Kibica//44095/ :) |
Cytat:
|
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?
|
myśle że nikt Ci nie wytłumaczy bo nikt tego jeszcze nie robił ;) poczekajmy, a napewno beda jakies wskazówki
|
Cytat:
|
Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel? pozdrawiam i czekam na odpowiedź |
Powtarzam, jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tekstu na stronie oficjalnej niech swoje pytania tego typu jak wyżej kieruje tutaj http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249 .
Jak ktoś nie ma konta na FC, niech je założy , wejdzie na http://www.facebook.com/WislaKrakow i zaznaczy "Lubię to" To Wam ułatwi sprawę w przyszłości, jest to konto klubu i uzyskacie tam w miarę szybko odpowiedzi na trapiące Was pytania. |
Cytat:
Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL). |
Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :) |
Cytat:
Chyba, że klub miło nas zaskoczy i przygotuje porządny i wytrzymały serwer :) pożyjemy zobaczymy. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie tak jak np na Arsenalu. Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem. Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego. |
Cytat:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../87/QRCode.png Ładujesz to na komórkę, albo drukujesz i podkładasz pod czytnik. |
Skoro nowe karty będą miały chipy to w sumie może też przecież skanować numer karty ( coś a la mac adres) Sprawdza na serwerze dostaje potwierdzenie że zakupiony bilet i jazda...
|
No ja już kartę mam. Kolejki jak cholera... A wyrobienie karty trwa chwilkę może 5min, zdjęcia robione są na miejscu przy stanowisku kamerką internetową.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl