Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

Donson 03.02.2011 07:56

Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję.
Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka?
Znowu będzie owczy pęd po miejsca?

Kaan 03.02.2011 08:56

Mozliwośc wyrobienia karty w niedzielę to jest coś co mnie bardzo miło zaskoczyło. Nie pozostaje nic innego "zamiejscowym" jak zrobic sobie w niedziele wycieczkę do Krakowa, zwiedzic SK i wypic piwko przy ciepłej słonecznej pogodzie. Uwaga tylko na czarnych.
Dodatkowo, jak ktos wczesniej wspomniał, wszystko na miejscu, odbiór od razu.
Czy ktoś jeszcze narzeka?;)

podszywacz 03.02.2011 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 1046215)
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję.
Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka?
Znowu będzie owczy pęd po miejsca?

Poczekaj na ogłoszenie warunków sprzedaży karnetów i biletów. Na pewno napiszą szczegółowo co i jak.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1046209)
kto mysli o tym zeby zrobic sobie fote w koszulce Wisly. Na fotce gdzie jest Sobol troche tam widac tshirta :)

Wątpię aby zdjęcie obejmowało choć trochę tej koszulki. Zapewne zmieści się sama facjata.

art 03.02.2011 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 1046215)
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję.
Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka?
Znowu będzie owczy pęd po miejsca?

Napewno nie, bo karnety na runde jesienna byly przeciez reklamowe haslem o mozliwosci pierwokupu karnetow na runde wiosenna.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/


Warto kupić abonament, ponieważ zapewnia on:
- prawdziwie sportowe emocje na meczach przy Reymonta 22
- oszczędność czasu i pieniędzy
- gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie
- pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011

Wiec chyba mozna byc spokojnym :)

gris 03.02.2011 10:19

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._jako_pierwszy

Bambo1906 03.02.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 1046215)
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję.
Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka?
Znowu będzie owczy pęd po miejsca?

Karta kibica a karnet to 2 różne rzeczy ;) możesz sobie równie dobrze wyrobić KK a nie chodzić na mecze. Dopiero przy zakupie karnetu się okaże czy obietnice pierwszeństwa zakupu dla jesiennych abonamentowców się sprawdzą ;)

mulda 03.02.2011 11:20

Elegancki pomysl z tymi smyczkami gratis do kazdej Karty Kibica. Tak mozna przyciagnac fanow. Oby tak dalej :)

MicK 03.02.2011 11:46

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7242693974.jpg
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości?

FredzIo 03.02.2011 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mulda (Post 1046272)
Elegancki pomysl z tymi smyczkami gratis do kazdej Karty Kibica. Tak mozna przyciagnac fanow. Oby tak dalej :)

Smyczki gratis za 10zł :XD!

Bambo1906 03.02.2011 12:29

Coś Ty, to jest jest zminimalizowane. Tak na prawdę to będziemy musieli ciężarówkami podjeżdżać...

Kaan 03.02.2011 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 1046289)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7242693974.jpg
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości?

Bo akurat trzyma kartę Patryk. A jak wiesz jest niewielkich gabarytów, stąd złudzenie że taka duża karta. A na zdjęciu trzyma standardową katrę, wielkosci bankomatowej.

Mario Nh 03.02.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 1045997)
pytanie zasadnicze...przed rundą zimową była wiadomość że Ci którzy zakupują na nią karnet będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenna... jak oni teraz planują to zorganizować skoro maja być nowe karty a na nich przecież nie będzie informacji że ktoś miał karnet na rundę wcześniejszą...trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?

Cytat:

2. Klub obiecywał, że pierwszeństwo przy zakupie karnetów będą miały osoby, które kupiły abonamenty na rundę jesienną. Czy po wprowadzeniu nowych Kart jest to możliwe do zrealizowania?
Jak najbardziej! Zgodnie z obietnicą w pierwszej kolejności karnety na wiosnę będą mogli kupić posiadacze abonamentów na rundę jesienną. Przy tej okazji będziemy prosili po raz ostatni o przyniesienie starych Kart Kibica. Jeśli jedna ktoś zgubił starą Kartę lub ją wyrzucił, kasjer będzie mógł znaleźć dane takie osoby w systemie.
Przepraszamy za tą niedogodność. Jest ona związana z wymianą Kart Kibica, które muszą być dostosowane do Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych
http://www.wisla.krakow.pl/pl/

jutro 03.02.2011 13:26

Cytat:

Na kibiców Białej Gwiazdy w Strefie Kibica, która znajduje się pod sektorem D, czeka zupełnie nowa jakość. Wszystkie dwanaście stanowisk do wydawania Kart Kibica będzie w pełni skomputeryzowanych, a kibice obsługiwani będą w komfortowych warunkach.
Jestem tylko ciekaw czy w tej Strefie Kibica będzie można płacić kartą, dopiero by było, jakby się okazało, że nie, po takiej prezentacji.... :lol:

Bambo1906 03.02.2011 13:46

10 zł w gotówce nie masz?

Svartis 03.02.2011 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1046345)
10 zł w gotówce nie masz?

pierwsze junior konto w mbanku, pierwsza karta, nie rozumiesz?
kto by dyche nosił przy sobie
:lol:

Bambo1906 03.02.2011 14:31

a no tak ;D godzinę przed kupnem KK pójdzie do banku żeby wpłacić 10 zł na kartę a następnie nią zapłacić, świetne wyjście ;D

jutro 03.02.2011 14:52

No to zjechaliście mnie ładnie, widać nie rozumiecie o co chodzi...
W czasach gdzie bilet mpk można kupić przez komórkę nasz klub nie wprowadził jeszcze możliwość zapłaty za bilet kartą, już wiele razy zdarzyło mi się, że miałem tylko kartę, ale co... oczywiście kart nie przyjmujemy, już w warzywniaku płace kartą bo wygodniej i jest taka możliwość a tutaj...
Nie chodzi o to, że nie mam 10zł, albo że mam pierwszą kartę i chce się pokazać, chodzi o udogodnienia dla klientów.

Bambo1906 03.02.2011 14:55

Tak całkiem serio to na pewno będzie możliwość zapłaty kartą ;)

Donson 03.02.2011 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jutro (Post 1046386)
No to zjechaliście mnie ładnie, widać nie rozumiecie o co chodzi...
W czasach gdzie bilet mpk można kupić przez komórkę nasz klub nie wprowadził jeszcze możliwość zapłaty za bilet kartą, już wiele razy zdarzyło mi się, że miałem tylko kartę, ale co... oczywiście kart nie przyjmujemy, już w warzywniaku płace kartą bo wygodniej i jest taka możliwość a tutaj...
Nie chodzi o to, że nie mam 10zł, albo że mam pierwszą kartę i chce się pokazać, chodzi o udogodnienia dla klientów.

Ja swoim podpisem już od dawna to postuluję, ale daj spokój. Jak masz terminal to trzeba prowizję płacić operatorowi - to zuboży klub...a bank jeszcze koszerny może być...

Mario Nh 03.02.2011 16:05

Z relacji:
Cytat:

Nie, żebyśmy Was chcieli odrywać od relacji, ale już niedługo pojawią się pierwsze zdjęcia ze Strefy Kibica! Zapraszamy raz po meczu do oglądania ich na www.wisla.krakow.pl

szprotson 03.02.2011 16:58

gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?

aNouc 03.02.2011 17:07

Jak kogoś coś trapi i chce zapytać w sprawie KK to: http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249

Luu... 03.02.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1046524)
gdzie jest info że płaci sie 10 pln ?

a tu to nie łaska zobaczyć http://www.wisla.krakow.pl ?

edit: No żebyś wiedział że nie zadaje pytań na forum "których napisanie trwa dłużej" niż wyszukanie w google

a co do kwestii że czegoś nie zauważyłeś, to ja bym powiedział raczej że nie przeczytałeś w ogóle informacji o KK, ale niech będzie że nie zauważyłeś*.


*pisze się osobno ;)

szprotson 03.02.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1046545)
a tu to nie łaska zobaczyć http://www.wisla.krakow.pl ?

rozumiem że Ty nigdy nie zadajesz ŻADNYCH pytań.Wszak wszystko google Ci powie.

mogłem niezauważyc czy nie? chyba mogłem,a ty wez sie nie spinaj człowieku

herkules 03.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinna (Post 1046558)
jako pierwszy KIKS.tv prezentuje jak będzie wyglądać STREFA KIBICA na stadionie Wisły:
http://kiks.tv/2011/02/bez-komentarz...-wisly-krakow/

czy dobrze zrozumiałem, że karnety od środy?

2:14 min

WISŁAZWE 03.02.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 1046289)
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości?

Odpowiedź znajdziesz tutaj:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Kibica//44095/

:)

art 03.02.2011 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1046579)
czy dobrze zrozumiałem, że karnety od środy?

2:14 min

Wlasnie o to samo mialem pytac :D Wyraznie slychac, ze karnety od Srody w tle.

Al_29 03.02.2011 18:38

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?

Marcin_fan 03.02.2011 18:40

myśle że nikt Ci nie wytłumaczy bo nikt tego jeszcze nie robił ;) poczekajmy, a napewno beda jakies wskazówki

blanco 03.02.2011 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1046611)
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?

Klub dopiero będzie nad tym pracował,nikt Ci dokładnie nie odpowie na to pytanie.

thebo4 03.02.2011 21:06

Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

aNouc 03.02.2011 21:15

Powtarzam, jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tekstu na stronie oficjalnej niech swoje pytania tego typu jak wyżej kieruje tutaj http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16249 .

Jak ktoś nie ma konta na FC, niech je założy , wejdzie na http://www.facebook.com/WislaKrakow i zaznaczy "Lubię to"
To Wam ułatwi sprawę w przyszłości, jest to konto klubu i uzyskacie tam w miarę szybko odpowiedzi na trapiące Was pytania.

WISŁAZWE 03.02.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thebo4 (Post 1046685)
Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Oczekiwana odpowiedź znaleziona o dziwo na oficjalnej stronie klubu:



Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).

murray 03.02.2011 21:50

Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :)

WISŁAZWE 03.02.2011 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1046713)
Swoją drogą zastanawiam się, jak wyglądać będzie start systemu kupowania biletów przez internet. Kto kiedykolwiek próbował dowiedzieć się o wyniku matury, czy efektów rekrutacji na studia wie o czym ja mówię. Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez jakiś "nieekskluzywności".
Na Arsenalu bilety schodzą w kilka minut, oby było tak samo u nas :)

Myślę, jednak że pierwsze próby mogą wyglądać podobnie jak logowanie na osławionej stronie CKE, z czasem powinno być lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję.
Chyba, że klub miło nas zaskoczy i przygotuje porządny i wytrzymały serwer :)
pożyjemy zobaczymy.

regis 03.02.2011 23:21

Cytat:

może po prostu samą kartę trzeba będzie wymieniać co parę lat żeby np zdjęcie uaktualnić lub na wypadek pojawienia się nowoczesniejszych kart i to będzie w formie oddania starej/pokazania starej i wydania natychmiastowo nowej. nie wiem. wszystko wyjdzie w praniu.
Patrząc na dotychczasowy poziom organizacji, myślę, że kartę będzie trzeba wymieniać, bo braknie miejsca na naklejki z karnetem ;)
Cytat:

polecam podjąć próbę odebrania dyplomu wyższej uczelni przez pośrednika, wyrobienie dowodu osobistego prawa jazdy TYLKO przez Internet. Jak Ci się uda, to daj znać. Wszak mamy XXI wiek.
Różnica jest taka, że dowód czy prawo jazdy wydaje ci urząd tkwiący mentalnie w późnym średniowieczu, a kartę kibica wydaje ci Wisła, która powinna zabiegać o to, żeby było jak najłatwiej, bo przez utrudnianie całego procesu może jedynie stracić.
Cytat:

10 zł w gotówce nie masz?
A to w tej strefie będzie można tylko kartę wyrobić?

coni 04.02.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1046611)
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak bedzie wyglądało kupowanie biletów przez neta?


Pewnie tak jak np na Arsenalu.
Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem.
Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego.

murray 04.02.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1046842)
Pewnie tak jak np na Arsenalu.
Rejestrujesz sie, wybierasz bilet placisz karta kredytowa, przychidzi mejl z potwierdzenim a sam bilet poczta ewentulanie wydruk mejla potwierdzajacego moze byc biletem.
Tak jest najprosciej wiec chyba nie beda wymyslac niczego nowego.

Mogą też przysłać na maila takie cuś:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../87/QRCode.png

Ładujesz to na komórkę, albo drukujesz i podkładasz pod czytnik.

pawelwislak 04.02.2011 11:24

Skoro nowe karty będą miały chipy to w sumie może też przecież skanować numer karty ( coś a la mac adres) Sprawdza na serwerze dostaje potwierdzenie że zakupiony bilet i jazda...

Krzysiek311 04.02.2011 12:27

No ja już kartę mam. Kolejki jak cholera... A wyrobienie karty trwa chwilkę może 5min, zdjęcia robione są na miejscu przy stanowisku kamerką internetową.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl