Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

krasny 01.07.2008 11:25

Bedzie Beitar albo MTK

Ricken 01.07.2008 11:25

no to Drogheda tez nie:-/
szlak ja pier****

MicK 01.07.2008 11:25

coś czuję Jeruzalem w kościach

No i po co oglądaliśmy, z góry było wiadomo.

szprotson 01.07.2008 11:25

zeby tylko na zydów nie trafic

Przemoo 01.07.2008 11:26

nieeeeeeeeeeee;(

Zienczuk8 01.07.2008 11:26

Beitar....

gumoowy 01.07.2008 11:26

Wisła -Beitar...hmm

Jelon 01.07.2008 11:26

no to jedziemy dio zydów !!!!

Telus 01.07.2008 11:26

Beitar ... ;x

funkykoval 01.07.2008 11:26

a my Beitar

WislakWloszczowa 01.07.2008 11:26

No to gramy z beitarem :D

piter116 01.07.2008 11:26

No to z Zydkami gramy...

szczaq21 01.07.2008 11:26

Żydy ja nie moge

pysio 01.07.2008 11:26

hehe żydki :)

Quet 01.07.2008 11:26

Do dupy. Gramy z Beitarem. :-/

WislaJKG 01.07.2008 11:26

Beitar Jerusalem hahahahhha no to gruboo:d

M89 01.07.2008 11:26

no to ****a z zydami gramy

gdsmk 01.07.2008 11:26

no i masz. Beitar

@lek 01.07.2008 11:26

Do Izraela!

Jak nie przejdziemy ich to będzie ciężka próba cierpliwości dla Cupiała...
Ale to raczej mało prawdopodobne:) Losowanie jak dla mnie dobre.
Tylko szkoda że wyjazd taki daleki...

Mrsnh 01.07.2008 11:26

Żydy. 2 mecz u siebie;)

edit: K*rwa ludzie przestancie panikowac !

Coolpick 01.07.2008 11:26

Beitar ;/ najgorzej jak sie dalo

seq-wisla 01.07.2008 11:26

wylosowalismy beitar jerusalem

arti 01.07.2008 11:26

hmmm.drugi-trzeci najgorszy moim zdaniem..:(

krasny 01.07.2008 11:26

Beitar!!! I dobrze - teraz Wisla musi sie wzmacniac juz na 2 runde kwalifikacji!!!!!! Kto mowi ze dadza Zydkow:)??

PvD 01.07.2008 11:26

oo ****a :))

Żydy :lol:

ciekawymw jakieś sile mosad sie zjawi :D

WP1906 01.07.2008 11:27

2390 km hahah no to wyjazd

nce 01.07.2008 11:27

To jest pewne, że 2 mecz gramy u siebie?

Gucio25 01.07.2008 11:28

i ot nasze zajebiste szczęście do losowań, gorzej trafić nie można było.
****a, jeszcze do Izraela, ale stadion mają tam przyzwoity - 21tys. ;)

gumoowy 01.07.2008 11:30

Fajne przetarcie przed 3 rundą. Jak mamy się bać izraelskich drużyn to lepiej sobie odpuśćmy puchary. Jest dobrze bo piłkarze od razu będą się mogli wykazać :D

szprotson 01.07.2008 11:30

czemu najgorzej?
ja jestem zawiedziony bo liczylem na Winko na Wegrzech a tak to trzeba na Izrael jechac w **** daleko ..
a pilkarsko ? przeciez to żydy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kondipr 01.07.2008 11:30

http://www.trefik.cz/vysledky/97969.htm Tabela Ligi Żydowskiej

PvD 01.07.2008 11:31

Oby tylko nasi mistrzowie chwalenia się nie latali po żydowskich stronach i nie pisali znów o Schalke Laizo i Parmach

szorstki 01.07.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik
Śni mi się Beitar, jakby to Boniek powiedział

Cytat:

Spokój ludzie Nie musicie komentować każdej pary. I tak trafimy na Żydów.
tofik - jak ty taki tu żydowski prorok to powiedz nam od razu jaki wynik będzie ;)

Mario Nh 01.07.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 559760)
Dobrze że 1 mecz na wyjeździe

Otóż to !

Mamy derby ! :D

Będzie bardzo ciężko...

AYALA 01.07.2008 11:33

Beitar właśnie kupił napastnika 37- krotnego reprezentanta Urugwaju z River Plate.

Bobic 01.07.2008 11:33

Ludzie panikujecie mówicie że bedzie trudno no dobrze ale jak my si boimy takiej druzyny to co bedzi po losowaniu 3 rundy??!!

PauL 01.07.2008 11:34

Kiedy z nimi gramy ??

Beitar zagra w Izraelu ? Zawsze grali poza swoją ojczyzną ze względów bezpieczeństwa...

JendrusNH 01.07.2008 11:34

Dobrze że chociaż pierwszy mecz na wyjeździe.

Myślę że jak się nasi sprężą to sobie dadzą radę, choć pewnie łatwo nie będzie.

gdsmk 01.07.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 559753)
Lo Jezusie.......

trafne :rotfl: szczególnie że oni weń nie wierzą



jak mamy awansowac do fazy grupowej to naprawde takich wacków z Jerozolimy musimy 'obrzezać'...

K_2 01.07.2008 11:36

:rotfl:
Beitar tez z duza przewaga wygral lige.Problemem moze tez byc pogoda jak tam bedzie ze 35 stopni ,chociaz srodek lata wiec u nas tez moze byc taka pogoda


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl